Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.8.2009, 10:30   #261
Ayatollah
Član
 
Član od: 29.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 96 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Citat:
RPGpred@tor kaže: Pregled poruke
jel mogu da downloadujem ovu igru
Možeš. Idi na http://www.lotro-europe.com/?territory=EnglishU, izaberi opciju "Try now" u gornjem delu ekrana i prati korake. Generisaćeš trial key za 14 dana i nakon toga ćeš da registruješ account u Codemastersu. Moja preporuka je da prvo skineš client sa LOTRO-Europe, a tek onda da generišeš key i otvaraš account, obzirom da je client veliki i da njegovo skidanje može prilično potrajati (glupo je da se registruješ na trial, a onda da izgubiš ceo dan skidajući klijenta).

Ako imaš još neko pitanje, javi !
Ayatollah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ayatollah na korisnoj poruci:
RPGpred@tor (21.8.2009)
Stara 19.8.2009, 10:31   #262
Ayatollah
Član
 
Član od: 29.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 96 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Citat:
RPGpred@tor kaže: Pregled poruke
Znam da nije tema za lord ali molim vas imam piratsku verziju WoW-a 2.4.3 trazi mi sledecu jer pise release jer ja mogu i dalje na 2.4.3 ili moram na 3.0.1 da se mucim da skinem 2 gigabita kad udjem u igru i connect kaze unable to validate game version POMOC MILM VAS
A što ne postaviš to pitanje na temi za WOW
Ayatollah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2009, 14:39   #263
RPGpred@tor
Novi član
 
Član od: 15.8.2009.
Poruke: 20
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Citat:
Ayatollah kaže: Pregled poruke
Možeš. Idi na http://www.lotro-europe.com/?territory=EnglishU, izaberi opciju "Try now" u gornjem delu ekrana i prati korake. Generisaćeš trial key za 14 dana i nakon toga ćeš da registruješ account u Codemastersu. Moja preporuka je da prvo skineš client sa LOTRO-Europe, a tek onda da generišeš key i otvaraš account, obzirom da je client veliki i da njegovo skidanje može prilično potrajati (glupo je da se registruješ na trial, a onda da izgubiš ceo dan skidajući klijenta).

Ako imaš još neko pitanje, javi !
Sta je zip postal code
RPGpred@tor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2009, 14:47   #264
Garinca
Član
 
Član od: 6.4.2008.
Lokacija: Petrovac na Mlavi
Poruke: 161
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 26 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Zip postal code-postanski broj
Garinca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Garinca na korisnoj poruci:
RPGpred@tor (21.8.2009)
Stara 21.8.2009, 0:47   #265
RPGpred@tor
Novi član
 
Član od: 15.8.2009.
Poruke: 20
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Da.Za**** sam se prvo sam se registrovao.Da vas pitam kako da skinem client!

Poslednja ispravka: RPGpred@tor (21.8.2009 u 11:55)
RPGpred@tor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2009, 15:34   #266
RPGpred@tor
Novi član
 
Član od: 15.8.2009.
Poruke: 20
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

downloadujem client ali fajl je winrar jel tako treba i jos nesto kad stigne do oko 3 mb zastane i kaze nemoze dalje mozete da mi onako sazvakano podd1.-2. sve objasnite gde da sskinem-i sta posle PLS
RPGpred@tor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2009, 19:24   #267
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Ima li u Srbiji prepaid kartica za Lotro ili se mora preko kreditne?
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2009, 20:04   #268
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Bilo ih je u GameSu pre nekog vremena, tako da ih verovatno ima i sada.
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2009, 11:30   #269
Radgost
Novi član
 
Član od: 16.9.2009.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Angry Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Pozdrav svima.Igram lotro na eldaru vec neko vreme i sad sam naisao na problem koji ne znam kako da resim.Naime,vec dva meseca ne mogu da igram.Kada sam 8-og septembra uplatio preko Master card-a jednomesecnu pretplatu,pisalo mi je u acc manage sistem:Next payment due 8.septembar!!??Ok,u toku je bila "Welcome back week"mislio sam da je neka greska trenutna.Medjutim kada je ta nedelja prosla, pisalo je da mi je status closed!?Dobro,rekao sam sebi ,zaje---li su me,ok.Odlucio sam da uzmem visa internet karticu, i pre nego sto mi je stigla,par puta sam pregledao svoj profil na codemastersu,kad ono,stoji status closed,next payment due todayNe razumem!I juce kada sam konacno,bez obzira na sve,opet uplatio jednomesecni fee preko visa kartice pisalo mi je status;open,next payment due:TODAY!!?Juce sam igrao lotro do ponoci,kada sam bootovan,status mije promenjen u cancelled,Next payment due TODAY,a od jutros konacno stoji status ;closed,next payment due TODAY!!!!Dakle,zakljucak je da i kad bi kupio tromesecnu game karticu igrao bih,do ponoci,ni minut vise!!Dali neko moze da mi da neki savet,da li neko kapira u cemu je fora??Ja sam poslao pismo cdm-u,ali oni su mi ko neki roboti,koji se uvek izvinjavaju,ali ne mogu da pomognu!!

