Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.6.2011, 21:28   #1041
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Gunner4Life kaže: Pregled poruke
Ja ni ne koristim sniper mod jer ne mogu da zoom .. Riknula kuglica na misu
Inace meni nikada ne opada FPS .. Da li zbog neta ili zbog komp.-a posto je veoma jak
Pa kada bi koristio snajper onda bi opadao fps.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2011, 21:41   #1042
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom

Citat:
Gunner4Life kaže: Pregled poruke
Ja ni ne koristim sniper mod jer ne mogu da zoom .. Riknula kuglica na misu
Inace meni nikada ne opada FPS .. Da li zbog neta ili zbog komp.-a posto je veoma jak
Pa jesi li ikad probao sniper mode? I jesi li stavio sva podešavanja na max? Ja jesam, al opet nije normalno da ovako opada fps na HD 5830.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2011, 23:24   #1043
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
I to malo tenkova što oštetim, neko drugi finišira...
Samo jednu stvar ako nisi znao a verujem da jesi jer dugo igras,
nije bitno dal je neko nekoga unistio vec "demidz" koji je napravio bar sto se tice xp i para koje dobijas i naravno dal je pobeda ili ne.
To kolko si unistio tenkova je za ego

Citat:
Gunner4Life kaže: Pregled poruke
Ja ni ne koristim sniper mod jer ne mogu da zoom .. Riknula kuglica na misu
Inace meni nikada ne opada FPS .. Da li zbog neta ili zbog komp.-a posto je veoma jak
Pa imas "default" snajper mod na levi kontrol koji nije bas do kraja ali veoma je koristan.


A za ostale koji su probali taj fajl ScopeShadow.swf da zamene jel to radi kako treba i na linuksu ako neki linuksas je probao isti ili igra dobije problem?

ps. meni igra jako lepo radi na linuksu.
pss. da li je moguce taj dim koji se vidi u snajperisanju iskljuciti?
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2011, 1:58   #1044
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
A da probas linux (Ubuntu,Mint...)?
WoT radi savrseno imas i objasnjenje o tome i na samom forumu WoT-a...



Khm...ko sto rekoh linux,
nema virusa,stabilan je (nikad ga nisam reinstalirao) i za sve ili skoro sve sto koristis na vindozi (programi) postoji alternativa koja je cesto bolja.
Igrice ne rade sve ali se preko vajna (wine) moze pokrenuti i igrati mnogo njih a WoT radi bas lepo.



ps. meni igra jako lepo radi na linuksu.
Brate, sta si zapenio za taj linuks? Jel te placaju oni nesto ili si jednostavno fanboy?
Kad pogledam ove tvoje postove ovako izgleda kao da pokusavas sto vise ljudi da nagovoris da sa windowsa predju na linux...
Dajte bre ljudi ne lozite se... Linux je dobar za firme, servere itd. jer je besplatan. Za kucnu varijantu nikad nece zaziveti ni prestici Windows...
No to je tema za neke druge Threadove.
U svakom slucaju vezano konkretno za ovo, mislim da je "resenje" za pad frame ratea u vidu prelaska na linux jedno 75 000 puta nebuloznije od reinstalacije windowsa...
"Aaaaa, opada mi frame rate kada uzmem snajper mod u WoTu!!! To je to, zavrsio sam sa windowsom, prelazim na linux!!! Yes! Evo ga, frame rate ne opada, extra... Aj da uzmem sad malo da igram Witcher 2... Sta???? Kako ne moze??? A jbg... Dal' da se vratim na windows? Pogledacu na netu sta kazu ljudi... Sta je s netom??? hmmm, mora da moram da mu dam neki permission ili sam zaboravio da mountujem neki device... Pogledacu u manual-u..." Itd...
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku simets na korisnoj poruci:
KOLOS (14.6.2011), OverCHAOS (14.6.2011)
Stara 14.6.2011, 12:55   #1045
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Sta naprica
vidi se da blage veze nemas sa linuksom.
Cudno je kako ljudi steknu pogresno misljenje na osnovu kontra-reklame koju gura majkrosoft ili zato sto su nesposobni da nauce nesto drugacije od onog sto vec znaju.

Ja sam lepo rekao sta mislim i ne vidim problem u tome niti vidim razlog da se ti tu javljas i mrsomudis o linuksu kad jos ni neznas dovoljno o tome (one gluposti o tome kako ne radi net jer mora dozvola za njega,mora da se nesto mount-uje...).

Nisam tebe licno prozvao niti sam se bavio u tom postu o tome da li je windows los ili dobar a da li sam ja fanboy necega ili ne nije tvoj problem jer ovo je forum i imam pravo da kao i ti reknem svoje misljenje a tebi ako se ne svidjaju moji postovi
a ti lepo preskoci da ih citas i resen problem.


Razlog za taj post i ubacivanje linuksa u temu je jer je neko coveku preporucio da reinstalira OS posto mu je crkao i dao sam mu savet da proba nesto drugo bas zbog tih problema da a ne bi morao reinstalaciju i ostale gluposti kao antivirusi,spy-evi trtmrt.
Ja sam ga tako probao na neciji savet i dugo sam imao oba sistema a sad vise ne koristim vindozu uopste.

