Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.10.2020, 15:41   #481
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Priča u trojci jeste odlična, ali ubi me u pojam dosadni gameplay, baš baš užasavajuće loše, uz sve silne bagove koje nisu ispeglali, i pritom i dalje nije najsjajnije optimizovana
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2020, 15:46   #482
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.760
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 210 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Mafia

mislim da nikad u životu nisam odigrao igru sa repetativnijim misijama ,nego mafia 3
mislim,ovo nisam odigrao,igrao sam i batalio
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2020, 15:47   #483
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Meni se svidja ovaj rimejk, ne znam zasto ovaj koncept linearnog izvodjenja nisu priminili i u ostalim delovima, prica je vise nego dobra tu su Epik misije, grad je itekako autentican, ima bagova sa kolizijom i AI, ali misije akcija je sasvim zadovoljavajuca, kome treba fre rom GTA izvodjenje i beskrajni svet neka to potrazi na drugom mestu. Moglo je ovo dosta bolje ali svakako vredi obrnuti ko je fan legedarnog prvog dela.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2020, 8:29   #484
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Nikada mi nije bilo jasnio kako nekom nazovi dizajneru može da bude prihvatljiv, a kamoli lep ovakav HUD



Bez opcije da se ugasi. Srećom postoji mod ali mod gasi komplet sve.
Ovaj HUD je možda i gori nego onaj iz Mafije III. Potpuno amaterski ili nekako jeftino.

Moj subjektivni stav.

Nije to toliko teško. Samo da postoji opcija de se ugasi sve sem mape u donjem desnom uglu, a da se zadatak vidi kad se pritisne na TAB.
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci:
marea123 (19.10.2020)
Stara 19.10.2020, 9:49   #485
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Mafia

U gameplay opcijama imas mogucnost da iskljucis pojedine HUD/UI elemente. Objective markere i indikator za skretanje mozes da ugasis odvojeno. Mislim da postoji opcija i da ugasis kompletan HUD...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2020, 9:54   #486
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Nemam te opcije.

Nisu bile nikada moguce ni u Mafiji 2 ni 3. Uvek sam morao da modujem.

Jedino ako je izašao neki update u što čisto sumnjam.

Scrinšotuj mi gde su te opcije kod tebe. Konkretno za ovu Mafiju 1 def.
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci:
marea123 (19.10.2020)
Stara 19.10.2020, 11:10   #487
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.490
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Mafia

to je dodatu kroz update, kojeg nema na njegovoj verziji. iskreno ja nisam obraćao pažnju, jer sam igrao zbog priče, a ne da kukam na hud, što kola ne mile po ulici itd
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2020, 11:35   #488
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Meh, nije mi ni prica vise... XY puta ispricana.

Mator sam ja vise za ovo kad izgleda kao da je napravljeno za teletabisa-zadrugara da igra.

MAFIA kec je OTAC BOG.

Kakve definicje i rimejkovi.

Treba nešto potpuno novo da se napravi. Neka krimi priča iz 80-90ih, to bi mi leglo ali samo da kvalitet izrade bude R*+, nikako 2k ili sta je vec ovo .

Opet subjektivno u svoje ime pisem.
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2020, 11:49   #489
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.490
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Mafia

subjektivno ili ne, ali izvređao si ljude kojima se igra dopala. ja keca nisam igrao jer je izašao 2002, a ja sam PC kupio krajem 2003, tako da mi je prošla ispod radara pored Max Payne-a, uz PS1 emulacije i posle GTA. tako da je meni rimejk dobro došao.

i meni je recimo bilo smešno da neki neće da odigraju recimo RE2/RE3 sa ps1, već im više odgovaraju ovi rimejkovi.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2020, 12:04   #490
marea123
Veteran
 
Član od: 16.4.2009.
Poruke: 631
Zahvalnice: 354
Zahvaljeno 33 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Ja sam pre pola god... odigrao po ko zna koji put org... Mafia 1 i mogu opet bez obzira na grafiku. Prica likovi glasovi muzika a da ne pricam o detaljima.