Poslednja ispravka: Radgost (16.9.2009 u 15:31)
Radgost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2009, 22:58   #270
Ayatollah
Član
 
Član od: 29.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 96 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Citat:
Radgost kaže: Pregled poruke
Pozdrav svima.Igram lotro na eldaru vec neko vreme i sad sam naisao na problem koji ne znam kako da resim.Naime,vec dva meseca ne mogu da igram.Kada sam 8-og septembra uplatio preko Master card-a jednomesecnu pretplatu,pisalo mi je u acc manage sistem:Next payment due 8.septembar!!??Ok,u toku je bila "Welcome back week"mislio sam da je neka greska trenutna.Medjutim kada je ta nedelja prosla, pisalo je da mi je status closed!?Dobro,rekao sam sebi ,zaje---li su me,ok.Odlucio sam da uzmem visa internet karticu, i pre nego sto mi je stigla,par puta sam pregledao svoj profil na codemastersu,kad ono,stoji status closed,next payment due todayNe razumem!I juce kada sam konacno,bez obzira na sve,opet uplatio jednomesecni fee preko visa kartice pisalo mi je status;open,next payment due:TODAY!!?Juce sam igrao lotro do ponoci,kada sam bootovan,status mije promenjen u cancelled,Next payment due TODAY,a od jutros konacno stoji status ;closed,next payment due TODAY!!!!Dakle,zakljucak je da i kad bi kupio tromesecnu game karticu igrao bih,do ponoci,ni minut vise!!Dali neko moze da mi da neki savet,da li neko kapira u cemu je fora??Ja sam poslao pismo cdm-u,ali oni su mi ko neki roboti,koji se uvek izvinjavaju,ali ne mogu da pomognu!!
Ja mislim da ni oni sami ne znaju kako to njihovo čudo funkcioniše, pa zato i ne odgovaraju. Meni se dešavalo da ukucam game card tri dana ranije, i da mi stoji da je prihvaćen, a da me igra butuje u sred raida u Carn Dumu. Ne znam stvarno šta da ti kažem, jer sam i sam doživeo gomilu gluposti sa njihovim sistemom naplate - probaj sve što ti padne na pamet, reaktiviraj pretplatu opet, pokušaj da se uloguješ, plati još jedan fee ili ukucaj game card (vrlo je moguće da dobiješ duplu pretplatu), promeni način plaćanja pa vrati na stari, možda nešto upali...

Inače, ako ti je za utehu, najavljena je nova ekspanzija Siege of Mirkwood, u kojoj će biti uključena cela Mrka šuma i Dol Guldur kao glavni raid, sa šibanjem protiv Nazgula i njegove ptičurine na vrhu kule, a level cap će otići na 65 lvl. Obećava na papiru.
Ayatollah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2009, 14:24   #271
Radgost
Novi član
 
Član od: 16.9.2009.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Zahvaljujem se na savetu,probao sam da promenim nacin placanja,medjutim sta god da uradim,stoji mi next payment due today.Puko sam 30 eura da isprobam sve varijante.Besan sam toliko da bih se za **** svoje ujeo da mogu.Sada cu lepo da deinstaliram igru,spalicu sve u kuci sto podseca na Lotr,i zaboraviti da je ikada postojala ova igra.
Radgost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2009, 14:54   #272
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Citat:
Radgost kaže: Pregled poruke
Zahvaljujem se na savetu,probao sam da promenim nacin placanja,medjutim sta god da uradim,stoji mi next payment due today.Puko sam 30 eura da isprobam sve varijante.Besan sam toliko da bih se za **** svoje ujeo da mogu.Sada cu lepo da deinstaliram igru,spalicu sve u kuci sto podseca na Lotr,i zaboraviti da je ikada postojala ova igra.
Probaj da nadjes kontakt telefon , da ih zoves i direktno im objasnis problem , mada ako poziv nije besplatan moze dosta da te kosta:S
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2009, 10:16   #273
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Citat:
Ayatollah kaže: Pregled poruke
Kraljevi iz Codemastersa su konačno omogućili da se plaća direktno karticom, bez PayPal-a ili Click&Buy-a. Nije im trebalo ni dve godine. Videćemo sutra i da li to čudo radi.

