Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.5.2011, 18:15   #401
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: World of Tanks

Poceh i ja da igram, pa sam sada u dilemi na koju stranu da idem dalje. Ruska grana je u pitanju, otvoreni tenkovi u tier2 grani, sve osim artiljerije svi su elitni i skupljam parice za tier 3, a kako je vec skoro 100.000 potrebno za bilo koji tier 3 tenk, ne znam da li da idem dalje na A-20 i T34 granu ili da razvijam kao vecina ovde heavy granu ka KV tenku?
Takodje, da li neko koristi BT ili neki drugi brzi tenk u kombinaciji za 23mm topom? Steta deluje bedno, ali preko 100 metaka u minuti ipak deluje primamljivo za ovakav tip vozila.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 18:30   #402
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.376
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa pazi Mario, pitanje je šta se tebi više sviđa da igraš. Medium tenkovi su dosta mobilniji od hevija, ali imaju manje hp-a i nešto slabiji firepower. Ali u svakom slučaju ne postoje OP tenkovi, svakom se može naći slaba tačka. Meni je konkretno mnogo lakše da igram sa KV nego sa T-34. Najbolje bi bilo da si igrao betu, pa natenane isprobao obe varijante
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 19:29   #403
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Gunner4Life kaže: Pregled poruke
Ja tek trebam da uzmem m6 .. Kakav je to tenk???Jel lici na nesto ?
Lici na kartonsku kutiju na gusenicama...

Treba ga istrpeti jer posle toga dolazi T29

Inace, kad budes razvijao M6 tenk, moja preporuka da otkljucas 90mm top jer ce ti trebati za T29, a ujedno to je i prvi ozbiljan top u americkom stablu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aaa, pa taman sam krenuo da ga prozivam i ti obrisa post, zamalo da ispadne da se svadjam sam sa sobom

Poslednja ispravka: Nikola16789 (3.5.2011 u 19:50)
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 19:43   #404
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.376
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Suditi o igri nakon što odigraš tridesetak partija sa najbednijim tenkovima je idiotski.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 20:03   #405
Garinca
Član
 
Član od: 6.4.2008.
Lokacija: Petrovac na Mlavi
Poruke: 161
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 26 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Jel me ti to nazivas idiotom?Bas si extra mod.Ova igra je za kampere a meni se od takvih ljudi povraca.Ne vidim zadovoljstvo u kampovanju u nekom zbunu da bi me neko jednim hicem ubio.Post koji sam izbrisao je bio napisan u afektu posle frustrirajuce partije a ja imam pravo na svoje misljenje o igri,za mene je dosadna i bedna.Ako sam zbog toga idiot svaka cast i tebi i Svetu Kompjutera.
Garinca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 20:22   #406
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.376
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Nisam te nazvao idiotom, samo sam rekao da je potpuno glupo donositi sud o igri kada nisi probao ni 5% onoga što ona nudi. Nije ti se svidela, baš me briga, i sam si obrisao poruku jer je flejmerska, samo nisam hteo da neko ko tek počinje na osnovu tvog ranta pomisli svašta o igri. Daleko od toga da nema mana i da nema kampera, ali nije ni sve tako crno kao što si ti napisao.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 20:36   #407
wolf 87
Član
 
Član od: 11.4.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 353
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 56 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolf 87
Određen forumom Re: World of Tanks

Odigraj 200-300 partija pa onda sudi o igri.Jeste,nije bez mana,ali ima neku posebnu draz,pogotovo ukoliko je igras u platoonu sa nekim koga znas.U beti sam imao nekin 2500-3000 borbi i sad nekih 300 i jos mi nije dosadila,stavise drzi me bolje od svih igara koje sam do sada igrao.Novi NFS nisam ni probao,a G25 mi skuplja prasinu!!!
Btw ovaj E8 stvarno nije normalan tenkic....
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_087.jpg
Viđeno:	34 puta
Veličina:	96,9 KB
ID:	39568  
wolf 87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 21:40   #408
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Poceh i ja da igram, pa sam sada u dilemi na koju stranu da idem dalje. Ruska grana je u pitanju, otvoreni tenkovi u tier2 grani, sve osim artiljerije svi su elitni i skupljam parice za tier 3, a kako je vec skoro 100.000 potrebno za bilo koji tier 3 tenk, ne znam da li da idem dalje na A-20 i T34 granu ili da razvijam kao vecina ovde heavy granu ka KV tenku?
Takodje, da li neko koristi BT ili neki drugi brzi tenk u kombinaciji za 23mm topom? Steta deluje bedno, ali preko 100 metaka u minuti ipak deluje primamljivo za ovakav tip vozila.

