Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.9.2007, 23:26   #1181
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Gvozden, Uča, Danta i ostali

imam druga koji misli da je karadjordje ubio hitlera i da mu je cale ratovao u vijetnamu! nije zezanje covek se kladio u to?!
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2007, 0:13   #1182
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: Gvozden, Uča, Danta i ostali

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
imam druga koji misli da je karadjordje ubio hitlera i da mu je cale ratovao u vijetnamu! nije zezanje covek se kladio u to?!
Ništa strašno. Ja poznajem čoveka koji u svojih 30 godina i dalje veruje da je Bora Stanković bio čuveni bombaš! I ne da se uopšte razuveriti. Iako su mu ljudi više puta donosili Koštanu na uvid, on i dalje smatra da je dotični pisac plagijator, te da je koristio tuđ pseudonim kako bi postao popularan (po poznatom bombašu, jel' ).
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2007, 0:26   #1183
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Talking Re: Gvozden, Uča, Danta i ostali

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
imam druga koji misli da je karadjordje ubio hitlera i da mu je cale ratovao u vijetnamu! nije zezanje covek se kladio u to?!
I jel dobio opkladu?!
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2007, 22:47   #1184
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Lightbulb Re: Gvozden, Uča, Danta i ostali

Citat:
A M G kaže: Pregled poruke
I jel dobio opkladu?!
sta mislis?

pored njega, imao sam i jedog lika koji se samnom ubedjivao da su hari poter i gospodar prstenova jedno te isto, kaze ja to ne volim i nisam gledao, sta da gedam kako klinac na metli sapsava svet od hiljadu orkova??? malo pomesao...
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2007, 11:39   #1185
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Gvozden, Uča, Danta i ostali

Evsham Cosmos igrački PC
Kompanija Evsham se vratila na tržište ponudivši novu desktop seriju računara dizajniranu za ekstremne igrače. Cosmos i Cosmos Elite modeli se mogu pohvaliti najnovijim nVidia igračkim tehnologijama. Cosmos linija se isporučuje sa Cooler Master Cosmos kućištem koje optimizuje vibracije i nivo buke. Model cosmos Elite je opremljen Intel Core 2 Extreme quad core QX6850 procesorom radnog takta 3GHz, 4MB radne memorije, hard drive-om kapaciteta 1TB, dual nVidia GeForce 8800 Ultra grafičkim karticama sa 768MB memorije, 24-inčnim LCD ekranom, Creative Sound Blaster X-Fi XtremeGamer zvučnom kartom, Creative T7900 7.1 zvučnicima i DVD rezačem.

Čitao sam vesti na ITSvetu i naletim na ovu "igračku" konfiguraciju.. Obratite pažnju na ram.. Malo su se zaye*ali u kucanju..
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2007, 20:23   #1186
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

ovo je valjda smesna situacija...baba smara podrsku SBBa sa nekim svojim internetom... umro sam

imao sam mp3, ali da bi bilo pristupacnije stavio sam ga na youtube uz staticnu sliku... ili je bar po meni pristupacnije


http://www.youtube.com/watch?v=khY0K_reBd4
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 1:04   #1187
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Evo šta se meni desilo pre par dana kada sam išao za BG na razgovor za Američku vizu:

Dolazimo ispred ambasade otac, WCG takmičar iz Kotora i ja. Tamo nas dočekuje grupa koja predstavlja Srbiju sa glavnim likom koji će da nas vodi za Sijetl. Ulaze ovaj lik iz Kotora i srpski takmičari u ambasadu na razgovor a ostajemo moj otac, jedan njegov prijatelj koji je tek stigao i ja. Šta da radimo, hajde da odemo na piće. Kako krećemo ja pogledah onu Američku zastavu i učini mi se dobar momenat za slikanje. I ja izvadim svoj dig. fotoaparat i krenem da slikam iz raznih uglova, hvatam neke forice itd. Pogledam levo - desno kada mi otac i ovaj prijatelj umakoše. Opet se osvrnem kada oni već u jednom kafiću preko puta ambasade, mašu mi da dođem. Ja krećem da prelazim ulicu kada dva policajca (više kao neki čuvari):

Policajac - Stani, stani!
Ja - ?
Policajac - Šta si slikao, daj da vidim!

