Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.6.2011, 0:57   #101
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Ma idi. Kada predjes world tur, i hoces sad opet da ga igras sa istim likom koji si kreirao, sve ti se resetuje osim para i expiriensa.
Zvezdice i kondicija padnu na nulu...
Ko kad bi se ATP lista, svake godine resetovala za sve igrace
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 3:03   #102
ToDoR_92
Novi član
 
Član od: 30.6.2011.
Poruke: 2
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Citat:
MacGruber kaže: Pregled poruke
Nemoj da instaliras update vec ga rucno skini i instaliraj, prethodno obrisi onaj stari. Napravi offline acount u njemu i to je to.
ja imam mozda malo veci problem imam na kompu Xp servis pack 2 i nece ni da mi pokrene instalaciju kad probam bez autorana on je pusti a kasnije kad se instalira trazi neke fajlove dll i slicno sa neta sam skinuo te fajlove ali kad ponovo pustim prikaze mi gresku i kaze da zbog windows live ne moze da je pusti sta da radim????????



HVALA UNAPRED!!
ToDoR_92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 8:13   #103
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Kakva arkada, kakva simulacija? Sta ste zapeli za "vt je arkada, vt je arkada".

Postoji dobar tenis i los tenis. Ovaj tenis nema veze sa zivotom pa je zato arkada? Ili po tebi simulacije ne trebaju da imaju zabavni karakter?

Veruj mi - ako cemo po vasem - mnogo je ZABAVNIJE igrati "SIMULACIJU" tenisa - zato sto je realnije. Zar ne treba da se tezi tome? Nije tenis toliko komplikovan pa da moraju ljudima da prave "arkade" i "simulacije". Problem je ovde sto je igra trash i to je sve, a ne arkada.
hm, okej, ako ti tako kazes, meni je igra kul, a top spin igram kad hocu da igram simulaciju, a ne arkadu. eto, ima jos misljenja, gle cuda.

i da, arkada je jer nema veze sa zivotom, malo uprosceno receno, ali tako je. isto kao sto je ovo arkada:

zato se i zove 'arkada'. pritom ima MNOGO manje veze sa zivotom nego virtua tenis, kako god okrenes. takodje je i vrlo kvalitetna i zabavna igra.

meni licno igre koje obradjuju odredjenu tematiku ne odgovaraju ako su arkadne (voznje, avio simulacije), a neku oblast obozavam da vidim obradjenu u totalno i potpuno arkadnoj igri (nba jam, doomoliki fps). ali to sto je nesto moja licna sklonost nikako nije merilo kvaliteta neke igre. vt je sjajna igra per se, sjajna simulacija svakako nije jer, pa, nije simulacija.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 8:21   #104
MacGruber
Starosedelac
 
Član od: 16.9.2010.
Lokacija: Ispred dragstora
Poruke: 1.697
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 415 puta na 327 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Citat:
ToDoR_92 kaže: Pregled poruke
ja imam mozda malo veci problem imam na kompu Xp servis pack 2 i nece ni da mi pokrene instalaciju kad probam bez autorana on je pusti a kasnije kad se instalira trazi neke fajlove dll i slicno sa neta sam skinuo te fajlove ali kad ponovo pustim prikaze mi gresku i kaze da zbog windows live ne moze da je pusti sta da radim????????



HVALA UNAPRED!!
Instaliraj Service Pack 3. Danas ga svaka igra zahteva.
MacGruber je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MacGruber na korisnoj poruci:
ToDoR_92 (30.6.2011)
Stara 30.6.2011, 10:07   #105
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

@doolio
ne volim da trosim vreme (i moje i vase) u temi za igru koja mi se ne svidja, al ajd da odgovorim na neke tvoje primedbe posto si jedan od retkih koji pise smislene recenice.

Ja npr stvarno volim arkade (i nba jam, i doomolike fps-ove, a volim i voznje, a vala i ranije verzije VT)...
Samo mislim da je OGROMNA STETA da jedini tenis koji izlazi na PC-u (posle toliko vremena i bez ikakve konkurencije) bude ovako LOS. To je poenta. Mogli su da unaprede milion stvari, ali eto - nisu - otud moje razocaranje.

Naravno, ti se neces sloziti sa ovim jer ti je VT4 sjajna igra, al ja stvarno mislim da je korak nazad u odnosu na ranije VT-ove. A imali su toliko prostora i toliko vremena da naprave sjajnu igru.

Verovatno je super u vise igraca - al nazalost nemam vise toliko mogucnosti da se igram sa drugarima jer jbg... odraslo se.... smrc
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 10:32   #106
Stef
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2009.
Lokacija: 404 not found...
Poruke: 1.489
Zahvalnice: 430
Zahvaljeno 129 puta na 91 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Citat:
Mafija2 kaže: Pregled poruke
Kako da otkljucam one skrivene tenisere?
Zanimacija jeste dobra, na moj rodjendan igrali smo tenis i na kraju sam igrao protiv lika koji je odrao drugog lika i ja dobio lika 6-0, 6-0 i ovaj sto sam ga dobio dosadilo mu kao vise, ali zabava zagarantovana, jos ako neko ima mogucnost npr kao ja da prikaci to na tv i igra 2v2 dubl.... Milina!
Ma sve sam te razumeo.
Stef je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 12:07   #107
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Koji POS od igre. Grafika ko da je iz 2003. Popilo uninstal.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 12:15   #108
amdx2
Član
 
Član od: 23.11.2010.
Poruke: 363
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 69 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Kada pocinju turniri?Sada radim samo neke vezbe po Kini?
amdx2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 12:38   #109
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
@doolio
ne volim da trosim vreme (i moje i vase) u temi za igru koja mi se ne svidja, al ajd da odgovorim na neke tvoje primedbe posto si jedan od retkih koji pise smislene recenice.

