Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.11.2015, 13:09   #10021
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Dnevnik gledanja filmova II

James Bond je kao kalođuti franšiza: umjesto da se drže provjerenih recepata, oni teže ka nekom futurističkom "biometrijskom" agentu. Bond je bio britanski džentlmen a ne svašto*eb, za mene je Pierce Brosnan zadnji 007 koji je imao šmek. Ovaj Craig kao da je progutao metlu, nedovoljno visoku, žgoljavu, sav je neki jadan i metiljav, prije da mu ponudiš bensedin da dođe sebi no pištolj da roka negativce. Jadov
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
filpan (29.11.2015), pedjosav (24.11.2015), ZoNi (24.11.2015)
Stara 24.11.2015, 17:18   #10022
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Smile Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
Samo ćeš naljutiti Putina, вот что.

Ko zna, možda dočekamo serijal i o ruskoj mafiji, dojadili više zapadnjaci na tu temu. Kako vidim, ti si pronašao savršenu ulogu za Krejga.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2015, 17:46   #10023
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Criminal Activities (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3687310/



Malo osveženje, u smislu nekih novih momaka koji hrle na "pozornicu", uz starog majstora Travoltu koji je tu da osigura kvalitet. Naoko jednostavna priča (scenario).

Spoiler za tekst:
Kraj filma je ipak pomalo neočekivan (mora da je neki unuk Agate Kristi ovde malo čeprkao).

Gledljiv (no ipak sasvim prosečan) film, nećete požaliti vreme.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Criminal Activities (2015).zip (36,4 KB, 5 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2015, 22:24   #10024
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Već ako pričamo o tome ko kako izgleda i da li je shodno tome dobar pick za neku rolu ili ne, odgledah sinoć The Bourne Supremacy i Damon mi u toj ulozi "visi"... Izgleda kao nesvršeni srednjoškolac mada tad već čovek sa svoje 33-34. Ima tu neku facu, zbog koje mu se u mesari možda još obraćaju sa "bato, dečko".
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2015, 11:27   #10025
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Stanford Prison Experiment (2015)
http://www.imdb.com/title/tt0420293/



Dva momenta su bitna ovde
1) Para vrti gde burgija neće... Svašta čovek proguta zbog ****nih para.
2) Daj mu vlast da mu vidiš čast.

Ipak, sve viđeno, ništa novo.

Spoiler za maler:
Radio sam na titlu (2200+ linija kod mene) i bio negde pri kraju, a onda u SW u Translator mod-u greškom sačuvao engleski titl preko prevoda, pa sam morao sve ponovo. Da nije bilo tog malera, moj prevod bi se pojavio pre ovog

http://titlovi.com/titlovi/the-stanf...riment-219326/
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Stanford Prison Experiment (2015) BRRip.XviD.MP3-RARBG.zip (54,1 KB, 7 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (29.11.2015 u 16:41)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
Miki1987 (1.12.2015)
Stara 29.11.2015, 22:05   #10026
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Last Knights
Филм о части, пожртвовању и изворним људским вредностима, данас скоро заборављеним, са једне стране и споју болесног ума, нечасти и свега најгорег са друге. Клајв Овен изврсна улога витеза, а рођеног за овакве улоге. А што се тиче Моргана Фримена, класично, лик само прича и ништа више. Коначно сам дочекао да одгледам овај жанр филма, бар нешто са радњом смештеном у средњем веку и мало је рећи да сам задовољан. Јако је мало историјских филмова смештених у старо време и као заљубљенику овог жанра, филм ми је заиста право освежење, тако да велика препорука и осталим заљубљеницима, а и реално, немамо велики избор, тако да то је што је.
Оцена 8,5/10.

The Water Horse: Legend of the Deep
Прошло је пола деценије од када сам хтео ово да одгледам, док сам био млађи...и сада сам одгледао и филм је предиван. Створење је предивно, неодољиво, али опет, филм показује какви су људи и да све могу да покваре поједини одвратни, смрдљиви људи који само стварају рат и сеју смрт!!! Елем, препорука за све нас који волимо овакве лепе приче и фантазију.
Оцена 8,5/10.

