Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.3.2007, 19:37   #1101
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Ice-Man kaže: Pregled poruke
A kao zavrsna rec na 55-oj strani, nek bude ovaj zanimljiv podatak!
Ok pisem kasnije sad se radujem!

klikni ovde


Ohoho.. Jako zanimljivo! Svidja mi se. Dobar post Steta sto nema vise informacija Zanimaju me nove profesije.. AAAAA bre.. nisam ni nightfall jos kupio..al imacu ih sve 100%
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2007, 20:00   #1102
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: Guild Wars

Sr4nje... GW2 izlazi tek za tri godine Mada ocigledno ce biti mass ownage ... Oh, well, imacemo do tad Eye of teh North, pa... dok nema sarme, dobar je i suv hleb
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2007, 20:47   #1103
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

U isto vreme odlicna i tuzna vest. Zivo me interesuje sta su to : multi-level dungeons, i da li ce sa vremena na vreme da izbace po neku novu oblast( bar dok ne izadje GW2).
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2007, 22:19   #1104
Monoxide
Novi član
 
Član od: 3.1.2007.
Lokacija: City of The Damned.
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Monoxide
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
6am3 Fana71c kaže: Pregled poruke
Sr4nje... GW2 izlazi tek za tri godine Mada ocigledno ce biti mass ownage ... Oh, well, imacemo do tad Eye of teh North, pa... dok nema sarme, dobar je i suv hleb
Znas kako.. Po meni je nekako i bolje sto izlazi tek za tri godine, jer pazi, mene je atm uzasno smorio GW, pola (da ne kazem cela) friend list je prestala da igra igricu ( da, da, presli su na WoW ), tako da sta znas, mozda ce im se za taj period i vratiti zelja za GW-om, a verovatno ce se i meni vratiti.
Monoxide je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2007, 23:10   #1105
pil€
Veteran
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 44 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pil€
Određen forumom Re: Guild Wars

@ice man
kad te je smorio wow, mora da si bio alijansa, i da nisi isao na battleground.
jel ima u gw-u nesto slicno bg-u? neka arene ili slicno? i jel postoje neke rase?
ma moram da uzmem gw.
sto se tice skakanja, nekako sam se navikao, pa obozavam da u pvp-u skacem oko igraca dok imam sprint (povecava brzinu za 60%)
jos nesto: kako se sve u gw-u mogu nabaviti itemi? mozda pitanje malo zvuci glupo, ali sta ces, ja sam n00b za gw.
pil€ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2007, 23:53   #1106
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Guild Wars

Ok idemo redom:

Meni odgovara sto ce novi GW da bude tek tada jer brate imam do tada Eye of the North i ove kampanje pa da ih se lepo izigram posteno. Plus cu imati vremena da sredim skolu i sve ostalo. A kad konacno izadje GW 2 onda ce brate biti divljanja jer tada ce grafika biti zesca, a i verujem da ce mnogi igraci preci sa obicnog na novi. Moram da priznam da su ove velike borbe dobra ideja. Nadam se da ce da budu dobro odradjene, sto je verovatno jer ArenaNet retko razocarava!
A sta je multi-level dungeon brate neam pojma ali mora da je nesto na foru FoW, UW, SF,Deep,Urogz's Waren, ili DoA! Ko ce ga znati sta je ali ovo je moja pretpostavka.

