Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.2.2009, 4:05   #61
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Mislim da će to očekivati i raditi tako da to ne bude problem. U GW nije problem što su svi "junaci Ascalona" i slično, jer u malim grupama vrše interakciju sa NPC-ima... Ko zna, možda ćemo moći svi da budemo džedaji i sithi...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
Illuvios Nais (18.2.2009)
Stara 18.2.2009, 5:20   #62
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Kontam da ce se cela radnja vrteti oko Jedija i Sitha, tako da nece biti problem sto su svi jedni ili drugi. I ostale klase, tipa bounty huntera ce biti prikljuceni jednoj ili drugoj strani...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sarmatian na korisnoj poruci:
Illuvios Nais (18.2.2009)
Stara 18.2.2009, 8:16   #63
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Pokushavam da objasnim taj argument ljudima sa kojima blejim, a oni me samo poklope. A zaista mislim da nece biti nikakav problem da skoro svi budu jedi/sith.
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2009, 15:12   #64
Cyb0rg
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Poruke: 265
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Cyb0rg
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

ja cu biti bounty hunter FTW
Cyb0rg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2009, 2:39   #65
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ja cu najverovatnije da budem Sith ili Mandalorian ako budu bili dostupni u igri za biranje
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2009, 4:43   #66
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Šteta što neće biti baziliska (http://starwars.wikia.com/wiki/Image...skWarDroid.jpg -link zbog kopirajta, ne mogu da ubacim sliku, jelte...) jer se radnja dešava posle tih ratova, a Revan ih je uništio na Melkoru 5... Al' valjda će nešto biti, Mandaloriani su preživeli čak i rat odmetnika i imperije...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2009, 5:31   #67
+Alkohol
Novi član
 
Član od: 3.11.2008.
Poruke: 22
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Kaki' mandaroneznaci kaka' sila
'Ocu da budem THE FANFAR PLAYING RODIAN BOUNTY HUNTER
Sviram u kantini i koljem za Dzabu,ali prc sve je preokrenuto dzedajima.Mada ce sigurno biti nekih za dzedaj/sit ne ortodoksnih skil drva pa da bude sit sa blasterom koji koristi dzedaj silu(pa da bude neki range dps sa buffovima) ili ide sa sabljom i nosi medpack/leci dobrom silom(u tom slucaju i nije neki primer) kao paladin.

@Eniaroyah:Mozda ako budu imali mount-ove njega stave kao neki epic,
+Alkohol je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2009, 14:46   #68
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ima li kakvih novosti o igri, ako neko odavde redovno prati vesti i najave sa sajta?
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2009, 16:50   #69
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Izasla je vest da ce Bounty Hunter biti igriva klasa. Kako se saznaje, Eurogamer. Kao Bounty Hunter, mocicete da koristite Jet Packove. Dizajner igre, James Ohlen takodje kaze da su u razvoju jos mnoge interesantne klase.

http://www.eurogamer.net/articles/bo...class-in-swtor
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kreator_ na korisnoj poruci:
Eni (17.3.2009)
Stara 17.3.2009, 17:00   #70
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Aj da okachimo i ovo:http://www.gametrailers.com/player/46733.html
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Packy na korisnoj poruci:
Eni (17.3.2009)
Stara 17.3.2009, 17:29   #71
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

F*ck, sad sam zainteresovan

Koje smo sreće, ono mikro-plaćanje će značiti - kupiš igru dobiješ jedan slot, ako hoćeš da vidiš i druge story-arc moraš da doplatiš nove slotove 10$ komad... a svaka klasa neka ima samo 3 varijacije, ima da se nakupe para i para...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2009, 14:18   #72
Cyb0rg
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Poruke: 265
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Cyb0rg
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

http://www.swtor.com/info/timeline/timeline1
stavili su pricu u igru.Samo pogledajte must-see je
Cyb0rg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Cyb0rg na korisnoj poruci:
Flash91 (29.3.2009), Ice-Man (29.3.2009), Irondacha (28.3.2009), kreator_ (28.3.2009)
Stara 29.3.2009, 12:31   #73
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Mnogo mi se svidja prica, fino su uradili.
Neko pominje da je interface slican Silkroadu (koji sam probao i nije mi se svideo), is that true?

E da, kad pokusam da se registrujem na forum oficijelnog sajta www.swtor.com nikako ne mogu to da uradim i stalno mi kaze ili mail je vec koriscen ili nesto drugo, a pokusao sam sa tri razlicita maila. Ne znam sta da radim, od novembra prosle godine pokusavam da se uclanim ali nece.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2009, 16:02   #74
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Konacno sam se registrovao, 5 meseci se bahcem (ne svaki dan naravno ) s tim, i stavim na kraju United States, Absorbien ime i uspeo, i to sam morao novi mail da pravim specijalno za registraciju na sajt. Vidim da su uveliko pocele prijave za razne gilde, ja sad cekam odgovor za ulazak u gild Jedi Order koji bi trebao da bude "Jedi-only" gild kako i ime kaze. Tako da, ako neko juri gilde, nek povata sad ove bolje, jer vidi se da likovi hoce nesto cim ovako rano se pripremaju. Posle ce ostati ovi sami i napravice nesto tipa "samo da mi stoji pod imenom lika" gild, sto je gore i od solovanja.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2009, 16:29   #75
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
Vidim da su uveliko pocele prijave za razne gilde, ja sad cekam odgovor za ulazak u gild Jedi Order koji bi trebao da bude "Jedi-only" gild kako i ime kaze.
That is not the way of the Jedi.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2009, 16:56   #76
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Dark Side of the Force leads to many abilities some even considered to be unnatural.
Jbg, po nekim mojim proracunima, ova igra nece izaci jos godinu dana sigurno, ko zna, mozda se i zeznem, ne moze niko reci sa sigurnoscu, ali jos nista ne pominju ni za beta testiranje koji obicno kod MMO igara traje poduze.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2009, 17:03   #77
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ma ko zna kad će izaći, i na šta će uopšte ličiti. Mislim, ok, jeste to Bioware, ali po svemu što su napisali ispada da će to biti GW u SW univerzumu (singleplayer na netu je najsavršeniji način da izbegneš piratizaciju naslova, a daš dečici po neku "misiju" da moraju da igraju sa drugim single-player-online likovima) i još ako se poklopi sa GW2 a bude se plaćala a GW2 ne bude... Uostalom, ko baš želi da igra Jedi-ja, verovatno će hteti da to uradi kako treba (jer su rekli da će biti moralnih stvari a nema save game / load) i da igra kako bi se Jedi ponašao... a ne da se ugura u organizovan guild i to neki elitistički pri tom, jer to (biti najbolji, pobediti druge, biti jak) je Sith filosofija koja vuče korene u nesigurnosti, strahu od poraza i vodi u zavist i mržnju...

