Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Nosači podataka

Nosači podataka Hard diskovi, optički uređaji (CD/DVD), flash diskovi, floppy...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.10.2008, 14:33   #1
mozdani
Član
 
Član od: 7.2.2007.
Poruke: 57
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Recover izbrisanih slika, sa aparata ili računara

Greshkom sam izbrisao folder u kome su bile slike i josh jedan folder slika sa sestrine veridbe. Problem je shto mi je HDD skoro svaki II dan pun, varira uvek od 8GB do 1GB, pa se plashim da je prelepio neshto drugo preko njih. Probao sam da ih vratim pomocu Recover4all Pro 2.32, Recover My Files 3.98 Build 6148, EASEUS Data Recovery Wizard Professional v4.3.6 Retail, File Scavenger 3.2 i uspeo sam ali cilj nije ispunjen jer ne mogu da ih otvorim. Iako su .jpg extenzije pishe "No preview avaliable", velicine su kao i shto treba da budu, svaka od po 3mb. Nisam josh probao da ih vratim sa SD kartice aparata koja je od tog dana slikanja formatirana jednom i napunjena do pola. Da li da se oprostim od slika ili neko ima ideju kako da mi spasi zivot ? Hvala.
mozdani je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
spašavanje slika sa memorijske kartice Aleksandar Tolic Aplikativni softver 6 9.4.2008 21:54
Problem sa tv-out-om - slika previse tamna. Moca Video/TV softver 1 20.10.2007 21:42
Losa slika sa VHS-a na DVD? Devil Video/TV softver 5 1.5.2006 9:55
Slika sa kompa na TV Svideo komunista Grafika 5 16.1.2006 23:51
prepravka kvaliteta slika sa telefona Master Neo Programi za mobilne telefone 0 11.1.2006 14:34


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com