Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Osnovne komponente

Osnovne komponente Procesori, ploče, memorije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.4.2010, 19:59   #1
salesam
Član
 
Član od: 11.2.2009.
Lokacija: Zemun, Novi grad
Poruke: 81
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Savet od vas

Brat od jednog drugara me zamolio da mu napravim konfiguraciju kao za sebe pa me zanima sta mislite i da li biste nesto izmenili.

Konfiguracija bez misa, tastature i skenera (Cene su okvirne);

DFI LanParty DK 790FXB - 120
AMD Phenom II X3 720 2.8GHz - 95
WD Caviar Black 1TB 64MB SATA300 - 90
CORSAIR 4GB (2x2GB) 1600MHz DDR3 - 140
CLUB 3D Radeon HD 4670 1GB GDDR3 - 65
ENERMAX Pro-82 625W - 150
NZXT Guardian 921 - 85
APC Back-UPS CS 650VA - 90
JBL Creature II - 95
JVC LT-22EX19 ili JVC LT-22DK2BJ - >200 <300
(mozda moze da se nabavi, jos nisam saznao cenu,
a ako ne onda NEC 223WM ili neki SAMSUNG T serije,
mada to moze i sam da izabere kad se odluci za komp)

Da napomenem Intel ne dolazi u obzir (sto se mene tice), a ako on bude hteo Intel nek sam sastavi sta hoce. Stavio sam prvenstveno proizvodjace koje preferiram i koje planiram i sam da uzmem (ako tad budem uspeo da ih nabavim).
salesam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 20:16   #2
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Savet od vas

Citat:
salesam kaže: Pregled poruke
Brat od jednog drugara me zamolio da mu napravim konfiguraciju kao za sebe pa me zanima sta mislite i da li biste nesto izmenili.

Konfiguracija bez misa, tastature i skenera (Cene su okvirne);

DFI LanParty DK 790FXB - 120
AMD Phenom II X3 720 2.8GHz - 95
WD Caviar Black 1TB 64MB SATA300 - 90
CORSAIR 4GB (2x2GB) 1600MHz DDR3 - 140
CLUB 3D Radeon HD 4670 1GB GDDR3 - 65
ENERMAX Pro-82 625W - 150
NZXT Guardian 921 - 85
APC Back-UPS CS 650VA - 90
JBL Creature II - 95
JVC LT-22EX19 ili JVC LT-22DK2BJ - >200 <300
(mozda moze da se nabavi, jos nisam saznao cenu,
a ako ne onda NEC 223WM ili neki SAMSUNG T serije,
mada to moze i sam da izabere kad se odluci za komp)

Da napomenem Intel ne dolazi u obzir (sto se mene tice), a ako on bude hteo Intel nek sam sastavi sta hoce. Stavio sam prvenstveno proizvodjace koje preferiram i koje planiram i sam da uzmem (ako tad budem uspeo da ih nabavim).
Al bi ga ti zEznuo!!!
Prvo uzimas mu maticnu koja je skuplja od samog procesora?!!!!!WTF man?
Stavljas napajanje koje je dovoljno da upali jedan AMG,na potrosaca koji je jednak sibici...Stavi mu grafu 5770,monitor moze i neki za 150e,i koji ce mu djavo taj ups?!Za sta mu sluzi konfa to mi napisi pa cu da ti sastavim...
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 20:19   #3
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: Savet od vas

za sta ce mu komp sluziti? koliko para?
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 20:26   #4
davidhaker26
Veteran
 
Član od: 12.3.2009.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 712
Zahvalnice: 111
Zahvaljeno 154 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku davidhaker26
Određen forumom Re: Savet od vas

Za taj cjenovni rang koji si ti stavio:
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Untitled.png
Viđeno:	78 puta
Veličina:	31,5 KB
ID:	34249  
davidhaker26 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 20:28   #5
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Savet od vas

Citat:
davidhaker26 kaže: Pregled poruke
Za taj cjenovni rang koji si ti stavio:
94 puta jaca konfa nego ona sto mu je ovaj sastavio...
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 21:48   #6
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Savet od vas

bas je lepo covek sastavio
a ono sto si ti sastavio nije lose samo je bacanje para nije efikasno sastavljeno
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 21:48   #7
salesam
Član
 
