Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.8.2020, 15:21   #1201
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
milan.t65 kaže: Pregled poruke
Vec sam ga reinstalirao, potpuno je sve isto.
Probaj ovo, možda ti pomogne...

https://www.pcgamer.com/red-dead-red...tuttering-fix/
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2020, 21:09   #1202
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Poceo sam i ja da pikam od juce, gtx1060 komotno moze u penziju da ide, 60fps mi tokom igranja par puta dostigne, uglavnom je tu izmedju 40 i 55. Na medimum vecina stvari, na low sve one sto su zahtevne.
Zavrsih danas nakon ~60h kako kaze social club, 88%.

Problem koji sam na polovini uocio sa igrom je PEJSING koji veoma zavisi od nacina igranja.

Sa jedne strane, ako igras samo main misije i cepas story, pejsing je verovatno podnosljiv. Ali, ako krenete nesto sa strane da radite, lovite, jurite collectibles, istrazujete, side misije (koje gubite ako ne zavrsite odmah) main story postane razvucen i nekako mi je bilo tesko da se nateram da zavrsim igru.

Spoiler za story:
Prva polovina igre fantasticna, ali zato druga ni blizu, sto zbog mog pejsinga, sto jednostavno zbog price, naravno Rockstar je tako i hteo, sve se raspada, lik kojeg vodite umire polako, moralnost vs lojalnost dilema itd.

Epilog, pogotovo drugi to ispravlja, uzivao sam, osetio sam onaj vajb prvog dela igre i vidi se da su namerno napravili emocinalni rolekoaster od igre.

S obzirom da nisam igrao keca, kao da sam znao da ne sharam previse po mapi, isao sam samo gde me prica vodila. Dakle osim Blackwatera, cela mapa iz keca mi je neotvorena i nakon problema sa kreiranjem lika, vidim da Online pocinje bas na tom delu mape, tako da ce mi to biti kao new game +




Sto se mene tice, u top 5 omiljenih igara, doduse ne bih je bas okarakterisao kao best game ever...

Mislim da su ovi iz Rockstara zavrsili sa Red Dead serijalom, sto se mene tice remake keca moze a i ne mora. Sad dajte taj GTA VI (kakva ce to zverka biti )
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
bokela (27.8.2020)
Stara 24.8.2020, 21:40   #1203
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Mislim da su ovi iz Rockstara zavrsili sa Red Dead serijalom

Ако се сећаш кеца и


Spoiler za spoiler:


скривеног краја, прича и сценарио са Џеком се увек може наставити. https://www.youtube.com/watch?v=z4u4ShstFTU


sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2020, 21:51   #1204
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

^pise u spojleru da nisam igrao keca, doduse spojlovan mi je kraj. Nisam ulazio u tvoj spojler
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2020, 12:56   #1205
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Sa jedne strane, ako igras samo main misije i cepas story, pejsing je verovatno podnosljiv. Ali, ako krenete nesto sa strane da radite, lovite, jurite collectibles, istrazujete, side misije (koje gubite ako ne zavrsite odmah) main story postane razvucen i nekako mi je bilo tesko da se nateram da zavrsim igru.
Vidiš, meni su LIČNO te sporedne stvari pravi užitak. U ovom prelazu misije otaljavam, ali mi je uživanje lov na te sitne živuljke i ptičice kako bih konačno dovršio igru sa 100%, a da ne pričam o achievementima koji u većini slučajeva zahtevaju izvesnu dozu kreativnosti, mada ima nekih JEZIVO smarajućih.
Ukusi su različiti, mene oduševljava upravo taj spori ritam zbog kojeg igru mogu da tupim jako dugo.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2020, 13:16   #1206
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
^pise u spojleru da nisam igrao keca, doduse spojlovan mi je kraj. Nisam ulazio u tvoj spojler
Za vecinu igara slazem, ali za ovu ne. Main story nema taj osecaj urgentnosti tako da komotno mozes da blejis po mapi sve dok te ne smori, a da ne ubijas imerziju. Ja licno nisam, jer me je prica previse zanimala. Bar ovde nije situacija da trazis Ciri kojoj gori pod nogama a ti igras Gwent.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
NastyB (28.8.2020), Ready (9.9.2020)
Stara 28.8.2020, 13:23   #1207
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Bogami, već igram dve nedelje ovu igru. Doduše, počeo sam dok sam bio na godišnjem, te sam tada više vremena provodio u njoj. Ali, u svakom slučaju, prosto je neverovatno da ni posle toliko vremena, svaki put kada uđem u RDR2, sjaj i zadovoljstvo prema ovoj igri uopšte ne opada.



Međutim, smatram da je to sve do igrača, koliko će rastegnuti gejmplej, te može biti da ću u jednom trenutku možda i napraviti pauzu od igranja iste.