Ja. Meni mnogo bolje lezi takav setup. Dobro se zabavljam sa M2 i narocito sa BT 2, ali sa BT 7 vec imam problem. Tier 3 (BT 7) light tenkovi se suocavaju sa tier 5 (i vise) tenkovima. Tako da koji god top montiram jedva ih ogrebem. Cesce ih i ne ogrebem . Sa druge strane ti tenkovi su brzi pa bi trebalo dobro da skautuju, al me poskida arty ili TD samo tako (ma bre svi).

Pomalo mi je zao sto sam dosad zaobilazio igru, pa nisam iskusio betu. Tojest non-premium based igru. Ali me nagovorio onaj frizer da skinem i instaliram igru. Morao sam videti sta je to sto se moze igrati dok radis, podizes decu i zena se ne razvodi od tebe. E, a uz to si prvi na skoro svim rang listama.

EDIT: Nick mi je eddy_WoT

EDIT2: Upravo mi dosao glave slab top na BT2. Ja pucam u protivnika koji stoji na par metara od mene, jedva nanoseci stete, dok on polako okrene turret, nanisani i otkine mi skoro sav health. Njegov kolega se pojavi otpozadi i lako me dokusuri.

EDIT3: Stavio 37mm top na M2. Nije mi to to, iako je 27 neprecizan na daljinu. :-)

Poslednja ispravka: Eddy (4.5.2011 u 4:11)
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 1:39   #409
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Koga interesuje... Jako lepo, sve na jednom mestu: http://anonymous-generaltopics.blogspot.com/
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 3:04   #410
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Garinca kaže: Pregled poruke
Jel me ti to nazivas idiotom?Bas si extra mod.Ova igra je za kampere a meni se od takvih ljudi povraca.Ne vidim zadovoljstvo u kampovanju u nekom zbunu da bi me neko jednim hicem ubio.Post koji sam izbrisao je bio napisan u afektu posle frustrirajuce partije a ja imam pravo na svoje misljenje o igri,za mene je dosadna i bedna.Ako sam zbog toga idiot svaka cast i tebi i Svetu Kompjutera.
Sad da ne ispadne da DeCoyu treba advokat, ali on nije tebe nazvao idiotom nego je tvoj postupak nazvao idiotskim. Velika razlika!

Da se vratim na igru, BT-2 je sjajan tenkic, pre sam ga imao u garazi za zezanciju, sada ne mogu tako nesto sebi da priustim jer se nema para ni za ovo sto razvijam a kamoli za nesto vise
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 8:04   #411
SG_I
Član
 
Član od: 19.7.2006.
Poruke: 197
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
EDIT2: Upravo mi dosao glave slab top na BT2. Ja pucam u protivnika koji stoji na par metara od mene, jedva nanoseci stete, dok on polako okrene turret, nanisani i otkine mi skoro sav health.
Daj sansu topu 37 ili 45 mm, po meni su oba daleko bolje resenje od automatike. A inace slazem se da je BT-2 jedan od najzabavnijih tenkova... trenutno paralelno grindam za IS, SU-152 i T-44 pa kao nemam vremena da se zezam sa njim ali uskoro cu da opet pazarim jedan... cisto onako za dusu
SG_I je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 10:21   #412
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: World of Tanks

Uhh, strasno je kako posle T32 dolazi razocaranje u vidu T34...
Jeste da ima super top al prvo dok dodjes do njega, treba da osedis (sreca sam imao preko 50k zakljucanog expa i dovoljno golda da ga pretvorim u free) a i posle, mnogo mora da se igra stekarski a to nije bas ono na sta sam naviko, pogotovo posle T32. Sa njim bre idem prvi, rokam a mene dingaju... Nisam uzeo doduse ni jednu scout medalju sa njim al ih redovno osvetlim po bar 3,4,5
Btw imam scout medalju sa M6

Cim otkljucam T30 krecem rusku heavy granu, mislim da ce mom stilu ubedljivo najvise da odgovara IS4.

Poslednja ispravka: Alek (4.5.2011 u 12:01)
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 12:01   #413
wolf 87
Član
 
Član od: 11.4.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 353
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 56 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolf 87
Određen forumom Re: World of Tanks

Leci ce ti IS4 samo tako,cudo jedno koliko batina mozd da primi taj tenk.Na IS7 ne moras ni da ides,jedino sto je brz(mada i to samo na pravcu i kad se zaletis),ali ovako nije nista posebno.Isti top kao IS4 i od pozadi ga busi ko kako stigne,pritom ima tendenciju da gori.
wolf 87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 13:32   #414
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Јел истина да у овој игри постоји autoaim? Па на шта то личи? Да играм против ботова? Ја се питам како ови брзи тенкови уопште испрате да нишане тенк око ког круже, а они ботују лаганица, укључе autoaim и до јаја. Ма дај...
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 13:36   #415
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
Јел истина да у овој игри постоји autoaim?
Da, postoji Ali ga ja ne koristim.