E sad da odgovorimo piletu!
Da bio sam Human Paladin i Night Elf Rouge (samo 7 lvl sa njim) i brate vido sam odma da nije igra za mene. Ne nisam iso u battleground jer sam bio n00b ( i sad sam ), a nisam ni koristio net toliko.
Da, u Factionsu postoji nesto slicno i zove se Alliance Battle. Tu se 3 tima od 4 clana bore na jednoj strani protiv 3 od 4 clana na drugoj strani. Pored njih postoje i NPC saborci koji mogu da vas prate ili da ostanu na taktickim polozajima. Igra se do 500 boda. Koji tim sakupi 500 boda prvi on je pobednik i on dobija factions koji transferuje za reputaciju ili vredne materijale koje moze da proda. Bodovi iliti bodovi se dobijaju za ubistva i takticke pozicije. Sto vise taktickih pozicija ima jedan tim to se bodovi pune brze. Guild Wars je definitivno igra sa najboljim PvP-om od MMORPG-a. Postoji mnogo razlicitih vidova borbe koji su zaista dobro odradjeni i ne bi mogao da ti ih opisem za ceo dan.
A sto se itema tice, zavisi sta ti treba. Ako mislis na armor, onda ga mozes nabaviti kod armor craftera. I to je jedini nacin da nabavite armor. Oruzja se uzimaju od collectora. Znaci ono doneses NPC-u ono sto ti trazi i on ti da oruzje. Takodje se i moze craftovati. Naravno mozes ga i lootovati. Postoje 5 stepena retkosti oruzja.
Belo - veoma cest drop i retko da vredi nesto.
Plavo - Malo redje od belog ali i dalje je manje vise bezvredno. Dobro je kad ga uzmes od collectora.
Ljubicasto - Vredi, i moze se kolko tolko postici cena ako je dobar skin.
Gold - Najredje od svih i veoma vredno. Ako je skin redak kao OVAJ a upgradeovi su dobri onda se moze uzeti veliko bogatstvo.
Zeleno - Unique item koji dropuju bossovi sirom igre. Iako se zovu unikatnim postoje hiljade i hiljade od nekih green itema.

Ah idem sad da spavam jer sutra idem na bazen!
GL and HF!
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ice-Man na korisnoj poruci:
pil€ (7.3.2007)
Stara 6.3.2007, 0:06   #1107
pil€
Veteran
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 44 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pil€
Određen forumom Re: Guild Wars

hvala na opsirnom odgovoru
nadam se da ce mi bar nesto od ovoga pomoci.
jel postoje neki realmovi ili slicno?
sorry sto smaram, ali moram. zanima me.
pil€ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2007, 10:11   #1108
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Sto duze budes igrao sve ces vise da ulazis u stos. Kad budes pocinjao neces nista da znas i mislices sto ovo nije ovako ili onako pa kako ovog ili onog nema. Onda posle mesec dana pocices da se navikavas i mislices da si sve ukapirao, ono sto si mislio da ne postoji tu je samo u drugacijem obliku. Posle dva meseca videces da ono sto si znao sa mesec dana nije nista u poredjenju sa ovim sada. Posle godinu dana videces da ima jos mnogo stvari koje mozes da uradis, naravno ako se ne fokusiras samo na jedan aspekt igre. Inace Aliance Batlles se nalaze samo u Factionsu.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2007, 10:59   #1109
Liza
Novi član
 
Član od: 21.2.2007.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Heya momci i cure naravno!I ja sam ponekad igrala GW,presla na WoW,a nisam bas dugo tamo ostala.Mislim da se opet vratim u GW,samo prije da sredim fax obaveze.Pa se vidimo onda.Pozz svima
Liza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2007, 11:21   #1110
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Nema posebnih servera ima samo jedan server i on se deli na okruge engleski, nemacki, francuski... Srbi se posle instalacije igre nalaze u engleskom okrugu ali ti imas apsolutnu slobodu da odes u neki drugi okrug mada to nema nekog velikog smisla jer 99.99% Srba, Hrvata i ostalih naroda koji govore slican jezik igraju u engleskom okrugu, ima dosta stvari koje mozes raditi u GW-u, ja sam bio iskljucivo PVP igrac posle sticanja svih PVP titula koje nesto znace (gladiator i hero) batalio sam igru jer jednostavno mi je nedostajalo PVP gankovanje koje postoji u WOW-u, a i 2 moja drugara sa fakulteta su presla na WOW pa je to presudilo da i ja predjem. Na tvom mestu bih kupio Nightfall jer se trenutno najvise igra upravo ovaj deo igre.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2007, 15:07   #1111
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: Guild Wars

Citat:
Liza kaže: Pregled poruke
Heya momci i cure naravno!I ja sam ponekad igrala GW,presla na WoW,a nisam bas dugo tamo ostala.Mislim da se opet vratim u GW,samo prije da sredim fax obaveze.Pa se vidimo onda.Pozz svima
Welcome Liza
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2007, 15:42   #1112
Monoxide
Novi član
 
