Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.8.2010, 1:07   #61
egomatric
Član
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 40
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

evo da se javim i ja, danas sam poceo sa ovom igrom i potpuno sam odusuvljen. grafika, kad stavis sve na max, ukljucis senke i sve detalje izgleda potpuno neverovatno..... kao dragon age ali mmo!

e sad jedna stvar me uzasno nervira, pa ne znam moze li to nekako da se ispravi: kad trcim i zaglavim se o neki kamen ili nesto slicno, on me u sekundi baci na neku cistinu... e problem je u tome sto se cesto desava da me baci u sred 10 mobova, pa kapiram da ce me to kostati zivota na vecim nivoima.... za sad sam lvl 19, sve ide laganica, na pocetku dobijes takve iteme da i one questove gde ti predlazu party, laganica ocistis i sam.....

naravno zanimljivije je igrati ovo sa jos nekim i pricati na srpskom, pa ko hoce nek me doda, nick: egomatric
egomatric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2010, 1:34   #62
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Ne znam za to, kad zaglavim negde uvek samo nastavim da trcim u mestu (istom mestu). Nikad me ne prebaci, mozda su dodali neku opciju za to. Pogledacu...
Ti itemi su trial nestace posle nekog vremena, a armor i oruzje +12 se dobija zbog trenutnog eventa, dosta olaksa stvari u pocetku. Kasnije ces vec morati nesto jace.
Ima dosta ljudi sa ex Yu prostora u igri tako da ces cesto naletati na nekog naseg.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2010, 5:47   #63
egomatric
Član
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 40
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

ma sad sam izvalio u cemu je fora... kad stisnes 2 puta napred, to je skracenica za teleport
egomatric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2010, 10:28   #64
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

To je i mene istripovalo u pocetku. Cak mi se i sada desava da povremeno uradim teleport i ako nisam hteo.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2010, 20:32   #65
Gunner4Life
Član
 
Član od: 3.7.2010.
Poruke: 237
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 20 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Poceo sam da igram ovu igricu ... svidela mi se ... zbog ovoga cu ostaviti Metin2 .

Imam dva pitanja :

1.Gde mogu praviti mac ono +1 +2 +3 +4 ... +12 ?
2.Kako da odem u war zone ?

Pls odgovorite to ce mi olaksati igranje ...

Dodajte me za frenda i ako moze neki guild brzo cu napredovati ...

Nick : GunnerForLife
Gunner4Life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2010, 21:25   #66
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Ovako:
1. Postoje 2 tipa poboljsanja oklopa i oruzja, RankUp i Enchanting. Rankovanje vrsis sa 2 potpuno ista oklopa ili oruzja i za to dobijas bonuse i slotove za bonuse. Encantovanje je to sa +. Njime povecavas def oklopa i dmg oruzja. I jedno i drugo se radi ko NPC-ova oznacenih sa (Enhacement). Nemoj ni jedno ni drugo da radis dok ne uzmes najjace delove oklopa i oruzja, sve pre toga je bacanje para. Za armor cekaj Divine (ljubicasta slova), za oruzja je manje bitno jer razlika nije velika.
2. Postoje 2 vrste PvP zona, crvene i narandzaste. Razlika je u tome sto u crvenoj zoni ispadne nesto iz inv-a ili sa tebe kad te ubiju, pa tu izbegavaj PK ako nisi 100% siguran da si jaci. Mozes da napadnes druge igrace i van zona (stisni ctrl), ali za to dobijas kaznu. Neces moci 10+ sati (zavisi koliko puta ubijes) da koristis teleporte i NPC-ove, a ako dobijes i crvenu boju (prva je narandzasta) moci ce svako da te napadne van grada bez kazni. War zone, odnosno mape dolaze negde u septembru.

