Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.6.2008, 20:25   #41
Sharpshooter
Član
 
Član od: 7.12.2005.
Poruke: 78
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 13 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: EXTEEL obavezno probati!

Déjà vu ?
http://www.sk.rs/forum/showthread.ph...ghlight=exteel
Sharpshooter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sharpshooter na korisnoj poruci:
LoneWolf (23.6.2008)
Stara 22.6.2008, 21:06   #42
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: EXTEEL obavezno probati!

Citat:
Sharpshooter kaže: Pregled poruke
Déjà vu indeed

al je ovo matoro...
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku <Rio_da> na korisnoj poruci:
LoneWolf (23.6.2008)
Stara 25.6.2008, 14:22   #43
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: EXTEEL obavezno probati!

Citat:
Sharpshooter kaže: Pregled poruke
hvala na ovome. povremeno bacim pogled, da vidim da li ima još aktivnih igrača odavde. danas izlazi klan sistem patch (konačno). i tako...
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2008, 19:28   #44
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: EXTEEL obavezno probati!

Ja sam ovo igrao jedan duzi period, ali je posle nekog vremena stvarno smorila (a i ping je bio los, kad bi barem aktivirali EU verziju). Naravno, napucavanje je zabavno, ali novac se tesko zaradjuje, a mora se popravljati mech, a onda se moram napucavati sa popularnim coin noobovima koji imaju nabudzenog robota oruzja.....a ja ih dobijem sa mojim polovnim mechom i starter SMGs oruzjem.
Ali svejedno, igra je dobra, vredi je probati.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2008, 19:37   #45
Zekiv
Novi član
 
Član od: 25.6.2008.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Smile Re: EXteel

Sve to stoji ja igram ima vec mesec dana....(sprzio mi se internet pa sam malo zastekao u lvl-isanju)...naime sve to stoji ali brate treba dati pare za te Ncoin-se.Kako to da mi "obicni ljudi" radimo..Mislim do sad sam samljeo bezbroj Ncoin likova bili jaci ili ne..Ali ipak ona cool oprema je na nc foru...pametno od njih zar ne?Ako me ko zeli dodati u friend's isti nik ko ovde :Zekiv i da ja i mech Hellion smo vodili dosta borbi a ja nisam znao da je srbin...(i da ovde u RS nema steka toliko-mozda 3 puta u danu 3000 ping)...bye bye and peace!!!
Zekiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2008, 9:51   #46
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: EXteel

ne znam da li sam to ja? Hellion mi je bio primarni mech, mada mi je nick kao ovde Daedalus. vidimo se ingame.
sada smo svi u bazi na webu ->http://www.exteel.com/us/clan/?actio...file&uid=17421
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2008, 12:49   #47
Sharpshooter
Član
 
Član od: 7.12.2005.
Poruke: 78
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 13 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: EXTEEL obavezno probati!

Citat:
daedalus kaže: Pregled poruke
hvala na ovome. povremeno bacim pogled, da vidim da li ima još aktivnih igrača odavde. danas izlazi klan sistem patch (konačno). i tako...
He he, nema problema; nego da i ja nesto kazem u vezi same igre. Ruku na srce nisam je dugo igrao, prestao sam da je igram negde kad je finalna verzija izasla, razlog, pa nisam pametno potrosio svoj novac, tako da sam ostao sa jako slabim naoruzanjem, nekim fancy nogama i levelom dovoljno velikim da ne mogu vise da igram sa ljudima jednake jacine, zato neka vam bude za nauk, pametno trosite novac, i odmah kupite plasma blastere .Ne sve u svemu, ukoliko volite mecha igre i zeljni ste akcije, Exteel je prava igra za vas.
Sharpshooter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2008, 23:18   #48
nemke
Novi član
 
Član od: 18.10.2008.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge

Ljudi jel zna neko da li neko iz casopisa mozda gleda sta se pise na forumu... posto sam kupio SK (svet kompjutera) samo zbog full clienta exteel... a ona nece da radi... pa ako neko cita ovo iz rezije MOLIM VAS LJUDI POSALJITE MI NA KUCNU ADRESSU !! Kapetan Misina 49
nemke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2008, 20:47   #49
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge

nova oprema, 3 nova mecha, novi skillovi, izgleda dosta izbalansiranije nego pre. ko je igrao nek odigra ponovo, ko nije neka proba.
mali hint za one koji se zale na cenu opreme: cena jeste ista, ali se oprema sada malo sporije trosi + skillovi su sada dosta, ali dosta, jeftiniji.