Ja pokazujem slike sa zastavom...

Policajac - Briši!

Listam dalje...

Policajac - Briši!

I tako još par slika i kad mi vidoše na slici mog ćaleta i prijatelja nasmešene samo su zbunjeno stali a ja još zbunjeniji pokazujem prstom:

Ja - Otac... Prijatelj.

Posle su još neke slike pogledali i kada su videli da nema slika samo su mi rekli da je zabranjeno slikanje ambasade.

Dobro je da mi nisu uzeli aparat kao u filmovima i razbili ga o pločnik...
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 15:21   #1188
Daky
Član
 
Član od: 16.10.2006.
Lokacija: NS
Poruke: 72
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 62 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Cas fizickog, pre par meseci. Decko sa 17 godina nikad u zivotu nije uradio kolut, pa profesorica pokusava da mu pomogne. On je lepo cucnuo ispred strunjace, a profesorica takodje cuci pored njega i jednom rukom mu drzi glavu, a drugom guzicu i pokusava da ga prevrne. U jednom momentu njegovo doope se otrze kontroli i on ga gura profesorici u lice (treba li da napominjem da on ima 150 kg). Vecina onih koji to gledaju placu od smeha .
Daky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 19:40   #1189
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Talking O precima i kravama

Evo još malo živopisnih pismenih zadataka.

Tema: Ponosno smo pokoljenje naših predaka

Za vreme rimskog carstva naši preci su izumrli. Oni su imali lik na današnjeg majmuna. Naši preci su živeli još u mlađe kameno doba. Oni nisu imali kuće nego su živeli po pećinama, u šumi. Nisu mogli da hodaju hranili su se korom od drveta. Nekoliko godina kasnije oni su već počeli da hodaju na zemlji zatim su počeli da govore. Oni nisu znali da govore a nekoliko godina kasnije oni su počeli da govore ali prvo su počeli pismenim putem da se sporazumevaju pa tek onda da govore. Oni su se borili da oslobode našu zemlju. Oni su u ratu bili veoma snažni jer su bili brži od ostalih. Oni su učestvovali u mnogim našim borbama. Kada se završila borba oni su počeli da hodaju na zemlju. Posle te borbe oni su se malo usavršili. I danas su postali ljudi nisu više ono što su bili. Danas ljudi lepše žive nego sto su živeli naši preci.

(Prepis pismenog zadatka iz srpskohrvatskog jezika učenika prvog razreda srednje tehničke škole u Nišu koji je školske 1975/76.god. završio osnovnu školu u blizini Bele Palanke sa ocenom "vrlo dobar" iz pomenutog predmeta.)


Tema: Opišite jednu pticu i jednu domaću životinju

Ptica o kojoj ću da pišem je sova. Sova uopšte ne može da vidi preko dana, a noću je slepa kao slepi miš. Ja ne znam baš mnogo o sovi pa ću zato da pređem na životinju koju ću sam da izaberem. To je krava. Krava je sisar. Ona ima šest strana: levu, desnu, gornju i donju. Na zadnjoj strani ima jedan rep na čijem kraju visi jedna četka. Njime ona rasteruje muve da ne bi upale u mleko. Glava je na prednjoj strani da bi rogovi imali gde da rastu, a i da bi negde mogla biti usta. Rogovi su zato da bi njima bola, a usta da bi mukala. Ispod krave visi mleko. Kako to krava daje mleko nisam do sada uspeo da shvatim, ali ga ona stvara sve više i više. Krava ima veoma fino čulo mirisa, svako može da je namiriše izdaleka. Iz toga razloga postoji svež vazduh u polju. Muška krava se zove vo. On nije sisar. Krava ne jede mnogo, ali ono što pojede jede dva puta tako da joj je to dovoljno. Kada je gladna ona muče, a kada ništa ne govori to je zato što je unutra puna trave.

