Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.3.2007, 16:53   #1
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Arrow Pomoć za izbor fakulteta

Ok kao prvo izvinite ako tema izgleda malo sebično, ali stvarno mi treba pomoc, jer se vec dugo vremena smaram oko toga koji fakultet da upišem, a i dalje nisam našao dobro rešenje. Dakle, intresuje me web dizajn, ali i sve što je slično, dakle 3D animacija to jest dizajn multimedije. Ako znate neki dobar fakultet sa tim smerom, molim postujte ovde. Nije bitno jeli u zemlji ili inostranstvu jer novac nije toliki problem. Ja sam vec gledao, ima super fakultet u Milanu, ali je problem sto ne znam italijanski jezik koji je obavezan za njega. Takodje ima i fakultet u San Dijegu, ali to mi je malo predaleko... Ne znam, stvarno. U Srbiji je uglavnom poluraspad, sve nesto uvedeno prekljuce, nije ni sigurno da li je priznato ili ne... Jedini fakultet koji mi je zapao za oko je Fakultet za dizajn u Beogradu ( link), privatni je i izgleda solidno, ali, ipak je to krupna odluka i ne treba se zaletati... Voleo bih da studiram u inostranstvu pa nije ni iskljucena opcija da krenem ovde, a zavrsnu godinu odradim na nekom dobrom fakuletetu van zemlje... [btw iovako planiram da zivim i radim u nekoj drugoj zemlji, pa... to je to. Svi predlozi su dobrodosli, i hvala unapred.
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
automatika, elearning, elektronika, fakultet, fit, prijemni, sta upisati, studije, visoka skola

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Prebacivanje igrara na K750i uz pomoć USB kabla Željko Aparati i oprema 4 31.1.2007 11:43
Ruteri - potrebna pomoć! shobra Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 25.10.2006 0:40
Pomoć! (Google) drpiga Tekstovi u SK 6 19.1.2006 21:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com