Član od: 11.2.2009.
Lokacija: Zemun, Novi grad
Poruke: 81
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Savet od vas

Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
Al bi ga ti zEznuo!!!
Prvo uzimas mu maticnu koja je skuplja od samog procesora?!!!!!WTF man?
Stavljas napajanje koje je dovoljno da upali jedan AMG,na potrosaca koji je jednak sibici...Stavi mu grafu 5770,monitor moze i neki za 150e,i koji ce mu djavo taj ups?!Za sta mu sluzi konfa to mi napisi pa cu da ti sastavim...
Ajde da obrazlozim zasto sta, posto kazes da bi ga zeznuo.

Prvo kakve to veze ima sto je ploca skuplja od CPU-a prvi put cujem takav komentar u zivotu od bilo koga?

E sad dalje;
- Ploca je ta posto je jedina Lan Perty koju sam trenutno uspeo da pronadjem.
- Procesor je lako staviti da bude X4 ali tu sam hteo malo da mu ustedim jer mu nece trebati ni toliko (nije gamerski zaludjenik, igra kao i ja po nekad jedino PES i voli Point and click igrice za sta ce mu biti vise nego dovoljno da ima ovaj Phenom X3, a opet je bolje od X2, izvucena zlatna sredina).
- Za graficku sam greskom stavio 4670 umesto 5670 ali bi mu i ova terala ono sto sam naveo od igri (gresku sam napravio jer sam trazio 3D Club ali mogao bi i Sapphire da ide recimo bez problema, jedino sto bi to jos podiglo cenu).
- Za napajanje je bio dogovor da mu uzmem malo jace vrhunskog kvaliteta pa ne vidim sta imas tu da zameris ili mislis da je nesto bolje od Enermaxa (ovo je jedini koji sam nasao, da je bio neki nesto slabiji, stavio bi njega)?
- Za UPS ne razumem pitanje, da li mu nesto fali ili mislis da mu UPS na kompu ni netreba?
- I na kraju kao sto rekoh vec gore monitor moze i sam da odabere ali posto smo obojica ljubitelji JVC-a stavio sam mu njega (to je prvenstveni razlog ali sve jedno niko ne moze da zameri na kvalitetu).
Meni je sva tehnika u kuci JVC (Video, TV, Linija, Digitalac, Diskmen, itd.), a i njemu veci deo pa cisto da uparim.
Kingston sigurno nije bolji od Corsair modula.

Poslednja ispravka: salesam (20.4.2010 u 23:25)
salesam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 21:54   #8
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: Savet od vas

ako nije zaludjenik nema potrebe da daje 930 evra za komp! Pa cak i da je zaludjenik,opet moze da prodje mnogo jeftinije. Za pes mu je dovoljno 500e,cak i vise nego dovoljno
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 23:17   #9
salesam
Član
 
Član od: 11.2.2009.
Lokacija: Zemun, Novi grad
Poruke: 81
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Savet od vas

Citat:
srbdr kaže: Pregled poruke
ako nije zaludjenik nema potrebe da daje 930 evra za komp! Pa cak i da je zaludjenik,opet moze da prodje mnogo jeftinije. Za pes mu je dovoljno 500e,cak i vise nego dovoljno
Nije zaludjenik u igrackom smislu ali mi je trazio da mu komp ima kvalitetne komponente. Tu ne vidim sta sam omanuo, ne znaci da komp treba da plate samo oni kojima sluzi (samo) za igrice, niti da se cena kompa meri po tome koje ces igrice na njemu pokretati.

Ja sam moje kompove do sad placao preko 900e, a od igrica igram gotovo jedino PES, redje simulacije aviona i po neku avanturu (Konan, Tomb Raider, Xena, itd.) ali se nisam nikad pokajao sto sam komp platio malo vise.

Po meni je ova konfiguracija zlatna sredina ali ka vrhu (posto moze samo graficka da se plati kao pola ovog kompa), komponente su kvalitetne od odlicnih proizvodjaca. Ali opet uz ustedu po negde kao sto je X3 CPU za koji verujem da moze da mu obavi sve postavljene zadatke.

Onaj komp (sto je stavio davidhaker) je bolji sto puta, ok.

