Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Dešavanja i događaji

Dešavanja i događaji Budite na licu mesta dešavanja i događaja

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.12.2018, 16:13   #1
Kole
Moderator
 
Avatar korisnika Kole
 
Član od: 17.10.2005.
Poruke: 90
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 110 puta na 31 poruka
Određen forumom Film "Bumblebee" - akcija!

Pozdrav svima.

Premijera filma "Bumblebee" je 18. decembra, a od 20. decembra film se nalazi na redovnom bioskopskom repertoaru.
Tim povodom, Taramount Film i "Svet kompjutera" spremili su par vrednih poklona za vas.

To su:
- prenosni zvučnik u obliku radio kasete "Bumblebee"
- ranac "Bumblebee"
- majica "Bumblebee" (za decu/M veličina)



Zadatak da biste bili kandidat za neku od nagrada je jednostavan -
napišite koja generacija Transformersa vam je omiljena i zašto
i
koji pojedinačni Transformer vam je omiljen i zašto (klasično, do tri rečenice po odgovoru)

Propozicije su:

- Igra traje 11 dana, od ponedeljka, 17. decembra 2018. do četvrtka, 27. decembra u 16 časova.
- Svaki član foruma ima pravo da napiše jedan odgovor. Razmislite dobro pre nego što postavite svoj odgovor jer naknadno editovanje posta nije dozvoljeno (povlači za sobom diskvalifikaciju).
- Imena dobitnika objavićemo na ovom topiku do petka, 28. decembra 2016. godine u 18 časova.

Poslednja ispravka: Kole (17.12.2018 u 17:06)
Kole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2018, 17:49   #2
Misax90
Novi član
 
Član od: 5.11.2012.
Poruke: 7
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Film "Bumblebee" - akcija!

Omiljena generacija: Mislim da je druga. Razlog: Bio sam veoma mali kada sam pratio animiranu seriju, verovatno mi se već tada u ranom dobu rodila i ljubav prema Sci-Fi a posle i tehnologiji.

Omiljeni transformer: Jazz. Razlog: Hladne glave rešava najteže probleme, adaptira se lako u različita okruženja, improvizuje i kreativan je, prosto kul lik.

Omiljeni odgovor na kritike upućene Michael Bay-u: "I make movies for teenage boys. Oh, dear, what a crime."
Misax90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2018, 19:59   #3
B.Buva[P-M-K]
Član
 
Član od: 9.10.2012.
Poruke: 108
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 13 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Film "Bumblebee" - akcija!

Omiljena generacija mi je prva,bio sam klinac i uzivao u crtacima a tada sam bio i naivan pa sam najvise voleo bas Bumblee-a.Slatka mala zuta WV buba
....a onda sam odrastao i shvatio da je Optimus Prime zakon,prvo zato sto je Mack kamion a drugo,svi moraju da ga slusaju
inace ove Transformers filmove gledam samo kao laganu zabavu sa slatkim glavnim glumicama neko je rekao Megan Foks?
B.Buva[P-M-K] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2018, 20:10   #4
USAGI
Novi član
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Film "Bumblebee" - akcija!

Najomiljenija mi je prva generacija Transformersa koju sam pratio subotom na RTB sinhronizovanu na srpski jezik sa legendama naseg glumista kao sto su Nikola Simic, Djuza Stojiljkovic i Nada Blam. Upravo ti glumci su umeli da uvedu svu decu, pa i mene u carstvo crtanih filmova i posebno tada u svet Transformersa. Omiljeni Transformers mi je BamblBi i njegova transformacija u zutu Bubu, jer je tom transformacijom upravo bio najpriblizniji meni sa planete Zemlje, odnosno evropskog kontinenta. Svi ostali su delovali kao da su sa americkog kontinenta, tj. neke i dan danas meni udaljene galaksije
USAGI je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2018, 23:47   #5
jordanac
Novi član
 
Član od: 6.5.2010.
Lokacija: Lozovik / Smederevo
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku jordanac
Određen forumom Re: Film "Bumblebee" - akcija!

Dakle,..Sto se generacije tice, definitivno prva, iz razloga sto je upravo kao prva ostavila najveci utisak na mene kao klinca kao nesto novo u tom momentu. Kasnije su se samo nadogradjivale i nadovezivale, ali, istina, tehnicki sve bolje sa svakom narednom. Osim toga, kad si klinac..tada ti to izgleda jos vise spektakularno kad se prvi put sa tim sretnes. :-)

E sad, sto se lika tice, tu je upravo bumblebee iz razloga sto je calac imao upravo zutu legenadrnu bubu za koju nas je kao klince vezivalo mnogo uspomena, putovanja i lepih zajednickih porodicnih trenutaka, a bumblebeeje bio najsimapticniji, jer , iako mali, ipak je imao svoju znacajnu ulogu u celom timu. Niko nije previse mali da bi imao veliku ulogu u nekom timu. ;-)

Pravda za bumblee-a

P.S. Tokom vremena kako sam ja rastao, rasli su i likovi i radnja, pa su postali zabava i za nas ( sada) odrasle, pa i dalje zeljno iscekujemo svaki novi nastavak. ( doduse, kao odrasli,delom i zbog atraktivnih cica, jer, gde su dobri "automobili", tu su i cice koje ih prate )
jordanac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2018, 22:28   #6
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Film "Bumblebee" - akcija!

