Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.10.2016, 20:53   #161
mortiis
Novi član
 
Član od: 12.10.2016.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

ima netko da bi igrao online s nas 6-7 na ps4?
mortiis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2016, 17:27   #162
Nemanja2410
Novi član
 
Član od: 29.10.2016.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Ljudi, moze li pomoc oko suta? Skoro sam poceo MC i skoro nista da pogodim..igram na hof
Nemanja2410 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2016, 17:54   #163
Simwor
Član
 
Član od: 21.8.2010.
Poruke: 81
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Igram My League i sad sam otisao u Design Arena da vidim sta ima tamo. I sad kad igram meceve kod kuce ne igram u areni Ekipe sa kojom igram. Nego u nekoj bezveze areni. Kako da vratim na difolt Arenu ?
Simwor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2016, 8:59   #164
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Ja sam jednom, iz zezanja, u 2K16 probao da vidim kako izgleda kada bi Tanderi zaigrali kao Supersoniksi u MY LEAGUE. Napravio sam i dva savegame-a da bih se vratio na normalno. Isprobao sam sve, grb, dresove, arenu u jednoj utakmici, ali kad sam se vratio u stari savegame i arena i grb su ostali. Morao sam da downloadujem custom grb Tandera, kao i arenu, ali to nije bilo to, te sam morao da počnem iz početka. Od tada to ne diram u MY LEAGUE. Nisam ti mnogo pomogao, samo da znaš da je jedini način da se ponovo "skine" arena u kojoj si igrao. Ili da počneš iz početka...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2016, 15:23   #165
Meklejn
Novi član
 
Član od: 14.1.2014.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Ljudi MOLIM VAS , kako da podesim kontrole na dzojstiku, imam dual shok, ovaka otrpilike.
moglu i ja da igram ovo sa time? stalno mi govori kako su polja prazna, koji mu djavo, pocinjem biti frustriran
Meklejn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2016, 18:58   #166
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

^Nema tu pomoci,za nba trebas imati neki bolji gamepad...sta ti nude to mozes koristiti,tako sam se ka mucio sa starim debelim genius gamepadom.nisam mogao koristiti ni 8 komandi,dok nisam presao na logitech..
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2016, 19:58   #167
JoXa
Veteran
 
Član od: 13.7.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 97 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Citat:
SportsGamer kaže: Pregled poruke
^Nema tu pomoci,za nba trebas imati neki bolji gamepad...sta ti nude to mozes koristiti,tako sam se ka mucio sa starim debelim genius gamepadom.nisam mogao koristiti ni 8 komandi,dok nisam presao na logitech..
Ćut' tu, ako ne možeš pomoći čoveku.

@Meklejn Ovako: probaj program x360ce (x64 verzija, čini mi se). Raspakuj ga u folder igre (gde je .exe fajl) i pokreni. Pogledaj na netu tutorijale, ali mislim da ćeš se snaći.
JoXa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2016, 14:46   #168
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Citat:
Meklejn kaže: Pregled poruke
Ljudi MOLIM VAS , kako da podesim kontrole na dzojstiku, imam dual shok, ovaka otrpilike.
moglu i ja da igram ovo sa time? stalno mi govori kako su polja prazna, koji mu djavo, pocinjem biti frustriran
I ja sam se prošle godine (kada 2K16 nije imao podršku za tastaturu) nervirao zbog toga. Jednostavno, podesiš sve tastere, obe pečurkice i ostanu dva prazna polja (LC i RC, čini mi se). Ukoliko pritisneš pečurkicu ona će da klikne, pa ta dva polja popuniš sa "pritisnutom pečurkicom" i to je to.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
*DuX* (9.11.2016)
Stara 11.11.2016, 10:00   #169
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

