Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.8.2010, 15:37   #41
Angelo Serafin
Član
 
Član od: 15.7.2008.
Lokacija: U vinogradu
Poruke: 441
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

napravio sam yahoo..., pa preko njega!
Angelo Serafin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2010, 19:40   #42
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Sredinom avgusta, najverovatnije 17-og, konacno stize i veci update. To je i konacni update, bar sto se tice misija. Sadrzace novu klasu Shadow, mapu Helron's Castle i grad Aurka-u.


toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2010, 22:38   #43
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Sredinom avgusta, najverovatnije 17-og, konacno stize i veci update. To je i konacni update, bar sto se tice misija. Sadrzace novu klasu Shadow, mapu Helron's Castle i grad Aurka-u.


Toxi, ne siri dezinformacije. :-)

Ovaj update je konacan sto se tice mapa, ali daleko od toga da je konacan sto se tice misija. Ovaj update bi trebalo da donese oko 200 novih questova, sledeci bi trebalo da donese oko 250-300, a sledeci sledeci update treba da donese oko 400 novih questova. Dakle, ovo je samo poslednja AC mapa (Toxi zna sta to znaci), ali ce misija biti sad vise nego ikad.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2010, 12:09   #44
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Da, lose sam se izrazio. Mada su i oni malo nejasni oko toga. Koliko sam shvatio, poslednji boss ce biti na ovoj mapi (tacnije podrucju s vise mapa), koji dolazi sa ovim update-om.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2010, 0:18   #45
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Evo i ja skidam ovo,nadam se da ce mi se svideti
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2010, 22:02   #46
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Ako moze neko da mi pojasni samo nesto. Citiram recenicu prvog posta.

Citat:
makarije kaže: Pregled poruke
http://sunonline.webzen.net/

evo jos jednog simpaticnog (hack&slash diablo style) MMORPG-a
Sta znaci ovo hack&slash diablo style? Da li je ovo MMORPG kao vecina tipa wow, pwi, runes of magic ili nesto drugo?
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2010, 23:18   #47
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
atlantis kaže: Pregled poruke
Ako moze neko da mi pojasni samo nesto. Citiram recenicu prvog posta.



Sta znaci ovo hack&slash diablo style? Da li je ovo MMORPG kao vecina tipa wow, pwi, runes of magic ili nesto drugo?
Pa slicno tome. Ima nekih novina, ali to je to. Radis questove, imas instance, jos neke dodatke. Uskoro stize i Castle Siege, i to je ukratko to. Jedina razlika je (sto sam vise puta pomenuo) sto nema klasicnog grinda, ali ima ponavljanja instanci (sto se i ne mora, ali neke ces ipak morati za gold). Jako se brzo leveluje, ali ces za dobar armor da ogulis ****.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Srki#12 na korisnoj poruci:
atlantis (10.8.2010)
Stara 11.8.2010, 13:53   #48
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

U sustini grind u igri je upravo zbog najjaceg (elite) armora. Ponavljaju se boss misije kojima dobijas % AC-ea. Da bi dobio dragulj za sigurno kraftanje elite armora moras da imas 90% AC-ea u 3 oblasti (3 dela armora). Generalno, grind se dosta brzo zavrsi jer ti na vecem levelu prodjes misiju za par minuta, to su prve 3 od 5, odnosno uskoro 6 oblasti.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2010, 20:50   #49
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Pocinjem da igram veceras ili sutra, videcu da li ce mi se dopasti igra. Nesto ukratko sam je probao i smeta mi jedna stvar sa tehnicke strane. Vecinu visih rezolucija kada izaberem malo je mutan font, najbolje se primeti u gornjem levom uglu. Vrhunski izgleda u 1024x7xx u Window modu ali mi je jako mala slika, posto mi je monitor 20''. Ne znam koliko sam to dobro objasnio i da li je jos neko primetio ali da kazem ono sto me muci od starta.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2010, 0:53   #50
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Ne znam, igram na 1680x1050 i nemam problema sa tekstom. Nigde na ekranu. Mada, znam da se jos neko iz gilde zalio na los font, ali samo u chat-u, zbog niske rezolucije. Mozda nesto drajver za grafu zeza...
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2010, 8:50   #51
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Od GM SUN-a sam dobio savet da se problemi sa fontom uglavnom rešavaju isključivanjem Anti-aliasing. Probaj to, a ako neće onda nemam drugi koristan savet. Ja lično nemam tih problema.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2010, 20:08   #52
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