DFI vs Gigabyte
Corsair vs Kingston
Enermax vs Corsair (ovo kazem sa zaljenjem posto mi je Corsair jedna od omiljenih marki ali je tako). Slazem se da ako ne bi uzeo Enermax, sledeci na redu bi bio neki Corsair, onih ostalih velikana iz te sfere ovde nema, a pitanje je da li stvarno ima i Enermaxa ili je to samo neazurirani zaostatak (e toga ima koliko hocemo).
Nagruvao je grafiku 5870 i vama je to odma bolji komp sto puta, mogao je da stavi onda Radeon HD 5970 2GB GDDR5 i da bude dvesta puta bolji, jel tako?

Drugo, cena kompa koji sam ja sastavio je oko 1200e (i dotle je rekao da mogu da idem, do 120000), a davidhaker u onih 94 hiljade nema monitor, nema UPS, nema zvucnike, kucista ne mogu da se mere, graficka mu je trecina cene, jedino sto je pored nje stavio jace od mene je Phenom X4.

DVD rezac (nisam ni racunao uopste u konf) nek bira sam sta mu volja kao i mis i tastaturu. Skener sam mu predlozio Canon Lide Scan koji licno uzimam od kako su se pojavili i nikad nisam imao sa njima problem, a i lepi su mi. On nije hteo taj pa to nisam ni navodio (svidja mu se Mustek medina sapa sto je ok), stampac mu za sad ne treba.

Poslednja ispravka: salesam (20.4.2010 u 23:29)
salesam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 23:23   #10
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Savet od vas

ako smem da se ubacim u temu da prokomentarisem ali onako (stvarno) iz najbolje namere. Inace ne volim ovakve teme pa ne postujem nista lai sad reko aj da uletim.

Znaci onako najiskrenije gledaj na ovo. Govorim kao neko ko bas ima mnogo iskustav sa komponentama.

1.ploca je ok ali mislim da ne moze da se nadje, a i nema potrebe da se juri bas taj fenseraj
2. procesor OK da kazemo neka kao zlatna sredina, mada tu niko nije pametan sta kupiti.
3. hard ok, stvarno dobar ali sto to kupiti kad sad ima za manje pare samsung f3
4. grafa totalni promasaj, znaci bez HD5770 sa min 512MB necu ni da razgovaram u tako skupoj masini pa makar bila samo za tetris i tablic
5. napajanje super vrhunsko ali i super nepotrebno za ovu masinu i super skupo i super se tesko nalazi
6. kuciste aj da kazemo ok ali opet po meni ima i boljih za te ili slicne pare
7. ovo dalje necu da komentarisem posto je to vise stvar ukusa i potrebe

eto toliko od mene
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 23:32   #11
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Savet od vas

Citat:
salesam kaže: Pregled poruke
Ajde da obrazlozim zasto sta, posto kazes da bi ga zeznuo.

Prvo kakve to veze ima sto je ploca skuplja od CPU-a prvi put cujem takav komentar u zivotu od bilo koga?

E sad dalje;
- Ploca je ta posto je jedina Lan Perty koju sam trenutno uspeo da pronadjem.
- Procesor je lako staviti da bude X4 ali tu sam hteo malo da mu ustedim jer mu nece trebati ni toliko (nije gamerski zaludjenik, igra kao i ja po nekad jedino PES i voli Point and click igrice za sta ce mu biti vise nego dovoljno da ima ovaj Phenom X3, a opet je bolje od X2, izvucena zlatna sredina).
- Za graficku sam greskom stavio 4670 umesto 5670 ali bi mu i ova terala ono sto sam naveo od igri (gresku sam napravio jer sam trazio 3D Club ali mogao bi i Sapphire da ide recimo bez problema, jedino sto bi to jos podiglo cenu).
- Za napajanje je bio dogovor da mu uzmem malo jace vrhunskog kvaliteta pa ne vidim sta imas tu da zameris ili mislis da je nesto bolje od Enermaxa (ovo je jedini koji sam nasao, da je bio neki nesto slabiji, stavio bi njega)?
- Za UPS ne razumem pitanje, da li mu nesto fali ili mislis da mu UPS na kompu ni netreba?
- I na kraju kao sto rekoh vec gore monitor moze i sam da odabere ali posto smo obojica ljubitelji JVC-a stavio sam mu njega (to je prvenstveni razlog ali sve jedno niko ne moze da zameri na kvalitetu).
Meni je sva tehnika u kuci JVC (Video, TV, Linija, Digitalac, Diskmen, itd.), a i njemu veci deo pa cisto da uparim.
Kingston sigurno nije bolji od Corsair modula.
Pa zar nije bolje da uzme jaci proc,i slabiju plocu,nego obrnuto...
Za napajanje,sam hteo da kazem da je dovoljno i neko slabije,jer taj enermax je za najsnaznije konfe sto ova nije...Znaci moze chieftec 600 cft,ili neki cors do 7500 din,a ne taj od 11k..
Ups,sta cemu to?Ne zivi valjda u nekoj supi gde se struja gasi na svakih 2 sata i dolazi na svakih pola...
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 23:35   #12
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Savet od vas