Ja npr stvarno volim arkade (i nba jam, i doomolike fps-ove, a volim i voznje, a vala i ranije verzije VT)...
Samo mislim da je OGROMNA STETA da jedini tenis koji izlazi na PC-u (posle toliko vremena i bez ikakve konkurencije) bude ovako LOS. To je poenta. Mogli su da unaprede milion stvari, ali eto - nisu - otud moje razocaranje.

Naravno, ti se neces sloziti sa ovim jer ti je VT4 sjajna igra, al ja stvarno mislim da je korak nazad u odnosu na ranije VT-ove. A imali su toliko prostora i toliko vremena da naprave sjajnu igru.

Verovatno je super u vise igraca - al nazalost nemam vise toliko mogucnosti da se igram sa drugarima jer jbg... odraslo se.... smrc
pa dobro, to je neka druga prica, tvoj prosli post je delovao drugacije. sto se tice novog vt, sta ja znam, mene smara world tour, suvise je rail fazon, prosli mi je bio taman. igrivost je prilicno slicna (izbacili su ona bacakanja, sto je kul i uveli su ono dugme za madjiju, sto je okej). igrice za budzenje su isto sasvim solidne.
sto se tice nekih sustinskih promena i unapredjenja, tu si u pravu, nisu nista uradili, ali preduzimanje takvih koraka je uvek mac sa dve ostrice. vt je fransiza zasnovana na ratatata arkadnoj igrivosti, po mogucstvu sa drugarima i kao takva, cak i sa svojom cetvrtom inkarnacijom, ostaje prosta, skriptovana i nerealna do zla boga, ne menjajuci mnogo princip igranja jos od atp toura sa sege

e sad, imajuci to u vidu, ja je zapravo i ne gledam kao tenis, u smislu u kom blobby volley (fantasticna igra) ne mogu da gledam kao odbojku ponekad mi legne neverovatno, nekad me mrzi da igram takve igre, recimo vt2009 sam preskocio u globalu. da sam trenutno naprzen na tenis i da ocu da ga igram na kompu, da se lozim na takticku igru, razne pristupe mecevima, neki fransizni rezim igre koji pokriva dosta stvari, u zivotu ne bih instalirao vt, ali u zivotu. kad sam bio u tom fazonu, igrao sam top spin, onda sam se zasitio (jer nisam bas neki tenis lover), tako da mi je vt4 legla ko **** na nosu

tako da kontam sta pricas, ali mislim da je to 'lajanje na pogresno drvo', jer vt nikad nije bio, niti ce biti teniska simulacija i mislim da je greska percipirati je kao takvu (jeste da ima rekete i loptice, ali to je otprilike to) jer ces se samo frustrirati. mislim da je adekvatnije da jednostavno konstatujemo da simulacije tenisa za pc nema, a vt da pikamo kad nam se pika nesto takvo.
ali razumem tvoj bol, znam kako je meni bilo dok sam balavio za pesom i nba2k dok nisu izlazili za pc, a godine prolazile
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
Rainman (30.6.2011)
Stara 30.6.2011, 16:49   #110
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

evo preso sam world tour, sta je bre ono koji moj? sto su onolko ukakili igru, nije mi jasno, al bas mi nije jasno. ne vidim nikakav razlog za onakvo debilno unistavanje moda koji je bio 90% igre.

cetiri sezone bese, sve zajedno krace od jedne sezone u trojci. a u trojci je moglo, ne secam se koliko, al neki solidan broj je bio. pa onda, imali smo one specijalne meceve, ono na brodu, pa onda onaj zeznuti dubl itd itd itd, rpg reketi sa statsovima, miks dublovi, pola stvari sam vec zaboravio...

i jos u te cetiri sezone nema sanse da razvijes lika profi ko u trojci... znaci, igra se 'prelazi' za dva-tri sata ili manje. osim ako necu opet da idem kroz novi world tour, a to me zabole realno. svestan sam da blebecem sad bezveze, ali bas sam se iznenadio, pa mogli su da naprave skriptovanih dvaes sezona ili da se ponavljaju ove cetiri par puta i to su mogli da urade za fazon jedan dan.

cinjenicu da je komp bio ekstremno nezadovoljan mojim ucinkom, a da nisam izgubio nijedan, ne gem, nego poen, na celom world touru, cu pripisati svom nepoznavanju mehanike world toura, ali opet, prilicno je glupo.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 17:43   #111
ToDoR_92
Novi član
 
Član od: 30.6.2011.
Poruke: 2
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

e mene interesuje kako mogu da usnimim lika na worl tour igram ugasim igricu i kad je pustim ponovo lik mi je izbrisan??? dali neko zna kako se usnimljuje i dali uopste ima ta mogucnost???/
ToDoR_92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 20:40   #112
viktors
Član
 
Član od: 18.12.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 186
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 38 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Pa trebalo bi da ti sam snima cim izadjes iz World Toura-a, evo ja sam sad igrao i stigao do Wimbledona i povredim clanak i Federer me otrese kao slinu, kada ti ode clanak nema sanse da se kreces, veoma je zabavna igra.

