Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Pregled rezultata glasanja: PES (WE) vs FIFA
PES (WE) 34 82,93%
FIFA 7 17,07%
Glasova: 41. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.12.2006, 9:29   #121
B@NE
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Velika Greda, Vojvodina
Poruke: 1.918
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 137 puta na 100 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku B@NE Slanje poruke preko Yahooa korisniku B@NE
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Ima tu josh da se ispravlja da bi se dosla do savrsenstva. Nisu trebali igru da ubrzaju toliko, a sto se tice publike tu se nije nista radilo.
B@NE je offline  
Stara 12.12.2006, 17:14   #122
NEMUS
Član
 
Član od: 5.10.2006.
Lokacija: ~Novi Sad~
Poruke: 236
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NEMUS
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

FIFA je cist promasaj barem po meni kad bi se uporedivo bilo koji pes sa FIFA-om pukla bi u PES-u su bolji igraci,finte,trenizi a tek u PES 6 TU MU ZA SADA NEMARAVNOG TO JEST NECE NI BITI
NEMUS je offline  
Stara 22.12.2006, 0:08   #123
Brembo
Novi član
 
Član od: 21.12.2006.
Poruke: 12
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Posle FiFe 2003, istu wise ne igram! Upropastise igru! PES RULEZ!!!

Poslednja ispravka: holodoc (22.12.2006 u 0:24)
Brembo je offline  
Stara 18.1.2007, 0:28   #124
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Citat:
Brembo kaže:
Posle FiFe 2003, istu wise ne igram! Upropastise igru! PES RULEZ!!!
Ja pes vise ne igram ,skroz sam presao na FIFU koja je i pored ocajne grafike i milion bagova opet bolja od ovog jadnog PES-a.
Inace ova fifa je 2x zahtevnija od PES-a.
Ceka se PES7
nikola87 je offline  
Stara 18.1.2007, 1:20   #125
Sondri
Član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Znači, ako je zahtjevnija, onda je bolja??? Pes 3 je bolji od FIFA 2007!!! Nije bitna grafika, već igrivost i fizika kretanja igrača, udarci, a pogotovo golman koji je na FIFI retardiran od FIFA 96 kad se moglo skoro iz kornera dati go(jedino se tako i moglo dati go, al nema veze)!!! To mi je najviše smetalo na FIFI što golman nikad ne odbija loptu, ili primi go ili uhvati kao panter, a to što nema faula da ne spominjem!!!
Sondri je offline  
Stara 18.1.2007, 1:36   #126
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Citat:
Sondri kaže:
Znači, ako je zahtjevnija, onda je bolja??? Pes 3 je bolji od FIFA 2007!!! Nije bitna grafika, već igrivost i fizika kretanja igrača, udarci, a pogotovo golman koji je na FIFI retardiran od FIFA 96 kad se moglo skoro iz kornera dati go(jedino se tako i moglo dati go, al nema veze)!!! To mi je najviše smetalo na FIFI što golman nikad ne odbija loptu, ili primi go ili uhvati kao panter, a to što nema faula da ne spominjem!!!
Nisam ja ni rekao da je fifa bolja zato sto je zahtevnija,sta vise to je minus za fifu.Pazi sve je tacno sto si rekao,samo golmana ne spominji.Od onog na pesu nema goreg.Ja mislim da jako dobro igram pes jer ga igram ceo zivot,kada su svi hvalili fifu ja sam samo govorio PES,PES,PES ali kada meni ortak sa 40m sa adrijanom uvali gol i kada se svaka nasa utakmica zavrsava sa 7+ golova i kada anrija jedino moze da zadrzi kanavaro i to tako sto ga otkine a sudija ne svira faul,sto padaju golovi sa 25+ metara ladnjaka i plus jos 2000000 bagova koje necu ni da spominjem eeeeee zato sam presao na FIFU da se ne bih nervirao zbog *****a.I fifa je ***** ali ovde makar ne pada 8 golova po utakmici.

cekajuci PES7.....eeeee tuugoo moja
nikola87 je offline  
Stara 18.1.2007, 5:17   #127
DJINN
Član
 
Član od: 14.11.2005.
Lokacija: Dzungla
Poruke: 73
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku DJINN Slanje poruke preko MSN-a korisniku DJINN Slanje poruke preko Skypea korisniku DJINN
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

PES je ubedljivo bolji kada se igra 1 na 1, dok kod igre protiv kompjutera mislim da su slicni
DJINN je offline  
Stara 18.1.2007, 12:57   #128
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Citat:
DJINN kaže:
PES je ubedljivo bolji kada se igra 1 na 1, dok kod igre protiv kompjutera mislim da su slicni
Pa nije,o tome pricam sve vreme.Trebalo bi da bude tako posto je PES ipak PES i on je kao najbolji ali ove godine su totalno za****li celu koncepciju.Odbrana se teze igra nego u prethodnim delovima a dobri napadaci su u stvari nenormalni napadaci.Necu da pisem o manama PEs-a(kojih ima milion) da se ne bi bezveze raspravljali.