The Fly
Филм који ме престравио када сам био мањи, па и сада сам се ужасавао појединих сцена...а још та шминка и ефекти тада коришћени изгледају неописиво природније и боље од CGI ефеката, али не зато што су данашњи стандарди лоши, него зато што се углавном претера, па постаје превише нереално уместо да се комбинује као што је учињено у LotR. У сваком случају, очаран сам, као и лепотом главне глумице. У свом жанру, ово је ремек дело, а вероватно и ван жанра. Огромна препорука.
Оцена 8,5/10.

Northmen: A Viking Saga
Најпријатније изненађење, права викиншка прича која је одлично имплементирана. Подсећа мало на LotR, али у северњачком стилу. За буџет филма, испало је фантастично, посебно ефекти потпуно природни. Монах и матори викинг су ми најбољи. Обавезан филм за све нас љубитеље старог ратовања и добрих историјских и епских филмова.
Оцена 8/10.

Tomorrowland
Добар филм заиста. Добра радња, занимљива, као и глума. Чак ми се и Клунијева глума допала. Елем, препорука.
Оцена 7/10.

The Little Prince
Ја сигурно знам једно – у 24 или у 60 год, увек ћу бити дете у срцу, јер године су само број. Јако лепа прича која говори о томе. Овај филм је (као и књига) више за децу, али ако сте и даље дете у срцу, одгледајте. Заиста, анимација, дијалози, задивљујући voice-over и наравно, музика...све је потпуно у складу. Подсећа у неку руку на Coraline, а уме да загребе емоције као и овогодишњи Inside Out, који је по мени најбољи анимирани филм ове год.
Оцена 7/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
pedjosav (29.11.2015), simke85 (3.12.2015)
Stara 30.11.2015, 19:06   #10027
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Inside Out




Predivan film, jedan od najboljih Pixarovih. Po meni, za klasu bolji od svega sto su izdali proslih godina. Znam da mnogi vole "Up" ali meni je on bio sasvim prosecan. "Wreck it Ralph" mi je isto bio onako....Ovih par godina me Pixar nije odusevljavao kao ranije....Sve do sada Prepun emocija (u skladu sa temom filma ) Ovaj film ima sve, ne secam se kada mi je zadnji put bilo ovako emotivno gledanje filma (jos animiranog). Ogromna preporuka, odlican.
Pa ovaj film je savrsenstvo kako ga ranije nisam pogledao? Zaista genijalni film, sama ideja kada sam procitao plot me je odusevila.
Film zbog kojeg ces i da se smejes i da budes tuzan.
Ko nije pogledao preporuka.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 20:17   #10028
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ Cak ga i djeca od pet godina savrseno razumiju i sebe vide u njemu !
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2015, 1:40   #10029
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Pa ovaj film je savrsenstvo kako ga ranije nisam pogledao? Zaista genijalni film, sama ideja kada sam procitao plot me je odusevila.
Film zbog kojeg ces i da se smejes i da budes tuzan.
Ko nije pogledao preporuka.
zasto bih zeleo da budem tuzan gledajuci bilo koje ostvarenje?
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2015, 2:37   #10030
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ Pogledaj film pa ces znati.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2015, 14:27   #10031
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
zasto bih zeleo da budem tuzan gledajuci bilo koje ostvarenje?
Pa, za većinu ljudi, neki filmovi su istovremeno dobri i tužni, npr. The Elephant Man.

To što je neki film tužan ne znači da je loš, baš kao što nije svaka komedija dobar film
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
simke85 (3.12.2015)
Stara 1.12.2015, 22:08   #10032
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
^ Pogledaj film pa ces znati.
Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Pa, za većinu ljudi, neki filmovi su istovremeno dobri i tužni, npr. The Elephant Man.

To što je neki film tužan ne znači da je loš, baš kao što nije svaka komedija dobar film
gledao sam vise filmova koji su dobri i tuzni, i to sto su dobri nije dovoljno vredno da bi me rastuzilo - to je moja poenta.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2015, 23:02   #10033
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Poenta je da te film ne ostavlja ravnodusnim.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2015, 23:15   #10034
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Tako je. Film treba da je interesantan, zanimljiv. Zabava kao faktor je neophodna samo za komedije.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2015, 6:51   #10035
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Strange Cargo (1940)
http://www.imdb.com/title/tt0033105/