(Zadatak rađen 1965. u Francuskoj.)

Poslednja ispravka: zoran845 (2.10.2007 u 21:37)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 19:49   #1190
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Talking Porodična jesen

Jesen na Cetinju

Počela je jesen u našem gradu. Umrlo je više ljudi. Kao i u svakoj jeseni meni ih je žao, ali Živku Orlandiću baš i nije. On često kaže da tako mora i treba. A kad mu je brata majka gađala među rogove nije tako mislijo. Domaćice spremaju zimnicu. Ja sam srećan. Grad je pun lišća a tata kaže da bi smećari trebali da idu u *urac jer ovo već treća jesen kako ništa ne rade. Od ove jeseni nam strašno faljiva struje u kuću, pa mama kaže za elektrodistributere to su jedna go*na, a nije tako mislila na tom načinu kada nam je kuća bila puna struje. Ove jeseni i ja sam kao i mnogi drugi smo se zaljubili u istu curu. To je mala od pašenoga - Vera. Ja je zovem Vjera jer me stid da se odvajam od društva. I ove jeseni ptice su pošle na jugu. Rode i vrapci i slavuji su ostali. Meni ih je žao jer su one male i nezaštićene, pa bi ih mnogi mangupi mogli ubiti namrtvo. Djed kaze da su one ptičiji proletarijat, a nije tako mislio kad nam se roda posrala na fiću, pa je tata jurio do Špadijerskog vrha. Djed je tada slomio nogu, a tu rodu je ubio ujak Vlado dva dana poslije golijema rukama. On kaže da se branila ka čovjek. Meni je bilo žao a žao mi je i djeda koji je slomio nogu. Ali mi je žalije rodu jer je djed živ a roda ne, a mislim da bi rodi bilo milije da je ujak Vlado slomio nogu a da je ona ubila djeda pod Špadijerski vrh. Mada bi meni bilo mrznije. Ja isto mislim da bi najbolje bilo da se ujak Vlado posra djedu na fiću i da ga je djed ubio sjekirom, ka sto je htio babu jedan put, a da se roda ne miješa. To je radi toga što me ujak Vlado (rak ga izijo) sklepio u glavu kad sam prdnuo pred direktorom "Oboda" pa ga je bilo stid od mene. Od kad je ubio rodu još mi je mrzniji. Brat od tetke mi Vojo, je ka svake jeseni kupio petarde kod Paljevića u Donje Polje. Oni nemaju para za ljeb pa prodaju petarde. Meni ih je žao. Baba kaže da su dobri ljudi, a nije tako mislila kad su joj zapalili garažu đe je djed i njegovi penzioneri igra fircik u pare. Jesen mi je još draga radi strika Želja što dolazi sa broda. On je bogat čovjek i dosta je zgodan. Svaki put s broda dovede novu strinu, pa ode na brod. Poslije ih mi teško izbacimo iz kuće. Neđo kaže da te žene šiljemo kod njega jer mu ih je žao da se svade s majkom po vas dan. A nije tako mislio kad mu na kocku u pećinu pošle tri plate pa je ijo u nasu kuću. Ne znam šta bi još pisa od jeseni. Još sem da je volim i njeni plodovi nama djeci daju vitamine da bi smo postali jaki.


Radenčević Slaven VI/3

Ocjena: jedan (1)

Komentar: Obrati pažnju na genitiv. Tema je promašena.

