Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.11.2020, 1:26   #1321
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Ako smatras da je GTA jedna od nahajpovanijih igra ikada (sa cime se apsolutno slazem) onda ima veze sa hajpom. Procitaj to sto si napisao malo bolje i primjetit ces da si sam sebe doveo u kontradikciju.
Ova igra je malo drugaciji GTA.
Sebe uopste nisam doveo ni u kakvu kontradikciju, vec sam napisao upravo ono sto sam hteo.

Hajp i to da li se meni i ostalima igra dopada ili ne nemaju apsolutno nikakve veze jedno sa drugim. Hajp moze ljude da udari u glavu ali ni priblizno tolikom silinom da jednu objektivno losu igru nazivaju dobrom i obrnuto.

Kad vec moram da crtam: Mnogo veci hajp je pratio GTA, koji mi se uopste nije toliko dopao. RDR2 je pratio nesto manji hajp ali mi se igra dopala....
Po tvojoj logici ja bih trebao da uzivam i u jednom i u drugom, zbog hajpa. Ne trebam da ti objasnjavam koliko to nema veze sa vezom....

Ljudima se dopadaju razlicite igre, mozda sam u manjini ali ne znaci da su ostali ovce ili da su potpali pod hajp jer im se GTA dopada. I nisam ja taj koji ulazi na GTA V temu i ubedjuje ljude kako je to samo hajp, kako su naterani da je vole i kako samo trebaju da proguglaju neke analize po netu da bi uvideli u cemu je problem.

Znaci hajp=/=svidjanje ili primoravanje da se nekome igra svidja. Ljudima se dopadaju razlicite igre, ako se meni ne dopada ne znaci da su ostali ovce.

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Prvi RDR nisam igrao, i mnogi ljudi kazu da im je puno bolje sjeo nego li ovaj smor. Ako te zanimaju RDR 2 analize, goglaj "red dead redemption 2 design problems". To je bar lako danas.
I ja tebi nisam predlozio da mrzis igru, niti sam te natjerao jer to ne mogu, niti bih htio. Ako ti pase, super za tebe.
Znaci nisi igrao ni RDR a verovatno nisi igrao ni RDR2 ali znas guglanjem da se mnogim ljudima vise svidjao prvi deo nego ovaj "smor"? Ja treba da guglam a ne ti koji si pomenuo te analize? Dokaz treba da pokaze onaj koji je siguran u njegovo postojanje i koji ga je prvi pomenuo, ne ja guglanjem.

Inace, vecinu tih dizajnerkih problema koje navodis kritikuje jako puno ljudi, ali ono sto ne zelis da shvatis (ili samo zelis da kontriras) je to sto je kritikuju ne znaci da je ne vole ili mrze. Sve te dizajnerske kritike za RDR2 se lagano mogu reci i za prvi RDR jer imaju dosta slicnosti. Cak je i RDR imao mnogo manje slobode u misijama i ostalom. Jedina veca razlika su ti takozvani "survival" elementi koji ionako nemaju neki ogroman uticaj. Znaci, ako nekome smetaju "dizajnerski problemi u dvojci onda bi mu sigurno smetali i u kecu.

Ali bitno je da si ti, pored svih pozitivnih kritika i igraca i novinara (kritike igre kao celine a ne samo nekih njenih delova), dosao do zakljucka da je ovo smor, kao da je to neka univerzalna cinjenica izgleda....bas si onako nepristrasan potpuno

Igra se mnogim ljudima dopada uprkos tim problemima, kao celina. Tako i meni.


Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
A kritikovati je jako bitno. Ako se sjecas Ubisoft je sa FC3 je poceo eksperimentisati sa ovim dugim i nepotrebnim animacijama, i naravno publika je to negativno kritikovala. I u kasnijim naslovima je Ubisoft izbacio i redizajnirao gomilu tih gluposti.
A ko je uopste pomenuo da kritikovanje nije bitno? Itekako je bitno. Sto opet ne menja cinjenicu da se igra moze dopasti i u igre se moze uzivati i mimo tih problema...
Niko ovde ne napada kritiku (filpan i mnogi drugi su napisali da im se igra ne dopada, niko ih nije napao). Ovde je problem lupetanje o nekim analizama i ubedjivanje ljudi kako "objektivno" igra ne bi trebala da im se svidi, sve je to hajp na globalnom nivou itd.