koji bre chieftec CFT, za ovo sto je on naveo moze i chiftec GPS od 400w, potpisujem, usudio bih se da kazem da bi i onaj bolji frontier od 500w ovo gurao
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 23:35   #13
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: Savet od vas

jel mu ovo odgovara? ima monitor,mis, tastaturu,neke zvucnike,stavio sam te zbog cene,cisto da naguram na 120000.
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 23:45   #14
salesam
Član
 
Član od: 11.2.2009.
Lokacija: Zemun, Novi grad
Poruke: 81
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Savet od vas

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
ako smem da se ubacim u temu da prokomentarisem ali onako (stvarno) iz najbolje namere. Inace ne volim ovakve teme pa ne postujem nista lai sad reko aj da uletim.

Znaci onako najiskrenije gledaj na ovo. Govorim kao neko ko bas ima mnogo iskustav sa komponentama.

1.ploca je ok ali mislim da ne moze da se nadje, a i nema potrebe da se juri bas taj fenseraj
2. procesor OK da kazemo neka kao zlatna sredina, mada tu niko nije pametan sta kupiti.
3. hard ok, stvarno dobar ali sto to kupiti kad sad ima za manje pare samsung f3
4. grafa totalni promasaj, znaci bez HD5770 sa min 512MB necu ni da razgovaram u tako skupoj masini pa makar bila samo za tetris i tablic
5. napajanje super vrhunsko ali i super nepotrebno za ovu masinu i super skupo i super se tesko nalazi
6. kuciste aj da kazemo ok ali opet po meni ima i boljih za te ili slicne pare
7. ovo dalje necu da komentarisem posto je to vise stvar ukusa i potrebe

eto toliko od mene
Svaka cast na odgovoru, to sam i trazio, takav savet.

1. Ljubitelj sam DFI-a sta da radim, a uspeo sam jedino njega da izboksujem.
2. Tacno tako, znam i ja da je X4 bolje nego X3 ali realno danasnji CPU-evi su uvelko prevazisli 99,99% nasih stvarnih potreba, sve one price po casopisima su cista navlakusa. Pa necu ja, ti ili on da radim simulacije nuklearnih proba na kompu pa da trazim toliku procesorsku snagu. Meni bre legendarni Barton (2500) na starom kompu tera dosta toga i dalje (nesto uz poteskoce ali stvarno dosta toga tera).
3. Jedini razlog je sto sam do sad uzimao samo WD (prosto sam sa njima poceo i tako nastavio) i jednom samo jednom drugaru Seagate-a. Citao sam o Samsungovim HDD-ovima ali nemam pojma ni kako rade (kolika im je buka), ni kakav je kvalitet, cak ni kolika je garancija (znaci to jbi bilo bas rekla kazala, a WD sam stvarno dosta korisitio i ja licno, a i svima sam osim ono jednom stavljao njih).
4. Obrazlozio sam gore, hteo sam 5670 ili 5770 ali sam trazeci bas 3D Club napravio lapsus (da dodam od grafi sam licno koristio samo 3D Club i Sapphire i po jednom MSI i Power Color. I tako sam se pokajao posebno sa MSI-em da nemam reci da ti opisem, rekoh to djubre nikad vise u komp, barem u moj ne). Za druge sam uzimao i HIS, i Gigabyte, cak u jednom slucaju i ASUS (jezim se na njih), itd.
5. Za to je trazio vrhunski kvalitet i dobio ga je pod uslovom da ga stvarno ima. Recimo ni Enermax nisam imao licno ali da je vrh, jeste, tu nema dileme.
6. Kuciste sam birao vise po lepoti, a ne moze da ne valja kad valjaju razne dju**adi od 1000-2000, onda i ovo mora da bude dobro, a priznaces da izgleda vrh.
7. Bas tako, ostalo i moze da bira sam.

