Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.1.2010, 23:03   #2001
Dijablo
Član
 
Član od: 10.6.2007.
Lokacija: Hell Reputacija:■■■■■■■■■
Poruke: 257
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 40 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Da li je neko probao RTO? Meni nekako deluje otaljano i nedovrseno, pa me zanima da li sam mozda igrao neku alpha verziju ili nesto slicno.
Dijablo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 23:07   #2002
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Igrao si sigurno celu,jer alphe nije bilo...
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 23:19   #2003
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Dijablo kaže: Pregled poruke
Da li je neko probao RTO? Meni nekako deluje otaljano i nedovrseno, pa me zanima da li sam mozda igrao neku alpha verziju ili nesto slicno.
Ko zna, možda se ne sastoji samo od povratka u Ostagar, na primer možda može nešto korisno da se uradi sa kraljevim dokumentima, itd.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 23:45   #2004
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Naglasavam meni igra radi na lowu sasvim OK...neka proba nista ga ne kosta,a sigurno ce moci da je potjera na low bez problema i pritom ce uzivat
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 17:04   #2005
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Ko zna, možda se ne sastoji samo od povratka u Ostagar, na primer možda može nešto korisno da se uradi sa kraljevim dokumentima, itd.
Jedino što se zanimljivo desilo sa kraljevim dokumentima je to da je Logan pohisterisao kad ih je vidio. Vrlo simpatična scena.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 17:09   #2006
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Corwin kaže: Pregled poruke
Jedino što se zanimljivo desilo sa kraljevim dokumentima je to da je Logan pohisterisao kad ih je vidio. Vrlo simpatična scena.
Cek, cek, cek a sta ce biti ako smo mi Loghaina smaknuli pre nego sto smo poceli da igramo RtO? Doduse ja ga jos nisam smaknuo ali imam zarku zelju jos od pocetka da ga skratim za glavu i planiram da to i definitivno ucinim.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 18:16   #2007
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Igrao si sigurno celu,jer alphe nije bilo...
Bash suprotno od toga, sve shto vi igrate je ona verzija koja je odlozhena za kraj januara, a trebala je da izadje pre 14 dana, ali je uochen neki mega-bug. Medjutim, ne bi trebalo previshe da se razlikuje od one ispeglane i finalne...

Ja ne trchim pred rudu, RTO cu odigrati tek poshto ga Bioware objavi, ko zna shta ce se do tada desiti...

BTW, ne kapiram zashto ljudi prichaju da je igra teshka, meni je bila prilichno "normalne" tezhine, dok je posle patcha postala prilichno smeshna, igrao ja sa DLC itemima ili ne. Mora da sam nadaren za RPG, od ovog ogromnog broja odigranih, koji se na prste jedne ruke mogu nabrojati, mada ce pre biti da je od izuzetne koristi to shto sam po 15 minuta nameshtao taktike za svakog karaktera , mada volim i da sam kontrolishem vecinu dogadjaja, ali ne bih da se ponashaju kao invalidi kada ih ne kontrolishem.

Usput, imam prilichno mali broj odigranih sati (u drugom prelasku <30), a u svim prelascima sam imao >95% istrazhene mape, kao i sve sidequestove koje sam nashao (a nashao sam ih gotovo sve, bar mislim) gotove, a i sve questove od party membera takodje gotove, usput se sa njima i isprichao do maximuma. Imao sam i po 2-3 puta vishe potroshenog i zaradjenog golda od ljudi na forumu .

P.S. za SS cete morati da sachekate da se vratim u BG, onda cete znati o chemu pricham :P
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 18:20   #2008
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Doomche ili si preterao sa overclockom racunara ili si poceo da uzivas amfetamine, a ne prijavljujes

Elem, prva stvar koja mi pada na pamet je da nisi citao codex? Doduse nisam ni ja sve pa sam opet igrao duplo duze
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 18:31   #2009
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Pa sakupio sam ogroman broj codexa (prilichno sam detaljno sakupljao sve iteme i obilazio mape), ali nisam chitao vecinu njih. Jedino one oko Blighta, oko karaktera, kao i one namenjene questovima (Onaj za Love Letters je nepobediv ), sve to usput dok trchkaram po mapi da bih otvorio chestove. U svakom sluchaju, cenim da bih za 2 sata prochitao sve preostale :P. Dodushe, u drugom prelasku sam uspeo i da pobijem one chuvare koji bi trebalo da me uhapse pri kraju, ali u prvom nisam, pa sam opet imao ~35 sati igranja...

