Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.12.2005, 13:54   #81
the 1st one
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bor
Poruke: 87
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku the 1st one Slanje poruke preko Yahooa korisniku the 1st one
Određen forumom Re: windows Vista!

Jeli braco, probao bih i ja Vistu, ima li je neko na dvdu ili cd-u ... imam ultrabrzi dialup internet na 35kb/s pa ne mogu da je skinem... od koga da je pozajmim od Vas? ako je neko voljan da mi pomogne nek posalje privatnu poruku da se dalje dogovorimo... pozz zivi bili...
the 1st one je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2005, 14:08   #82
faXcooL
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Крушевац
Poruke: 59
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

evo ja upravo skidam build 5259 pa ako nekom trebaju linkovi nek se javi na pvt.
poz!
faXcooL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2005, 17:43   #83
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

@ttued
WinXP da radi na 333mhz i 64MB RAM-a-moze naravno,ako uzivas u slowmotion-u i ako si mazohista...
Kod druga koji ima Athlon 2000 XP i 128MB DDR RAM-a(nije imao covek para,pa je uklopio ovako)Win XP se vukao kao crevo.....
Da bi iole pristojno radio treba mu bar 256MB RAM-a,dok bi 512MB-a bilo optimalno
Tek toliko da se zna.....
@Hacker
Nikako da shvatis da MS nista kapitalno nije uradio sa svojim OS-om-godinama i godinama-vec se sve svodilo na lickanje Win 95 i kozmetiku-sta je drugo WinXP nego nasminkani Win 2000 sa par opcija vise....
Dobar primer za ovo je ubogi IE kome se sve ove godine nikakvog modifikovanja sada razbijaju o glavu,ustalom kao i Win-u
Sto se Viste tice tu se slazem sa Urketom-kupiti tako dobar hardver da bi se instalirala budjava Vista(gde li nalaze samo ovakve nazive),koja nece doneti nista kapitalno novo sem lepseg izgleda,koji je uzgred samo tako maznut od MacOS-a
Poredjenja radi SUN-ovo predivno 3D okruzenje(cik da vidim MS prozivod koji ima tako nesto-a nece nikad i imati) Looking Glass radi odlicno na 1Ghz procesoru sa 256MB RAM-a i GF 2 grafickom-mislim da je svaki kometar izlisan...
Sem toga SUN je dosta agresivno krenuo u proboj na desktop trziste i ja bi se zaista zabrinuo da sam u MS-samo kada pocnu da izbacuju fenomenalni Solaris(koji je pravi Unix) jos i user friendly i desktop orjentisan+plus optimizovan za x86 arhitekturu.....
Takodje na SuSE 9.3 Pro Linuxu-u koji koristim pored XP-a KDE 3.4 izgleda i radi fenomenalno,daleko bolje nego bilo koji Win i Vista-a sve to na Athlon-u 1700 sa 256MB-a SDRAM-a
By the way KDE i Win okruzenje uopste ne mogu da se porede-ni po lepoti,konfigurabilnosti i funkcionalnosti-tuzno,ali istinito
Pozdrav!
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2005, 17:58   #84
TtuEd
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 157
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku TtuEd Slanje poruke preko MSN-a korisniku TtuEd Slanje poruke preko Skypea korisniku TtuEd
Određen forumom Re: windows Vista!

Citat:
Covenant kaže:
WinXP da radi na 333mhz i 64MB RAM-a-moze naravno,ako uzivas u slowmotion-u i ako si mazohista...
Kod druga koji ima Athlon 2000 XP i 128MB DDR RAM-a(nije imao covek para,pa je uklopio ovako)Win XP se vukao kao crevo.....
Da bi iole pristojno radio treba mu bar 256MB RAM-a,dok bi 512MB-a bilo optimalno
Tek toliko da se zna.....
Ako znas kako da podesis OS, moze da radi dobro na obe pomenute mashine bez "slowmotion-a"

P.S. Naravno da ne preporucujem da ljudi koriste XP na Pentiumu 2. Samo pominjem da moze da se podesi, cisto diskusije radi
TtuEd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 5:07   #85
faXcooL
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Крушевац
Poruke: 59
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

