Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.2.2012, 0:16   #2061
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Ajde sad,preteraste ga malo.Nije igra jos ni izasla a vi je vec zestoko pljujeteuostalom nije BioWare zeljan para vec EA,oni su ti koji forsiraju DLC politiku.Ne pada mi na pamet da kupujem original,zeleo sam to ali zelim takodje da odigram ko covek sve ono sto igra pruza.Origin jos i ajde,ali $$$ politika je prelila casu.To naravno ne znaci da igra nece biti dobra,pljuvati demo je smesno raditi.Mada mogu u pare da ME4 nece ni biti RPG,vec konkurent Gears of War-u.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 0:19   #2062
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
A, ti si genije sto ces da piratizujes?
Genije? Nah...pun forum genija...suvisno je...

Samo cenim svoj novac...i necu da njime podrzavam jbni Bioware/EA i njihovu alavost.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 1:00   #2063
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Uros12 kaže: Pregled poruke
Ajde sad,preteraste ga malo.Nije igra jos ni izasla a vi je vec zestoko pljujeteuostalom nije BioWare zeljan para vec EA,oni su ti koji forsiraju DLC politiku.
Ma ne ne bi Bioware, bio kriv, nece oni pare, to je EA gramziv, ma pravili bi oni bolje igre, ali im EA daje veoma kratke rokove, nisu oni napravili DA2 sra#em, to im je EA naredio da naprave sra#e jer... jer su zli, hajde ljudi ne budimo smesni, ovo je nesto sto se zove evolucija, videli su da su im prolazili NWN premium moduli i godinama su postajali sve bezobrazniji i bezobrazniji.

Wow kako je to lep svet, Bioware je isti onaj tim simpaticnih zaljubljenika koji su napravili prvi Baldur's Gate dok je EA tim beskrupuloznih biznismena u kosuljama sa belim kragnama i odelima od 5000 evra, pa ih oni jadne izrabljuju, a oni ne bi hteli nego im ovi drze kalasnjikove na slepoocnicama.

Mislim reci tako nesto je nepoznavanje fundamenata funkcionisanja ekonomije, igracke industrije, odnosa developera i producenta i jos mnogih stvari, lepo je to braniti Bioware zbog neceg sto je mozda za neke predstavljao ali ovakvo nerealno slikanje stvari stvarno nema smisla.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Equilibrium na korisnoj poruci:
bokela (24.2.2012), Mocko (24.2.2012), nameless1 (24.2.2012)
Stara 24.2.2012, 1:01   #2064
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Genije? Nah...pun forum genija...suvisno je...
Dobra, dobra..

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Samo cenim svoj novac..
A svako ko kupi ME3 ga ne ceni, i ovca je?

Citat:
Uros12 kaže: Pregled poruke
Mada mogu u pare da ME4 nece ni biti RPG,vec konkurent Gears of War-u.
Cek, zar to vec nije ME3 (pa i ME2)?
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 1:03   #2065
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke



A svako ko kupi ME3 ga ne ceni, i ovca je?

Manje-vise...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 1:32   #2066
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Heh, da predpostavim.. TOR te je totalno dekintirao, pa sada nemas para za ME? Bolje priznaj, nego da varas ovaj jadni narod ovde..
Ahahahah al si cinichan
Mozda nam se samo mladi padawan vulee pridruzuje na tamnoj strani
we have cookies
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 6:46   #2067
anded zombi leš!
Banned
 
Član od: 9.1.2010.
Lokacija: Groblje... bilo koje!
Poruke: 212
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 132 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
sav moj novac u buducnosti ide ljudima koji nisu gramzivi (CD projekt).

Najgore je sto znam da ce biti brdo placenih recenzija. Nadam se da SK nece podlegnuti pritisku, ni ovaj put!
CD Projekt bi odbio neke silne pare iz EA, aktivižna ili Ubisofta?

Da, veoma je bitno da se igra dobro predstavi na jakom i razvijenom srpskom tržištu zabavnog softvera.
anded zombi leš! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 10:17   #2068
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
Ma ne ne bi Bioware, bio kriv, nece oni pare, to je EA gramziv, ma pravili bi oni bolje igre, ali im EA daje veoma kratke rokove, nisu oni napravili DA2 sra#em, to im je EA naredio da naprave sra#e jer... jer su zli, hajde ljudi ne budimo smesni, ovo je nesto sto se zove evolucija, videli su da su im prolazili NWN premium moduli i godinama su postajali sve bezobrazniji i bezobrazniji.

Wow kako je to lep svet, Bioware je isti onaj tim simpaticnih zaljubljenika koji su napravili prvi Baldur's Gate dok je EA tim beskrupuloznih biznismena u kosuljama sa belim kragnama i odelima od 5000 evra, pa ih oni jadne izrabljuju, a oni ne bi hteli nego im ovi drze kalasnjikove na slepoocnicama.