@Srki#12 Da odgovorim u ovoj temi. Na Klippe serveru sam na kanalu 1, bilo mi je logicno da njega izaberem. Napravio sam zenskog lika Ether Mage ime Lacey, mozes da me dodas u Friends i svi drugi koji igraju ako vam treba Newbie.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2010, 21:10   #53
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
atlantis kaže: Pregled poruke
@Srki#12 Da odgovorim u ovoj temi. Na Klippe serveru sam na kanalu 1, bilo mi je logicno da njega izaberem. Napravio sam zenskog lika Ether Mage ime Lacey, mozes da me dodas u Friends i svi drugi koji igraju ako vam treba Newbie.
Dodacu te, nije frka. Mozes i ti mene jer ti ne treba moja potvrda. Kad dodjes u town Etherain, videces i sam koliko igraca ima tamo, a veruj mi da ce kad dodje novi update za koji dan sa novom klasom biti za*****o igrati jer ce server biti pun da cemo proklinjati isti taj update.

U guild za sad ne mozes da udjes, ali ja, kao sto sam i svima izlazio u susret kada sam mogao, izaci cu i tebi, pa kada dostignes neki pristojan lvl ubacicemo te. Sada smo bas puni, uglavnom 98+ igracima (opet ponavljam da levelovanje u SUN-u ide jako brzo, pa ovo uopste nije veliki neki zahtev) a ima i dosta stranaca, pa ako krenemo da ubacujemo low lvl onda ce svi traziti da se ubacuju i njihovi prijatelji, pa ce se nepotrebno stvarati tenzije. Ovako ne primamo low lvl, ali pomognemo koliko mozemo (ne uvek, ali se potrudimo koliko toliko, i mi isto imamo sta da radimo u igri, pa i to treba ipak uzeti u obzir), pa kad ljudi leveluju onda niko ne postavlja pitanje sto je usao ovaj ili onaj.

Koristan savet: u SUN chatbox-u komande pocinju kucanjem / pa komanda bez razmaka i po potrebi jos neka rec, ali onda ide razmak ispred, npr. /invite Zentradi je komanda za pozivanje igraca u party (jedna od). E sad, isto postoji komanda za kreiranje ili pridruzivanje nekom chat kanalu (recimo hoces da chatujes s nekim ko nije u istom guildu, nije u istom party, a mrzi te da stalno kucas /r za reply, a slanje memo poruka te smara). Ako prvi kucas npr. /join pera ti ces kreirati kanal za chat po imenu pera kome mogu pristupiti igraci na oba kanala (isti server naravno, takodje kucanjem iste komande). E sad, ovo sve je bitno jer postoji kanal help (u chatboxu kucas dakle /join help) na kome se nalaze igraci koji se takmice za neku nagradu time sto pomazu novajlijama davajuci im savete i pomazuci im misije pa se mozes njima obratiti i oni ce ti pomoci (mozda ne istog sekunda, ali u nekih 15ak minuta sigurno, pa budi samo malo strpljiv). Ovo ti ne pricam da bih te skinuo s grbace, vec da znas kako da dobijes pomoc u svakom trenutku, kada sam ja zauzet i sl.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2010, 20:00   #54
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Svideli su mi ovi komentari pa sam stavio da se igra skine sa sajta iz prvog posta i doću na server Klippe kanal 1.

Imate li neke savete u vezi odabira klasa?
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2010, 21:28   #55
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Svideli su mi ovi komentari pa sam stavio da se igra skine sa sajta iz prvog posta i doću na server Klippe kanal 1.

Imate li neke savete u vezi odabira klasa?
Sve zavisi da li zelis pve ili pvp character. Jedini koji je dobar za oba je Elementalist Circle, kod ostalih ces morati da se odlucis sta ti je primarnije. SUN je takva igra gde ces zbog brzog levelovanja moci i vise charactera da napravis, pa neki za pve a neki za pvp, ali je tu problem sto armor za oba tesko da ces skupiti u dogledno vreme.

Za pve:
Elementalist Circle (healer),
Elementalist Ether (damage dealer),
Dragon Knight Dragonic sa Transformation skill (imas na SUN forumu sve o tome) je tank za sad,
VIT>STR>Defender Berserker ce biti tank od nekog 115 lvla (a do tada je poprilicno mucno igrati s njim, mada ce kasnije biti mozda i najjaci lik u igri),
Valkyrie Offensive (slab damage dealer iako ima dosta aoe skillova, ali ima neke poprilicno korisne kao Mana Drain, dosta knockdown skillova, ko zna da igra zna jako pametno to da koristi, uopste nije losa ni u pvp, ali posto je mnogo noobova u igri jer je interesovanje veliko u poslednje vreme izbegavaju da je zovu u party jer ljudi ne znaju da igraju s njom),
Valkyrie Summoner sa AGI>VIT buildom ima dobar def, ima korisne buffove i ima summon Destroyer koji moze da tanka, jako slab damage
Valkyrie koja nema skillove vec je zasnovana na cistom AGI>VIT buildu moze da bude tanker, ali na damage zaboravi (ovo je uz Defender Berserkera pravi meat shield, ali jako malo ljudi hoce ovakav build da igra)
Valkyrie Hybrid ima ponesto od svih prethodnih.