Ubisoft redizajnirao gomilu gluposti? Tesko...i dalje je to jedan te isti sablon sa nesto manjim intenzitetom, ali daleko je to od nekog velikog redizajniranja. Ali, gle cuda, nekome i to moze da se svidi, bez potrebe i ubedjivanja da oni nemaju pojma i da igraju zesce smorove....

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Ne daj boze da ostali krenu putem kojim je Rockstar krenuo, a sve zbog hajpa. Ako ti ne pase moja kritika, to je tvoj problem.
Nemam ja nikakvih problema sa kritikom (a da si citao moje postove onda bi znao) vec napadanje ljudi kojima se igra dopada....Neke price o nekim analizama, nekom hajpu, bukvalno ispada da su ljudi naterani da im se nesto dopada i da su im isprani mozgovi....

A inace to nije prvi put da radis ovako nesto na par tema. Bukvalno ubedjujes ljude kako nisu objektivni skoro da su ludi sto im se igra dopada, a kada ti neko kaze da je potpuno bezveze i neobjektivno trvditi tako nesto ti krenes u neku pricu o misljenjima o tome kako se nama ne svidja validna kritika itd. Daj molim te
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Leonida (1.11.2020)
Stara 1.11.2020, 2:16   #1322
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Pentraksil, ne hrani trola molim te...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 3:43   #1323
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Pentraksil, ne hrani trola molim te...
Nisam neko vreme, dosadno mi je
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 3:45   #1324
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Poslednji driver (457.09) mi baca ERR_GFX_STATE, gresku koju nisam imao ni na release verziji.

Izgleda da pada rollback na prethodnu verziju. Ko ne planira da igra WD:L, a i dalje pika RDR2, neka ga preskoci.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Lex987 (1.11.2020)
Stara 1.11.2020, 11:33   #1325
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.457
Zahvalnice: 3.921
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Zaintrigirala me jedna scena na koju sam naisao, pa cu da nastavim s igrom.



1. Blizu Valentine-a sam ispod zeleznickog mostica naisao na raskomadan obesen les. Tu je i deo poruke ubice koji bi da bude nadjen (kakva scena kada padne glava kad uzmes tu poruku).

Nista mi nije jasno iz onog crteza, da li moze neki nagovestaj gde da trazim dalje?



2. Sto se tice mapa sa blagom, svidja mi se sto ti da samo deo pejzaza pa se ti snadji, jeste za*****o ali verujem da ce vredeti to blago?? Pitanje je da li je to blago blizu mesta gde si nasao tu mapu ili je skroz nasumicno?
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 11:52   #1326
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ja cu samo reci da je RDR i RDR2 jedan od vlikih razloga zasto igram igre i dan danas. Gameplay jeste bitn ali prica i svijet je ono sto ostaje u pamcenju najvise.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Leonida (1.11.2020)
Stara 1.11.2020, 12:14   #1327
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Zaintrigirala me jedna scena na koju sam naisao, pa cu da nastavim s igrom.



1. Blizu Valentine-a sam ispod zeleznickog mostica naisao na raskomadan obesen les. Tu je i deo poruke ubice koji bi da bude nadjen (kakva scena kada padne glava kad uzmes tu poruku).

Nista mi nije jasno iz onog crteza, da li moze neki nagovestaj gde da trazim dalje?



2. Sto se tice mapa sa blagom, svidja mi se sto ti da samo deo pejzaza pa se ti snadji, jeste za*****o ali verujem da ce vredeti to blago?? Pitanje je da li je to blago blizu mesta gde si nasao tu mapu ili je skroz nasumicno?


Nailazićeš na slične slučajeve, treba da spojiš mapu u celinu. Nisam nikad ovo dovršio (možda u ovom trećem igranju sad ) ali imao sam još par nesrećnih susreta sa raskomadanim telima xD
Mislim da je jedan u blizini močvara kod Saint Dennis, ali puštaj da te priča vodi napred pa onda ćeš naleteti sigurno
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
filpan (1.11.2020)
Stara 1.11.2020, 13:40   #1328
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

ja sam našao na dva mesta, jedno sasvim slučajno video krv pored puta. pošto sam sada u saint dennis-u mogao bi da potražim i treći trag.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 14:51   #1329
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 796
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Igrica je fantasticna, na mnogo stvari su obratili paznju i sam osecaj, prica, napucavanje, free roam sve mi je zaista fantasticno.
Steta epiloga, prica odlicna, Artur ziv covek od krvi i mesa(enough said)

P.S.
1. nasao sam 1 telo na steni u toku free roam-a nisam siguran za lokaciju
2. nasao to obeseno telo ispod mostica

Ostale nisam nasao a posle kraja iskreno ostavio sam igru malo pa cu verovatno da probam MP a mozda i obrnem SP opet.

