Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Web razvoj > Flash
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Flash Kreiranje Flash aplikacija i integracija sa Action scriptom

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.6.2012, 13:37   #1
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Problem sa Flash websajtom

Izradio sam pre mesec-dva sajt za lokalnu Kancelariju za mlade. Kako sam u vreme kada sam počeo da radim sajt bio vičniji sa Flashom nego HTML/CSS-om odlučio sam da sajt odradim u njemu.

Sajt sam radio sa AS3 u najnovijoj verziji Flash-a (CS 5.5, apdejtovan) i koristio sam URLLoader da bih "povezao" Flash sa PHP-om koji dalje vadi podatke iz baze podataka i prosleđuje sav potreban sadržaj Flash-u. Sajt je aktivan već neko vreme ali ljudi zaduženi za postavljanje sadržaja na isti još nisu obavili svoj deo posla. Pre par dana su uploadovali neke slike koje bi trebale da budu vidljive u "Galeriji" i tu se javlja problem.

Na mom računaru sajt radi u Mozilli, Chrome-u, Operi i u IE8. Kod likova za koje sam radio sajt "Galerija" nije htela da se učita. Takođe ni bilo koje druge vesti koje bismo uneli na sajt (znači ni tekstualni podaci a ni slike). Kod mene sve radi savršeno, dok mi oni prijavljuju da im na nekim računarima radi na nekim ne. Sajt nije hteo da učita slike na računarima u njihovim prostorijama, dotične računare sam očistio sa CCleanerom i "Galerija" se učitala bez problema. Na kućnim računarima ne mogu da izvršim nikakve intervencije. Sajt ne pravi nikakve cookies niti bilo šta slično niti ostavlja bilo kakve podatke na računaru korisnikam, nije tako napravljen niti zamišljen.

Prvo, zamolio bih sve članove koji su u mogućnosti da posete sajt i da mi prijave da li im "Galerija" radi kako treba odnosno da li im se slike učitavaju. Sajt je na adresi:

http://kzmvranje.org.rs/

Drugo, ja lično verujem da problem leži u Flash playeru ili njihovim računarima (kod mene je na Mozilli verzija 11.2 na IE 11.3 (najnovija), na Operi 11.3 (najnovija) a na Chrome je 10.x verzija).

Imate li neko rešenje za moj problem?

Izvinjavam se zbog dugačkog posta i hvala unapred svima!

Poslednja ispravka: doctor (12.6.2012 u 14:04)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa novim HDD-om WD Caviar Green WD15EARS (potrebna strucna pomoc) dzambo Kvarovi 18 27.2.2011 2:41
Veliki problem sa Transcend plejerom - Sennheiser sluške ne rade a druge rade kefalo Zvuk na računaru 7 3.2.2011 23:45
Problem sa Adobe Flash performansama na Windows Vista x64 Home Premium OS-u VladimirBalt Kvarovi 0 23.8.2009 0:29
Problem sa operom Marko069 Aplikativni softver 4 7.10.2008 11:21
Problem sa Flash Movie Clip-om??? Markez Grafički softver i radovi 5 12.1.2007 15:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com