Mislim reci tako nesto je nepoznavanje fundamenata funkcionisanja ekonomije, igracke industrije, odnosa developera i producenta i jos mnogih stvari, lepo je to braniti Bioware zbog neceg sto je mozda za neke predstavljao ali ovakvo nerealno slikanje stvari stvarno nema smisla.
Pa pogledaj i sam,Bioware pravi losije igre(od onih nekadasnjih)otkad su pod EA-jem.Ne kazem da su oni cvecke ali pobogu svi znamo sta EA pravi od razvojnih timovauostalom,to je samo jedna losa igra od nekoliko njih koje su izasle skorijeg datuma.Jeste da sad svi mislite da ce i ME3 biti isti fail kao DA2,ali ja ne verujem.A rekao sam da pre svega mislim da su losi zato sto forsiraju DLC-jeve.
Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke

Cek, zar to vec nije ME3 (pa i ME2)?
Mislio sam na to da ce potpuno izbaciti RPG mehaniku i ostaviti dijaloge cisto da se kaze da nije mindless rokacina
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 10:29   #2069
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 973
Zahvalnice: 797
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

sve mi se vise cini da ce 99%igracke populacije da propusta ovakve naslove od sada posto izgleda da su bas resili da po zatvaraju sve warez sajtove i da totalno uniste pirateriju...a opet koliko god se vi busali gore da su ovce za sisanje jesu...prost razlog je sto je kod nas standard ocajan..dok u zapadnim zemljama za prosecnu platu cena igrice nije nista to mogu kod nas da prijuste ili ljudi koji su kod mame i tate i ne mare za tudj dinar ili ako imaju neku besnu platu a onda skidam kapu a kad vi pogledate da je prosecna plata u srbiji tolika kolika je onda ko normalan moze da pljune 40-50$ za igricu koju pritom kad predje ima da frljne sa strane.....opet ovo je mass effect 3 tema i video sam jutros da se pojavila za PS3 tako da ako ne pogase ove vece sajtove imacemo i mi (kuvari) cemu da se nadamo!!
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 10:37   #2070
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Heh, da predpostavim.. TOR te je totalno dekintirao, pa sada nemas para za ME? Bolje priznaj, nego da varas ovaj jadni narod ovde..
Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Not really, taman sam isplanirao tako da mi pretplata ističe kada ME3 izlazi, kako ne bih bacio ni centa
E znam da je ovde to offtopic, nego ste me vas dvojica podsetili kada ste spomenuli SW TOR u ovoj temi. Nisam verovao jutros kada sam video
Reših posle 100 godina da se ulogujem na svoj BW Social nalog, kada ono stoji:



Hahaha nisam verovao
Neko bi verovatno ubio za ovaj beta key! Ko zna za "koliko" sam mogao da ga utopim, umesto što ga protraćih ovako u neznanju
Ignorance is bliss...

Poslednja ispravka: bokela (24.2.2012 u 10:45)
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bokela na korisnoj poruci:
Asmodeus (24.2.2012)
Stara 24.2.2012, 10:50   #2071
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Ja sam isto tako dobio beta key gratis.
Ali sam ga na verme poklonio drusvu ovde na forumu.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 10:55   #2072
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Ko zna cime su Bioovce lansirale ME3 kada je zavrsio ovde... http://masseffect.com/space/SFO/
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dreamfall na korisnoj poruci:
bokela (24.2.2012)
Stara 24.2.2012, 11:15   #2073
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ja sam isto tako dobio beta key gratis.
Ali sam ga na verme poklonio drusvu ovde na forumu.
Ma samo da sam na vreme proverio nalog, sigurno bih usrećio nekoga... šteta Ne verujem da bih ga ja igrao....

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Ko zna cime su Bioovce lansirale ME3 kada je zavrsio ovde... http://masseffect.com/space/SFO/
vremenski baloni
prvo kada sam čuo vest istripovao sam se da će stvarno par kopija biti lansirano u svemir kao uzputni cargo neke space misije, kao što je to blizz uradio. Međutim samo su ih podigli sa balonima...
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 12:02   #2074
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
bokela kaže: Pregled poruke
vremenski baloni
prvo kada sam čuo vest istripovao sam se da će stvarno par kopija biti lansirano u svemir kao uzputni cargo neke space misije, kao što je to blizz uradio. Međutim samo su ih podigli sa balonima...
Pa vremenskim balonima je plafon kada predju 18 km kada pucaju, sto je daleko od granice atmosfere i svemira...ja sam pomislio da ce da puste stratosferske ojacane balone punjene vodonikom koji pucaju odmah po izlasku iz stratosfere Zemlje...kao sto se ovaj cika popeo na 31km u helijumskom stratosferskom balonu i onda je skocio...nesto sto je na mojoj to-do listi pre nego sto umrem

http://www.youtube.com/watch?v=dvtkhVW-a2Y

BTW jedan od onih poklona koje Bioovce najavljuju da ce da padnu sa neba uz ME3 disk bi trebalo da bude i maketa Normandije

Poslednja ispravka: Dreamfall (24.2.2012 u 12:08) Razlog: typo
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dreamfall na korisnoj poruci:
bokela (24.2.2012)
Stara 24.2.2012, 12:15   #2075
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Šta mislite, hoće li da pojeftine DLC pakovi za ME2 kada izađe ME3?

