Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.7.2020, 11:05   #121
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citajuci temu, odlazak do posla vise nikada nece biti isti. Pocecu da planiram drugacije rute svakog dana.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zli Zoe na korisnoj poruci:
doctor (23.7.2020)
Stara 23.7.2020, 14:26   #122
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
sp01 kaže: Pregled poruke
И ја сам се чудио док нисам видео да је подмукла енВидија пре годину и кусур месеци престала да избацује драјвере за Кеплер мобилне графике, а за десктоп их и даље избацује.
Obzirom da je softverski, jesi li probao naci resenje na NET-u|?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2020, 11:26   #123
dushke
Član
 
Član od: 7.10.2013.
Lokacija: Kuršumlija
Poruke: 95
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Počeo i ja ovo da igram za vikend. Na osnovu prvih 10 sati, mogu da kažem da je audio/vizuelna komponenta za čistu desetku. Igra jeste čudna, ali na način koji se meni baš sviđa. Definitivno nije walking simulator, pošto redovno dobijate nove elemente u gejmpleju. Recimo, sada mogu da vozim motor, a ima i građevina od kojih sam dosad otključao 4 (od 72 ukupno!). Sve u svemu, oduševljenje u prvih deste sati, jedva čekam da završim sa poslom i nastavim dalje.
dushke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2020, 11:51   #124
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Možeš da voziš motor, dok ti ga ne uzmu u sledećem poglavlju
Mada je kul što ima masa opreme, interesantno je isprobavati, a isto važi i za zajedničku granju objekata, nema ništa lepše nego kad naletiš na neki klanac za koji znaš da ćeš da počupaš kosu da ga obiđeš ili siđeš u njega, a neka dobra duša na 50 metera dalje digla most.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
dushke (27.7.2020)
Stara 27.7.2020, 12:14   #125
dushke
Član
 
Član od: 7.10.2013.
Lokacija: Kuršumlija
Poruke: 95
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Možeš da voziš motor, dok ti ga ne uzmu u sledećem poglavlju
Mada je kul što ima masa opreme, interesantno je isprobavati, a isto važi i za zajedničku granju objekata, nema ništa lepše nego kad naletiš na neki klanac za koji znaš da ćeš da počupaš kosu da ga obiđeš ili siđeš u njega, a neka dobra duša na 50 metera dalje digla most.
Isključio sam u opcijama deljenje svih građevina, samo mi se prikaže poneka biljka, ipak volim te probleme sam da rešavam. Takođe, mogu da preuzmem i pošiljke izgubljene od drugih igrača. A kad mi se desilo da mi neko odgovori na dozivanje, ekstra osećaj, i to u onoj šumi
dushke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2020, 4:39   #126
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
dushke kaže: Pregled poruke
Isključio sam u opcijama deljenje svih građevina, samo mi se prikaže poneka biljka, ipak volim te probleme sam da rešavam. Takođe, mogu da preuzmem i pošiljke izgubljene od drugih igrača. A kad mi se desilo da mi neko odgovori na dozivanje, ekstra osećaj, i to u onoj šumi
Ionako ces moratisve sam da resavas u pocetku jer ne mozes videti gradjevine igraca dok sam ne odes i prikljucis Q-pid na odredjenim lokacijama. Osim toga, nisam siguran koliko ces moci tako solo, bez MP komponente jako puno stvari neces iskusiti jer je prosto nemoguce sve odraditi sam (ili uz ogromnu muku i prikupljanje na stotine hiljada resursa). Od izgradnji puteva, mostova, gradjevina.....pa do obnavljanja istih jer ce sve to propasti zbog Timefall-a....Ali svakako podrzavam trud .

I ja sam bio u nedoumici da li da ukljucim MP ili ne, ali deljenje i izgradnja sa drugim igracima daje igri posebnu draz (po meni),jedan dobar deo price se i odnosi na to, pa je sve nekako imerzivnije

Sve u svemu, mislim da nema potrebe brinuti da li ce igra biti prelaka jer je fino izbalansirana za online i mislim da je bas to citava poenta igre i price. Ne mozes ni sve bas na gotovo bez ikakvog truda ali i nije ni toliki pakao kada bas sve radis solo.

Srecno u svakom slucaju
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2020, 9:46   #127
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Kako tačno funkcioniše cela ta multiplejer komponenta?

Igra te random poveže na neki server sa određenim brojem igrača ili su svi nekako "u loncu", a igra samo manji broj stvarnih objekata i pomagala generiše po terenu (inače bi bilo krša merdevina i svega i svačega onda)?

Dostavljao sam materijal za izgradnju auto-puta, i vidim da se taj broj popunjava i od strane drugih igrača, ili igra to sama radi a izgleda kao da svi učestvujemo u izgradnji?