Uostalom, ni Obi Van i Luk nisu odbili prijateljstvo i društvo Han Soloa i Čubake, niti je je Quai Gon rekao Džaru da ne može nikako sa njima samo jer nije džedaj... rekao je da ne može jer je dosadan
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2009, 22:09   #78
Cyb0rg
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Poruke: 265
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Cyb0rg
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
Dark Side of the Force leads to many abilities some even considered to be unnatural.
Jbg, po nekim mojim proracunima, ova igra nece izaci jos godinu dana sigurno, ko zna, mozda se i zeznem, ne moze niko reci sa sigurnoscu, ali jos nista ne pominju ni za beta testiranje koji obicno kod MMO igara traje poduze.
Pa ako je toliko pravi i imaju vremena da prave timeline i comice i cuda znaci da je igra ogromna,ne govorim o wow velicini za koju mozes da istrazis u roku od 7 dana nego bas,bas huge
Cyb0rg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2009, 9:43   #79
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Eniaroyah kaže: Pregled poruke
Ma ko zna kad će izaći, i na šta će uopšte ličiti. Mislim, ok, jeste to Bioware, ali po svemu što su napisali ispada da će to biti GW u SW univerzumu (singleplayer na netu je najsavršeniji način da izbegneš piratizaciju naslova, a daš dečici po neku "misiju" da moraju da igraju sa drugim single-player-online likovima) i još ako se poklopi sa GW2 a bude se plaćala a GW2 ne bude... Uostalom, ko baš želi da igra Jedi-ja, verovatno će hteti da to uradi kako treba (jer su rekli da će biti moralnih stvari a nema save game / load) i da igra kako bi se Jedi ponašao... a ne da se ugura u organizovan guild i to neki elitistički pri tom, jer to (biti najbolji, pobediti druge, biti jak) je Sith filosofija koja vuče korene u nesigurnosti, strahu od poraza i vodi u zavist i mržnju...

Uostalom, ni Obi Van i Luk nisu odbili prijateljstvo i društvo Han Soloa i Čubake, niti je je Quai Gon rekao Džaru da ne može nikako sa njima samo jer nije džedaj... rekao je da ne može jer je dosadan
Ja verujem iako izadje GW2 i ako se cak ne bude placao a TOR da, da ce se masa ljudi prebaciti na TOR. Uostalom, sta ti je 12-13e mesecno, ako ces sebi da priustis sate uzivanja dnevno, velike sam pare dao na WoW, nece mi biti tesko ni za ovu igru ako ce vredeti a po vec vidjenim snimcima na blic in-game, igra je dosta dobra, mada u kakvoj je fazi, oni ce to izmeniti deset puta do izlaska. A i verujem da ce ova igra privuci mnogo vise igraca nego GW jer masa ljudi se lozi na uopste Star Wars lore.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2009, 12:29   #80
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Sve je to fino i uopšte ne osporavam, ali neka bude npr. 10 evra, na to dodaj adsl od 15 (minimalno), struju, komunalije, telefon, stanarinu, hranu... na neku platu od 250-300 evra kakvih je najviše kod nas, ako ih uopšte i bude dok TOR izađe... Plus, da je zaradiš ne možeš "sebi da priustis sate uzivanja dnevno" jer moraš da radiš i odmoriš se kad nisi na poslu, a i ako imaš vremena ne želiš da ga provedeš pred računarom non stop...

Dakle, sve je u pristupu i okolnostima. Obzirom da GW+EoN mogu da pruže solidnih 10ak meseci igranja i zabave za svoju cenu, ne zahtevaju više od sat-dva po sesiji, i možeš da preskočiš dane i meseca pa se opet vratiš, više će odgovarati nekim ljudima za uloženi novac. A onaj ko ima para i vremena na bacanje, verovatno će kupiti obe igre...

BTW, nema tu IAKO, GW2 neće imati pretplatu a TOR će 100% imati neki oblik naplate igranja, da li kroz pretplatu ili mikrouplate, videćemo.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, star wars

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
'Ajmo, menadžeri! huligan Upravljačke simulacije 1131 10.3.2010 23:17
Star lines alesandro Fotografija 12 13.10.2008 15:39
Star Wreck- najbolja star trek/ babilon 5 parodija Iilija64 Brbljaonica 9 25.1.2008 19:57
Star Wars Yoda's Rap oluja Cvet kompjutera 7 8.2.2007 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com