A o igri protiv kompa necu ni da pricam jer ni u jednoj ni u drugoj nista ne valja.Evo krenuo sam da igram fifu pre nekih 2 meseca(sve ukupno sam odigrao 20-tak utakmica) i vec derem kompa na profesional nivou ,to je bas glupo,a pre toga zadnju fifu koju sam igrao je bila 99'.

KONAMI je ove godine ****o motku.....ostaje razocarenje.....cekajuci PES7
nikola87 je offline  
Stara 18.1.2007, 19:56   #129
DJINN
Član
 
Član od: 14.11.2005.
Lokacija: Dzungla
Poruke: 73
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku DJINN Slanje poruke preko MSN-a korisniku DJINN Slanje poruke preko Skypea korisniku DJINN
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Citat:
nikola87 kaže:
Pa nije,o tome pricam sve vreme.Trebalo bi da bude tako posto je PES ipak PES i on je kao najbolji ali ove godine su totalno za****li celu koncepciju.Odbrana se teze igra nego u prethodnim delovima a dobri napadaci su u stvari nenormalni napadaci.Necu da pisem o manama PEs-a(kojih ima milion) da se ne bi bezveze raspravljali.

A o igri protiv kompa necu ni da pricam jer ni u jednoj ni u drugoj nista ne valja.Evo krenuo sam da igram fifu pre nekih 2 meseca(sve ukupno sam odigrao 20-tak utakmica) i vec derem kompa na profesional nivou ,to je bas glupo,a pre toga zadnju fifu koju sam igrao je bila 99'.

KONAMI je ove godine ****o motku.....ostaje razocarenje.....cekajuci PES7
Moguce ali ja nisam probao 6 nego igram 4 i 5
DJINN je offline  
Stara 18.1.2007, 20:01   #130
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Citat:
DJINN kaže:
Moguce ali ja nisam probao 6 nego igram 4 i 5
To je druga prica,4 i 5 su super,samo u petici je sudija katastrofa pa ga vise ne igram.Ispade cetvorka najbolja
Ma drzacu se ja fife do PES7
nikola87 je offline  
Stara 18.1.2007, 20:35   #131
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Poslednji FIFA deo iz serijala,koji sam igrao, bio je FIFA world cup 02, i nije bio los, posebno onaj specijalni efekat vatre kada se sutira ka golu. Od tada nisam uzeo u ruke fifu. PES je PES zbog svoje vrhunsko odradjene fizike i kretanja igraca i lopte. Sto se tice igranja odbrane, stvar je u tome sto je u sestici omoguceno vise slobode igracu, tj. computer manje kontrolise vase igrace, tako da morate razmisljati vise nego u proslim delovima. Nista tesko, samo se treba navici.
Master Neo je offline  
Stara 18.1.2007, 20:47   #132
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Citat:
Master Neo kaže:
Poslednji FIFA deo iz serijala,koji sam igrao, bio je FIFA world cup 02, i nije bio los, posebno onaj specijalni efekat vatre kada se sutira ka golu. Od tada nisam uzeo u ruke fifu. PES je PES zbog svoje vrhunsko odradjene fizike i kretanja igraca i lopte. Sto se tice igranja odbrane, stvar je u tome sto je u sestici omoguceno vise slobode igracu, tj. computer manje kontrolise vase igrace, tako da morate razmisljati vise nego u proslim delovima. Nista tesko, samo se treba navici.
Slazem se upravo je to po meni bila mana ranijih PES-ova,to sto ti kompjuter suvise kontrolise igraca i ne da ti slobodu ali sve jedno je nakako jadno odradjeno i dogadja se mnogo nerealnih situacija.Bilo bi dobro kada bi se nekim patchom smanjila jacina suta igraca i preciznost.
nikola87 je offline  
Stara 19.1.2007, 1:55   #133
Nikola Lavrnja
Član
 
Član od: 19.1.2007.
Poruke: 382
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 86 puta na 63 poruka
Exclamation Re: PES (WE) vs FIFA

Nikola 87 sta s**** pada 9+ golova ali nisu golmani tako losi nego nema sredine odbrambeni se zalecu i nikako da ih zaustavis ( pogotovo na raspalom joysticku) PES KEVA FOREVER da on nije BIO tako dobar zabusanti iz EA nikad ne bi ni napravili priblizno dobar fudbal
Nikola Lavrnja je offline  
Stara 19.1.2007, 1:56   #134
Nikola Lavrnja
Član
 