Ako tri dana ne igram igru, jel to znači da će put biti svakako izgrađen? Ili igra zahteva od igrača da učestvuje većim delom u svemu tome, a onda u manjoj meri dozira ono što drugi igrači rade (i to isto onda važi za svakog igrača, iz njegove perspektive)?
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2020, 9:48   #128
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Death Stranding

Tako je, i ostali igrači doniraju materijal.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2020, 15:05   #129
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Svi donirate materijale i samo odredjeni broj gradjevina moze da se pojavi. Ja mislim da je potpuno nasumicno, ali mozes da udjes u poseban dogovor (ugovor) sa nekim igracem koji ti je mozda najkorisniji pa ako to ucinis igra ce postavljati njegove gradjevine kao prioritet. Neces vidljati na stotine mostova jedno do drugog vec ce to biti jedan-dva mosta u nekoj delu najvise. Jedino oni znaci za lajkove, poruke itd (kao u Dark Souls) mogu da se pojave u vecem broju, ali to uglavnom oko baza in nekih bitnijih mesta.

Ja sam par puta vidjao gradjevine istog igraca, tako da mislim da su u pitanju neki mini serveri uz menjanje igraca koji mozda ne igraju toliko cesto.

E sad, nisam siguran za ove pauze od par dana, mislim da se sve to apdejtuje kada se ulogujes. Mada ja evo igram vec nedelju dana non stop, izgradjeni su samo oni pocetni putevi (i za neke od njih sam ja licno donirao dosta) ali jako veliki deo mape je jos nepokriven.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2020, 16:07   #130
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Neće sigurno biti sve izgrađeno ako budeš čekao jer bi već sve bilo zatrpano izgrađenim objektima od prvog minuta. Tu i tamo bude pomoć, ali ipak dobar deo moraš sam.

Doduše ako se dobro sećam kod onih najtežiš deonica puteva gde treba 5-6000+ komada metala i slično, tu se isplati malo sačekati, ne bude završen, ali može da se malo smanji zahtev.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2020, 22:57   #131
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ionako ces moratisve sam da resavas u pocetku jer ne mozes videti gradjevine igraca dok sam ne odes i prikljucis Q-pid na odredjenim lokacijama. Osim toga, nisam siguran koliko ces moci tako solo, bez MP komponente jako puno stvari neces iskusiti jer je prosto nemoguce sve odraditi sam (ili uz ogromnu muku i prikupljanje na stotine hiljada resursa). Od izgradnji puteva, mostova, gradjevina.....pa do obnavljanja istih jer ce sve to propasti zbog Timefall-a....Ali svakako podrzavam trud .

I ja sam bio u nedoumici da li da ukljucim MP ili ne, ali deljenje i izgradnja sa drugim igracima daje igri posebnu draz (po meni),jedan dobar deo price se i odnosi na to, pa je sve nekako imerzivnije

Sve u svemu, mislim da nema potrebe brinuti da li ce igra biti prelaka jer je fino izbalansirana za online i mislim da je bas to citava poenta igre i price. Ne mozes ni sve bas na gotovo bez ikakvog truda ali i nije ni toliki pakao kada bas sve radis solo.

Srecno u svakom slucaju
Slazem se . I ja sam bio u istoj nedoumici. UKLJUCITE DELJENJE SVEGA OBAVEZNO !
Tako je zamisljeno i skroz je drugacije . na primer ne mozes sam da izgradis puteve vidis e da je optimizirano za deljenje a svaki novi region je i onako prazan i nikada nema previse gradjevina i pomoci tek onako da bude igrivije da ne moras da juris po materijale non stop i sve jedno moras da imas dobre ocene da bi imao vise deljenih objekata i vozila , dakle mnogo kvaliitetnih isporuka koje su side quest-ovi zapravo.
Samo se gubi bez MP komponete a nista se ne dobija to sto iskljucis zapravo sve jedno imas a drugi veliki deo i nekako i sam smisao igre se gubi ako nema deljenja . Tako je proracunata igra , majstorski precizno.
Presao sam posle 98 sati na HARD tezini i odusevljen sam.
zaista jedinstvena igra , kakav crni walking simulator , gameplay je raznovrsan kao retko u kojoj igri.
Koreli A. je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2020, 2:04   #132
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

I ja konacno zavrsio, ostali samo USB-ovi

Maksimum zvezdica, sve otkljucano

Igra mi je zaista bila pravo uzivanje. Malo na kraju ima nekih segmenata koji mi se nisu bas dopali, ali nista sto narusava konacan utisak. Odlicna
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2020, 10:48   #133
dushke
Član
 
Član od: 7.10.2013.
Lokacija: Kuršumlija
Poruke: 95
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

U pravu ste, pomaže dosta uključeno deljenje. Samo sam ostavio opciju da sakrije znakove sa spojlerima. Nažalost, nisam imao mnogo vremena za igranje, samo 20 h, ali sam zato sledeće nedelje na odmoru, tako da ću to ispraviti . Vidim da ima dosta da se igra, ali zasad GOTY kandidat. Stvarno jedinstveno iskustvo.