Omiljena generacija: iskreno, nemam pojma koje generacije Transformersa postoje, ali ako dobijem ovu kasetu, obećavam da ću ih odgledati sve i da ću oformiti mišljenje o tome koja je generacija najbolja.

Omiljeni Transformers: pošto po imenu znam samo Optimusa Prajma (ok, zahvaljujući ovom topiku, setio sam se da znam i Bamblbija), mislim da ću reći da mi je omiljeni Transformer... hm, nisam siguran, svi su mi dragi... ali, neka to bude Optimus Prajm. Ima super cool ime, ako ništa drugo
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2018, 2:20   #7
JohnMcClane1
Novi član
 
Član od: 17.12.2018.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Film "Bumblebee" - akcija!

  • Davno je to bilo, pa nisam siguran da li je u pitanju prva, ili druga generacija, ali pamtim taj osećaj iščekivanja, sve dok ne počne crtani koji smo obožavali, a onda i uživanje u gledanju, bez treptanja.
    Baš zbog toga volim te prve generacije.
  • Kad sam bio klinac, omiljeni Transformer mi je bio Optimus Prime, a sad je BumbleBee, posebno od kad je preuzeo formu novog Camaro-a.
    Lepe uspomene me vežu za taj auto, kao i želja da ga jednog dana provozam rutom 66.
JohnMcClane1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2018, 13:09   #8
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Film "Bumblebee" - akcija!

Jel druga generacija, ona koja se desava posle dugometraznog crtanog?

Sto se davala kod nas na 3K, u originalnoj engleskoj verziji (kada je 3K prenosio Super kanal sa spolja).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2018, 0:31   #9
patasonac
Novi član
 
Član od: 18.12.2018.
Poruke: 1
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Film "Bumblebee" - akcija!

* Oмиљена генерација ми је прва. Одрастање уз цртане филмове као што су Трансформерси оставио је незаборавни траг у сећању на детињство. Довљан је звук уводне шпице или звук "трансформације" и већ буди емоције на детињство и жељу на поновно гледање роботских окршаја. Једноставно, прва генерација је оргинална и незаменљива.

*Омиљени Трансформерс ми је Оптимус Прајм. Моћан, упечатљив и ненадмашан. Први сусерт у детињству са смрћу главног јунака у цртаном филму где тад почињем да спознајем да није у животу све тако лепо и шарено, иако то Оптимус јеста са црвеном плавом и белом.
patasonac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2018, 4:09   #10
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.320
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Film "Bumblebee" - akcija!

Omiljena generacija: G1 definitivno, '79 sam godiste i za mene je to bio najbolji crtani svih vremena, kupim gricke i gledam i sve to 80ih kad si morao da znas kad ide i da kukas da te roditelji ouste da gledas "gluposti" sto bi oni rekli.

Omiljeni Transformers: Tesko pitanje ali izmedju Hound-a i Soundwave-a ipak ovaj drugi, imao je specifican glas i ako se nije transformisao u neko vozilo vec u kasetofon sto je 89ih bilo kul imati jednostavno najlepsi mom oku a uz to izbacivao je kasetice od kojih su najpoznatiji Ravage, Laserbeak, Rumble

Ukoliko udjem u konkurenciju, s obzirom da sam vodio suraka da gledamo film rado bih ga iznenadio zutim rancem.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2018, 17:32   #11
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Film "Bumblebee" - akcija!

U dva i po minuta je stalo sve što Majkl Bej nije uspeo da postigne u pet filma...

(Početak filma, očigledno je da ima spojlera)

Bumblebee - intro scene
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2018, 14:16   #12
Kole
Moderator
 
Avatar korisnika Kole
 
Član od: 17.10.2005.
Poruke: 90
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 110 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Film "Bumblebee" - akcija!

Hvala svima na učestvovanju.
Nakon sabiranja glasova, poklone su dobili sledeći učesnici:

1. patasonac - prenosni zvučnik u obliku radio kasete "Bumblebee"
2. Nestor - ranac "Bumblebee"
3. USAGI - majica "Bumblebee" (za decu/M veličina)

Čestitke svim dobitnicima koje smo ličnim porukama obavestili kako da dođu do svojih poklona.
Svima srećna nova godina i najlepše želje od redakcije "Sveta kompjutera"
Kole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Kole na korisnoj poruci:
Nestor (28.12.2018), patasonac (5.1.2019), USAGI (28.12.2018)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dnevnik gledanja filmova II Iris Kompjuteri i film 16227 26.3.2024 2:27
Po kojoj biste igri voleli da se snimi film, i zasto? Marko_L Kompjuteri i film 691 6.11.2015 15:17
Najbolji SF film drde Kompjuteri i film 116 11.2.2013 23:51
Kako najprostije iseći film Dexrobi Video/TV softver 9 31.5.2011 22:17
Akcioni žanr u prethodnoj deceniji sans CGI Boondock Saint Kompjuteri i film 6 11.9.2010 19:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com