Član od: 19.1.2007.
Poruke: 382
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 86 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Citat:
nikola87 kaže:
To je druga prica,4 i 5 su super,samo u petici je sudija katastrofa pa ga vise ne igram.Ispade cetvorka najbolja
Ma drzacu se ja fife do PES7
Slabo se ti secas PES 3 je bila najjaca i najrealnija
Nikola Lavrnja je offline  
Stara 19.1.2007, 2:03   #135
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Citat:
Nikola Lavrnja kaže:
Slabo se ti secas PES 3 je bila najjaca i najrealnija
Ako ti je realno da igraci trce 2x brze nego u stvarnosti, i da mozes sa jednim igracem da radis, kako mi to zovemo, "put oko sveta" (da vodis jednog igraca kroz celu protivnicku odbranu po strani i da das gol bez dodavanja nekom svom igracu), onda nema sta da pricamo vise! Ne kazem, put oko sveta ponekad ali retko upali na sestici, i mora da se zna znanje za tako nesto. Trenutno najrealnija je aktuelna shestica. Iako ima bug-ova, igrica je trenutno najbolja simulacija fudbala koja postoji(subjektivno misljenje)
Master Neo je offline  
Stara 19.1.2007, 2:22   #136
Nikola Lavrnja
Član
 
Član od: 19.1.2007.
Poruke: 382
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 86 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Citat:
Master Neo kaže:
Ako ti je realno da igraci trce 2x brze nego u stvarnosti, i da mozes sa jednim igracem da radis, kako mi to zovemo, "put oko sveta" (da vodis jednog igraca kroz celu protivnicku odbranu po strani i da das gol bez dodavanja nekom svom igracu), onda nema sta da pricamo vise! Ne kazem, put oko sveta ponekad ali retko upali na sestici, i mora da se zna znanje za tako nesto. Trenutno najrealnija je aktuelna shestica. Iako ima bug-ova, igrica je trenutno najbolja simulacija fudbala koja postoji(subjektivno misljenje)
Ma sta pricas kristijano ronaldo i anri zmurecki sa njima putujes oko sveta. Ortak koga smo ranije redovno drali poceo da nas kolje, ne mozes coveku da uzmes loptu zato sto tvoj odbrambeni nikako da se smiluje i startuje normalno na igraca. Da ti nisi igrao 3 na double speedu jeste 20% brza od realnosti i neverovatno tesko se davao gol iz daljine, ali je sve ostalo bilo perfektno u pogledu igrivosti
Nikola Lavrnja je offline  
Stara 19.1.2007, 2:42   #137
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Citat:
Nikola Lavrnja kaže:
Ma sta pricas kristijano ronaldo i anri zmurecki sa njima putujes oko sveta. Ortak koga smo ranije redovno drali poceo da nas kolje, ne mozes coveku da uzmes loptu zato sto tvoj odbrambeni nikako da se smiluje i startuje normalno na igraca. Da ti nisi igrao 3 na double speedu jeste 20% brza od realnosti i neverovatno tesko se davao gol iz daljine, ali je sve ostalo bilo perfektno u pogledu igrivosti
Ok, ako mislis da je trojka najrealnija i najigrivija, ti nastavi da je igras, necu ti nista reci... LOL Smesno zaista!
Master Neo je offline  
Stara 19.1.2007, 12:15   #138
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Dzoni ,tek si se uclanio a vec si krenuo da se koljes.
Ljudi ,cinjenica je da je PES6 najrealniji fudbal koji postoji,ali je isto tako i neigriv zbog milion bug-ova koji se stalno dogadjaju.Jednostavno igra treba da se doradi i odaje utisak nedovrsenosti,pogledajte kako samo izgleda publika.Jeste da grafika nije najvaznija ali ja necu u 2007 godini da igram pred "kolaz papir" publikom i glupavim komentatorom.
nikola87 je offline  
Stara 19.1.2007, 13:18   #139
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Citat:
nikola87 kaže:
Jeste da grafika nije najvaznija ali ja necu u 2007 godini da igram pred "kolaz papir" publikom i glupavim komentatorom.
Publika ti je ista i kod Fife,dok su komentatori visa dimenzija u odnosu na idiota iz PES-a.
Dimo je offline  
Stara 19.1.2007, 14:41   #140
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: PES (WE) vs FIFA

Citat:
Dimo kaže:
Publika ti je ista i kod Fife,dok su komentatori visa dimenzija u odnosu na idiota iz PES-a.
eee tesko da je ista,ako cemo pravo u PES-u ni nema publike,dok u FIFI publika izgleda sasvim korektno.
nikola87 je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fifa PeTkO Sportske simulacije 21 12.2.2007 21:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com