No, main story mi je na 30%, a ni na sekund nisam pomislio: "Oh, bože, kada će više kraj?!?", baš naprotiv.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2020, 14:05   #1208
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Bar ovde nije situacija da trazis Ciri kojoj gori pod nogama a ti igras Gwent.
Ovo me je lepo nasmejalo.

Citat:
tommy gun kaže: Pregled poruke
No, main story mi je na 30%, a ni na sekund nisam pomislio: "Oh, bože, kada će više kraj?!?", baš naprotiv.
Kako ti zavidim. Ja je prelazim treći put (ne računam prva dva pokušaja gde nisam ni pola prešao) i uživam u mnogima besmislenim stvarima.
Mislim, ima u onm achievementima mnogo dobrih stvari. Vredi ih probati.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2020, 15:18   #1209
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Vidiš, meni su LIČNO te sporedne stvari pravi užitak. U ovom prelazu misije otaljavam, ali mi je uživanje lov na te sitne živuljke i ptičice kako bih konačno dovršio igru sa 100%, a da ne pričam o achievementima koji u većini slučajeva zahtevaju izvesnu dozu kreativnosti, mada ima nekih JEZIVO smarajućih.
Ukusi su različiti, mene oduševljava upravo taj spori ritam zbog kojeg igru mogu da tupim jako dugo.
Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Za vecinu igara slazem, ali za ovu ne. Main story nema taj osecaj urgentnosti tako da komotno mozes da blejis po mapi sve dok te ne smori, a da ne ubijas imerziju. Ja licno nisam, jer me je prica previse zanimala. Bar ovde nije situacija da trazis Ciri kojoj gori pod nogama a ti igras Gwent.
Morace u spojler, druga polovina price

Spoiler za .:
Slazem se s vama, ali od trenutka kad mu dijagnostikuju TB, nekako mi ne ide da tumaram mapom i lovim zivotinje, jednostavno nije vise to to i mislim da su dizajneri bas to i zeleli, da se igrac baci na main story, zavrsi Arturovu pricu i onda polagano sa Dzonom zavrsavas te side storije i cuda. Ja upravo to radim sad i nije lose, osecam se kao kad sam pocinjao igru sa zdravim Arturom, zavrsim strangere, lovim legendarne zivotinje, sve to bez "WE NEED THE MONEEE" pritiska.

tl:dr Pacing je off kad u drugom delu igre radis side misije i challenge


Naleteo sam na jednu interesantnu kucu, zapadno od Van Horna, ulazi se kroz prozor na drugom spratu, proverite
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2020, 16:35   #1210
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke

Kako ti zavidim. Ja je prelazim treći put (ne računam prva dva pokušaja gde nisam ni pola prešao) i uživam u mnogima besmislenim stvarima.
Mislim, ima u onm achievementima mnogo dobrih stvari. Vredi ih probati.
Tako mi je bilo sa Witcherom 3. Iz trećeg puta sam ga prešao, jer sam ga prva dva puta predugo igra.

Dok sa druge strane, GTA V, koji sam toliko očekivao, jedva sam prešao tek, čini mi se, prošle ili pretprošle godine, budući da me je baš smarao.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2020, 9:31   #1211
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Naleteo sam na jednu interesantnu kucu, zapadno od Van Horna, ulazi se kroz prozor na drugom spratu, proverite
Gde zapadno od Van Horna imaš kuću na dva sprata???

Zapadno su Butcher Creek i ona tvrđava, Van Horn mansion je južno...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2020, 11:48   #1212
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Gde zapadno od Van Horna imaš kuću na dva sprata???

Zapadno su Butcher Creek i ona tvrđava, Van Horn mansion je južno...
Mrzi me sliku da uploadujem, zapad, severo-zapad, odmah preko puta pruge i puta
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2020, 23:48   #1213
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Isuse, ne znam za koliko ste prešli ovu igru, ali, po nekoj mojoj proceni, igraću je još barem mesec dana minimum, a već je igram, evo, tri nedelje.