Spoiler za spojler:
Naišao sam na deo sa puno BT-ja, izgledalo mi da neću moći da se šunjam, i ja ih očistim bombama. Nakon toga, na tom mestu, pored kristala ostaju i otisci šaka... bilo mi je krivo posle toga što se ipak nisam šunjao.
dushke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2020, 14:35   #134
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Death Stranding

Dobro kako ti radi? Daj malo da vidim iskustva i provalim da li mogu ovo igrati.. Meni je dovoljno 1366 HD rez., i med - high. detalji.... Ili uporedi sa nekom igrom koja ima slicnu zahtevnost...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2020, 15:00   #135
dushke
Član
 
Član od: 7.10.2013.
Lokacija: Kuršumlija
Poruke: 95
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Dobro kako ti radi? Daj malo da vidim iskustva i provalim da li mogu ovo igrati.. Meni je dovoljno 1366 HD rez., i med - high. detalji.... Ili uporedi sa nekom igrom koja ima slicnu zahtevnost...
Kod mene na GeForce 1660 Ti i Ryzen 5 1600x sve teče glatko na 60 Fps, podešavanja sve na maksimum, rezolucija 1080p. Nije bilo CTD, štucanja, nisam zasad naišao na bagove. Mada, mislim da je bio jedan patch odmah nakon izlaska. Na Steam-u vidim da se ljudi generalno ne žale na optimizaciju, čini mi se da je bilo u početku nešto vezano za kontroler, ali da je patch to ispravio.
dushke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dushke na korisnoj poruci:
Shonkas (7.8.2020)
Stara 7.8.2020, 18:38   #136
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Death Stranding

Neko igrao na jos slabijoj konfiguraciji?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2020, 23:44   #137
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Neko igrao na jos slabijoj konfiguraciji?
Pa evo ja igrao na konfi iz profila, sve na maksimumu. Nije bas 60fps ali radi odlicno i bez ikakvih vecih problema.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Shonkas (8.8.2020)
Stara 28.8.2020, 13:27   #138
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Gde ima jeftino ovo da se uzme a da radi u Srbiji?

edit: Da odgovorim sebi , uzeh na plati.ru za 26e.

Poslednja ispravka: Vladimirus86 (28.8.2020 u 13:53)
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2020, 13:52   #139
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Ja sam uzeo na plati.ru za nekih 22e, to je ja mislim najjeftinije jer dolazi kao kod koji se aktivira preko GeForce Experience, začkoljica je što moraš da imaš RTX grafu da bi mogao da aktiviraš.
Sudeći po tvom profilu, to kod tebe neće biti problem
Samo nađeš na sajtu pod imenom "DEATH STRANDING (NVIDIA RTX | EU-RU | Region Free)"


Taman da dam svoje komentare - inače se baš suzdržavam da započnem igre za koje znam da će mi oduzeti dosta sati, a evo, ovde sam ubio 40 sati tokom 2 nedelje ,a nisam ni osetio.
Igra je IZUZETNO zabavna, kad znate šta da očekujete.
Meni je ovaj video zapravo otvorio oči:
https://www.youtube.com/watch?v=lKdv-IeAv2g

Poslednji deo pogotovo.
Bio sam u fazonu - oke, ovo definitivno moram da probam.
I koliko god da sam ranije imao odbojnost prema igri kad sam gledao likove kako padaju i naleću na kamenje i frustrirajući pokušavaju da nose teret, sad sam skapirao - nije problem u igri, problem je što oni ne znaju kako da je igraju
Jedan zaista fascinantan naslov, i poprilično veliko osveženje kad je u pitanju open world, žanr koji me je odavno umorio i kome se sad retko vraćam, čak i kod naslova koje volim (kao što su Horizon i W3 recimo).
Ima pomalo pretencioznih stvari, što je za očekivati od Kojime, ali isto tako i ultra zabavnih ideja, koncepata, kako u priči tako i u gameplayu. U suštini, ja sam još na šestom poglavlju (ako se ne varam ima ih 13-15?), i i dalje neizmerno uživam u igri.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Mandragora (28.8.2020), Vladimirus86 (28.8.2020)
Stara 28.8.2020, 15:28   #140
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Igra je IZUZETNO zabavna, kad znate šta da očekujete.
Meni je ovaj video zapravo otvorio oči:
https://www.youtube.com/watch?v=lKdv-IeAv2g
Meni upravo zabavno kad nemam pojma sta ocekujem, pa uspe da me iznenadi... Ono znam koji je fazon igranja, i to mi dovoljno...Ovaj video mnoooogo otkriva...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls V - Skyrim Obtainer Role-Play 7987 2.1.2024 14:37
WOW kutak Pr3dat000r MMORPG igre 13584 12.3.2023 15:35
Death Stranding mare037 Konzole 168 2.2.2023 15:28
Black Death GATTUSO88 Akcione igre 0 11.7.2011 23:18
Worked to death: Taiwan to probe high-tech sector Thaedass Brbljaonica 11 6.10.2010 13:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com