Član od: 3.1.2007.
Lokacija: City of The Damned.
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Monoxide
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Liza kaže: Pregled poruke
Heya momci i cure naravno!I ja sam ponekad igrala GW,presla na WoW,a nisam bas dugo tamo ostala.Mislim da se opet vratim u GW,samo prije da sredim fax obaveze.Pa se vidimo onda.Pozz svima
Majo jel si to ti ?
Welcome btw!
Monoxide je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2007, 21:41   #1113
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ex.. Meni sad pada na pamet ista ideja kao cartmanu u epizodi kada je cekao da izadje nitendo Wii .. Da se lepo zaledim pa da me odlede kada izadje guild wars 2.. Ali dobro necemo da budemo toliko ekstremni. Jel uspeo jos neko da izbunari neku dodatnu informaciju za novu ekspanziju? Koliko sam ja iz onoga shvatio nece biti novih profesija? Mada u sustini ne bi ni trebale..
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2007, 15:11   #1114
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guild Wars

Mozda bi ovo moglo da vas interesuje, vezano za dodatak za GW, i novost oko GW21 Nije mnogo, ali posluzice...
http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=37986
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2007, 15:35   #1115
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

To je ista strana kao ona vec postovana... Ja gledah zvanicne sjatove, ali nisam nas'o nista. Nema veze, kad bude bice....

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Na tvom mestu bih kupio Nightfall jer se trenutno najvise igra upravo ovaj deo igre.
I Prophecies i Factions se i dalje igraju dosta, ima puno igraca. Ja bi krenuo redom, od prvog... NF mi se najmanje svidja, pustinja mi je depresivna... dok mi je Factions npr. stvarno prva liga, al' Proph. je i dalje broj 1.... Igra je po meni stvarno kompletna tek sa sve tri kampanje.

Citat:
Ice-Man kaže: Pregled poruke
Zeleno - Unique item koji dropuju bossovi sirom igre. Iako se zovu unikatnim postoje hiljade i hiljade od nekih green itema.
Da malko razjasnim... Zovu se unikatni zato sto XY item dropuje samo XY boss ili ga daje samo XYZ collector kao end game nagradu. Tako da zelenog oruzja koje je laki farm ima kol'ko oces (kao npr. Woe Spreader, pao mi 3-4 puta) i bez obzira na skin ili karakteristike nema visoku cenu, dok je s druge strane, neke vrlo tesko naci ili farmovati. Samim tim neko (u sustni prefektno) oruzje se moze naci za relativno malu lovu dok ce neko kostati dosta vise od okvirne cene (GW Guru tj. exYu, izvinjavam se ).

Poslednja ispravka: zorx (7.3.2007 u 15:58)
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2007, 12:22   #1116
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
zorx kaže: Pregled poruke
(GW Guru tj. exYu, izvinjavam se ).
Ne, nema oprostaja. Spremi se umres u najstrasnijim mukama.
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2007, 12:30   #1117
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Nepostovanje tudjeg rada.. U svakom slucaju za pocetnike je korisna svaka informacija pa makar bila delimicno tacna. Bolje delimicno znati nesto nego ga ne znati uopste
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2007, 13:35   #1118
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Mir deco..... evo ovako se bavi trgovinom:

WT[Sell] > Victo's Axe (15^50, blah blah) > *only* 15k (exYu says 20k)

... eto, resismo i taj mali nesporazum...
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2007, 13:46   #1119
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ma svaka tebi cast.. Kao prvo ova izjava "mir deco" nema uopste sta da trazi ovde! A kao drugo u GW-u je tesko odrediti cene za bilo sta! Nekad istu stvar prodas za 5k a nekad za 20k! Zavisi kako na koga naletis i kakva je potraznja i ponuda u tom trenutku (wow, ko bi rekao da trgovina tako "radi"). Kao trece, svakakva informacija novajlijama dobro dodje. A ti mozes pomoci ex-yu tako sto ces ispraviti neke cene i pomoci u updatovanju, a ne na taj tvoj nacin.
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2007, 14:00   #1120
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Opet cu da se vratim GW. Prva ljubav zaborava nema.
I pored WOWa koji je sa TBC-om opao malo u kvalitetu, koliko vidim neki ljudi ili prestaju sa igranjem WOWa ili se opet vracaju GW.
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
..opet Guild Wars... bizent Mrežne igre 6 18.4.2006 7:55
Traze se Guild Wars PvP igraci GaleOm Mrežne igre 0 12.4.2006 11:35
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com