Sutra idem u BG, ostavicu karaktera jedno 20 sati da sedi u kampu, da ne pomisle ljudi da sam neki freak
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 18:51   #2010
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Bash suprotno od toga, sve shto vi igrate je ona verzija koja je odlozhena za kraj januara, a trebala je da izadje pre 14 dana, ali je uochen neki mega-bug. Medjutim, ne bi trebalo previshe da se razlikuje od one ispeglane i finalne...

Ja ne trchim pred rudu, RTO cu odigrati tek poshto ga Bioware objavi, ko zna shta ce se do tada desiti...

BTW, ne kapiram zashto ljudi prichaju da je igra teshka, meni je bila prilichno "normalne" tezhine, dok je posle patcha postala prilichno smeshna, igrao ja sa DLC itemima ili ne. Mora da sam nadaren za RPG, od ovog ogromnog broja odigranih, koji se na prste jedne ruke mogu nabrojati, mada ce pre biti da je od izuzetne koristi to shto sam po 15 minuta nameshtao taktike za svakog karaktera , mada volim i da sam kontrolishem vecinu dogadjaja, ali ne bih da se ponashaju kao invalidi kada ih ne kontrolishem.

Usput, imam prilichno mali broj odigranih sati (u drugom prelasku <30), a u svim prelascima sam imao >95% istrazhene mape, kao i sve sidequestove koje sam nashao (a nashao sam ih gotovo sve, bar mislim) gotove, a i sve questove od party membera takodje gotove, usput se sa njima i isprichao do maximuma. Imao sam i po 2-3 puta vishe potroshenog i zaradjenog golda od ljudi na forumu .

P.S. za SS cete morati da sachekate da se vratim u BG, onda cete znati o chemu pricham :P


Nije igra teshka, dok se snadjesh i uhodash je problem. Jedno pitanje. Taj bag za RTO......da li se on pojavljuje samo kada ste u ostagaru ili ce se vuci kroz celu igru?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 20:12   #2011
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Kad vec Doomce pomenu questove od party membera ja nikako da dobijem quest od Leliane i Wynne iako i kod jedne i kod druge imam approval 100 i prosto me obozavaju. Kod Leliane sam cak probao da se maximalno uslihtam, navodeci kako mi je ona jedina, kako je nesto najbolje sto mi se desilo bla, bla, bla... Zbog toga sam kod Morrigan at once dobio -26 approval, mada i kada mi je kod nje approval bio 100 pisalo je da je negativno. Da li kod Leliane ne mogu da dobijem quest zato sto sam vec imao dzidzi-midzi sa Morrigan ili je tu nesto sasvim drugo u pitanju? I sta moze da bude razlog zbog cega mi Wynne ne da quest. Btw. od Morrigan sam dobio quest ali ga jos nisam odradio, dok sam resio questove Oghrena, Stena i Alstaira koje gotovo da nisam ni vodio (Stena i Oghrena u stvari i nisam), a approval kod njih mi je bio znatno manji sto nije smetalo da dobijem questove. What's wrong?
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 20:21   #2012
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Jedno pitanje. Taj bag za RTO......da li se on pojavljuje samo kada ste u ostagaru ili ce se vuci kroz celu igru?
Vuci ce se kroz celu igru...
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 20:27   #2013
Sheridan
Član
 
