Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.5.2009, 1:27   #1
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Navy Fields

DA li neko igra ovu igru MMO igru?
Prilicno je stara (mislim da je jeseni 2005. izasla) i bila je payware.Tacnije posle 12 dostignutog nivoa za dalje se placalo.
Medjutim vec duze vreme je freeware za silver nalog ,takoda mozete da igrate skoro sve osim premium brodova koji se kupuju za parice i nekih dodataka...
AKo ste fan WWII mornarica ,mozda mozete da bacite pogled,registrujte se , i krenite da prashite sa drugim igracima polako..
http://www.navyfield.com/ za vise detalja..
i jedan mali savet za kraj idite na NEw York server tamo je najbolji ping za nas sa ovih prostora..(bar ako ste na SBB-u),Ostali serveri su malo sporiji ,ali ,sto je jos bitnije puni iskusnih igraca koji ce vam krivu ucenja podici vrlo strmo.
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2009, 18:09   #2
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Navy Fields

Evo da iskoristim staru temu iz naftalina da ne otvaram novu. Osnove je već opisao BigBadVuk a evo nekih ispravaka i detalja.

Sada postoji Navy Field za evropu. Sajt se nalazi na adresi :

http://www.navyfield.eu

Igra je potpuno besplatna. Postoje stvari koje se kupuju za pravi novac ali većinu tih stvari možete kupiti od drugih igrača za imaginarni novac koji se zarađuje igrajući igru (takozvani krediti).

U igri upravljate skoro svim vrstama brodova iz ww2(kao i onim koji su postojali samo na papiru ali nikad nisu sagrađeni). Brodovi su razvrstani u 5 linija/zemalja. Neutalni, SAD, UK, Japan i Nemačka. Da bi upravljali brodovima morate imati posadu koja se vremenom poboljšava (sistem level) a tako i otključavate nove i jače brodove. Kada vaš kapetan sitgne do nivoa 12 onda se opredeljujete koju zemlju ćete igrati a do tada ste na neutralnim brodovima. U igri imate Fregate, Razarače, Lake Krstarice, Krstarice, Bojne Krstaše, Bojne Brodove, Nosače i podmornice. Više o igri na datom linku kao i na forumu tog sajta.

Igra je teška oko 450MB a za igru je dovoljan i ISDN internet. Uz igru se instalira i njihov program koji pri svakom startovanju skida patcheve tako da o tome ne morate misliti. Ko se odluči da proba neka krene na serveru Bismarck jel tamo ima najviše ljudi tako da se partije započinju u roku par minuta.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2009, 10:06   #3
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Navy Fields

OK slazem se da je okej igrati na evropskim sereverima,ali,ja sam bio na tim serverima 15 dana,cisto da uporedim koliki su pingovi,i shvatio sam da su manje vise isti,to jest razlika za igranje je neprimetna.E sad sto se tice samog iskustva igraca...Kuku majko..takve situacije su mi se desavale(recimo da covek sam naleti na svoja torpeda koja je ispalio pre 10 sekundi itd..) da sam shvatio da je sve puno newbi-a na sve strane i odma se vratio na new york server...Dakle ok moze da se igra na evropskim,ali preporuka su(bar od mene) US serveri. Da uporedimo to sa hard i easy nivoom tezine
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2009, 10:35   #4
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Navy Fields

Kod evropskih servera imaš tri. Novi igrači mogu samo na Yamato i Hood. Hood nije loš a Yamato je otprilike to što si opisao. Kada se dostigne određeni rank na jednom od ova dva onda može da se počne igra na serveru bismarck. Tu su sve iskusni igrači i nema mesta za greške i noob-ove. Ono što je najvažnije na bismarcku se soba sa 48-64 igrača napuni za max 2 minuta tokom celog dana. Zato je i najpopularniji i iskusni igrači najviše idu na njega. Doduše i Hood ima odlične igrače ali u daleko manjem broju.

Ne znam koliko treba da se igra dok se ne dobije mogućnost pristupa na bismarck. Neki kažu da su dani u pitanju a neki rank. Ja sam stigao do lvl 40 na yamato i prešao onda na bismarck. Na Hood serveru postoji Srpska Flota ali pošto sam njega igrao tek nekih sat vremena ne znam ništa detaljnije o njoj.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2009, 13:48   #5
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Navy Fields

Pa u principu ok, to je to..E sad..
Da je SDE amlo komunikativniji i normalniji dosta igraca bi i preslo sa US na EU servere,ali niko nece da posle godina ulozenih u jedan nalog krene od nule ,a SDE nenudi nikakav postupak za migraciju naloga...A i inace su uzasni sto se tice tehnicke podrske i engleskog jezika...Ali opet,sve to nekako ide u stranu kad se uzme sama igra u obzir,a koja opet i pored raznh sitnijih bagova nije losa i poprilicno je zarazna..
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Terrorist takedown 2 US navy seals Bozidar Akcione igre 1 22.12.2008 21:52
Frontline - Fields of Thunder Grimm_SBL Strateške igre 3 17.3.2007 22:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com