Igru sam kupio malo posto je izasla za PC, medjutim presao sam je zbog obaveza tek skoro, topla preporuka ako volite ovakav tip igrice.

P.S.2 - kada sam bio negde na pola igrice(pre novog sveta) razgovarao sam sa drugarom koji je obrnuo u dahu i rekao osecam da je negde blizu kraj, samo se nasmejao i rekao decko na pola si, tada sam ukapirao da je igrica zaista ogromna, a prica se kasnije dize jos vise.

Od mene topla preporuka sad kad je narodno dostupna
dulezmaj je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 17:01   #1330
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Zaintrigirala me jedna scena na koju sam naisao, pa cu da nastavim s igrom.
1. Blizu Valentine-a sam ispod zeleznickog mostica naisao na raskomadan obesen les. Tu je i deo poruke ubice koji bi da bude nadjen (kakva scena kada padne glava kad uzmes tu poruku).

Nista mi nije jasno iz onog crteza, da li moze neki nagovestaj gde da trazim dalje?
Spoiler za Hint:
Drugi trag je pored puta u šumi južno od Rhodes. Primetićeš po tome što se pojavljuje pulsirajuća bela tačka na mapi kad prolaziš blizu. Treća je negde u brdima blizu Riggs Station. Ukoliko te mrzi da tražiš sam možeš da nađeš na YT ako ukucaš "RDR2 Killer trail"


Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
2. Sto se tice mapa sa blagom, svidja mi se sto ti da samo deo pejzaza pa se ti snadji, jeste za*****o ali verujem da ce vredeti to blago?? Pitanje je da li je to blago blizu mesta gde si nasao tu mapu ili je skroz nasumicno?
Ne znam koju si mapu našao, jer ih ima više. Inače, na svakoj mapi je TAČNO opisano gde se nalazi.
Usput, mapa može da bude i ucrtana na steni, kao na primer ovo:


To te onda vodi do pećine sa statuama u kojoj postoji (veoma zaguljena) puzzla uz pomoć koje možeš da dođeš da 4 zlatne poluge. Svaka zlatna poluga donosi 500 dolara.
Ja, lično, u 4. čapteru imam 21 kod sebe. Tri sam "utopio".
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
filpan (1.11.2020)
Stara 1.11.2020, 17:07   #1331
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
dulezmaj kaže: Pregled poruke
Igrica je fantasticna...
Dule, molim te, ne znam za ostale, ali ja se naježim kad neko nazove "igricom" nešto ovako masivno što je pravilo preko 800 ljudi nekoliko godina. I ne samo ovo, nego uopšte. "Igrica" koje su sklepavali par nerdova u podrumu odavno nema.
To je kao kad bi Lambordžini i Ferari nazivali autićima ili "Roleks" satićem, ili RTX 3090 grafikicom...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Garinca (1.11.2020), Vlajk@ (2.11.2020)
Stara 1.11.2020, 17:20   #1332
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 902
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
nastyb kaže:
dule, molim te, ne znam za ostale, ali ja se naježim kad neko nazove "igricom" nešto ovako masivno što je pravilo preko 800 ljudi nekoliko godina. I ne samo ovo, nego uopšte. "igrica" koje su sklepavali par nerdova u podrumu odavno nema.
To je kao kad bi lambordžini i ferari nazivali autićima ili "roleks" satićem, ili rtx 3090 grafikicom...
Зар није логичније гледати по рејтингу, него по броју запослених који су радили игру?


Pegi 12 и изнад - игре. Испод pegi 12 - игрице.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 18:16   #1333
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Mislim da to nije relevantno. Svaka vožnja ili sportska igra ima PEGI 3 jer nema nasilja i prostog jezika. A reći da su, na primer, FIFA ili Forza Horizon ili Gran Turismo "igrice" je vređanje nečijeg posla.
Zamisli da radiš na nekom projektu 8 sati dnevno par godina i kada konačno to završiš šef ti kaže "O; obavio si taj poslić".
Ne znam za tebe, ali bi mu ja uradio nešto što daleko prevazilazi PEGI 18.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 18:51   #1334
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 902
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Свакако је релевантније од броја запослених који су радили на пројекту.

