Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.3.2019, 4:19   #1
KENNY
Novi član
 
Član od: 23.7.2011.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa maticnom ?

Maticna ploca je n68-gs4 fx p1.30 medjutim problem je sledeci racunar nece da prepozna usb da bi mogao da podignem sistem,kada stavim ssd iz mog racunara dodje do windows-a i onda se restartuje.Nekad daje sliku nekad moram da ga restartujem pa tek onda da sliku bez ikakvog beep zvuka.Isto je i sa integrisanom karticom i sa rx460 sa kojom sam ga probao,probao sam i sa obicnim hdd,i sa 1 ramom hynix i sa kingstonom.Sve isto.Jos jedna stvar je kada restartujem racunar na dugme retko kad se ukljuci tj baci sliku,a kada resetujem napajanje na dugme i ukljucim ga opet tada cesce baca sliku.Inace procesor je fx 4320 ako neko zna u cemu je problem bio bi jako zahvalan.Takodje sam primetio da dok cekam na onoj crnoj slici gde pokaze koje dugme za sta sluzi tipa f2 za bios i sl,tastatura ne reaguje uopste nego pritiskam ko besan f2,i onda vrv u poslednjoj sekundi pre nego sto krene u sledeci korak on uhvati i tako jedino mogu uci u bios,tj tako sto pritiskam f2 jedno 30sec.Hvala unapred.Vredi li pokusavati flash biosa?
KENNY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
problem sa sacuvavanjem dokumenata na drugu particiju zexxxx Operativni sistemi 3 23.3.2014 19:57
Problem sa maticnom Quattro Osnovne komponente 0 24.3.2012 15:00
Problem sa maticnom P4SGX-MX bombash-90 Osnovne komponente 1 27.2.2012 14:59
Problem sa maticnom spy_leader Ostale komponente 1 28.1.2012 16:03
Nokia e71 i problem sa USB konekcijom PsyDuck Aparati i oprema 5 1.12.2010 15:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com