Poslednja ispravka: zoran845 (2.10.2007 u 21:38) Razlog: naslov
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 20:07   #1191
FooFighter
Član
 
Član od: 29.6.2006.
Lokacija: Srpska Atina
Poruke: 297
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 120 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Evo još malo živopisnih pismenih zadataka.
...
Tema: Opišite jednu pticu i jednu domaću životinju

Ptica o kojoj ću da pišem je sova. Sova uopšte ne može da vidi preko dana, a noću je slepa kao slepi miš. Ja ne znam baš mnogo o sovi pa ću zato da pređem na životinju koju ću sam da izaberem. To je krava. Krava je sisar. Ona ima šest strana: levu, desnu, gornju i donju. Na zadnjoj strani ima jedan rep na čijem kraju visi jedna četka. Njime ona rasteruje muve da ne bi upale u mleko. Glava je na prednjoj strani da bi rogovi imali gde da rastu, a i da bi negde mogla biti usta. Rogovi su zato da bi njima bola, a usta da bi mukala. Ispod krave visi mleko. Kako to krava daje mleko nisam do sada uspeo da shvatim, ali ga ona stvara sve više i više. Krava ima veoma fino čulo mirisa, svako može da je namiriše izdaleka. Iz toga razloga postoji svež vazduh u polju. Muška krava se zove vo. On nije sisar. Krava ne jede mnogo, ali ono što pojede jede dva puta tako da joj je to dovoljno. Kada je gladna ona muče, a kada ništa ne govori to je zato što je unutra puna trave.

(Zadatak rađen 1965. u Francuskoj.)
Hahaha Čoovečee.. ne sećam se kada sam se ovako kidao od smeha
Znači, boli me glava od smejanja. Evo brišem suze, bukvalno! Svaka sledeća rečenica je bolja od prethodne!

Evo ti reputacija.

FooFighter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 20:31   #1192
Eris
Član
 
Član od: 30.6.2007.
Poruke: 487
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 103 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

AAA ovaj pismeni zadatak sa kravom i sovom je strava
Otkino sam se od smeha
Eris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 20:34   #1193
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Какви генији пишу ове радове.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 20:54   #1194
starx
Starosedelac
 
Član od: 30.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 281 puta na 187 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Malo pre dolazi jedan moj drugar i donosi mi sky star 2 i kaze-
E evo doneo sam nece da radi od kad sam krecio sobu ti mi instaliraj drajvere isprogramiraj daljinac i stavi nove kanale a ja cu posle da dodjem da uzmem
isto on kupio nov komp pre tri godine i na mestu dvd-cd roma skinuta plastika a nema tu drugog cd roma a on kaze-e jel mogu tu da stavim kasetofon od kola da presnimim kasete koliko mi se cini taman ce da stane
starx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 21:01   #1195
starx
Starosedelac
 
Član od: 30.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 281 puta na 187 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Na poslu

Razgovaraju dvoica mojih kolega-Jedan kaze drugome e bre nesto mi se stalno javlja kad upalim kompjuter <<safet mod>> a ovaj ce u bre pa meni nije nikad a jel peva
Naravno ovaj drugi ga nije zezao on nezna apsolutno nosta o pc-ju cak ni da ugasi.
Jednom pre par godina dosao decko da mu preporucim sta da kupi a on video kod mene cd rom u total komanderu video slicicu i pita cemu sluze ovi cancici
A kao u pa jasam radio na racunaru ja znam nije mi prvi put.
starx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 21:11   #1196
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

evo 2 situacije:

Prva:

ja: e urose hoces da igras novi PES
uros: da
ja: hoces ja da ti namestim posto zuris u grad
uros: moze
ja: e skinuo sam neki patch sad mogu da podesavam koliko ce vremena da traje tekma
uros: strava
ja: hoces da stavim na 15 minuta
uros: a koliko ce to da traje

