Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.9.2008, 23:59   #581
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Jime,
očigledno je da oko nekih stvari nema poente raspravljati sa tobom niti bespotrebno želim da zagađujem jedan od omiljenih podforuma baljezgarijama koje nemaju veze sa cRPG, tako da se uzdržavam od bilo kakvih komentara vezanih za tvoj pogled na svet.

Ono što mogu reći bez bojazni da će biti OT ili politički spam a ima veze sa samom igrom je da nepopravljivo lupaš (beyond redemption) što se tehničkih karakteristika tiče. Razmišljao sam kako ovo da ublažim, ali to je upravo najbolja definicija onoga što ti radiš.

Prvo, kažeš da su učitavanja predugačka.
Ovde verovatno misliš na vožnje liftom koje traju 10ak sekundi, dok se vuku podaci sa HDDa. Ne znam da li si primetio, ali u većini slučajeva tokom takvih vožnji idu neka zvučna obaveštenja. Dok odslušaš šta ima novo na drugim planetama, već si stigao na željenu lokaciju. Pa izvini, zar to nije bolje od statičnog loading screena pri čijem dnu se puni linija ? Ajde reci da je to bolje rešenje i stvarno ću se zabrinuti za tebe

Drugo, kažeš da je mimika užasna.
Izvini, jesi li ti uopšte IGRAO Mass Effect ili još bolje - gledao šta se dešava na ekranu? Jesi li obratio pažnju kako npr. Cptn. Adamsu iskaču vene na glavi kad se nervira, kako "nedužni civili" gutaju knedle kad potegneš pištolj na njih, kako Saren zauzima nadmen položaj dok ti "objašnjava smisao života" itd ?

Treće, spominješ dodeljivanje božanskih osobina Reaperima.
Jedino gde se to u igri navodi je da "Geth-i na Reapere gledaju kao na božanstva", s obzirom da se smatraju
Spoiler za da ne spojlujem drugima:
vrhuncem mašinske evolucije


Četvrto, smeta ti banalan kraj.
Pa čekaj, uz Cliffhangere kao što su u Crysisu, FEARu, itd, kraj u ME je super. Sasvim logičan kraj prve epizode, trenutna opasnost je otklonjena i jedna celina zaokružena. Ako ćemo tako, onda su i krajevi prva dva tela tolkinove trilogije sh*t, zato što su "banalni" kao što ti reče za ME.

(Daleko od toga da sam ja neki krstaš za ME, ali budimo realni malo..)

Peto (i najbitnije):
Ako ti se ne sviđa igra, napravi TI svoju verziju Mass Effecta onako kako misliš da treba da izgleda i oduševi nas svojim vizionarstvom.

Ybg, najlakše je bacati hejt. Ovo tvoje sigurno nije konstruktivna kritika.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
Asmodeus (1.10.2008), player1 (1.10.2008), SFRJ-Forever [CG] (5.10.2008)
Stara 1.10.2008, 0:07   #582
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Suveren naglasava da je nastanak i postojanje Reaper-a u tamnoj materiji, kao i svrha ciklicnog istrebljavanja organskih rasa, van granica ljudskog razuma, odnosno razuma svake sapientne rase u svemiru, stoga mu i ne daje objasnjenje. Ne vidim kako je to dodeljivanje statusa bozanstva Reaperima...

Par liftova zauzima 10% igre???
Meni je loading u liftovima radio vrlo brzo (par sekundi), i nije tako dugo trajao, niti je narusio koncepciju igre.

Imam utisak kao da si zbog svojih antiglobalistickih stavova iskljucivo trazio mane u igri, i time prevideo kvalitete koje igra poseduje...

edit:
@shrafko
Finally someone with some sense and support
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2008, 1:27   #583
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Smatram da treba poštovati Jimovo pravo da veruje i smatra da je cela teorija evolucije totalna glupost. Ok, on je to pokupio, i braniće to verovanje do smrti ako treba. Isto su radili i hrišćanski ili muslimanski sveci, umirali za tuđu ideju.

Međutim, njegovo izvlačenje delića dijaloga iz konteksta (nisu stvoreni dakle božanske su prirode???) meni se čini kao teško i neprimereno sektašenje na jednom IT forumu, pogotovo u sobi za rpg igre, gde je svaka igra puna "magija", "vradžbina", "vampira", a Jim nije do sada pokušavao da nam otvori oči i pokaže kako smo ogrezli u greh što slavimo takve paganske uticaje kroz igru.