E ovako.
Probah i ja ovu igru
Posle po meni loših 2K15 i 2K16 ova me prijatno iznenadila po gejmpleju ali ne i po grafici...
Što se igrivosti tiče zanimljiva je i ima onaj "feeling" i dubinu koji su krasili 2K2 i 2K9 npr.
Ne prolaze sva dodavanja, posebno duga s pola terena kao ranije, nema lakih prodora, pokreti su nekako bolji i animacije ali opet nijesam zadovoljan jer može to bolje.
Svaki igrač je napravljen po svojim karakterističnim pokretima i potezima.
Sviđa mi se što se desi da igrač uleti pod koš i od njega izađe lopta na kraju, pukne mu rampa i ne svira se često faul pod košem.
Malo mi smeta što igrači, posebno plejmejkeri dosta često zabudale pa im ispadne lopta i ne mogu više da je vode no se zabiju u parket ka` noj u pijesak.
I naravno najdebilnija stvar u ovoj igri je to što se teško lopte kradu (osim kad se prekine na pas).
Znači stojim ispred pleja protivnićkog i on ne fintira samo tapše i ne može lopta da mu se ukrade a kad se pritisne dugme odma svira faul, debilizam najveći kao i dodavanje s dvije ruke iza leđa na blizinu od 2m???
Trojke se dosta lako daju (posebno protivnici).
I stravično mi smeta što centri poput Gasola i Gobera maše zicere sami pod koš.
Što se grafike tiče prvo dobre stvari.
Igrači izgledaju solidno iz blizine i vide se detalji i nije loša fora s onim glavam u publici kao i atmosfera na terenu tokom utakmice.
Ali, ali.
Retardirane frizure na igračima i trenerima ka` da su po kilo gela na glavu metnuli.
Pa ono retardi ne bi napravili.
Podjsetilo me na izglede igrača iz "čuvenog" ISS3 fudbala za PC.
Prikaz utakmice iz kamere koja pokriva cijeli teren je očajan.
Jako mutna slika, loše urađen teren i modeli igrača iz daljine.
Po meni je ovo grafika na nivou last gen konzola: PS3 i X360.
Inače igra radi odlično na 60 FPS na mojoj mašini iz profila.
Svakako poboljšanje u odnosu na prethodne godine ali se nadam u narednom izdanju next gen grafici u pravom smislu te riječi.
Od mene ocjena: 75
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jovaš na korisnoj poruci:
poeta (13.8.2017)
Stara 11.11.2016, 20:45   #170
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Kome losije igra radi neka proba sa svim ukljucenim efektima i radice bolje,tako je kod mene bar,zvuci cudno,ali meni bolje igra radi skoro pa savrseno samo da nema tog black screena...
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2016, 22:46   #171
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Nba 2k17

Nego, gde vi skidate roster update za...khm... narodnu verziju igre?
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2016, 23:12   #172
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

ROSTERI :
http://www.moddingway.com/category/357.html


Da mi je znati kako mogu da dođem pismeno do Majka Vanga i da mu se "zahvalim" što sa svakim novim pačem vraćaju deo po deo svih onih odvratnih, iritirajućih stvari iz 2K16. Koliko sam uživao i sa zadovoljstvom igrao na početku, ali sada je zaista postala kopija 2K16 sa još dva nedostatka - lopta se ispušta na najmanji povetarac, a CPU igrači pod faulom ne maše. Dobro, omaše svaki 20-i šut...
I baš kao u 2K16 superstar težina je neigriva, dok su All Star nivo toliko uprostili da bukvalno malo gledam televiziju malo igram. 2K16 sam prestao da igram u martu ove godine, ovo će teško dočekati i novu godinu ako nastave ovako...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2016, 1:17   #173
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k17

Tvituj mu na @beluba

Neki bagovi se vuku cak od 2015-ice. Npr. utakmica u gostima i prikazivenje igraca utakmice i njegovih highlight poteza. Dvorana se normalno isprazni ako domaci tim gubi i ako je neki fensi potez prikazan iz zadnje cetvrtine ali kad je opet fensi potez i prve cetvrtine a dvorana prazna, taj bag ide od 2015 i tog novog engine-a.