Ne znam da li ću preterati (ali ne mogu da odolim) ako kažem da je Holivud "vrlo rano" (iz naše perspektive) zauzeo svoj stav. Pitanja moralnosti, ljudskih vrednosti i slično u Americi su SF stvar. U svakom slučaju, vredan i neobičan film koji vredi odgledati.
Spoiler za Titl:
Nisam se najbolje snašao sa vremešnim engleskim. Izvinjavam se zato, i nadam da će ga neko popraviti. Bolje nisam mogao, jer bi trebalo puno strpljenja (guglanja).
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Strange Cargo (1940) 1,o6 GB.zip (43,0 KB, 3 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (2.12.2015 u 17:48)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2015, 4:32   #10036
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Poenta je da te film ne ostavlja ravnodusnim.
Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Tako je. Film treba da je interesantan, zanimljiv. Zabava kao faktor je neophodna samo za komedije.
slazem se, ali to moze i bez da me rastuzi. zato biram da tuzne preskacem.
necu vise da djubrim, nisam ni ovoliko hteo.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2015, 0:39   #10037
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Одгледао сам пар филмова, али прво да поставим своје утиске о 4 Кјубрикова филма која сам одгледао већ поодавно, а онда Кополин серијал филмова које сам гледао такође поодавно.

The Shining
Одгледах га у даху. Волим овај тип хорора, са поремећеним умовима, јер увек гарантује добру глуму и напетост, а још ако глуми легендарни Џек Николсон, онда нема дилеме. Кјубрик је урадио овај филм по роману, али иако тај роман нисам читао, филм је фантастичан. Ефекти су једноставни, а по мери. Све је уклопљено савршено. Фасцинантна глума, сценарио и ток. Музичка подлога...изузетно и морам признати, јежио сам се у бројним моментима. Овај класик изазива различита осећања код разних особа, али ето, мени се и више него свиђа, јер је у сваком свом делу одличан. Уметничке ноте хорора су присутне у много сегмената, а филму сам приступио са изразито умереним очекивањима.
Оцена 8,5/10.

Eyes Wide Shut
Филм који има занимљив расплет, одличну глуму, глумце и све што филм треба да има. Музика у позадини појачава ионако нејасну атмосферу (у смислу шта ће да се деси сада и све у том смислу). Оно што главни јунак пролази је добро приказано и нема превише експлицитних сцена. Једноставно, велика препорука.
Оцена 8,5/10.

Full Metal Jacket
Ко би рекао да је и Кјубрик правио пропаганду. Овај филм је као филм изузетно добар, јер сви елементи од приче преко глуме до ефеката и свега осталог је савршено, а при томе – ефекти су прави, а не CGI. Радња се одвија у Вијетнаму и међуљудски односи и њихове идеје су упечатљиви. Дијалози су јако добри, мимике лица, музичка подлога, све. Оно што упада у очи је претеравање дијалога чија је садржина уживање и тражење убијања што више Вијетнамаца, па прича како им је жао што их Вијетнамци не поштују, јер ето, Амери су ту да им донесу демократију и избаце комунизам итд. Не откривам ништа, само констатујем. Велики број оних који је овај филм гледао, знају о чему пишем, а ако не знају, нека се подсете. У сваком случају, без прешироког описа – један од најбољих ратних које сам гледао, а пропаганда је доста присутна, те то треба искулирати и уживати у филму.
Оцена 8/10.