Zato Jime, molim te, shvatam da je igra, tj. njeni delovi, povredila tvoje verovanje, uvredila tvoj osećaj za istinu i svet oko nas, ali molim te, nemoj da pokušavaš nama da nametneš svoje verovanje kao dokaz i istinu, ni za zakone u svetu, ni za kvalitet igre. Jer verovanja nisu dokazi, ni naučne činjenice, a ovo je sekularna država. Ne može igra biti loša zato što tebe vređa način na koji si razumeo neki dijalog. Pogrešno si razumeo dodao bih, ali to je potpuno nevažno već. Oformio si mišljenje, ne sviđa ti se igra, kraj. Nema potrebe da napadaš, ubeđuješ... prošlo je vreme kad su hteli da spale Galileja jer je tvrdio da je zemlja okrugla. Shvatam da još ima vas ljudi koji ste izgubljeni u današnjoj situaciji, nema više ničega što je držalo svet na okupu, mora se čovek uhvatiti za nešto... Neću da ti kažem da nisi u pravu. Ne znam ko si, šta radiš, odakle si, u šta veruješ... To je tvoja stvar. ALI iz svega što pišeš nekako mi se čini da su razlozi što toliko napadaš igru ipak veoma proste, ljudske prirode - nedovoljno jaka konfiguracija, usled čega si na žalost propustio filmske scene i neverovatne detalje, imao preduga učitavanja, možda i seckanje u borbama... Još kad te nakon te nervoze pogodilo u živac... shvatam da možeš da se nerviraš oko igre.

Ali nema potrebe za ovolikim boldovanjem, isticanjem ličnih religijskih verovanja kao egzaktnih dokaza teorije gamedeva, i uopšte gubljenja kontrole pred ovolikim ljudima zbog jedne igre. Dakle veruj u šta hoćeš, ali nema potrebe da vređaš ostale koji veruju bar 1% drugačije od tebe. U tome je poenta. Hajde da pričamo lepo...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2008, 1:28   #584
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Prvo, kažeš da su učitavanja predugačka.
Ovde verovatno misliš na vožnje liftom koje traju 10ak sekundi, dok se vuku podaci sa HDDa. Ne znam da li si primetio, ali u većini slučajeva tokom takvih vožnji idu neka zvučna obaveštenja. Dok odslušaš šta ima novo na drugim planetama, već si stigao na željenu lokaciju. Pa izvini, zar to nije bolje od statičnog loading screena pri čijem dnu se puni linija ?
Можда баш зато што је представљено вожњом у лифтовима ствара се субјективни осећај да траје предуго јер је једноставно монотоно, а и превише често, нпр. чак и у самом броду.
Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Drugo, kažeš da je mimika užasna. Izvini, jesi li ti uopšte IGRAO Mass Effect ili još bolje - gledao šta se dešava na ekranu? Jesi li obratio pažnju kako npr. Cptn. Adamsu iskaču vene na glavi kad se nervira, kako "nedužni civili" gutaju knedle kad potegneš pištolj na njih, kako Saren zauzima nadmen položaj dok ti "objašnjava smisao života" itd ?
Нагласио сам да се то односило на главног јунака Шепарда који је по природи ствари био најчешће у кадру, па је највише и сметало. А што се Адамса тиче, ок су мимика и гласовна глума, али је садржина била до зла бога клишеизирана и неубедљива, као и чињеница да знам ко му је позајмио глас, па ми је увек та фаца била пред очима
Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Treće, spominješ dodeljivanje božanskih osobina Reaperima. Jedino gde se to u igri navodi je da "Geth-i na Reapere gledaju kao na božanstva...
Један од кључних момената је када Шепард открива други "beacon" и када му кроз визију Суверен детаљно одговора на питања која га муче. И исти лепо одговара "Нас нико није створио, ми смо вечни". А пошто су Рипери уједно представљени као интелигентна "бића", то им аутоматски додељује божанску улогу. Не треба то нико да ти каже, то су јасне импликације.
Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Četvrto, smeta ti banalan kraj. Pa čekaj, uz Cliffhangere kao što su u Crysisu, FEARu, itd, kraj u ME je super. Sasvim logičan kraj prve epizode, trenutna opasnost je otklonjena i jedna celina zaokružena. Ako ćemo tako, onda su i krajevi prva dva tela tolkinove trilogije sh*t, zato što su "banalni" kao što ti reče za ME.
Право ти кажем, те наслове нисам још играо, а сам крај у МЕ ми није толики проблем само да је игра нудила барем упола атмосфере и заразности колики се hype дигао за њом.
Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Peto (i najbitnije): Ako ti se ne sviđa igra, napravi TI svoju verziju Mass Effecta onako kako misliš da treba da izgleda i oduševi nas svojim vizionarstvom.
Кажи то људима који описују игре у СК или неком другом часопису пошто су очигледно некоструктивни хејтери, јер је гро игара добило ниске или просечне оцене.
Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Ybg, najlakše je bacati hejt. Ovo tvoje sigurno nije konstruktivna kritika.
Шта да ти кажем, поред толико (по мени) неоправданих хвалоспева, имао сам јаку жељу да мало уравнотежим однос снага
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2008, 2:45   #585
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Citat:
Eniaroyah kaže: Pregled poruke
Međutim, njegovo izvlačenje delića dijaloga iz konteksta (nisu stvoreni dakle božanske su prirode???) meni se čini kao teško i neprimereno sektašenje na jednom IT forumu, pogotovo u sobi za rpg igre, gde je svaka igra puna "magija", "vradžbina", "vampira", a Jim nije do sada pokušavao da nam otvori oči i pokaže kako smo ogrezli u greh što slavimo takve paganske uticaje kroz igru.
Ух брате, промашио си тотално моје мотиве. Нити сам ја религиозан, нити божанско, тј. натприродно треба изједначавати са хришћанством или неком другом религијом. Читава ствар је мало компликованија и није тако црно-бела као што ти и многи замишљате.
Citat:
Eniaroyah kaže: Pregled poruke
ALI iz svega što pišeš nekako mi se čini da su razlozi što toliko napadaš igru ipak veoma proste, ljudske prirode - nedovoljno jaka konfiguracija, usled čega si na žalost propustio filmske scene i neverovatne detalje, imao preduga učitavanja, možda i seckanje u borbama... Još kad te nakon te nervoze pogodilo u živac... shvatam da možeš da se nerviraš oko igre.
Веруј ми играо сам насвирано све на максимум и то сигурно није разлог. Критиковао сам ја до сада (и хвалио наравно) и друге игре. Ево баш сад приводим крају Психонауте и после онаквог искуства са МЕ ово је просто "лековито" и у смислу некакве "све за профит" еволуционо-материјалистичке пропаганде сушта супротност МЕ, али буквално. Ко је стигао до нивоа "Milkman Conspiracy" схватиће.
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2008, 3:46   #586
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Peace braćo