Nego jel i ti mislis da na (ovakav) komp ne treba da ide neki solidan UPS?

PS. Sad sam video pa da dodam, Chieftec-a (ne znam ni da mu napisem ime) ni u ludilu. Corsair naravno da moze. I da dodam da znam da je za skoro svaki komp dovoljno oko 450W snage osim za neke azdaje ali takvima samo jedna komponenta kosta preko 500jura, a to ni ne gledam jer su to bacene pare.

Poslednja ispravka: salesam (21.4.2010 u 0:44)
salesam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 23:49   #15
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Savet od vas

dobar je guardian ali nije bas toliko lep, fora je sto ovi iz nzxt-a znaju dobro da nasviraju slike, video sam kuciste uzivo, niti je toliko vitko kao na slikama niti toliko sljasti niti je bas nesto kvalitetno, realno mislim da cak ni ne vredi te pare, npr onaj chieftec 07 dragon dog ga je bilo za 8000 bio je keva za ovo
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 23:54   #16
salesam
Član
 
Član od: 11.2.2009.
Lokacija: Zemun, Novi grad
Poruke: 81
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Savet od vas

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
dobar je guardian ali nije bas toliko lep, fora je sto ovi iz nzxt-a znaju dobro da nasviraju slike, video sam kuciste uzivo, niti je toliko vitko kao na slikama niti toliko sljasti niti je bas nesto kvalitetno, realno mislim da cak ni ne vredi te pare, npr onaj chieftec 07 dragon dog ga je bilo za 8000 bio je keva za ovo
Ja sam sebi hteo da uzmem Tagan ali ga vise nema. Daj neki drugi predlog, nemoj Chiftec molim te. Ti napisi ja cu da vidim da mu skinem sliku pa cu mu pokazati. Video sam lep i Thermaltake ali mu nisam zapamtio oznaku.
salesam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2010, 0:00   #17
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Savet od vas

pa za te pare jedino CM 690

za vece pare
antec 900 ili 1200
zalman gs1000
TT Xaser VI MX

za manje pare;
nzxt beta
xigmatek asgard
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2010, 0:09   #18
salesam
Član
 
Član od: 11.2.2009.
Lokacija: Zemun, Novi grad
Poruke: 81
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Savet od vas

nikola87,

Antece sam pogledao i nisu mi nesto. Posle cu ove druge sto si naveo, nego setio sam se da sam skinuo ranije neke slike kucista pa samo da nadjem gde sam ih smestio pa cu okaciti da vidis (dobro si me potsetio nenamerno - sad kad smo krenuli o kucistima palo mi na pamet).

Nego reci mi kako ovde da okacim vise fajlova od tri ili moram iz etapa to da radim.
salesam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2010, 0:13   #19
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Savet od vas

aj tu sam jos max 10min

ako ti antec nije nesto, ja onda ne znam o cemu mi pricamo, bolje od toga neces naci
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2010, 0:18   #20
salesam
Član
 
Član od: 11.2.2009.
Lokacija: Zemun, Novi grad
Poruke: 81
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Savet od vas

Evo ih naka.

Poslednja ispravka: salesam (23.10.2011 u 0:40)
salesam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Bioware, Interplay, Black Isle, Troika... The mighty Boo Role-Play 470 13.2.2020 14:49
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Da li neko može da pomogne... da da neki savet Byk. Zaštita 14 19.6.2008 4:08
Koju memoriju od 1GB (potrebna pocetnicka pomoc) jonathan ŠDK - Osnovne komponente 19 11.5.2007 15:51
skinuti film od 700mb za 2h konekc. od 256kb?! Master Neo Internet usluge 13 19.10.2006 15:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com