2001: A Space Odyssey
Коначно сам одгледао и овај филм. Узећу најважније факторе и бићу реалан. Почетак је био ужасно досадан и то је дугачких 20 мин, а и током целог филма скоро да нема дијалога и има напетих, клаустофобичних сцена и тишине од 10 секунди до пар минута. Дакле, припремите неки мали јастук на столицу и неке грицкалице, јер ће убити досаду. Прича је сама по себи нејасна и почиње да се кристалише окo 1 сат од почетка и бива све боља и јаснија, иако и поред тога има много питања која сам у међувремену скапирао, а оно што нисам, схватио сам захваљујући овом линку. Након 1 сат, креће да се одиграва и радња која је потпуно и тада мирна, али испуњена неком напетошћу, језивом и јаком музиком која то прати и снимањима с углова. Глума, глумци...то је споредно. Овде је очигледно фокус на самом човеку, присутна је уметничка форма, снажна музика која дочарава бројне сцене (што је у многим моментима јако лепо уклопљено), карактеристичним сценама и психо елементу, иако је то урађено тако да су ми утисци негативни, али са друге стране, филм овако снимљен, тада је био нешто посебно, утицајно, револуционарно и гледано са тог угла би био позитиван, а видимо доста сличности са Нолановим филмом Interstellar, посебно пред крај (иако ме ни Ноланов филм није одушевио, бољи ми је). Ово је 2015. година и гледано са те стране, са стране онога што Кјубрикова Одисеја нуди, као и уметничке форме, филм је чудан, успављујућ, са много претеравања, екстремно мало дијалога те га сматрам веома прецењеним. Последњих пола сата нуде оно најбоље, али и тада мирно реализовано. Ако бих препоручивао овај филм некоме, рекао бих му да погледа само ако је баш радознао и ако жели да спозна почетке научн. фантастике, па ако је неко ко прати филм генерално као уметност, да не заобилази чак ни цењене и старе филмове. Лично сматрам овај филм прецењеним с обзиром на све, а посебно на назнаку када је снимљен, а да је данас 2015. година иако свакако поштујем чињеницу да се и данас сматра нечим посебним, независно што га сматрам екстремно прецењеним. Уз све ово, највише се изнервирам када видим како се неким филмовима дају јаке оцене, јер ето тај режисер или филм је чувен, цењен, познат, популаран, медијски пропраћен или шта већ, а посебно се изнервирам када ми почну солити памет да ја не разумем поенту, да није за сваког итд...ма мислим шта ми наприча. А иако сам све прогутао око овог филма, максимално, ектремно је разочарење. Жалим људе који немају своје мишљење и који ће се прикључити мишљењу “великих критичара”. Ја сам своје мишљење изнео детаљно, као и код Blade Runner-а и то је то.
Оцена 4/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
caine (8.12.2015)
Stara 7.12.2015, 1:11   #10038
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

E, ako si i u tom filmu uspeo da namirišeš propagandu, onda stvarno...
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
Ekiman (7.12.2015), ezenkiel (12.12.2015), Game fever (8.12.2015), goranmax (10.12.2015), Kidja (7.12.2015), pentraksil (7.12.2015), Shlaymara (8.12.2015)
Stara 7.12.2015, 2:34   #10039
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Konacno da pogledam Nightcrawlera

Kakva filmcina! Atmosfera, soundtrack, odlicna gluma Gilenhala, jedino mi je zao sto ovo nisam odgledao u bioskopu.

Ko nije pogledao jos, ako ima takvih da pogleda pod hitno.
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku acaf na korisnoj poruci:
N3n0 (12.12.2015)
Stara 7.12.2015, 21:38   #10040
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ocelot kaže: Pregled poruke
e, ako si i u tom filmu uspeo da namirišeš propagandu, onda stvarno...
Само онај ко није гледао тај филм, може да тврди то што си ти написао. Већ сам написао да је филм као филм ок, али пропаганда је дебело присутна и немој да обрћеш ствари, а можеш и да додаш по коју увреду да би добио још захвалница. На овом форуму, поред лицемерја и брда ствари, ме нервира и да ми неко соли памет када у опис филма унесем да је пропаганда! То је сува чињеница и код овог филма и код много других (посебно ратних филмова), па ако је филм пропаганда, то је тако у очима сваког гледаоца, само што то неко не истакне, а неко истакне. У том филму има толико реченица на рачун америчке "демократије", "храбре" војске, бораца за "правду" и "злих комуниста" Вијетнамаца, да је то несварљиво.

The Book of Eli
Дензел разбија, Мила Кунис одлична, Гери Олдман савршен, а и остали су одлични. Жанр који обожавам да гледам, а овај филм ме, по атмосфери, мало подсећа на The Road, али мени бољи од њега. Атеисти ће вероватно реаговати бурније на срж приче, али ипак, оставивши по страни беспотребне критике, филм је један од најбољих у жанру. П. С. Подсећа и на ову игру коју сам играо пре око пола год.
Оцена 9/10.

The Tourist
Занимљив филм. Џони Деп делује некако поспан у улози, али и даље веома занимљив, шармантан, смешан са оним његовим причањем. Џолијева одлична у глуми...Филм је пристојан, са причом која изненађује и ако хоћете да одгледате 1 филм за подне или вече, ово је права ствар.
Оцена 6/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com