WoT (koji je tema ovde) radi odlicno i to sam naveo i tu se cela prica zavrsava o linuksu-nema dalje,
samo ti si taj koji pokusava dalje o tome.


A ti igraj Witcher-a niko te ne tera drugacije...
(Za tvoju informaciju i Witcher 2 moze na linuksu ima gold status na WineHQ, znaci da radi bez problema).




ps. Idalje me interesuje ako jos neko igra na Ubuntu-u (ili bilo kom distrou) WoT, da li taj fajl ScopeShadow.swf vredi stavljati,dali se ne sto dobija time?
(Moze i na licne poruke posto smeta nekima)

Poslednja ispravka: Zemunelo (14.6.2011 u 16:30)
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2011, 13:05   #1046
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke

ps. Idalje me interesuje ako jos neko igra na Ubuntu-u (ili bilo kom distrou) WoT, da li taj fajl ScopeShadow.swf vredi stavljati,dali se ne sto dobija time?
Ja ću večeras, ako ne zaboravim, da isprobam WoT na Ubuntu 11.04 pa ću javiti šta je i kako je.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2011, 16:14   #1047
KOLOS
Veteran
 
Član od: 14.1.2007.
Poruke: 909
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 209 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks



Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
Sta naprica
vidi se da blage veze nemas sa linuksom.
Cudno je kako ljudi steknu pogresno misljenje na osnovu kontra-reklame koju gura majkrosoft ili zato sto su nesposobni da nauce nesto drugacije od onog sto vec znaju.
A ti si sposoban? Šta glumiš ti bre? Ti ćeš nekom da soliš pamet! Zbog takvih kurčubića sam prestao da posećujem forum! Možda većinu zaboli qrac za Linux - šta misliš o tome, a? Svi pametni u pm...

P.S. I nemoj da mi odgovaraš na ovaj post tvojim pametnim i kulturnim rečenicama, jer ću da te iznapušavam po seljački!!!
KOLOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2011, 16:32   #1048
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
KOLOS kaže: Pregled poruke




A ti si sposoban? Šta glumiš ti bre? Ti ćeš nekom da soliš pamet! Zbog takvih kurčubića sam prestao da posećujem forum! Možda većinu zaboli qrac za Linux - šta misliš o tome, a? Svi pametni u pm...

P.S. I nemoj da mi odgovaraš na ovaj post tvojim pametnim i kulturnim rečenicama, jer ću da te iznapušavam po seljački!!!
Pa nestani sa foruma niko te nije ni zvao nazad,
sta tebe zabole tvoj qurcic dal ja glumim ili ne-iznapusavaj mamu a ne mene!

Ovde bi trebalo da bude 21+ da se pristupi forumu a ne decurlija da serenda po svima cim im se ne dopadne sta neko misli.
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2011, 17:49   #1049
Gunner4Life
Član
 
Član od: 3.7.2010.
Poruke: 237
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 20 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Da li mi neko moze reci koji je najbolji top za Kv ? Hvala unapred
Gunner4Life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2011, 18:00   #1050
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: World of Tanks

Za početak, 122mm. Nakon njega, barem ja, sam igrao non-stop sa 107 mm ZiS 6 topom, i on mi je bio odličan.
Ako baš hoćeš da krljaš, staviš onaj čunak od 152 mm i nema brige, ali zaboravi na neku brzu paljbu sa njim, njemu je RoF 2,06 u minuti, dakle, jedva dve granate po minutu..Sa njim se igra štekarski, jer katastrofa sporo puni.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2011, 19:19   #1051
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: World of Tanks

Upravo sam kupio 107mm ZIS-6 posle 122mm topa na KV-u.
Stock top je zivi ocaj, brz jeste ali ne probija nista i ne pravi nikakav damage.
Sa 122mm vec moze da se napravi neka steta, ali mana mu je sporo suzavanje nisana, tako da je dosta neprecizan.
ZIS-6 trazi dosta grinda(14400exp) ali sto kazu vredi svaki dinar, nisan se suzava mnogo brze i top nanaosi jako dobar damage.
Iako deluje sporije zato sto trazi "sporet" kupolu, brzim fokusiranjem sve nadoknadjuje.
Mene ceka jos upgrade motora na najjaci za koji se nadam da ce malo popraviti stvar sa okretanjem u mestu i penjanjem uzbrdo a u radio ne verujem da cu da ulazem, KV ima prilicno malu preglednost za razliku od nekih tenkova koji mogu da pucaju preko pola mape pa bolji radio ne vidim da bi mi pomogao puno.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2011, 21:53   #1052
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Gunner4Life kaže: Pregled poruke
Da li mi neko moze reci koji je najbolji top za Kv ? Hvala unapred
Koristi 122mm i 107mm. Onaj čunak od 152mm izbegavaj, mnogo sporo puni cev sa granatom i meni nije baš zanimljiv više volim da brzo ispaljujem granate koje buše oklop.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2011, 22:13   #1053
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Koristi 122mm i 107mm. Onaj čunak od 152mm izbegavaj, mnogo sporo puni cev sa granatom i meni nije baš zanimljiv više volim da brzo ispaljujem granate koje buše oklop.
122mm nikako, 107mm je opasno dobar top i za tiere 2-3 vece. 152mm je odlican za kesh posto apsolutno svima naosi damage. Cist primer je jedan KV koji je mene unistio u VK4502P jer nisam obratio paznju na njega, koncentrisao sam se na IS4 koji je bio tu a KV me je iz 2 hica spustio sa 50% na 0...