mafia 1
max payne

To su igrice koje i danas mogu da se igraju

Mafia3 ne mogu ni da odigram probao sam 2x i nema sanse. Sto kaze Filip89x onaj HUD Objectiv markere i onaj trougao strasno
marea123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku marea123 na korisnoj poruci:
Filip89x (19.10.2020)
Stara 19.10.2020, 14:21   #491
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
Filip89x kaže: Pregled poruke
Nikada mi nije bilo jasnio kako nekom nazovi dizajneru može da bude prihvatljiv, a kamoli lep ovakav HUD
Ne radi se o izgledu i estetici vec o novim igrama. Pogledaj Division, Destiny, opcenito sve Ubisoft igre. Jedan koraka su od AI da igra za tebe. Wallhack, aimboting, hit points pop-up iznad glave i ostale stvari ubacuju u neke nazovi "stealth" igre. Danasnji short attention span je kriv svemu tome. Polako ali sigurno vecinu populoarnih naslova spustaju na nivo mobilnih igara.

Da ne bude kompletan off, malo igrao. Dopada mi se. Od grafike, price, animacija i performansi. Zamjerka na HUD i dalje stoji ali ostalo je stvarno vrijedno spomena. Dobar remake za sada.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
filpan (19.10.2020)
Stara 19.10.2020, 15:19   #492
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
Filip89x kaže: Pregled poruke
Mator sam ja vise za ovo kad izgleda kao da je napravljeno za teletabisa-zadrugara da igra.
MAFIA kec je OTAC BOG.
Kakve definicje i rimejkovi.
Nisi ti ni pipnuo prvu Mafiju, sinak, samo troluješ.

Usput, HUD možeš da menjaš sa novim patch-om, ali ne možeš u tvojoj piratskoj verziji. U FREE RIDE imaš gomilu misija koje nemaju veze sa glavnom igrom. I koje nisu bile u originalu.

Mafia, ona iz 2002. je igra koju sam igrao skoro svake godine po jednom, i ako je šta dobro urađeno u ovoj novoj verziji jeste priča koja je proširena taman onoliko koliko treba, Svi glumci su odradili svoj posao i te kako dobro. Sve je odrađeno vrhunski izuzev dve stvari koje SAMO MENI LIČNO smetaju - užasan osećaj vožnje i napucavanja.

A druga stvar - nisam iz Beograda i preko 30 godina nisam bio dalje od Knez Mihajlove. Jednom sam, pre desetak godina, od Vukovog spomenika hteo do Kazine, preko puta hotela Moskva. Završio sam negde kod Zvezdinog stadiona kad sam uključio Google maps. Zato ako misliš da je ona kockica suvišna kada voziš gradom koji ti je nepoznat...baš bih voleo da ti objasnim.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Shonkas (19.10.2020)
Stara 19.10.2020, 16:51   #493
marea123
Veteran
 
Član od: 16.4.2009.
Poruke: 631
Zahvalnice: 354
Zahvaljeno 33 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Nisi ti ni pipnuo prvu Mafiju, sinak, samo troluješ.

Usput, HUD možeš da menjaš sa novim patch-om, ali ne možeš u tvojoj piratskoj verziji. U FREE RIDE imaš gomilu misija koje nemaju veze sa glavnom igrom. I koje nisu bile u originalu.

Mafia, ona iz 2002. je igra koju sam igrao skoro svake godine po jednom, i ako je šta dobro urađeno u ovoj novoj verziji jeste priča koja je proširena taman onoliko koliko treba, Svi glumci su odradili svoj posao i te kako dobro. Sve je odrađeno vrhunski izuzev dve stvari koje SAMO MENI LIČNO smetaju - užasan osećaj vožnje i napucavanja.