vidimo se.
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 10:52   #50
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge

novi content patch se sprema za kraj januara - http://www.exteel.com/us/news/archiv...nsumables.html čisto da zainteresovane koliko-toliko održim imformisanim
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 14:26   #51
Amaterasu
Novi član
 
Član od: 18.9.2006.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: EXteel

Zanimljivi consumables, moram priznati...
Nego, relativno skoro sam poceo da igram Exteel (slucajno sam naleteo na igru preko nekog game foruma), jos uvek sam relativni noob (lvl 15), pa me zanima da li je oformljen neki nas clan koji bi me eventualno primio pod svoje okrilje ... Nisam neki redovan igrac, igram kad nadjem vremena, ali bih voleo da odigram koji DTM, CTF ili Last Stand sa igracima sa ovoj podneblja. Tako je ipak malo zanimljivije. A i oni stranci su toliko neduhoviti na chat-u, da je to porazavajuce...
Amaterasu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 16:57   #52
Cyb0rg
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Poruke: 265
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Cyb0rg
Određen forumom Re: EXteel

ko sve igra trenutno zeleo bi da znam?
Cyb0rg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 17:14   #53
Amaterasu
Novi član
 
Član od: 18.9.2006.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: EXteel

Ja, povremeno, kao sto rekoh... Nemam vremena da igram cesce, tako da mi je trebalo oko 2 meseca da se dovucem do lvl 15 i kompletnog novog mecha (a nisam uplacivao novce). Cini mi se da nema bas mnogo igraca odavde...
Amaterasu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2009, 17:53   #54
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: EXteel

ja sam u exteelu od kako je izašao US. pravio sam nekih 5-6 meseci pauzu, ali sam se vratio pre nekoliko nedelja. lvl 60 Lieutenant Colonel znam još nekoliko ljudi odavde, high levela koji igraju redovno.
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2009, 21:59   #55
A.Sasa
Član
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: EXteel

Ja igram povremeno. Ig nick xSAKIx
A.Sasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2009, 2:36   #56
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: EXteel

Do sada sam odigrao tri capture the flag mecha i igra je zaista odlichna, pogotovo za besplatnu. Dva puta me je posle igre server izbacio zbog d/c-a, ali je utisak i vishe nego kvalitetan!

Deadaluse, postoji li neko (virtualno) mesto gde se svi ti velikani okupljaju? Hteo bih da pitam par stvari koje mi nisu bash jasne, a koje mi non-stop padaju na pamet. Robotech krv je uzavrela. Josh kad bi umesto onih boostera mogli u avione lovce da se pretvaramo... :P
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2009, 10:00   #57
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: EXteel

Citat:
Illuvios Nais kaže: Pregled poruke
Deadaluse, postoji li neko (virtualno) mesto gde se svi ti velikani okupljaju? Hteo bih da pitam par stvari koje mi nisu bash jasne, a koje mi non-stop padaju na pamet. Robotech krv je uzavrela. Josh kad bi umesto onih boostera mogli u avione lovce da se pretvaramo... :P
pitaj mene slobodno. mislim da imam dovoljno iskustva da ti odgovorim na većinu pitanja. sa druge strane, imaš i official board, na http://boards.exteel.com/
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2009, 11:21   #58
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: EXteel

Da, vec sam se uchlanio, ali forum k'o forum - neko okachi temu, a onda na svakih 10ak postova polu-spama dodje jedan post sa korisnim informacijama za koje nisam siguran da li su tachne... Dakle:

1) Da li postoji neki Game Manual ili neshto slichno gde je objashnjeno kako igra funkcionishe? Tipa, "kad dodate 5 na Markmanship, to smanjuje shansu za promashaj oruzhja za 0.5% i poveceva shansu za critical u melee-u za 0.5%". Naravno da sam izlupetao ove brojeve. :P

2) Ono shto "leveluje" sam ja, a ne mecha, tako da, jednom kad dostignem lvl 5, recimo, ne mogu da ulazim vishe u lvl 1~4 mecheve, chak i ako startujem sa pochetnichkom mechom? Isto, sve one stvari koje upgrade-ujem poenima koje dobijam na svakom lvl-upu mi se "vazhe" za sve mecha-e?

3) Koji je lvl-cap? Da li titule imaju veze chisto sa lvl-om?

4) Da li postoji neki "nash" klan?

5) Kad pishe za neki item u prodavnici tipa: "14000 credits, 7 days// 58000 credits, 40000 durability", da li to znachi da ce mi posle 7 dana IRL vremena nestati iz inventara ako ga kupim za 14k, a da ce mi pripasti trajno za 58k, ali cu morati da ga popravljam? Kako se popravljaju itemi? Da li treba sachekati da durability padne skroz da bih popravljao item ili se cena opravke skalira oshtecenju? Koliko sam prochitao, oprema se oshtecuje kad se koristi, nebitno od ishoda mecha i mog lichnog uchinka u mechu.