Inače, juče sam stigao do 60-tog lvl-a. Kakav lep osećaj, ne moram više da jurim kvestove i exp poene, već mogu da se koncentrišem na glavnu priču i crafting (sledeći cilj - postati Grand Supreme crafter u sve tri oblasti, najbliži sam u Prospectingu).

Inače, svaka čast Codemastersu na uvođenju sesija - jesu kratke (barem prve dve, sa oslobađanjem Balroga za vreme Durina VI i poslednjom borbom i junačkom pogibijom Balinovih patuljaka u Moriji), ali predstavljaju lep izlet u istoriju Srednje zemlje i događaje o kojima sam do sada samo čitao.
Sa bilo kojom karticom? Ja, kao sto vec napisah imam Visa Internet od intese. Hoce li to funkcionisati?
A posto vidim da si ovo napisao pre nekog vremena sta se desilo? Jel radi?

Gratz na lvlu 60, i ja sam ga skoro dostigao (ja igram na Snowbourn) ali se ne slazem da nema questinga i exp Moras da levelujes Legendary weapon, da nabavis radiance gear, da radis na svojim virtue - traitovima da dobijes reputaciju u Lorienu, ih bre, posla koliko oces

P.S. Nije Codemasters nego turbine
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 2:55   #274
blackurizen
Član
 
Član od: 14.11.2009.
Poruke: 81
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

ljudi pogledaj te ovo

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/g...re/4292/page/1
blackurizen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku blackurizen na korisnoj poruci:
laki1991 (5.6.2010)
Stara 5.6.2010, 9:33   #275
laki1991
Veteran
 
Član od: 6.9.2009.
Lokacija: NBgd
Poruke: 757
Zahvalnice: 166
Zahvaljeno 32 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

ako ovo bude istina ...
laki1991 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 11:39   #276
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Istina je...evo pise na official sajtu.. I bilo je za ocekivati. F2P sistem je preporodio neke ranije P2P igre...recimo DDO koji je nakon prelaska na f2p model placanja podigao svoju bazu igraca i primanja za oko 40%. Buducnost lezi u f2p...samo treba vremena da shvate i ostali...
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 12:55   #277
laki1991
Veteran
 
Član od: 6.9.2009.
Lokacija: NBgd
Poruke: 757
Zahvalnice: 166
Zahvaljeno 32 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

zasto na sajtu pise sign up for beta ? ponovo prave igru ili koriste staru ?
laki1991 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 15:19   #278
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Citat:
laki1991 kaže: Pregled poruke
zasto na sajtu pise sign up for beta ? ponovo prave igru ili koriste staru ?
Pa to je stara igra u novom pakovanju. U sustini menja se platni sistem igre i jos poneki detalji. I da bi bili sigurni da to sve funkcionise kako treba testirace igru prvo pre nego sto je puste kao zavrsenu. Zato ce biti beta testiranje. I da vrlo verovatno je da ce igra imati neke premium dodatke koji nece biti dostupni ukoliko ne pljunes kintu.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 15:21   #279
laki1991
Veteran
 
Član od: 6.9.2009.
Lokacija: NBgd
Poruke: 757
Zahvalnice: 166
Zahvaljeno 32 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Znaci bice cache shop.
Ali da li cemo dobiti samo shadows of angmar ili ce ukljuciti siege of mirkwood i mines of moria u paket ?
laki1991 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 16:20   #280
Mare911
Član
 
Član od: 17.11.2006.
Poruke: 327
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 165 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

http://www.keenandgraev.com/?p=3879
Mare911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
lord of the rings, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Lord of the Rings Trilogy Boris Zegarac Kompjuteri i film 221 29.6.2011 1:17
Kojem se RPG-u najviše nadate? Guardian Role-Play 310 13.10.2009 13:23
Lord of the Rings : Conquest Markosam Akcione igre 79 1.4.2009 13:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com