Desni klik na protivnički tenk.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 13:42   #416
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ти га не кориситш, ја га не користим и доста људи га наравно не користи. Али ове иритирајуће осице што круже око тенкова га итекако користе....
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 14:07   #417
bobiv
V.I.P. Zvuk na računaru
 
Član od: 30.10.2009.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 906
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 146 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja sam primetio da većina premijum grindera samo konvertuje xp i grinduje
tenk..Uopšte se i ne trude da igraju i da skapiraju tenk do kraja šta sve može
i šta su mu mane..
Kada se namučiš sa stock verzijom tenka bez dobre cevke motora kupole..
A kasnije se odigra prilično partija i sve to legne kako treba onda postaje
zabava..
Do sad sam video brdo nobova koji imaju jake tenkove a pojma nemaju
i zaginu na par minuta.To su one partije sa 15:0 ili sl..
Kad pogledaš balans misliš biće čudo al izginu ko guske u prvim minutima igre.
Igra je pre svega i koncipirana na tome da se tek sa dosta partija odključava
modul po modul i dok se sve sredi tenk postaje sve bolji i bolji a naravno i
igrač..Pogotovo skilovi i ostalo..Npr kad sam igrao sa t32 a kasnije t34.
T 34 mi je bio muka u dosta partija..Tek sam kasnije posle nekih 200-300 partija kad sam iskilao posadu i sve ostalo provalio stil igre s njim...
Tako je sad i na prelazu sa kv3 na is razlika je ogromna prvo is je mnogo
brži i okretniji od kv3 i ponekad se zaboravim i ponašam kao sa kv3..
Zaboravim da koristim prednost brzog tenka..Al se polako navikavam i već mi bolje pasuje..
bobiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 14:16   #418
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
Ти га не кориситш, ја га не користим и доста људи га наравно не користи. Али ове иритирајуће осице што круже око тенкова га итекако користе....
Heh, nemoj da te zavara naziv, taj autoaim ne valja nicemu. Konstantno cilja u najjaci deo tenka, a kad se ti i/ili meta krecete neces pogoditi nikad!


Dobro, ako je na metar od tebe zveknuce te, ali u tom slucaju ce te pogoditi i bez autoaima. Tu je bitnija brzina kupole od autoaima.

Ja ga koristim po nekad kad snipujem, ili kad mi je blokirano vidno polje nekim zbunom recimo. I naravno kad naleti dosta slabiji tenk od mene, a mrzi me da ga cilja, onda ga gadjam na autoaim. Protiv svog tiera i jace koriscenjem autoaima mozes samo da zagines.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 14:26   #419
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ако autoaim окреће куполу, тј. држи ти противнички тенк на нишану све време док кружиш око њега, онда ми се не свиђа. Наравно, тад си близу тог тенка, па га лако погодиш...У другим случајевима није страшно...
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 14:38   #420
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: World of Tanks

Ma nema sta da ti se svidja ili ne, naravno da "drzi" kupolu ka nanisanjenom tenku i to sluzi kada vozis neki brz tenk. Po pravilu (uz par izuzetaka) ti tenkovi nemaju jak top + imaju slab armor pa im to dodje jedina opcija da nesto mogu da urade. Ja kada vozikam svoj heavy mogu da "obigravam" oko neprijatelja i nemam potrebu za autoaim mogu i rucno da ga nisanim koliko sam "brz"

Autoaim takodje gadja u geometrijsku sredinu tenka a to ume da bude bas bezveze kada recimo gadjas neke tenkove. Eto recimo, mene slobodno gadjaj UVEK sa autoaim, bicu ti zahvalan

Zaboravi na to, igraj da se zabavis, da naucis kako se na kojoj mapi igra, gde ide koja vrsta tenka, da ne promasujes mnogo, da ukapiras kako funkcionise spoting sistem kao i dmg sistem i bice ti mnogo zanimljivije, veruj mi. Iz iskustva pricam

EDIT : Da dodam i da autoaim naravno NE racuna "preticanje" granate kada gadjas protivnika koji se krece tako da 100% promasujes. U closed beti je cak i racunao autoaim pa je svaki nub mogo da otkine nekog brzog mediuma kom je ta brzina manje vise sve, srecom pa nema vise toga...
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com