Ima jos dosta sitnica koje se vuku jos iz prethodnih godina i ne verujem da ce oni to ikad ispraviti.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2016, 10:18   #174
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Znam da ima more gluposti koje se vuku odavno, ali me užasava što su uništili odličnui detekciju faulova pre ovih pačeva. Sada BUKVALNO ne smem ni da stojim pored CPU igrača koji šutira, a kamoli da pokušam da igram odbranu. BUKVALNO moram da ih puštam, jer ako moj odbrambeni igrač SAMO STOJI pored onoga koji šutira, eto 2+1 momentalno. Igram po 8 minuta četvrtinu i bez 10 slobodnih (uglavnom po jedno bacanje od 2+1) nema šanse da prođem. Kad Tauns i Dieng završe utakmicu bez 6 ličnih slavim. Kad god CPU igrač krene na ulaz, bukvalno puštam tastaturu, ali ni to ne pomaže, jer neki AI saigrač priđe na metar onome koji šutira i eto faula. Uz koš, naravno.
A da ne pominjem da je na suprotnoj strani sada lutrija dobiti faul, da je "good defense" ako neko negde podigne ruku, čak ne mora ni da bude blizu lopte, da ista ispada zbog najmanjeg povetarca, da PONOVO moji igrači ne hvataju lopte koje su im BUKVALNO ispred nosa i na 10 cm od ruke...jednostavno, sve stvari koje su me IZLUĐIVALE I IRITIRALE u 2K16 uspešno su vratili i u 2K17. I, baš kao u 2K16, učinili su Supertar nivo težine neigrivim, a All Star olakšali toliko da je to smešno. Prosto mi dođe da skinem neku piratsku kopiju bez pačeva i da igram k`o čovek. Dok je igra još bila odlična...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2016, 15:43   #175
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k17

Ne znam dal si probao online ali isti lag kao u svim prethodnim godinama. To je prosto neverovatno. Mojega oni imaju dedicated servere.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2016, 22:12   #176
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Nisam probao online, jer iako imam 60mbit SBB upload je jedva 1-2 mb/sec što je nedovoljno za udobno igranje danas i jedina smo država u okruženju gde je download:upload 8:1.
Evo popodne sam "spustio" težinu na All Star za opušteno, casual igranje i ne mogu da opišem moje iznenađenje kad sam prvi put odigrao odbranu bez faula i 2+1, kada sam sa igračem išao na ulaz i, osim uobičajene odbrane, nije bilo centara koji u stotinci prelaze par metara, kad sam šutirao a podignuta riuka negde nije "great defense", kad krenem na šut a izbijena lopta u tom trenutku je faul... znači, sve ono što je normalno u košarci, a što je na Superstar težini potpuno poremećeno. Kako li je na HoF ne smem ni da zamislim. Verujem da su tamo AI saigrači na nivou retardiranih zombija, a svaki dodir pri šutu je namerna lična.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2016, 23:34   #177
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k17

Slazem se da nam je internet i taj dl/up odnos los ali problem je samo u nba 2k igrama. Ja igram swtor i tu je lag 58ms. Mislim da ne postoji dedicated server i da zbog toga to ne valja. Imam i ja sbb 50/3 ali samo u nba 2k lag pri sutu.

Na ovom threadu na OS forumu ovaj lik kao pokusao da popravi kretanje igraca u odbrani. Na onom sto prikazuje kao uspeo je, ja probao i dalje su ovi moji retardirani u odbrani. Dal zato sto je ovo postavio u septembru pa su ovi sve shebali ovim pecevima ili nesto drugo ko ce ga znati.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2016, 8:53   #178
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Slazem se da nam je internet i taj dl/up odnos los ali problem je samo u nba 2k igrama. Ja igram swtor i tu je lag 58ms. Mislim da ne postoji dedicated server i da zbog toga to ne valja. Imam i ja sbb 50/3 ali samo u nba 2k lag pri sutu.
Zaista, ove godine nisam probao, igrao sam par mečeva online u 2K16, ali, iz nekog meni nepoznatog razloga, to mrežno igranje me ni malo ne privlači. Čak sam i GTA V igrao online nešto malo u početku, ali kad sam video da kao početnik upadaš u "mečeve" sa prekaljenim fanaticima, opskrbljen samo pištoljem protiv likova koji su naoružani do zuba i tu sam odustao.