@Covenant

Ocigledno nisi mnogo citao o Visti nego..kao da donosis neke pretpostavke. Bice dosta noviteta, doduse vec ih ima al nije to nista spektakularno. Al' opet, Vista je u beta fazi i ko zna sta ce sve da se uvede i sredi do finalne verzije. Najava koja se meni svidela jeste nov sistem P2P mreze bez dodatnog servera : znaci ako ti i ja imamo vistu razmena fajlova moze da pocne preko odgovaracujeg softvera. To ce da smrska sve postojece p2p programe, al sta da se radi, to je monopol.
Microsoft je poradio dosta da vizuelnom izlgedu zbog komfornijeg rada na Windowsu, al ako ti mislis da je sminka ta koja cini OS onda no comment.
Bitno je sta se nalazi ispod haube, al' mislim da je isuvise rano da bi raspravljali o tome posto smo jos uvek dalkeo od finalne verzije. I nemoj da mislis da ce ista ta finalna verzija da zahteva ovako jaku konfiguraciju kao beta 1 i pre-beta 2. Ovo je predvidjeno samo za testiranje.
p0z.
faXcooL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 8:37   #86
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

Citat:
faXcooL kaže:
Najava koja se meni svidela jeste nov sistem P2P mreze bez dodatnog servera : znaci ako ti i ja imamo vistu razmena fajlova moze da pocne preko odgovaracujeg softvera. To ce da smrska sve postojece p2p programe, al sta da se radi, to je monopol.
Evo kako ću da odreagujem na ovu vest: LOL Znači, pazi šta si rekao - Micro$oft će da napravi program za pospešivanje piraterije, ili će to da bude samo vizuelno P2P, jer će onaj koji skida morati da ima originalnu verziju toga što skida, da ima papirni ugovor, bude punoletan, prihvati milion uslova koji narušavaju privatnost i još toga nepovoljnog za integritet personalnog OS-a.

Citat:
faXcooL kaže:
Microsoft je poradio dosta da vizuelnom izlgedu zbog komfornijeg rada na Windowsu, al ako ti mislis da je sminka ta koja cini OS onda no comment.
Ne, pogrešno si shvatio Covenant-ovo izlaganje. Izgled NIJE presudan faktor za dobar OS. To su propagirali neki drugi ljudi u ove dve teme o Visti. A upravo o tome i pričamo, „nije zlato sve što sija”!

Citat:
faXcooL kaže:
Bitno je sta se nalazi ispod haube, al' mislim da je isuvise rano da bi raspravljali o tome posto smo jos uvek dalkeo od finalne verzije. I nemoj da mislis da ce ista ta finalna verzija da zahteva ovako jaku konfiguraciju kao beta 1 i pre-beta 2. Ovo je predvidjeno samo za testiranje.
Je l' Vista krenula od nule da se radi i sav rad na Longhornu „zaboravljen”, ili je Vista zapravo nastavak rada na Longhornu? Ako je ovo drugo, da ne traje malo predugo i rastegnuto okončavanje razvoja Viste? Sve se meni čini da će čika Billy da izbaci još jedan Win Release pre finalne Viste, kolko da inkasira još par miliona USD
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 11:52   #87
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

Ljudi pa ne bi 90 i vise posto ljudi koristili Windows da on ne vredi necemu...Inace koje cete vi aplikacije koristiti kada se gotovo sav novi softver pravi za Microsoft-ove proizvode...Ne kazem ja da su to losi OS ali po meni Windows je neki standard koji vecina prati.Oni koji ga ne koriste su buntovnici, ali to je njihova stvar.Niti branim Windows niti napadam ove druge, samo kazem cinjenice, Inace Windowsi kao sto znate, pravljeni su vise za osnovne korisnike koji komp gase na dugme... A njih je koliko hoces, zato i ide prodaja tako dobro.Druge operativne sisteme nisam probao tako da necu da sudim o njima.Ako neko ima Sun OS nek baci poruku na private. Bas bi da ga probam...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 12:27   #88
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

Citat:
Hacker#1, the shmeker kaže:
judi pa ne bi 90 i vise posto ljudi koristili Windows da on ne vredi necemu
Kakva glupost...

Citat:
Hacker#1, the shmeker kaže:
prvo mi je bitan izgled, pa onda sve ostalo.
Nije ni cudo sto imas crvenu reputaciju

Poslednja ispravka: Reloader (9.12.2005 u 12:35)
Reloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 13:57   #89
Elementarna Nepogoda
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Poruke: 155
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

C c c, kako ja ne mogu da dobijem crvenu rep!!!