Iako izgleda da su Valkire najbolje jer ima najvise buildova za njih (i ima) ipak malo ljudi zna lepo da igra s njima, i ljudi ih uglavnom ne zovu u party, iako ja licno mnogo gotivim Valkiru Hybrid koja je ubitacno jak lik, narocito u pvp.


Za pvp:
Elementalist Circle i Elementalist Hybrid (mrtva trka ko je najbolji pvp u igri, totalno overpower likovi za sad, pravu snagu pokazuju na nekih 95+),
Valkyirie Hybrid sa Destroyerom na visim nivoima najza*****iji protivnik u pvp svakome, ko zna lepo da igra s njom retko ce gubiti, pa cak i od Elementalista,
Combat Dragon Knight mali def ubitacan damage, dosta knockdown skillova, ili ubija za 5 sekundi, ili gubi pvp, jos nisam video trecu opciju,
Dragonic Dragon Knight sa Transformation (overpower do 80-90, a onda pocinje da bude sve slabiji i slabiji, da kasnije postaje maltene sprdnja vecini drugih likova u pvp, zato ga treba izbegavati za pvp iako se mnogi navuku kada vide koliko je jak na low i mid lvl).
Shadow (uskoro stize) kazu da ce on biti OP u pvp, ali isto tako kazu da je slab u pve. Taj character tek treba da stigne, jos niko nije ovde na ovoj verziji igrao s njim, tako da tu nemam nekih saveta za build, ali znam da ima neke zeznute skillove, recimo ima skill koji te zaslepi (nesto kao ona flash bomba u Counteru), pa skill koji ubija iz 1 hit sa odredjenom verovatnocom i ostavlja ga na low HP, ali to je cista kocka, ako ubije ubije, ako ne ubije mrtav je. Ima i mana i HP drain, ali kazu da je HP drain los, dok je mana drain koristan, ali dok ljudi to ne krenu da igraju, pa leveluju, pa nabave dobar armor nece se znati kako i sta s njim. Ipak su se svi ovi ostali buildovi formirali mesecima, a Shadow jos ni ne postoji na serveru.


Likovi koje treba izbegavati u sirokom luku za pvp: Elementalist Ether, Berserker sa Berserker potklasom (oba jer ne mogu nikog da ubiju i padaju kao pokoseni) i svi ostali likovi koji imaju tzv. Stat>Proficiency buildove (npr. INT>Circle Elementalist, ili AGI>Offensive Valkyrie itd.). Uvek i svaki build je stat based za dovoljno poena u proficiency za skillove i nista vise (npr. SPI>INT>Circle Elementalist, ili vec pomenuti VIT>STR>Defender Berserker). Ovo sto prvo idu stats znaci da nosis tu opremu (iskljucivo stats based opremu) a proficiency ide na kraju jer tu samo stavljas koliko ti treba za skillove (na low i mid lvlu bitniji ti je stats od skillova, ne navlaci se da prvo nabavljas skillove, ima da gines za 2 sekunde).
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2010, 22:56   #56
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
Srki#12 kaže: Pregled poruke
(na low i mid lvlu bitniji ti je stats od skillova, ne navlaci se da prvo nabavljas skillove, ima da gines za 2 sekunde).
Malo sam citao na SUN forumu neke Elementalist Ether build guide-ove i ako se ne varam tu navode da prvo treba ici na poene za skilove?

Ako mozes okaci Screenshot koji prikazuje Charecter Info nekog lika preko 41 lvl da vidim kako su resili ono resetovanje odnosno interesuje me da li se ta opcija jednostavno vise ne vidi?
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2010, 0:03   #57
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
atlantis kaže: Pregled poruke
Malo sam citao na SUN forumu neke Elementalist Ether build guide-ove i ako se ne varam tu navode da prvo treba ici na poene za skilove?

