Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.6.2010, 8:25   #1
marcos
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Poruke: 176
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Outlook obrisao mailove

Desio mi se strasan problem sa Outlook Express-om. Juce mi je pri iskljucivanju izbacio poruku da je memorija puna i da mora da "sabije" mailove. To mi se i ranije desavalo i nikada nije bilo problema. Odradi nekih 5-6 minuta i sve je OK. Medjutim, juce mi je, posle te operacije, nestalo mailova iz Inbox-a za oko pola godine!!! Ti mailovi su mi veoma bitni (firma), pa me zanima da li su trajno izgubljeni ili mogu nekako da se vrate?

Zanimljivo je da sam posle toga u Recycle bin-u pronasao fajlove Inbox.bak i Outbox.bak koji su bili velieki oko 1GB. Da li to ima veze sa opisanim problemom?
marcos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2010, 8:59   #2
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Outlook obrisao mailove

Sve sto mogu da ti kazem je da ne brises te fajlove koje si nasao u djubretu,dok sam radio u servisu znao sam gde idu ti fajlovi ali to je bilo u outlook 2003,dok nikad nisam radio sa outlook expressom niti sa 2007 verzijom,tako da necu da eksperimentisem i da ti kazem da ih stavis negde pa da sve ode u majcinu...
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2010, 14:30   #3
marcos
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Poruke: 176
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Outlook obrisao mailove

Probao sam te fajlove da ubacim u folder gde se nalaze .dbx fajlovi ali nista. Sta bih jos mogao da pokusam?
marcos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Sačuvati mailove u Outlooku 2007? neko_drugi Aplikativni softver 2 6.11.2009 23:14
Microsoft ukida Outlook i Outlook Express? jozvan_Kg Aplikativni softver 3 5.6.2009 13:23
Outlook Express problem (attachmenti nestaju) Smoke Operativni sistemi 6 9.4.2009 10:52
Microsoft Outlook u Outlook Express akostic Aplikativni softver 1 30.1.2009 9:11
Outlook express-problem Deki Aplikativni softver 22 17.10.2006 21:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com