Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > I na kraju... > otpaTci

otpaTci Ovde se s vremena na vreme sklanjaju teme koje su zaključane/sklonjene/zastarele itd. Moguće je čitanje, ali ne i slanje komentara i odgovora. Važi za ceo forum.

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.7.2022, 18:12   #181
vladeta krstic
Banned
 
Član od: 25.5.2019.
Poruke: 14
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nadogradnja računarske konfiguracije

Dragi forumasi, doslo je vreme da vam priznam nesto. Posto vidim da odavde nema bezanja, doslo je vreme da priznam da sam ja taj koji je sve ove poruke pisao, tj. dete Vladete Krstica, Nikola. Imam 17 i po godina. Moj tata uopste ne zna nista o kompjuterima, ali je napravio ovaj nalog kao zajednicki da bismo mogli zajedno da kupimo komp i da resimo sta cemo uzeti, jos od 2019. smo ulogovani u forum. Moj tata je hirurg i dobro zna kako da komunicira sa ljudima i nema uopste detinjasto razmisljanje kako ste vi pretpostavljali. To sto idem kod psihologa nije vasa stvar. I ne, nisam se uvredio, vec samo ne zelim da vama bude preko svega toga sto ja zelim da pitam za racunar i sto zelim teme da se drzimo. Mog tatu zapravo ucim ponesto o kompjuterima i zato pisem preko njegovog naloga. Uopste se ne ljuti, stavise dopustio mi je. Nemojte da mislite da je odmah moj tata liberalan i da me je lose vaspitao samo jer mi to daje da radim. I eto u ime svih forumasa ako ste se osecali prevarenim, zao mi je vrlo, samo hocu da znate da moj tata nikada ovako ne bi pisao i da to sve ja pisem u njegovo ime. I da, mislim da jos jedan nalog nije neophodan, i preko ovog zelim da pisem sve informacije, tako da ubuduce ako budem pisao, to sam ja, njegov sin, Nikola. Hvala vam ipak svima na pomoci, iako ste poceli da gubite zivce, razumem da sam preterao dosta, ali samo sam hteo da znam da li treba nesto da se doda ili da se oduzme, jer internet ne moze toliko da mi pomogne u smislu toga da hocu jos jedan izvor informacija da imam (forum SK) i ljudi su podeljeni generalno oko komponenti, pa sam dosao vas da pitam za stavove oko racunara. Jos jednom jako mi je zao zbog svega ovoga sto sam izazvao.

Poslednja ispravka: vladeta krstic (7.7.2022 u 18:34)
vladeta krstic je offline  
Stara 7.7.2022, 19:13   #182
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Nadogradnja računarske konfiguracije

DeCoy je offline  
Stara 7.7.2022, 19:23   #183
vladeta krstic
Banned
 
Član od: 25.5.2019.
Poruke: 14
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nadogradnja računarske konfiguracije

Sta to sada treba da znaci sto si poslao, DeCoy?
vladeta krstic je offline  
Stara 7.7.2022, 19:39   #184
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Nadogradnja računarske konfiguracije

Shizofrenija i to bas gadan oblik..
DBrave je offline  
Stara 7.7.2022, 20:18   #185
vladeta krstic
Banned
 
Član od: 25.5.2019.
Poruke: 14
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nadogradnja računarske konfiguracije

Ja nisam sizofren. I ako si time hteo da me uvredis, nemoj to da radis.
vladeta krstic je offline  
Stara 7.7.2022, 20:46   #186
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Nadogradnja računarske konfiguracije

Ti decko(ili cale ili deda nije vise ni bitno) imas ozbiljnu dijagnozu... I da ti jednu stvar pojasnim nigde na svetu na bilo kom forumu o bilo cemu niko ama bas niko nije u obavezi da ti odgovara na pitanja pogotovu ne na 100 puta postavljeno isto pitanje to je dobra volja ljudi na forumima da podele svoja iskustva i znanje i samo to ako zele hvala im ako ne nisu u obavezi... A to sto ti radis zadnjih nedelja da li je to neka tvoja licna za*****cija ili stvarno imas neki problem u glavi nije na clanovima da to trpe... Tako da bi za sve bilo najbolje da se tema ponovo zakljuca a ti lepo na neki trajni ban...

Послато са SM-A315G помоћу Тапатока
MARE GSX R je offline  
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nadogradnja konfiguracije Tantor ŠDK - Konfiguracije 12 16.10.2017 19:54
Nadogradnja ili kupovina nove konfiguracije? drPlacebo ŠDK - Konfiguracije 28 28.10.2016 21:16
Nadogradnja konfiguracije. Vuleta ŠDK - Osnovne komponente 4 27.11.2013 14:47
Nadogradnja konfiguracije ToxicTemplar ŠDK - Osnovne komponente 6 21.11.2013 16:15
Zamena (nadogradnja) konfiguracije Slauter ŠDK - Konfiguracije 10 13.10.2013 9:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com