Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Osnovne komponente

ŠDK - Osnovne komponente Saveti u vezi sa kupovinom osnovnih komponenti računara: procesora, ploča, memorije...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.2.2017, 22:34   #1
MoxDestroyer
Novi član

Član od: 28.1.2015.
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Unhappy Kupio novu maticnu u radnji a dobio polovnu?

Pozdrav ljudi. Kupio sam pre dva dana potpuno novi racunar u radnji na W sa novim komponentama. Kada sam podigao sistem i instalirao sve drajvere, izaslo mi je obavestenje da registrujem ASUS maticnu plocu na zvanicnom sajtu. Obicno to ne radim ali me je ovog puta kopkalo da je registrujem jer se dobijala i neka igra free premium od 15 dana. Kada sam kliknuo na registraciju, sacekalo me je iznenadjenje: PLOCA SA TIM SERIJSKIM BROJEM JE VEC REGISTROVANA? Iskreno zapanjen sam. Da li je realno da su mi prodavci u radnji upakovali i prodali koriscenu maticnu plocu kao novu? U pitanju je ploca H110M-K.
MoxDestroyer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2017, 22:38   #2
perablenta
Deo inventara foruma

Član od: 30.1.2009.
Zahvalnice: 893
Zahvaljeno 1.539 puta na 986 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Kupio novu maticnu u radnji a dobio polovnu?

Ma nisu. Opušteno.

Oni su registrovali kako bi uzeli besplatnu igru.

Meni se slično dogodilo kada sam kupio nVidia GPU i nakon mog pitanja gde je kupon za besplatne igre zaposleni me je pogledao, očigledno se naljutio, a onda je od ispod pulta izvukao papir sa 3 besplatne igre od AMD-a i uručio mi.

Ja sam se samo nasmejao, spakovao i izašao.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
MoxDestroyer (23.2.2017)
Stara 22.2.2017, 22:39   #3
water wizard
Deo inventara foruma

Član od: 29.1.2008.
Zahvalnice: 397
Zahvaljeno 3.562 puta na 3.328 poruka
Određen forumom Re: Kupio novu maticnu u radnji a dobio polovnu?

pa možeš da se žališ u prodavnici eventualno inspekciji ako ne možeš da postigneš dogovor. I meni uvališe neki polovni kontejner za rasad danas ali ajd to je 125 din
Citat:
Meni se slično dogodilo kada sam kupio nVidia GPU i nakon mog pitanja gde je kupon za besplatne igre zaposleni me je pogledao, očigledno se naljutio, a onda je od ispod pulta izvukao papir sa 3 besplatne igre od AMD-a i uručio mi.
podseti me na jednog mog šefa što sam radio kod njega pre više od 10 god, taj je i svaki cd od drajvera i sve kablove što nije obavezno pakovao u fijoku, na kraju mu neki narkomani sve pokradoše

Poslednja ispravka: water wizard (22.2.2017 u 23:00)
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
MoxDestroyer (23.2.2017)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kupujem novu maticnu. Treba mi savet xfzaero ŠDK - Osnovne komponente 12 25.10.2014 19:51
Win 7 na novu maticnu plocu fanste992 Operativni sistemi 5 25.2.2014 1:59
kupio sam novu masinu, sve osim HD na kojem je xp2002...hocu da snimim xp s pack3, kakooo? Nenad.88 Operativni sistemi 2 8.11.2009 19:48
Kompjuter brljavi otkako sam kupio novu grafičku Marko Radonjic Kvarovi 6 8.7.2008 18:28

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:28.