Mišljenja će se uvek razlikovati oko svega pa i igara. A i zabrinuo bih se da se igra apsolutno svima sviđa - to bi stvarno značilo da nam je ispran mozak (da nas je Sovereign "indoktrinirao" ). Glavno mi je da sam proveo 40ak memorable sati uz ME.
Izvinjavam se na malo oštrijem tonu.

Sad idem da igram i seciram Psihonaute pa da posle Jimu udaram argumentovane kontre
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
Maladikt (1.10.2008), SirDuck (8.11.2008)
Stara 1.10.2008, 11:45   #587
drNesh
Član
 
Član od: 18.1.2007.
Lokacija: Brcko
Poruke: 340
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 26 puta na 23 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku drNesh
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Kada postanem komadant broda Normandija nemogu da idem nigde jer kada otvorim onu kartu za upravljanje sve mi zablokira. Da li se nekome ovo desavalo i ima li lijeka??? A verzija je ona pijacna, jbg...
drNesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2008, 13:01   #588
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Citat:
Packy kaže: Pregled poruke
Koja je najbolja lezbo kombinacija?Pretpostavljam sa T`Liara,ako sam dobro napisao.Kada je izashao test za Mass Effect ja skoro obrnuo igru,a mrzelo me da igram ispochetka.I sada ista pricha,ne mogu da je igram o5.
Jedina lezbo kombinacija kad igraš sa ženskim likom je sa T'Liarom. Doduše diskutabilno je koliko je to "lezbo" jer...
Spoiler za T'Liaru:
pripadnici njene rase su hermafroditi.

Druga kombinacija kada igraš sa ženskim likom je onaj poručnik sa ruskim prezimenom, ne mogu da se setim kako se zove.
Citat:
drNesh kaže: Pregled poruke
Kada postanem komadant broda Normandija nemogu da idem nigde jer kada otvorim onu kartu za upravljanje sve mi zablokira. Da li se nekome ovo desavalo i ima li lijeka??? A verzija je ona pijacna, jbg...
Loš lek (tj. crack)...
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2008, 16:11   #589
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Zar nije moguće da se ženski protagonista "zbliži" i sa Ashley ? Delovala je prilično zagrejano za female-Sheparda, ali već sam se bio ukombinovao sa Liarom, tako da nisam obrnuo sve kombinacije.