Druga:

otvorio ja nekoliko tabova u FF i gledam neke sajtove ali sam u medjivremenu ostvorio i jednu sliku na koj je prikazan CPU-z sa nekim podesavanjima(nekoliko min pre toga i ja sam gedao nesto u mom cpu-z) i ja sad onako u zurbi gasim tu gomilu tabova i programa i pokusavam da ugasim cpu-z koji uopste nije upaljen nego je to slika koju sam upalio. I klikcem po onom iksu(sa slike) a on nece da se ugasi(jelte jer je slika) a ja popizdeo (inace mi treba izmedju 5-10 sec da popizdim- sta ci slabi zivci) poceo da se derem na komp i onda izvalim da je to slika. Koji sam bolid.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 21:18   #1197
starx
Starosedelac
 
Član od: 30.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 281 puta na 187 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Jedan moj drugar zavrsava visu informaticku po struci on bi trebao da sklapa racunare zove me e nesto mi se cudno desava na racunaru kad sam otisao imam sta da vidim.Windows u c i e particiji.Pa sta si radio- pa nisam imao mesta u c pa reko ajd da ga prebacim u e ima vise mesta a sa c sam obrisao <<sta je moglo>>
starx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 22:17   #1198
Sasa90
Veteran
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Subotica Reputacija:■■■■■□□□□
Poruke: 994
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 291 puta na 162 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Sasa90
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
starx kaže: Pregled poruke
Jedan moj drugar zavrsava visu informaticku po struci on bi trebao da sklapa racunare zove me e nesto mi se cudno desava na racunaru kad sam otisao imam sta da vidim.Windows u c i e particiji.Pa sta si radio- pa nisam imao mesta u c pa reko ajd da ga prebacim u e ima vise mesta a sa c sam obrisao <<sta je moglo>>
I jos on zavrsio visu informaticku... Lici mi na nase profesore iz programiranja i informatike. Kada je jedna profesorica informatike profalila da je Word 2000 najsavremeniji i ujedno najbolji word na svetu... A tek kada je nas razrednik poceo da nam soli pamet kako za cuvanje svakog bita na hard disku je potreban 1 tranzistor... Izracunajte samo koliko treba tranzistora po njegovom za jedan hard od recimo 160 Gb ako je po njegovom za 1 GB potrebno 8 589 934 592 tranzistora. Ali pazite to je HARD DISC
Sasa90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 22:26   #1199
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Kad smo kod profesora...
Ovi kod mene poceli od skoro da praktikuju da profesor radi kod sebe na kompu, a ja na mom ekranu gledam sve to... (normalno u 3. godini smo radili delphi, a sad napredne funkcije worda). Krene lik da ubaci neku sliku u prezentaciju (da radimo web prezentacije u wordu) i normalno prve slike koje su se pojavile (sa njegovog kompa) bile su slike izvesnih dama u explicitnim pozama... On brze-bolje skrolova dole, uz komentar "nije to moje, sta ce to tu..."
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 22:29   #1200
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Smešne situacije...

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
Druga:

otvorio ja nekoliko tabova u FF i gledam neke sajtove ali sam u medjivremenu ostvorio i jednu sliku na koj je prikazan CPU-z sa nekim podesavanjima(nekoliko min pre toga i ja sam gedao nesto u mom cpu-z) i ja sad onako u zurbi gasim tu gomilu tabova i programa i pokusavam da ugasim cpu-z koji uopste nije upaljen nego je to slika koju sam upalio. I klikcem po onom iksu(sa slike) a on nece da se ugasi(jelte jer je slika) a ja popizdeo (inace mi treba izmedju 5-10 sec da popizdim- sta ci slabi zivci) poceo da se derem na komp i onda izvalim da je to slika. Koji sam bolid.
Ovo me podseti na to što smo radili profesorima u srednjoj na informatici.
Snimimo error diajlog sa sve pozadinom i postavimo to kao wallpaper i onda zovemo profesora i kako ne može da se isključi prozor.
Čovek se jadan muči i restartuje 300x error - wallpaper ostaje.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
biseri, lapsusi, nije smesno, smesne situacije, smesno


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma ivan79 Brbljaonica 45 8.4.2010 13:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com