Član od: 21.12.2009.
Poruke: 278
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 81 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Pa, od Leliane ces dobit kvest pri jednom encounteru ako se dobro secam, a za Wynne se nesecam, mislim da treba da pricas s njom pa joj nesto kazes kako je smirena i mudra pa ona kako nije uvek bila takva kao mlada je nest lose uradila nesto u tom stilu i eto kvesta.
Sheridan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 20:32   #2014
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Ma svaki encounter pokusavam da zapocnem neki razgovor sa Lelianom gde bih dobio quest ali sve je po starom. Cak sam probao i Morrigan da ostavim u kampu, rekoh nece da mi da (na quest mislim vi perverznjaci) kad je Morrigan sa nama ali nista. A winne sam udelio sve moguce komplimente, osim da je najzgodnija i najlepsa, a i to bih joj rekao samo da postoji opcija, ali me i ona ignorise i nikako da dobijem quest ni od nje.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 21:16   #2015
Sheridan
Član
 
Član od: 21.12.2009.
Poruke: 278
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 81 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Za L moras da pricas o njenoj proslosti, pa ce onda bit encounter u kojem te napadne neka grupa, podedis ih i onda L kaze kako bi trebalo posetit njenu bivsu gospodaricu/seficu/uciteljicu sta vec. Za W jes upoznat sa njenim specijalnim stanjem?
Sheridan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 21:38   #2016
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Upoznat sam sa dosta toga vezano za nju, ali ne znam na koje specijalno stanje mislis.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 22:06   #2017
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Igru sam presao dvaput, al nikad, i jos jednom nikad nisam uspeo da otljucam pricu sa Wynne (za razliku od svih ostalih likova). Mada, nikad je nisam vodio sa sobom, sem kad moram.

Sta je neophodno da se otvori prica?
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 22:09   #2018
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Spoiler za ovo stanje, mega-spoiler:
...to da je ona u stvari jednom vec umrla, ali je zaposeo neki demon, medjutim nije postala abominacija jer ima dovoljno snazhan um da kontrolishe demona u sebi i tako prezhivljava. Kada se tako isprichate dobicesh quest da nadjesh nekog (elfa, ako se dobro secam) u Brecillian forestu, a kasnije tokom igre cesh dobiti event u kome treba da ubijesh gomilu darkspawnova, na chijem je chelu Hurlock Omega , ako se ne varam. Kada ih ubijesh, ona ce se osloboditi tog demona u sebi, a inache usput stalno kuka kako postaje slabija, dok ne ubijesh tog demona. Mislim da se jednom onesvesti, pa tako dobijesh quest, ali nisam siguran.


...ovo je bar priblizhna pricha, quest sam odradio pre mesechak dana pa se ne secam detalja. Moguce da je chak potrebno da se nadje neki item da bi se ovo sve pokrenulo... istrazhicu malo bolje.

EDIT: Wikipedia za oba gorenavedena questa jedino kazhe "Once Wynne's approval of you is high enough"...
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
Marti Misterija (19.1.2010)
Stara 19.1.2010, 22:10   #2019
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Sta je neophodno da se otvori prica?
Nju bas moras da vodis.. Znaci prvo da nagruvas appruval dovoljno da krene da ti prica svoju pricu, onda kad vise nema sta da kazes, povedes je sa sobom i dolazi do random event-a kada se ona nakon borbe onesvesti i tako otvaras quest

A inace Doomche
Spoiler za koliko ja kontam:
ono sto je u njoj nije demon.. Navodno u fade-u postoje sile mraka i svetlosti. Dok demoni gledaju da se po svaku cenu umesaju u svet sa one strane veil-a, sile svetlosti se pojavljuju jako, jako retko (zato se i ne spominje njihovo postojanje cesto).. E pa jedan takav je u Wynne
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoshMeeBre na korisnoj poruci:
Doomche (19.1.2010)
Stara 19.1.2010, 22:14   #2020
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

^Pa rekoh da se ne secam detalja, mada sam bio prilichno siguran da je u pitanju neka loshija sila. Hvala u svakom sluchaju
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bioware, dao, dragon age, dragon age origins, origins, role-play, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Cooler Master CSX Green Dragon pharaon.92.bc Ostale komponente 1 1.9.2008 13:51
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com