Inace instalirao sam Beta1 verziju (na nju sam naisao) i totalno sam sokiran. Da li je moguce da sve dobro sto je radjeno pod kodnim imenom Longhorn izbaceno iz Viste? Recimo secam se kada je na CD-u casopisa Vidi (pre par god) doslo gomila programcica za konverziju XP-a u Longhorn i totalno su me odusevili Sidebar programi (taskbar postavljen sa strane uz neverovatno mnogo opcija-tabova) i mislio sam kada izadje novi Win da ce svi zbog toga da kupuju wide monitore! Dzabe sam ja Vistin taskbar postavljao sa strane kada ima podesavanja skoro ista kao na XP-u.

Na stranu sve nove tehnikalije koje prosecan korisnik ne moze radom u OS-u da otkrije, prvo sto sam primetio na novome Win-u (pored skina koji sam odmah iskljucio i vratio win native, uostalom takav mi je i na XP-u) su nove vektorske ikone, sto je sjajna stvar, ali neke su tako ruzne (kompjuter i folderi) da mislim da je cak win 95 imao bolje dizajnirane ikone. Sledece sto sam pozitivno primetio je start meni koji ima interni search. A i kada se pritisne na all programs ne iskace novi meni nego se oni pojavljuju umesto recent programa. Tada se dugme all programs pretvara u back i opet ste u recent used programs. Search je dosta spor, ako imate u vidu da je jedna od glavnih novotarija indexing servis (naravno brzi je od klasicnog).
Elementarna Nepogoda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 13:59   #90
faXcooL
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Крушевац
Poruke: 59
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

Citat:
urke kaže:
Je l' Vista krenula od nule da se radi i sav rad na Longhornu „zaboravljen”, ili je Vista zapravo nastavak rada na Longhornu? Ako je ovo drugo, da ne traje malo predugo i rastegnuto okončavanje razvoja Viste? Sve se meni čini da će čika Billy da izbaci još jedan Win Release pre finalne Viste, kolko da inkasira još par miliona USD
Longhorn je danas isto sto i Whistler pre 5-6 godina, znaci codename za alpha verziju novog Windowsa, s tim sto je Whistler evoluirao u XP, a Longhorn u Vistu, a sto se tice duzine razvojnog perioda...hmm.. Pa verovatno M$ ne zeli da napravi istu gresku kao kod prethodnih verzija nego na vreme da uvidi nedostake koji se nalaze u Windowsu. To je ujedno i odgovor na pitanje zasto se mesecno pojavljuje nova beta verzija ne NET-u - da bi beta-testeri ocenili sta valja, a sta ne.
Btw, danas se sve vrti oko $$$ tako da je ovo za milione na mestu.

Citat:
urke kaže:
Micro$oft će da napravi program za pospešivanje piraterije, ili će to da bude samo vizuelno P2P, jer će onaj koji skida morati da ima originalnu verziju toga što skida, da ima papirni ugovor, bude punoletan, prihvati milion uslova koji narušavaju privatnost i još toga nepovoljnog za integritet personalnog OS-a.
Ovo za pirateriju je tacno, ali to se vec uveliko i deshava tako da to nece biti nikakv novitet. Sve ostalo sto si rekao su samo tvoje pretpostavke. Da li su tacne ili ne videcemo za godinu dana...

p0z.
faXcooL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 14:02   #91
Elementarna Nepogoda
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Poruke: 155
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

Nastavak po ko zna koji put zbog: "Tekst koji ste uneli je predugačak. Molimo vas da ga skratite na 2000 karaktera." Moze li da se poveca na bar 3000?



Kao losu stvar mogu da okarakterisem novi Control Panel u kome ce se svako izgubiti, a jos je i dosta delova/programa ukomponovano u razlicite podmenije, tako da na primer do misa mozete da dodjete kroz dve-tri kategorije. Mozda Bili misli da je nekome ovo jednostavnije, ali meni je mnogo lakse da tacno znam sta se gde nalazi, a ne da se gubim po raznim menijima. Jedina dobra stvar kod tih menija/podmenija je sto ispred svakoga su po par tekstualnih linkova sa nekim stvarima koje cete najcesce koristiti, npr promena skina ili sl. Najgora stvar su upravo glavni deo Windowsa - folderi. Potrosio sam pola sata dok nisam ukapirao sta je sta i kako da sve vratim na staro. Umesto da se ugleda na konkurenciju (npr. Total Commander) M$ opet gura svoje i nikako da nesto nauci od sopstvenih gresaka. Tu su i novi explorer koji je napokon dobio tabove, pa ce ljudi najverovatnije bataliti prelazak FF kojim nece dobiti nista bolje; i novi WMP koji je sve glomazniji i glomazniji. Ljudi koji su koristili ove programe odusevice se novim verzijama, a koji nisu, najverovatnije da nece ni u buducnosti, vec ce im prva stvar posle instalacije biti brisanje dosadnih precica explorera i wmp-a sa desktopa i taskbara.