Imam ME2 Box sa osnovnim Cerberus Network DLC-om ali bih želeo da kompletiram igru samo sa story paketima, pošto me ne zanimaju oni armor+weapon i appearance pakovi!
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 12:19   #2076
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Ako je nulta tacka Severni pol, Zemlja se okrece suprotno kazaljkama na satu...kada se stratosferski balon lansira ka stratosferi trebalo bi da predje put od oko 35km, mozda ga vetar skrene tu i tamo, brzina uzdizanja mu je oko 150m u minuti, da bi presao 1km treba mu oko 7 min, a za 35 km oko 245min tj oko 4 sata, brzina rotacije Zemlje na Ekvatoru je oko 1675 km/h, za 4 sata fiksna tacka na ekvatoru ce se pomeriti 6700 km, ako nekim cudom ti baloni nemaju sistem navodjenja da ostanu iznad grada/drzave koja ga je lansirala onda bi kopija lansirana iz San Franciska zavrsila negde ovde Kiritimati
S tim sto to ne funkcionise tako dokle god si u zemljinoj atmosferi.

Inace bi malo poskocio i spljostio si u prvu zgradu jer bi ona udarila u tebe brzinom od 1000-1500km na cas sto je dovoljno da te skupljaju ne metlom ili usisivacem, nego dzogerom zato sto bi se pretvorio u kasu.

Isto tako let avionom na istok na 10,000m visine bi bio besmislen jer letis sporije nego sto se zemlja okrece tako da bi onda ustvari isao unazad.

Naravno, odredjena odstupanja zbog vetra mogu biti ali zbog zemljine rotacije njet dokle god su baloni u atmosferi a bice sve vreme.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 13:34   #2077
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
S tim sto to ne funkcionise tako dokle god si u zemljinoj atmosferi.

Inace bi malo poskocio i spljostio si u prvu zgradu jer bi ona udarila u tebe brzinom od 1000-1500km na cas sto je dovoljno da te skupljaju ne metlom ili usisivacem, nego dzogerom zato sto bi se pretvorio u kasu.

Isto tako let avionom na istok na 10,000m visine bi bio besmislen jer letis sporije nego sto se zemlja okrece tako da bi onda ustvari isao unazad.

Naravno, odredjena odstupanja zbog vetra mogu biti ali zbog zemljine rotacije njet dokle god su baloni u atmosferi a bice sve vreme.

Ne sporim ja da si ti upravu, ovo sam pisao iz zezancije zato sto mi je cela ideja odlaska u svemir uz pomoc meteoroloskog balona glupa...da bi otisli u 'pravi' svemir tj da bi totalno napustili sve slojeve atmosfere potrebno je da odnesu disk na oko 800 km od povrsine Zemlje sto mu dodje jako skupo i neostvarljivo sa baloncetom cak i satlove nose 'samo' u termosferu... pa ajde da kazemo da su usli u stratosferu i presli je do pola kada stvari vec nisu toliko plave kao u prvih 15 km od Zemlje to je i dalje atmosfera i nema veze sa svemirom...bilo kako bilo, jedini faktor koji utice na to gde ce disk da zavrsi je vetar, osim ako nemaju neki drugi nacin za navigaciju balona.

Samo to za zgradu...poskok traje oko 1s kako je brzina kretanja Zemlje oko 465m/s morao bi da stojis bar na 464 metara od neke zgrade ne bi li te udarila kad poskocis
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 13:41   #2078
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Aj se sada raspravljajte oko toga.

Inace, po nekim mojim trigonometrijskim proracunima, a imajuci u vidu metereoloske uslove i polozaj Meseca, sondu sa igricom treba traziti u trouglu Vrcin - Zaklopaca - Lestane.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 18:39   #2079
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Aj se sada raspravljajte oko toga.

Inace, po nekim mojim trigonometrijskim proracunima, a imajuci u vidu metereoloske uslove i polozaj Meseca, sondu sa igricom treba traziti u trouglu Vrcin - Zaklopaca - Lestane.
Naspram rasprave o velicini grudi od piksela na zeni on piksela, ovo je vrhunac intelektualne debate.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 10 korisnika se zahvaljuje korisniku Sarmatian na korisnoj poruci:
Biggus Dickus (24.2.2012), bokela (25.2.2012), Mocko (24.2.2012), nameless1 (24.2.2012), Pandemonium (24.2.2012), Sakiboj (25.2.2012), simets (25.2.2012), Skenderevo (24.2.2012), Vulee (24.2.2012), zokocx (24.2.2012)
Stara 24.2.2012, 22:55   #2080
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Kad smo vec kod dugmeta...

Ovo mi je bila 10.000 poruka, a da nisam primetio skoro nedelju dana.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, multiplayer, rpg, srbija


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Problem sa Mass effect igrom Vestax Kvarovi 6 24.6.2009 14:00
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com