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Na ovom threadu na OS forumu ovaj lik kao pokusao da popravi kretanje igraca u odbrani. Na onom sto prikazuje kao uspeo je, ja probao i dalje su ovi moji retardirani u odbrani. Dal zato sto je ovo postavio u septembru pa su ovi sve shebali ovim pecevima ili nesto drugo ko ce ga znati.
Veruj mi, počeo sam pre mesec i po dana MY LEAGUE sa Minesotom, sa 22-13 bio četvrti u konferenciji i uživao igrajući na Supertar težini. A onda se pojavio taj 1.04 peč i sve se preokrenulo. Jednostavno, Superstar težina je BUKVALNO neigriva. Čak bih "progutao" i idiotska kretanja i sve druge mane, ali to da se APSOLUTNO SVAKI ulaz pod koš ili šut centra iz posta završava sa košem, faulom i dodatnim bacanjem, e to već ne mogu. Zamisli situaciju kad pozovem igrača da stane u blok za pik, pomerim se par metara, moj čuvar se zabije u centra, protivnički centar na dva-tri metra od igrača kojeg vodim, potpuno slobodan šutiram, omašim, a onda čujem komentatora kako kaže "Good defense by...". Zaustavim, vratim na ponovljeni "snimak" i vidim kako je protivnički centar (koji je, usput, i iza mog centra koji postavlja blok) podigao ruku BUKVALNO NA DVA METRA OD MENE, ni blizu lopte. Ajde da pomisliš da se to desi jednom, pa i dvaput, ipak je to samo video igra, ali kad se to redovno dešava, znači da je neko namerno to isprogramirao tako. A nije tako bilo do 1.04 peča. Do njega sam mogao i da igram na ulaze i šuteve pod košem, ali posle 1.04 ponovo, kao i u 2K16 VEOMA ČESTO se dešavaju situacije "teleportujućih" igrača. Naprimer, idem na Ulaz sa Viginsom, Kazns čuva Taunsa negde na liniji slobodnih bacanja. Vigins je na metar od koša, Kazns i dalje tamo. Skačem, Kazns i dalje na liniji slobodnjaka. Krenem na šut, Kazns i dalje na liniji slobodnjaka. Od trenutka kad lopta odlazi iz ruke ka košu prođe, bukvalno, 10-ak stotinki, ali i to je dovoljno da Kazns sa linije slobodnih "doleti" i lupi rampu. Pogledam "replay" i dok svi igrači jedva naprave po korak, on je prešao 3-4 metra kao od šale.
Srećom, na All Star nivou nemi tih suludih, besmislenih situacija, pa mogu opušteno da igram, mada tu nema izazova.
Ali je žalosno što svake godine sa svakim novim pečom upropaštavaju igru umesto da je poboljšavaju.

P.S. Onaj link sa OS je postavljen 29. septembra. Čisto sumnjam da onako nešto važi i sada. :-)

Poslednja ispravka: NastyB (13.11.2016 u 9:00)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2016, 13:45   #179
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k17

Ja ne razumem onaj defensive focus on, ne znam sta znace opcije niti mogu da nadjem na netu sta je straight up, junk itd. Imam i utisak da sta god da stavim isto mu dodje.

My team mode je slicao kao FUT u fifi i isto tako nivo tezine nema veze sa onim koji je namesten. Jednostavno kad se igra weekly challenge, ne moze da se pobedi zadnji chellenge na al star tezini jer naravno AI mojih u odbrani je retardiran dok CPU ne ume da promasi. Nema veze sto ja imam odlicne karte, sije mene CPU sa bronzanim i silver kartama.

Igranje odbrane ove godine je toliko frustrirajuce na je to neverovatno. Postingem kos i CPU krene u napad ali dok se moj centar vrati u odbranu ovaj CPU-ov se vec nekako teleportovao pod moj kos. Sledi pass sa pola terena i zakucavanje. Tako primim jedno 20-30 koseva. Nemam pojma vise kako da podesim jer sta god da stavim jednostavno sve te opcije tu kao da stoje onako kozmeticki a nikakav efekat nemaju.

I ovaj shot meter je jednostavno pokvaren. Nikog ispred mene, perfect release i ono ne prikazuje zelene ali zato pise very bad i ona najgora ocena.

Poslednja ispravka: Sakiboj (13.11.2016 u 18:00)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sakiboj na korisnoj poruci:
Stara 15.11.2016, 18:36   #180
SHMEKER
Član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 202
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 22 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Drugari, imam jedno pitanje, jel postoji mogucnost u MyGM igrati sa nekom evropskom ekipom i kako je dodati ?
SHMEKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com