To je bilo ukratko predstavljanje Vista bete1 koja je nerazumno spora (neoptimizovana) a sama instalacija je trajala oko 1-1.5h (kopiranje i ekstraktovanje 2.7gb u 3.8gb) mada su rekli da ce instalacija biti posebno optimizovana. Ja sam x puta pomislio da mi se komp blokirao dok je tekla instalacija. Btw 2.7gb moze da se iskopira na komp za manje do 5min. Da napomenem da mi Vista nije prepoznala zvucnu, koju bi valjda i 98.-ca prepoznala tako da mi nije bas najjasnije kolika ce ustvari biti promena sa XP-a na Vistu: da li kao recimo sa NT/2000 na XP ili sa 98/ME na XP (ili je to nista drugo nego XP SP3)
Elementarna Nepogoda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 14:03   #92
Elementarna Nepogoda
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Poruke: 155
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

Eh "Tekst koji ste uneli je predugačak. Molimo vas da ga skratite na 2000 karaktera."

Na kraju da napomenem da sam Vistu instalirao iz radoznalosti (kao sto instaliram razne aplikacije koje inace ne koristim i posle deinstaliram) i naravno da u svakodnevnom radu koristim XP verziju Windows-a. Beta verzija je za beta testiranje i to je to.
Elementarna Nepogoda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 14:07   #93
faXcooL
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Крушевац
Poruke: 59
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

Citat:
Elementarna nepogoda kaže:
Inace instalirao sam Beta1 verziju (na nju sam naisao) i totalno sam sokiran. Da li je moguce da sve dobro sto je radjeno pod kodnim imenom Longhorn izbaceno iz Viste? Recimo secam se kada je na CD-u casopisa Vidi (pre par god) doslo gomila programcica za konverziju XP-a u Longhorn i totalno su me odusevili Sidebar programi (taskbar postavljen sa strane uz neverovatno mnogo opcija-tabova) i mislio sam kada izadje novi Win da ce svi zbog toga da kupuju wide monitore! Dzabe sam ja Vistin taskbar postavljao sa strane kada ima podesavanja skoro ista kao na XP-u.
Da, procitao sam negde jedan text u kome pishe pravi razlog izbacivanja SideBara iz te prve Viste, al sam zaboravio Ako naidjem opet citiracu ga.
Btw, da te obradujem, SideBar su vratili i ima ga u Visti 5231 i 5259, pa ako si voljan da downloadujesh javi se na priv. za linkove.
p0z.
faXcooL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2005, 8:39   #94
nightshift
Član
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Subotica
Poruke: 67
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 16 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

what is Windows?
-----------------
32-bit extensions and a graphical shell for a
16-bit patch to an
8-bit operating system originally coded for a
4-bit microprocessor, written by a
2-bit company that can't stand
1-bit of competition

Windows: Where do you want to go today?
Linux: Where do you want to go tomorrow?
BSD: Are you guys coming or what?
nightshift je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2005, 12:20   #95
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: windows Vista!

:ma nisu normalni ti ljudi iz MSa...pa oni samo pucaju na to da sve izgleda "ciganjski"...shta kao neshto su uradili time shto su zaboli "mekintosh look"?
koga uopshte briga kako desktop izgleda!? jel se desktop vidi kad se igra igrica? jel se desktop vidi kad se radi u nekom programu...??ja radim na XPu i drzhim "old look"...a da ne pominjem koliko RAMa vuche Vista!!!
::sad tje biti fazon da ako neshto treba pametno da se radi na Visti treba prvo da prodash bubreg i kupish 5 giga RAMa,i proc na 17 gigaherca,ili tje to MS da doprema besplatno svakom korisniku svog "savrsheno stabilnog,i neunishtivog" OSa...
:::nek` urade neshto pametno pa neka onda promole glavu,i shto se vetj jednom neuklone sami,kad iovako nishta pametno nisu uradili od Win 98??,valjda i oni sami kontaju da ceo svet polako prelazi na open_surs
::::to je sve uradjeno samo da bi narod,tj. korisnici dali josh para za hardverski deo kompa...
->DownWithTheMS-
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2005, 16:25   #96
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

Citat:
PsyDuck kaže:
i shto se vetj jednom neuklone sami,kad iovako nishta pametno nisu uradili od Win 98??
Bi li se ti uklonio da ti firma donosi titulu jednog od najbogatijih ljudi na svatu?