A druga stvar - nisam iz Beograda i preko 30 godina nisam bio dalje od Knez Mihajlove. Jednom sam, pre desetak godina, od Vukovog spomenika hteo do Kazine, preko puta hotela Moskva. Završio sam negde kod Zvezdinog stadiona kad sam uključio Google maps. Zato ako misliš da je ona kockica suvišna kada voziš gradom koji ti je nepoznat...baš bih voleo da ti objasnim.
Ovo nema veze sa originalom ja sam igrao org... bar 7x i ne mogu da se porede - muzika uvod prica likovi glasovi realnost a da ne pricam o detaljima ovo sada je smesno kao da igram na mobilnom tel.... Jedino sta me je odusevilo je kraj. Jedino sto je tesko je ona voznja sve ostalo je prelako za igru sto je po meni glupo na org... se preznojis dok prelazis misije Koliko vam treba vremena da predjete org... i ovaj nov
marea123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2020, 17:53   #494
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Jel' moguće da u rimejku nema free roam?
Evo ovih dana ga prelazim i sve što sam igrao je bilo u okviru misija tj. poglavlja.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2020, 18:46   #495
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Mafia

To i treba tako da bude, budući da je Freeride i u originalu bio zaseban mod.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 0:58   #496
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Jel' neko uspeo da pređe onu misiju A Trip to the Country kad te juri panduri, a ti si u zadnjem delu kamiona i kako? Znači danas sam sigurno jedno 30 puta pokušao da pređem onaj deo kad treba da Tompsonom uništiš kupolu sa mitraljezom na oklopnom pandurskom vozilu i neće, pa neće, popi*deo sam načisto, deluje mi nemoguće da se pređe. Igram na PC-u.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2020, 0:06   #497
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Jel' neko uspeo da pređe onu misiju A Trip to the Country kad te juri panduri, a ti si u zadnjem delu kamiona i kako? Znači danas sam sigurno jedno 30 puta pokušao da pređem onaj deo kad treba da Tompsonom uništiš kupolu sa mitraljezom na oklopnom pandurskom vozilu i neće, pa neće, popi*deo sam načisto, deluje mi nemoguće da se pređe. Igram na PC-u.
Smanjiš na EASY težinu dok to igraš. Ni ja nisam uspeo drugačije. Ne znam koji idiot u H13 je napravio opet noćnu moru od one trke i ubacio tu neopevanu glupost sa tim blindiranim kamionom u igru.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2020, 1:02   #498
Markius
Veteran
 
Član od: 12.7.2007.
Lokacija: Požega
Poruke: 513
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 56 puta na 44 poruka
Određen forumom Mafia

Uvek postoji easy niko vas ne tera da igrate na visoj tezini, nema idiota...kad bi bio u online gamingu pa igras nesto 5-6 godina i vidis da si go k ne bi rekao idiot...

Sent from my P10 lite using Tapatalk
Markius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2020, 2:05   #499
RedMantella
Član
 
Član od: 30.10.2018.
Lokacija: nbgd
Poruke: 331
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 79 puta na 60 poruka
Određen forumom Mafia

presao sam ja na classic tezini. ne secam se kako, mislim da sam pucao u cevku ili u onaj mali prorez kroz koji gledaju panduri iz kabine...
RedMantella je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2020, 15:18   #500
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Mafia

I mene je to najvise mucilo, na kraju mi se sve svelo kao lutrija. Rokam u kupolu koliko mogu, u nekim trenucima pravim pauze i jednom je proslo. Kada prodjes tu neko skretanje kod bandere, ako me dobro sluzi secanje, sansa ti se povecava. Mozda sam prvih par puta slusao dijalog i pucao sam samo kada se mitraljez punio sto je ipak greska.

Narednu sekciju nakon te sam presao iz prve. Subjektivni utisak kaze da su protivnici u kecu malo vise zilaviji od ovih u dvojci, ali sam se izvezbao vremenom sa headshotovima.

Sa dvojkom nisam imao ni priblizno problema kao u kecu, ali su me iznervirali checkpointi i koliko sam nekoliko minuta progresa prosuo nekom svojom gluposcu ili malim izletanjem. Par puta mi se desilo kada vozim kola da izgubiim kontrolu i ubijem se, pa moram ponovo tu sekciju kada me protivnik roka da prelazim.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com