Hvala unapred.
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2009, 12:02   #59
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: EXteel

Citat:
Illuvios Nais kaže: Pregled poruke

1) Da li postoji neki Game Manual ili neshto slichno gde je objashnjeno kako igra funkcionishe? Tipa, "kad dodate 5 na Markmanship, to smanjuje shansu za promashaj oruzhja za 0.5% i poveceva shansu za critical u melee-u za 0.5%". Naravno da sam izlupetao ove brojeve. :P

2) Ono shto "leveluje" sam ja, a ne mecha, tako da, jednom kad dostignem lvl 5, recimo, ne mogu da ulazim vishe u lvl 1~4 mecheve, chak i ako startujem sa pochetnichkom mechom? Isto, sve one stvari koje upgrade-ujem poenima koje dobijam na svakom lvl-upu mi se "vazhe" za sve mecha-e?

3) Koji je lvl-cap? Da li titule imaju veze chisto sa lvl-om?

4) Da li postoji neki "nash" klan?

5) Kad pishe za neki item u prodavnici tipa: "14000 credits, 7 days// 58000 credits, 40000 durability", da li to znachi da ce mi posle 7 dana IRL vremena nestati iz inventara ako ga kupim za 14k, a da ce mi pripasti trajno za 58k, ali cu morati da ga popravljam? Kako se popravljaju itemi? Da li treba sachekati da durability padne skroz da bih popravljao item ili se cena opravke skalira oshtecenju? Koliko sam prochitao, oprema se oshtecuje kad se koristi, nebitno od ishoda mecha i mog lichnog uchinka u mechu.


e, pa, 'vako:

1) official manual ne postoji, ali na forumu eXteel-a možeš pronaći jako korisne savete, i objašnjenja vezana za mehaniku igre. obrati pažnju na 'players guides and strategies' sekciju foruma kao i na postove i teme dva člana: Vizer i Darxio. ovi ljudi su se dosta bavili testiranjem mehanike, i sve zaključke su stavili na forum.

2) da, kada tvoj lvl prekorači lvl kojim je soba obeležena, unutra ne možeš ući, sistem se bazira ne na opremi koju imaš, već na nivo igrača. zato su često jako popularne 'all' sobe. takođe, neki igrači visokog nivoa ih često izbegavaju, jer u njih mogu ući i igrači niskog nivoa.
da, svi 'pilot attribute' poeni važe globalno za svakog mecha kojim pilotiraš, ovde možeš pronaći koliko poena je potrebno da bi maxovao određenu statistiku. http://exteel.pcriot.com/pp/Bonus.php

3) level cap ne postoji, ili mi nismo svesni njegovog postojanja - ljudi koji najviše igraju - njih 15ak je oko 100lvl sada, glasine su da je u korejskoj verziji igre cap 220lvl, međutim kod njih je igra aktivna još od 2005.

4) ne, postoji klan 'CROATIA', ali striktno naš klan, ne. however, ima nekoliko iskusnih i dobrih igrača odavde, iako smo u različitim klanovima, volimo da igramo zajedno.

5) da, prva cena sa oznakom broja dana je kupovina na vreme (iskreno, ovo je dobro samo za testiranje opreme), dok kupovina 'durability' delova, omogućava njihovo stalno posedovanje. generalno, veliki procenat igrača popravlja opremu kada se istroši u potpunosti, slobodno tako radi i ti. i opet da, durability pada opremi svake sekunde koju provedeš u partijama, bez obzira na tvoj lični učinak u istim.


koliko ja vidim, ti si već dobro pohvatao konce, i uglavnom si sam sebi odgovorio na sva pitanja. ako nešto još treba, viči
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku daedalus na korisnoj poruci:
Illuvios Nais (22.1.2009)
Stara 22.1.2009, 12:17   #60
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: EXteel

E da, josh samo jedna stvar - chini mi se da sam za farbu video da se jedino mozhe kupiti neka koja traje 7 dana. To znachi da ce "spasti" posle toliko?

Znam da odgovaram sebi na dosta pitanja, al' to je zato shto razmishljam kako bih ja reshio tu situaciju kad bih bio game designer, al' ne zhelim da napravim losh izbor zbog neinformisanosti kad vec mogu da se okoristim o vashe iskustvo. Callsign mi je UrbanRanger, pozvacu te da mi budesh prijatelj.
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com