Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.4.2011, 9:34   #101
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Htc hd2

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Смарам можда, али још једно питање сам заборавио да поставим...
Ја сам бекап контаката до сад радио тако што преко Windows Mobile Device Centar-a једноставно конектовао телефон, а он би онда сам урадио аутоматски sync и сачувао ми све контакте као Outlook контакте.
Ovo je mozda najlosiji nacin da backup-ujes kontakte sa WM uredjaja. Ali dobro - ako ti radi posao onda ok.

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Међутим, ја сад идем на Андроид, да ли ћу моћи да користим овај WM device centar и свучем са њега све контакте, или морам на неки други начин да бекапујем?
Ne. WM centar je samo za WM. Za Android imas Google contacts (online).
Kako mozes da prebacis kontakte pogledaj recimo...
ovde i ovde i ovde.
Uglavnom prosta operacija od 4 koraka....
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr.Simpson na korisnoj poruci:
joximovic (2.4.2011)
Stara 2.4.2011, 17:09   #102
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Htc hd2

Tnx, обавио сам то, бекаповао сам и на тај начин контакте.
Кажи ми само онда, ако већ WM centar не ради са Андроидом, који софтвер ми треба да би повезао телефон са компом, радио sync, пребацивао податке, итд?
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2011, 20:13   #103
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Htc hd2

E vidis to je fazon. Ne treba ti nikakav softver da bi povezao telefon sa PC-jem. Ni za WM ti nije bio potreban/neophodan (bar ne za kontakte - mozda samo zbog drajvera), ali Windows Mobile Device Center uvek neka ti bude instaliran - cisto zbog HSPL-a. Za backup kontakata koristis prostu sinhronizaciju sa Google kontaktima, a za SMS-ove, recimo, SMS Backup and Restore, koji snima bazu poruka na SD, mada postoje i slicni programi (ovaj je meni najpogodniji jer mi daje najvece mogucnosti manevrisanja - mogu poruke da snimim kao xml i posle da ih lepo pregledam u excel-u ako hocu da ih bekapujem negde na PC). A kad povezes telefon sa PC-jem, onda koristis klasican USB Mass storage za prebacivanje svih fajlova koje ti trebaju...
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr.Simpson na korisnoj poruci:
joximovic (2.4.2011)
Stara 6.4.2011, 4:12   #104
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Htc hd2

Набачен Андроид, већ једно 2 дана се привикавам на њега..
Морам одмах рећи да су ми почетна искуства доста позитивна, стварно је ова верзија опасно брза, нешто што се не среће на Windows-у. Све живе команде, шта год се покрене је буквално инстант, много је брз. Такође, од багова нисам још увијек нашао ниједан (осим неког минор бага, а то је да после неког времена у порукама ми престане да ради падајући мени од неких дугмића, на пр када држим тастер тачку ".", неће да ми се појави падајући мени са осталим карактерима... али и то обичан рестарт решава и враћа у нормалу).

Симпсоне, дај пар савјета око Андроида, и његових must-have апликација... шта све да набацим? Видио сам да неке формате видео фајлова које сам ископирао на картицу у мом default browser-u неће ни да прикаже, као да не постоје... да ли је то зато што ми треба посебан плејер који их препознаје, или...? Дај ми и неки савјет за неки добар музички плејер, приближних опцијама као Winamp на компу, на плејере тог типа сам навикао.

Такође ми објасни пар ствари, како шљакају на Андроиду, по којој формули... типа, ја на Windows-u када хоћу да инсталирам неки програм/игру, он ме увијек пита да ли хоћу то да ставим у интерну меморију или на картицу... а код Андроида то нисам видио? Нећу ипак да попуним читаву интерну меморију, лакше ми да неке ствари стављам на картицу, па како се то ради на Андроиду?
Онда, како функционише мулти-таскинг на Андроиду, нисам баш најбоље упознат? Ја на Windows-u знам да када идем корак уназад, у већини случајева значи да сам само minimize-овао програм, и да могу да се касније вратим у њега, или ако нећу, да га гасим помоћу Таsk Manager-а? А на Андроиду, то дугме назад углавном значи да напуштам тај програм, и ја овде уопште немам Таsk Manager? Како постижем то да на пример играм неку игрицу, и онда оћу да је минимизирам да би откуцао поруку, и да се касније вратим у игрицу, али не да почињем све испочетка?