Ako je ne pređem do izlaska Mafije, pravim pauzu, pa se vraćam nakon nje na RDR2. Oh bože, samo neke sekiracije
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2020, 13:30   #1214
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Glavna misija i sporedni zadaci možda nekih 50-ak sati, otprilike. Ukoliko rešiš da je završiš na 100% onda MNOOOGO više.
Kako ko voli da igra, meni lično je uživanje loviti i raditi one sporedne gluposti od samih misija. Evo, trenutno sam u 3. chapteru, nalovio sam sve što se može (osim par Losova koji su ekstremno retki) uhvatiti van Austin-a i sad, usputno rešavam Achievement-e. Za većinu je potrebno malo mućnuti glavom i iskustvo.
Na primer, jedan od "izazova" je i "pogoditi 5 ptica iz voza u pokretu". Naravno, vodeći se uputstvima sa YT i ja sam radio isto, skočiš na voz u pokretu, pa ako imaš sreće da vidiš ptice pre nego što opališ prvu, pa onda krenu da te ganjaju stražari jer misle da je pljačka ako se zadržiš previše, pa onda popiješ bounty ako si nepažljiv... E, sad znam da ću pre ili kasnije naići par puta na random pljačku voza koju rade O Driskolovi, pobijem ih, svi se razbeže, a voz je i dalje na pruzi. Lepo uđeš u lokomotivu, daš gas do daske i kad se zalaufa jednostavno se popenješ na krov vagona i čekaš mirne duše, lagano pobiješ pet `tica i onda siđeš bez da te iko juri, ganja i pravi probleme.
Ili "treba skinuti tri šešira iz jednog DEAD EYE poteza, a da ne ubiješ nikoga". E, to me je prvi put silno mučilo, jer kako izvesti da nađeš tri lika u šeširima da budu blizu i da možeš da ih poskidaš puškom bez ubijanja?? Satima sam se maltretirao i čekao prave trenutke da trojica sa šeširima budu blizu, ili sam ja predaleko, ili nekoga pogodim u glavu. Živa muka. Sve dok nisam slučajno ušao u saloon u Valentine-u i video da pokeraši sede sa ogromnim šeširima na glavi. Uzmeš Varmint pušku, lagano ih poskidaš i kidavela. Čak ni Bounty ne popiješ zbog toga.
A takvih "izazova" gde treba upotrebiti maštu i logiku ima poprilično i dosta su zanimljivi.

Da dodam da i ja jedva čekam Mafija DE, naravno prvo proba, a ako mi se svidi onda i pazarenje....

Poslednja ispravka: NastyB (31.8.2020 u 13:52)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2020, 14:05   #1215
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ova igra je beskonačna, prosto stalno se nešto dešava kada se istražuje po mapi, čak me više vuče da je igram na ovaj način nego da ponavljam kampanju. Pravi next gen po pitanju sadržaja, ne znam šta će Rokstar sledeće da skuva ali ovo je i više nego dovoljno.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2020, 16:29   #1216
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ja uopšte ne jurim te achievemente, samo tečem niz igru kroz main story, sajd misije, lov, ribolov, istraživanje, jahanje, i kroz još mnogo, mnogo interesantnih stvari koje se dešavaju na putu od tačke A do tačke B.



Prosto nesvakidašnje iskustvo u svetu gejmpleja


P.S.: Mislio sam da su sa GTA V ispraznili svoj maksimum, budući da je on bio poprilično prazan i previše našminkan, da bi delovao živo. Dok je ovo u potpunosti druga priča; ovaj svet odaje utisak kao da živi i dok nisi u njemu.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tommy gun na korisnoj poruci:
Mandragora (31.8.2020)
Stara 1.9.2020, 12:50   #1217
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
tommy gun kaže: Pregled poruke
Ja uopšte ne jurim te achievemente, samo tečem niz igru kroz main story, sajd misije, lov, ribolov, istraživanje, jahanje, i kroz još mnogo, mnogo interesantnih stvari koje se dešavaju na putu od tačke A do tačke B.
Sad, siguran sam i da nećeš odraditi ni sve side misije. Ček` samo da dođeš do Algernona Waspa u 4. chapteru, momentalno ćeš da batališ taj sidequest.

Citat:
tommy gun kaže: Pregled poruke
P.S.: Mislio sam da su sa GTA V ispraznili svoj maksimum, budući da je on bio poprilično prazan i previše našminkan, da bi delovao živo. Dok je ovo u potpunosti druga priča; ovaj svet odaje utisak kao da živi i dok nisi u njemu.
Apsolutno se slažem. Jednom sam lagano kaskao sa konjem po divljinama zapadno od Strawberryja i jurio dvogledom neke živuljke, kad sam ugledao kako puma lovi neke zečeve, juri za njima i pravo pred mog konja i tek kad se ovaj uplašio i propeo puma je obratila pažnju na mene. Maestralno!!
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2020, 13:29   #1218
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Slična situacija se desila i meni kada sam video da se dva jelena bore.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2020, 13:55   #1219
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Kad smo vec kod random situacija, u epilogu sam, radim misiju, ali vidim u sumi kucicu, prilazim, otvaram vrata i u tom trenutku me napada dzinovski medved, malo QTE, udaranja dugmica i ubijam ga. Nakon toga razgledam kabinu, medved je ladno probio i usao kroz zadnji deo, ubio lovca i eto odmarao tu

Evo nasao sam klip

mecka
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2020, 15:23   #1220
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

To nije random situacija. Ukoliko se u početku drugog chaptera posle intro scene se prvo obratiš Daču, on ti traži da mu nađeš lulu. Upravo u toj kolibi sa grizlijem se nalazi ta lula i dve pesme posvećene Anabel (pominje se par puta u toku igre), tako da, kad povežeš neke stvari, saznaš gde je Dač nekada živeo.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com