Za ulazak u Balkan je sad lvl limit stavljen na 90+ lvl jer smo malo prenatrpani...
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2010, 17:33   #67
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Za ulazak u Balkan je sad lvl limit stavljen na 90+ lvl jer smo malo prenatrpani...
Posto vidim da ima dosta ljudi s ovih prostora koji pocinju ovo da igraju, zeleo bih samo da PREDLOZIM nesto. Kao sto je toxi rekao, zaista smo trenutno prenatrpani i prosto nema mesta za nove igrace kod nas, a ipak, sa druge strane, zelimo sto vise ljudi s ovih prostora u guildu jer se guild za to i zove Balkan. Limit jeste stavljen na 90+ (verovatno ce uskoro biti i visi), pa zbog toga predlazem svim ljudima koji pocinju da igraju da se udruze kako bi brze levelovali (na soliranje ovde zaboravite, prosto je nemoguce (nakon odredjenog lvla) i verujte mi da niste toliko dobri ma sta mislili o sebi), pa zato mislim da ne bi bilo lose da dodate ovde jedni druge za prijatelje (ne treba vam potvrda onog drugog) i lepo levelujete zajedno i uvek imate party, pa kad dostignete odredjeni lvl, bicete prvi na listi za ulazak u guild (ukoliko zelite, naravno) cim bude kickanje neaktivnih (ili iz nekog drugog razloga).

Ne zelim ni da uticem na to s kojim likom cete igrati, ali nam Dragon Knight zaista vise nije potreban. Sada nam trebaju healeri (uvek zafali) i Shadow (sad se svi loze na taj gay lik , a treba ce nam nekoliko zbog pvp i gvg eventova koji zahtevaju sve klase), a moze i zerk (njih nikad dosta jer su slabi na low lvl pa ljudi brzo odustaju od njega, iako ce to kasnije biti dominantna klasa).


Ovo se sve odnosi na ljude koji zele u guild, naravno. Ukoliko ne zelite da imate veze s nama, igrajte po svom nahodjenju, nemam nista protiv i ignorisite sve sto sam rekao.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2010, 20:54   #68
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Srki kakav je ovo Maintenance od 24h? Zar Update nije zavrsen?
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2010, 21:21   #69
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
atlantis kaže: Pregled poruke
Srki kakav je ovo Maintenance od 24h? Zar Update nije zavrsen?
Jeste, ali menaju nesto vezano za server (da li sam server, da li provajdera, da li lokaciju, nemam pojma) jer su poceli ljudi iz Azije da se zale na lag. Oni bi trebalo da igraju na drugom serveru, ali ga svi napustise i dodjose na Klippe, pa sad kukaju sto imaju lag, a server udaljen hiljade kilometara (ne znam sta ocekuju), pa sad ce ovo valjda da resi problem.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2010, 19:54   #70
jericho_mo
Član
 
Član od: 5.12.2006.
Poruke: 86
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Pozz....
pitanje u vezi crafting..da li itemi potrebni za crafting se negde skupljaju ili se dobijaju ubijanjem mobova?A ako se skupljaju..dal' ima neka mapa i sl nešto da to malko olakša?

Hvala i pozz
jericho_mo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2010, 20:26   #71
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
jericho_mo kaže: Pregled poruke
Pozz....
pitanje u vezi crafting..da li itemi potrebni za crafting se negde skupljaju ili se dobijaju ubijanjem mobova?A ako se skupljaju..dal' ima neka mapa i sl nešto da to malko olakša?

Hvala i pozz
Moras da budes malo precizniji. Koji itemi konkretno.

Odgovor je uglavnom da, (skoro) sve se dobija kao drop. Najbolji drop je u boss misijama (instancama) i u trialima (Earth, Water, Fire i Wind). Isto tako, cuo sam ovo, ali ne znam da li je istina, sto je veci AC % za neku mapu, to je veca sansa da ces dobiti bolji drop od mobova.

Reci mi konkretnije koji te itemi zanimaju, pa cu ti reci gde da ih trazis.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Srki#12 na korisnoj poruci:
jericho_mo (28.8.2010)
Stara 28.8.2010, 23:34   #72
jericho_mo
Član
 
Član od: 5.12.2006.
Poruke: 86
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
Srki#12 kaže: Pregled poruke
Moras da budes malo precizniji. Koji itemi konkretno.

Odgovor je uglavnom da, (skoro) sve se dobija kao drop. Najbolji drop je u boss misijama (instancama) i u trialima (Earth, Water, Fire i Wind). Isto tako, cuo sam ovo, ali ne znam da li je istina, sto je veci AC % za neku mapu, to je veca sansa da ces dobiti bolji drop od mobova.

Reci mi konkretnije koji te itemi zanimaju, pa cu ti reci gde da ih trazis.
Uopšteno itemi...ne,neki posebno. Ako zatreba neki,javljam se... Hvala na odgovoru...
jericho_mo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 15:03   #73
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Da dignem opet temu iz mrtvih...

