Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.8.2018, 15:51   #1
vuka13mv
Član
 
Član od: 25.11.2005.
Poruke: 426
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Outlook vCard export

Koristio sam sluzbeni e-mail nalog za cuvanje svih kontakata iz telefona. Takodje sam koristio i Outlook radi pregleda elektronske poste na racunaru. Pre nekoliko meseci sam napustio firmu, a u medjuvremenu sa telefona obrisao taj sluzbeni nalog da bi se ispostavilo da sam sa tim brisanjem izgubio oko 80% kontakata iz svog telefona.

Ipak na racunaru jos uvek imam Outlook sa tim nalogom i iako ne mogu da se prijavim sa starim sluzbenim nalogom ostali su kontakti u vcf formatu ali ne mogu da ih pronadjem niti mogu da nadjem opciju kako da ih export-ujem.

Jedina mogucnost koja bi mi oduzela previse vremena je da u mail-u insert-ujem jedan po jedan kontakt i da prepisujem brojeve i ostale podatke u telefon.

Da li neko moze da mi pomogne kako da izvucem ove kontakte i bezbedno ih prebacim na telefon ili komp?
vuka13mv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Prebacivanje podataka iz Outlook Express u Microsoft Outlook Goonotora Aplikativni softver 1 24.10.2014 8:59
Export pošte iz Outlook Expressa Mithrandir Aplikativni softver 1 21.7.2011 23:31
Microsoft ukida Outlook i Outlook Express? jozvan_Kg Aplikativni softver 3 5.6.2009 13:23
Microsoft Outlook u Outlook Express akostic Aplikativni softver 1 30.1.2009 9:11
Outlook express-problem Deki Aplikativni softver 22 17.10.2006 21:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com