Porucio bih ovima sto se hvale kako su uradili INSTALL i UNINSTALL da ne komentarisu posle igranja igre 15 min.

Kada pokrenete World Tour - onda cete stvarno videti poboljsanja u odnosu na prethodne verzije. Ja sam zadovoljan ovom verzijom.

Jedine zamerke su: kretanje igraca, nema challenge sistema i kada se povredi igrac vec u polufinalu i finalu, nema mogucnosti da zatrazi medical time out.
viktors je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 23:06   #113
Mafija2
Banned
 
Član od: 23.1.2010.
Lokacija: Jay-Z and Alicia Keys - Empire State of Mind In New York
Poruke: 1.725
Zahvalnice: 413
Zahvaljeno 203 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Ljudi sto su ovu igru ispljuvali i ''probali'', cudi me da nisu videli da posle svakog gema igraci idu na odmor.. Kako vam je to promaklo ne znam.
Mafija2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 23:42   #114
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Upravo sam odigrao sa Nadalom meč u 5 setova na hard. Izgubio sam 3:2, toliko padova je bilo u igri kao Đoković-Tomic na Vimbldonu.



Meč je trajao 58 minuta, ruke mi otpadoše.
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Devilish Soldier na korisnoj poruci:
Partybreaker (1.7.2011)
Stara 30.6.2011, 23:50   #115
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Citat:
Devilish Soldier kaže: Pregled poruke
Upravo sam odigrao sa Nadalom meč u 5 setova na hard. Izgubio sam 3:2, toliko padova je bilo u igri kao Đoković-Tomic na Vimbldonu.



Meč je trajao 58 minuta, ruke mi otpadoše.
Izem ti igru kada 5 setova odigras za 58 minuta.

Htedoh da probam, ali cu ipak odustati. Drzacu se timskih sportova i voznji.
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 23:56   #116
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Citat:
Flamel kaže: Pregled poruke
Koji POS od igre. Grafika ko da je iz 2003. Popilo uninstal.
E vala ne znam na kojim podešavanjima igraš ali ovo je trenutno najbolje grafički urađena teniska igra.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 9:03   #117
JoXa
Veteran
 
Član od: 13.7.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 97 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Citat:
filipos kaže: Pregled poruke
Izem ti igru kada 5 setova odigras za 58 minuta.

Htedoh da probam, ali cu ipak odustati. Drzacu se timskih sportova i voznji.

"R.F. Doherty beat his brother H.L. Doherty in 1898, playing a 5 set match in 55 minutes."

JoXa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku JoXa na korisnoj poruci:
Luka Roksić (1.7.2011), markos807 (1.7.2011), nikolapfc89 (1.7.2011), OrthodoxBabec (1.7.2011), RUSuper (1.7.2011), Stefan 5 (3.7.2011)
Stara 1.7.2011, 23:02   #118
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Citat:
filipos kaže: Pregled poruke
Izem ti igru kada 5 setova odigras za 58 minuta.

Htedoh da probam, ali cu ipak odustati. Drzacu se timskih sportova i voznji.
Ispo si brate,ovo je igra.....Niko ne zeli da igra jednu partiju tenisa za kompom 3-5 sati.A oni koji to zele mogu da odu i odigraju tenis uzivo,kod mene u gradu je to prilicno jeftino tako da ne vidim problem.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 23:46   #119
Mafija2
Banned
 
Član od: 23.1.2010.
Lokacija: Jay-Z and Alicia Keys - Empire State of Mind In New York
Poruke: 1.725
Zahvalnice: 413
Zahvaljeno 203 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

Kako da ugasim da kada izvodi onaj jaci udarac kao ne priblizi, to sam bio nesto cackao i sad ponovo ima, pre nije bilo tako....?
Mafija2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 0:05   #120
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 4

imas u opcijama, nesto sa kamerom, ne secam se tacno kako se zove, al skontaces odmah, mozes da namestis da se tripuje na specijalne udarce, na specijalne udarce i servise ili da se ne tripuje uopste...
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
Mafija2 (2.7.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Virtua tennis 2009 cope05 Sportske simulacije 606 3.3.2012 17:06
Virtua Tennis problem sa Directx Aleksandar Tobdzic Sportske simulacije 4 6.7.2009 22:53
Ne mogu da namestim Virtua Tennis u dvoje malesija Kvarovi 3 5.1.2008 15:23
Treneri i alatke za Virtua Tennis 3 stefanACM Sportske simulacije 3 27.8.2007 22:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com