@Zemunelo

Ona moja pricica pod navodnicima je naravno preterana, hiperbola radi isticanja poente, pa i da se malo nasmejemo
Nisam zeleo da zbog toga krenu onakve svadje... Svako ima pravo na svoje misljenje, a moje je, i delim ga sa dosta ljudi koji se takodje razumeju u tematiku, da linux nikada nece zaziveti na kucnim racunarima, cast izuzecima.
I moje i tvoje misljenje mogu da budu pogresna, isto kao i misljenje ljudi iz IBMa pre 20tak godina (mozda lupam godine) da ce Unix sistem zavladati informatickim svetom.
Vreme ce pokazati
Za sada mi jednostavno deluje da ce sa windowsom i linuxom biti kao sa npr. Win98 i Win NT, 98ca suvereno vladala kucnim racunarima, a NT u firmama, na serverima i slicno...
I jos jednom, ne znaci da tvrdim da ce tako biti, jednostavno misljenje
Sve najbolje...
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2011, 1:11   #1054
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Posteno,
tako je mnogo bolje i kulturnije da se ljudi izrazavaju a posebno kad se objasni malo stalozenije i smirenije,
sad vec mogu da cenim tvoje misljenje bez obzira sto generalno verujem suprotno.
Posto nije tema necu ni ja dalje o tome samo cu reci da ne verujem toliko u linux koliko si ti pomislio vec vise u "slobodni softver" koji ce verujem zavladati kad-tad (kao i u ostalim sferama zivota ne samo softver vec vise mislim na celokupni sistem kako zivimo) a linux se za sada tu uklapa.
Dal ce momentalno zavladati na kucnim racunarima nije toliko ni bitno,vazno je da imamo izbor,
ja linux ti windows i svi srecni i zadovoljni .


O temi:
iako nisam jos otkljucao poslednji (po kolicini xp-a) top od 107mm ipak i meni deluje da je najbolje resenje jer ni ja ne volEm dug reload za koje vreme me 1-2 srednja tenka mogu okruziti i izudarati posteno a verovatno i unistiti.
Ipak blizu sam 152mm da otkljucam a pare nisu problem sa Kv-om pa cu i ja da probam taj cuveni "Lol gun"
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2011, 3:40   #1055
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Zakasnio si par meseci, taj top (152mm) je vise puta nerfovan, mada ni sad nije los, pre je bio mnoogo bolji. Meni je zabavan za igru iako sporo puni, ljudi se boje da izadju pred njega, i to sasvim opravdano
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2011, 3:49   #1056
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Zakasnio si par meseci, taj top (152mm) je vise puta nerfovan, mada ni sad nije los, pre je bio mnoogo bolji. Meni je zabavan za igru iako sporo puni, ljudi se boje da izadju pred njega, i to sasvim opravdano
Ti skoro pa da zvucis kao da ti je zao sto su ga nerfovali
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2011, 11:37   #1057
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: World of Tanks

152mm je odlican top za pravljenje novca. Ali sa njim treba igrati drugacije a ne mislim na sam stil igre. Ako igrate solo onda 107ica i udri ali ako hocete da pravite masivne pare, onda u platoon sa, recimo, 2 tier 9 tenka da ulazite u jake partije. Dovoljno je dva puta pogoditi neki visoki tier i bice masa para.
Slicno vazi i za skaute, recimo Luchs u platoonu sa dve tier 8 artiljerije i pasce brdo para (doduse manje nego sa KV+152mm).
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2011, 15:48   #1058
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Ja ću večeras, ako ne zaboravim, da isprobam WoT na Ubuntu 11.04 pa ću javiti šta je i kako je.
Na žalost ne mogu (ne znam) da pokrenem WoT na Ubuntu-u. Možda uz nečiju pomoć ovih dana.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2011, 16:02   #1059
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks


to govori dosta
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2011, 16:24   #1060
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Nabavio sam tigra i posle 50ak partija bolje da ipak ne trosim reci i izlazem utiske o stvari o kojoj se odavno pricalo i gde je sve jasno....

Vec da predjem na stvar - da li je onaj poslednji top za tigra - 88mm - KwK 43L/71 isto tako ''ucinkovit'' kao i 88mm KwK 36 L56 (taj je i na VK3601h).
Ako jeste, bolje da vise ne gubim vreme i ubogaljujem statistiku, nego lepo da prodam tigra i da malo odigram sa t-28, kog' imam vec istrazenog i predjem na KV...
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com