Citat:
PsyDuck kaže:
valjda i oni sami kontaju da ceo svet polako prelazi na open_surs
LOL

Bolje se raspitaj malo...
Reloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 19:45   #97
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: windows Vista!

Pa ono,na primer,cela nemachka administracija je preshla na linux,
americhka berza je preshla na linux,kinezima se radi poseban linux zbog njihovih slova-takodje za administrativne potrebe...
vetjina u svetu konta da je linux stabilniji i sigurniji...
neznam shta je potrebnije od toga da bi se vdelo da linux preuzima deo kolacha od MS,a povrh svega linux je besplatan,a nudi vetji deo programa koji su jako slichni WINovim-pa vidi se da se i kod nas sve vishe ljudi bavi linuxom (dobro-iz hobija a ne iz poslovnih potreba...)
velika je samo jedna rupa po pitanju linuxa-nema previshe programa koji su prebacheni na platformu za linux-a kad se to bude desilo...ja mislim da je to kraj MSu
::
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 22:21   #98
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

Citat:
PsyDuck kaže:
Pa ono,na primer,cela nemachka administracija je preshla na linux,
americhka berza je preshla na linux,kinezima se radi poseban linux zbog njihovih slova-takodje za administrativne potrebe...
Super. Sad pogledaj situaciju na home user polju. Dodje negde 98%:2% u korist Win-a...

Citat:
PsyDuck kaže:
vetjina u svetu konta da je linux stabilniji i sigurniji...
Ali i dalje ne prelaze na njega

Citat:
PsyDuck kaže:
neznam shta je potrebnije od toga da bi se vdelo da linux preuzima deo kolacha od MS
Ako mrvice podrazumevas delom, onda ok

Citat:
PsyDuck kaže:
i kod nas sve vishe ljudi bavi linuxom (dobro-iz hobija a ne iz poslovnih potreba...)
Sam si sve rekao. Ako mi OS sluzi za za*****ciju, jebes takav OS (a ne moze ni za to da posluzi, Win ima daleko bolji Game support...)

Citat:
PsyDuck kaže:
velika je samo jedna rupa po pitanju linuxa-nema previshe programa koji su prebacheni na platformu za linux-a kad se to bude desilo...ja mislim da je to kraj MSu::
I ja to mislim, ali to se nece nikada desiti bas zbog ideje o open source-u...
Reloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2005, 22:13   #99
ZAre
Novi član
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 19
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ZAre
Određen forumom Re: windows Vista!

Citat:
faXcooL kaže:
evo ja upravo skidam build 5259 pa ako nekom trebaju linkovi nek se javi na pvt.
poz!
Verujte mi da nije vredan te muke . . Onom 3d okruzenju o kojem sam citao po casopisima nema ni traga; bar ne u toj verziji.. I antivirus (avg free verzija) koju je moguce instalirati na buildu 51... ovde to nije slucaj. Mada glasine kazu da jos nema virusa koji bi mogli da naskode visti, ali ne bih se previse oslanjao na to.
My computer, ili u ovom slucaju samo Computer, ne otvara se ispod 10 sec. Problem je sto prikuplja previse (nepotrebnih) podataka o particijama.
Sve u svemu, nestrpljivi korisnici sacekajte jos malo(?)..
ZAre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2005, 23:59   #100
korisnik
Veteran
 
Član od: 12.11.2005.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 76 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku korisnik
Određen forumom Re: windows Vista!

Imam problema sa instalacijom 2570 verzije. Na tricetvrt instalacije javi error. Ima li jos netko takva iskustva.
korisnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WIN Vista yoker86 Operativni sistemi 51 12.11.2006 13:49
Restore single boot? Shkomi Operativni sistemi 12 11.12.2005 0:37
windows Vista theme pack Master Neo Modovi 1 6.12.2005 20:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com