Иначе нису све вожње PEGI 3. Need For Speed на пример...
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 19:22   #1335
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 796
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

NastyB - rodjo dokle god ti kliknes new game i mozes da ozivis posle smrti da igrica je svidelo se nekome ili ne.
Da ljudi koji su radili na tom projektu su pravili video igru(da igra ili igrica).

Ako se neko oseca prozvanim sto ucestvuje u pravljenju igrice izvinjavam se ali to je i dalje igrica.

Bude mi smesno kad ljudi skacu kako ne igraju igrice nego ne znam sta rade, u isti rang stavljam ljude koji igraju igrice i nose steznik za zglob(znam da nema bas prakticne veze no samo moje skromno misljenje) i ne morate dalje da idete u off, razumem imace neko jos misljenja ali realno ljudi imali 5 ili 105 godina isto kao i ja igramo igrice, pozdrav NastyB
dulezmaj je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 20:32   #1336
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Odlicna igra...Tesko mi da je ukljucim, ali tesko i izlazim iz igre.. Igram chapter 2 vec danima...Nisam sve pohvatao konce oko price, ali kontam da trazimo 'svoje mesto pod suncem) Inace meni logicno da mladji naviknuti na instant, ultra, HI FI brzo ludilo - nalete na ovakav biser i 'slome zube' Jer je pravljena za nas koji ne patimo od adrenalina, vec lagano uzivanje... :P
No...prvi neki utisak kada sam poceo - kao da je nego W3 i GTA sklopio u jednu igru (ucinilo se tako)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
Leonida (1.11.2020)
Stara 1.11.2020, 20:45   #1337
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 265
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 105 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Odlicna igra...Tesko mi da je ukljucim, ali tesko i izlazim iz igre.. Igram chapter 2 vec danima...Nisam sve pohvatao konce oko price, ali kontam da trazimo 'svoje mesto pod suncem) Inace meni logicno da mladji naviknuti na instant, ultra, HI FI brzo ludilo - nalete na ovakav biser i 'slome zube' Jer je pravljena za nas koji ne patimo od adrenalina, vec lagano uzivanje... :P
No...prvi neki utisak kada sam poceo - kao da je nego W3 i GTA sklopio u jednu igru (ucinilo se tako)
Cuj mladji
Ja sam eto stariji od tebe, i nemam nikakav problem sa sporim igrama kada se to dizajnira kako treba, a sto ovdje nije slucaj. RDR 2 je kao i sve prijasnje Rockstar igre teski casual.
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 21:17   #1338
Garinca
Član
 
Član od: 6.4.2008.
Lokacija: Petrovac na Mlavi
Poruke: 161
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 26 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Odlicna je igra.Prvih 5-6 sati su zamalo ucinili da kazem da je igra smor ali od tada...fenomenalno.Sada sam naleteo na jedan YT vodic za pocetnike i kolicina stvari koje nisam znao je zapanjujuca.
https://www.youtube.com/watch?v=jjDA...yStationAccess
Ima mnogo ovakvih vodica ali mi je ovaj dosta pomogao.Ako pomogne jos nekom,super.
Garinca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 22:36   #1339
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Meni bi lično upropastilo pola igračkog iskustva kada bi odgledao tako nešto jer ne bih mogao da imam momente kada sam to otkrivam.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 22:45   #1340
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Ja sam eto stariji od tebe, i nemam nikakav problem sa sporim igrama kada se to dizajnira kako treba, a sto ovdje nije slucaj. RDR 2 je kao i sve prijasnje Rockstar igre teski casual.
A kakav to dizajn treba da bude?? Kao kad bi neko rekao "Volim pucačine, ali Doom Eternal je baš bezveze dizajn, samo ideš i pucaš nešto po ruševinama i hodnicima."
Ne voliš casual igre?? Igraj Dark Souls i slične, imaš teških igara koliko hoćeš. A tek Rogueolikih ima tušta i tma.
Ne sviđa ti se RDR2, okej, shvatili smo, samo mi objasni ŠTA te to tera da visiš na ovoj temi?? Misliš li da ćeš nekoga ubediti da je igra bezveze na osnovu snimka nekog morona na YT koji nema normalan život već snima kojekakve budalaštine za one slične sebi.
Razumem trolovanje i jadne ljude koji to rade, ali bar za to treba imati malo stila i iole razumnog razloga.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Lex987 (2.11.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com