Posle nove klase (shadow) i nove aree, ubacen je, konacno, i novi PvP dodatak, Temple of Blood. Ovde ce se svake nedelje odrzavati gild ratovi za vlasnistvo teritorije (aree). Za pocetak samo prve dve aree, Forest i Sewer, kasnije ce biti dodate i ostale. GvG ce biti do 20 na 20 igraca i nece zavisiti od levela gilde, odnosno i lvl1 gilda ce moci napasti lvl4 gildu (za gild ratove gilda mora biti lvl3 ili veca).
Takodje, dodata je i mapa Monster Colosseum: Arena of Death koja je odlicna za levelisanje i skupljanje itema. Treba pobiti 500 mobova u talasima od po 100, posle svakog talasa ide 1 boss, zadnji boss daje random rare drop.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 15:06   #74
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Da dignem opet temu iz mrtvih...

Posle nove klase (shadow) i nove aree, ubacen je, konacno, i novi PvP dodatak, Temple of Blood. Ovde ce se svake nedelje odrzavati gild ratovi za vlasnistvo teritorije (aree). Za pocetak samo prve dve aree, Forest i Sewer, kasnije ce biti dodate i ostale. GvG ce biti do 20 na 20 igraca i nece zavisiti od levela gilde, odnosno i lvl1 gilda ce moci napasti lvl4 gildu (za gild ratove gilda mora biti lvl3 ili veca).
Takodje, dodata je i mapa Monster Colosseum: Arena of Death koja je odlicna za levelisanje i skupljanje itema. Treba pobiti 500 mobova u talasima od po 100, posle svakog talasa ide 1 boss, zadnji boss daje random rare drop.
Sve je to lepo kad ne rade moji skillovi, a pokazalo se bez koga se ne moze heheheheheh
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 15:14   #75
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Ahahaha, e sad vidis kako je bilo nama posle onog predhodnog patcha.
Vidim ja nesto javljaju skillovi nisu u redu... reko, opet su zeznuli dka, kad ono sad ele. Pa i bilo je vreme, dosta ste bili op, ajd sad pvp
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 15:37   #76
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Ahahaha, e sad vidis kako je bilo nama posle onog predhodnog patcha.
Vidim ja nesto javljaju skillovi nisu u redu... reko, opet su zeznuli dka, kad ono sad ele. Pa i bilo je vreme, dosta ste bili op, ajd sad pvp
Moze brate pvp uvek, samo si se za***** malo, nisam siguran, ali mislim da skillovi samo u areni ne rade, ali tek treba da udjem u igru, malopre sam tek dosao s posla, pa cu da pogledam, a ionako ne rade samo heal skillovi, a svi znamo da protiv ddk-a ja ne dolazim u situaciju iste da koristim hahahahahah
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 15:49   #77
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Dizem ja mog shadowa, vec 95. lvl. Na 98. lvlu ti ni hilovi nece biti dovoljni (:
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 16:08   #78
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Dizem ja mog shadowa, vec 95. lvl. Na 98. lvlu ti ni hilovi nece biti dovoljni (:
Znam da znas ko je mirthrandis (ako ne znas 112 shadow sa x elite delova), e pa i taj je zavrsio na podu posle duela sa cika Zenom, i to je jos kao sisa napao i prvi i s ledja. Sacred Fire+Frozen Shield+Inquiry+Magic Shield FTW!!
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 18:39   #79
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Onda je ili los igrac ili los bild. Onaj G0d1ike je 99 sa 3 dela elite i bije KillKill. A i XDFire je tuko i mene i tebe zajedno
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 22:34   #80
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Onda je ili los igrac ili los bild. Onaj G0d1ike je 99 sa 3 dela elite i bije KillKill. A i XDFire je tuko i mene i tebe zajedno
XFire se ne racuna kad ima vise opreme od NASA-e, a g0dlik3 moram da isprobam u BZ. Sva sreca pa je nas. lol

BTW, mogao bi malo zasluge da mi pripises, a ne da tvrdis da je los build. Pkacu te za ovo samo da znas.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45
Ultimate defrag i gluposti pri korišćenju istog dbaja Aplikativni softver 3 23.8.2008 17:33
Ultimate Coding Challenge - takmičenje u programiranju (3. jun 2008. ETF, Beograd) Chivan Dešavanja i događaji 0 28.5.2008 14:46
Ubuntu Ultimate Edition noisy Slobodni softver 34 13.2.2008 1:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com