Btw, džaba što su Asari hermafroditi, ženski Shepard + Liara = lezbejstvo (ne kažem da je to nešto loše ).
Prvo, Asari se međusobno oslovljavaju sa "sister, mother" etc. Mother Alesia npr. Drugo, čak i da zanemarimo dominantne ženske crte u njhovoj anatomiji, sve dok Asari proizvode jajne ćelije (ovo nije eksplicitno rečeno u igri ali pretpostavljam da je tako) i rađaju potomstvo u mojim očima biće prevashodno žene sa hermafroditskom funkcionalnošću.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2008, 18:23   #590
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Ne ženski protagonista ne može da se zbliži sa Ešli - link(Pažnja! Ovaj link otkriva važne podatke vezane za radnju igre).
A što se tiče Asarija moram se ipak složiti da imaš pravo - stvarno imaju sve ženske atribute.
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pelagijska Argosija na korisnoj poruci:
shrafko (1.10.2008)
Stara 1.10.2008, 18:42   #591
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Svaka hermafroditna vrsta ima zenske atribute. Muski atributi se sastoje od samo jedne funkcije koja ne mora biti vidljiva.

No, sasvim je normalno da su dali Liari obline i izgled "kako treba", posto nesto sumnjam da bi bila interesantna kao opcija da izgleda kao Alien...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2008, 18:50   #592
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Upravu je Jim,u ovu igru je protkana teska propaganda,ne mogu prestati da se divim Bioware sto je napravio ovako dobru igru.

Poslednja ispravka: DeCoy (2.10.2008 u 20:32) Razlog: Bioweary = Bioware
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2008, 20:34   #593
NikolaT
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Бијељина
Poruke: 359
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 50 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Ја имам толико мука да играм ову игру, јер мало црн екран, па неће да се покрене, па неке бесмислене грешке... Колико сам видио то је сасвим нормално за ову игру, а тако ми се игра.
NikolaT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2008, 20:59   #594
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Ja je obrnuo celu bez ijednog izletanja na desktop i neuspešnog startovanja.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2008, 23:10   #595
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Citat:
NikolaT kaže: Pregled poruke
Ја имам толико мука да играм ову игру, јер мало црн екран, па неће да се покрене, па неке бесмислене грешке... Колико сам видио то је сасвим нормално за ову игру, а тако ми се игра.
Potreban ti je novi, ispravljeni "lek" za mass effect da bi ti igra radila besprekorno
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2008, 17:23   #596
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Je li mioze da se izadje iz vozila? Sad sam na nekoj planeti, neki mjesec i ne mogu nikako da izadjem pritiskam E i nista nemoze. Da li je uopste moguce napustiti, izaciu iz vozila?
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2008, 17:28   #597
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Cek da se setim koja je komanda... Valjda na Q ako se ne varam.
Uostalom pogledaj u opcijama.

Kao sto vidis moze se izaci ali bolje se vrati na brod jer na tim bezveze planetama nema nista osim nekih istripovanih zombia .
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
r0nIn (26.11.2008)
Stara 26.11.2008, 17:34   #598
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Hvala ti puno) Ja sve E pritiskam ccc... Ma ocu da radim sve questove sporedne i tako malo da se zanimam
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2008, 3:34   #599
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Ako trazis ona nalazista gasa i ruda, nemoj se truditi. Ako uspes sve da ih nadjes (sto manje vise znaci da istrazis detaljno svaku planetu na svakom sistemu) dobices znacku. Kao da si bio na radnoj akciji

Mada jesam uzivao u nekim momentima vozeci MAKO...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2008, 12:23   #600
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Imam mali problem. Treba mi reći jeli ovo bug ili feature, naime igrajući na Ferosu primjetio sam da puška pošto se pregrije neće da se ladi. Eno igrao sam čitav boos fight prvo bez puške (pregrijala se na prvom levelu) pa bez sačmarke (pregrijala se malo kasnije) tako da sam na kraju spao bio na pištolj. Tek pošto sam izašao i save-reloadovao prokletinja se oladila.

Jeli bug ili feature? I kako ako se može popraviti.

I koju planeu preporučujete kao sledeću? Noveriju ili onu sa onim Slaerijancima?
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bioware, mass effect, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls IV: Oblivion Aljosa Role-Play 3769 8.8.2023 12:21
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
Benny Hill gaming effect uslijazaninje Osnovne komponente 16 10.10.2007 21:02
PROBLEMI SA "USB Mass Storage Device" Chemist Kvarovi 0 23.10.2006 19:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com