Ako mozes okaci Screenshot koji prikazuje Charecter Info nekog lika preko 41 lvl da vidim kako su resili ono resetovanje odnosno interesuje me da li se ta opcija jednostavno vise ne vidi?
Do lvl 40, da, bitniju su skillovi jer misije uglavnom nisu teske, te Ether ima puno aoe i uglavnom ce brzo ubijati. Do lvl 40 u sustini mozes da radis sta hoces sa bilo kojim likom. Ali ja sam uglavnom pricao za buildove nakon reseta na lvl 40. Kad resetujes, ako ides cist Ether build (to je u stvari INT>SPI Ether build) idi na poene u SPI takodje, jer bez mane ti skillovi nista ne znace kad je potrosis neces moci da ih koristis a treba ti vecnost da se opet napunis. SPI ti povecava kolicinu mane i poboljsava brzinu regeneracije (tj. kolicinu po jedinici vremena), daje ti Magic Defense i povecava critical rate skillova (dakle SPI je 100 put bolji stat od INT koji samo malo povecava damage i nista vise). Ipak, Ether skillovi ne trose manu kao Circle skillovi, pa je INT>SPI build za njih (za Circle je SPI>INT i to je jedan od razloga zasto su trenutno OP u pvp) bolji jer su Etheri pravi "stakleni topovi" kojima je samo bitan visok damage i dovoljno mane da spamaju neke aoe skillove. Dakle, zato je bitno da nakon nekih inicijalnih skillova, dizes i manu paralelno (SPI) kako bi te iste skillove mogao da spamas i da se mana dovoljno brzo regenerise.

Jos nesto sto moram da napomenem, SUN je party orijentisana igra, dakle na soliranje zaboravite, narocito sa Etherom. To je inace upravo ono sto me je privuklo kod ove igre-timski rad. Dakle, nemoj da se iznenadis da vec na 40-45 neces moci nista sam da uradis (uglavnom mislim na boss misije, ili poznatije kao instance).

Evo jednog korisnog linka da se malo igras sa buidovima:

http://sun.mmosite.com/tools/char_calculator.shtml

Na lvl 40 (NAKON reseta) gledaj da imas Teleport, Thorny Vine (jedan od najbitnijih), Fire Spear sve lvl 10 i koliko moze u pasivne Fire i Earth to je negde 40ak skill poena i oko 100 poena u Ether, a sve ostalo u INT i SPI (vise INT manje SPI). Kad nabudzis INT i SPI malo, onda opet kreni da stavljas u Ether i uzimaj sledece skillove (ne zaboravi i INT i SPI povremeno takodje dizes jer ce ti skillovi traziti sve vise mane, a i trebace ti veci damage):
Poison Thorn lvl 10
Rock Storm lvl 10
Star Fall lvl 10
Earthquake lvl 10
vodi racuna da i pasivne Fire i Earth isto dignes na lvl 10

Imas jos 2 skilla, ali oni se uce tek na lvl 115 i oba treba da budu lvl 10.

Ovo sve iznosi 100 skill poena (dakle ovo je build za lvl 100, tj. cemu da tezis i bez ova dva skilla za 115).

Moja topla preporuka je da jos u nekom trenutku ubacis 15 poena u Circle i uzmes Sacred Fire lvl 1 (ubitacan damage, jos bolji DoT nema puno razlike izmedju 1 i 10, zato je lvl 1 dovoljno i single attack je, nije aoe i Resurrection lvl 1 za svaki slucaj da se nadje, jako korisno u instancama). Dakle za to to treba jos 15 poena (odnosno 3 lvla ili 80% AC na 3 mape (nagrada je 5 stat poena za svaku)) tako da recimo ovo sve mozes da imas na 103 (bez AC) ili 100 sa AC, s tim da Sacred Fire i Resurrection uzmi sto ranije mozes.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Srki#12 na korisnoj poruci:
atlantis (16.8.2010)
Stara 16.8.2010, 12:25   #58
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Da li je moguće promeniti komande i kako? U opcijama kod kontrola ima samo pregled komandi ne i menjanje
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2010, 15:29   #59
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Da li je moguće promeniti komande i kako? U opcijama kod kontrola ima samo pregled komandi ne i menjanje
Nisam se bavio time, iskreno, nikad mi nista nije smetalo. Ako mislis da li moze da se krece drzanjem levog i desnog klika istovremeno (znam da su neki naviknuti na ovo) onda je odgovor ne.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2010, 15:41   #60
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Problem mi je strafe koji je Q i E pošto su mi u MMORPG igrama tasteri 1 i 2 (po defaultu) Q i E (to jest potezi koje najčešće radim) a na dugmiće miše stavljam tastere 3,4,5,6.
Biće mi mnogo zajbano ako budem morao da klikam 1,2,3,4,5...
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45
Ultimate defrag i gluposti pri korišćenju istog dbaja Aplikativni softver 3 23.8.2008 17:33
Ultimate Coding Challenge - takmičenje u programiranju (3. jun 2008. ETF, Beograd) Chivan Dešavanja i događaji 0 28.5.2008 14:46
Ubuntu Ultimate Edition noisy Slobodni softver 34 13.2.2008 1:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com