И да, код Windows-a ми је било доста корисно, што кад се повеже мобилни са компом, ако се иде на нет преко мобилног, он вуче компјутерски нет, а не свој. На овом нашем Андроиду то не може, јел да? Овде би била то баш корисна ствар, јер доста програма се скида са Маркета..
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2011, 23:28   #105
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Htc hd2

Napisacu nesto cim (ako) budem imao vremena. Sad sam nesto u guzvi sa poslom a i slobodno vreme trosim na testiranje nekih (softverskih) audio plejera (za komp, ne za Android ), pa ne stizem... Do tad se posluzi i guglanjem i samo citaj, citaj... Btw, za Android postoji Winamp, mada ako mene pitas, najbolji je PowerAMP... Za Android ti ne treba task manager (drugacija je logika baratanja procesima nego kod Windowsa)... Sem marketa, posecuj www.appbrain.com tu imas sve o aplikacijama...

Poslednja ispravka: Mr.Simpson (7.4.2011 u 23:59)
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 13:57   #106
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Htc hd2

Набацио сам тај PowerAMP, стварно је добар... али имам једну велику замерку на њега, јер нема опцију search, а то ми доста значи кад имам преко 1к пјесама, па оћу да нађем неку.
Иначе, гуглам понекад, али оно, смори ме чињеница кад одем типа на наш мобилни свет форум, и тамо под топиком "најкорисније Андроид апликације" нађем 90+ страница, па оно, шта од тога све ваља а шта не ваља, треба ми 10 дана да простудирам. :Р

Опуштено, кад будеш имао времена, напиши нешто овде и за мене, а до тад ћу и ја мало да се навикавам на Андроид. Како ствари стоје, нећу га мјењати скоро, јер је стварно екстра.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 17:34   #107
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Htc hd2

Sad instaliram HyperDroidGBX v12, pa cu update-ovati i ove aplikacije koje koristim, pa kad stignem napisacu o njima nesto...
Inace u naslovu ove teme pise [Windows Mobile], dok sa ovim "telefonom" mozes boot-ovati (za sada) 7 razlicitih operativnih sistema (Windows Mobile 6.5, Windows Phone 7, Android, MeeGo, Ubuntu, Debian, Windows 98)...
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2011, 1:01   #108
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Htc hd2

Важи, екстра онда, кад истестираш то и нађеш времена, баци неки usefull guide опет, много ти добро иде од руке, али озбиљан сам.

Дааа, овај телефон је много "чудан" што се тога тиче, као да су га ови програмери са xda узели да им буде онако дефаулт телефон за све живе и неживе тестове и ОС-ове... и што је важно, већина тога доста добро шљака на њему.
Ево гледам на пример неки пандан овом телефону, на пример Галакси онај.... сви кажу да је одличан телефон такође... али ја још нисам чуо да се на њему ради тако много тестова и тако много ОС-ова као код овог лудог ХД2.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2011, 22:57   #109
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Htc hd2

Hey Joximovicu (i ostali).
(Kao sto sam obecao) Evo spisak aplikacija koje trenutno koristim, pa vidi sta ti je korisno:
- Adobe Flash player (v.10.2.157.51)
- Adobe Reader (v.10.0.1)
- Barcode scanner (v.3.53)
- Birthday Widget (v.2.0.3) - da znam kad je kome rodjendan ili godisnjica necega. Takodje, sluzi, naravno, i za sam upis "dogadjaja" u kontakt.
- Bookmark Sort & Backup (v.2.28) - bekapovanje bookmark-a. Korisno kad instaliras novu verziju ROM-a, i da ih sortiras, recimo po abecednom redosledu. E, da, ova aplikacija operise samo sa deafault-nim browser-om.
- ColorNote Notepad Notes( v.2.1.1)
- Full Screen Caller ID (v.5.3.0) - Malo lepse slike kontakta (pri pozivu).
- Google Goggles (v.1.3.1)
- History Eraser (v.2.5.5) - brise istoriju svega: browser-a, liste poziva, poruka, itd.
- MoboPlayer (v.1.2.145)
- Motonav (iGO) (v.8.4.2) - najbolja navigacija za kombinaciju nas telefon-platforma-Srbija.
- mVideoPlayer Pro (v.2.8.2)
- OfficeSuite Pro (v.4.0.338)
- PowerAMP (v.1.3)
- RockPlayer (v.1.7.2 full universal platform)
- Root explorer (v.2.14.2)
- ShootMe (Screen grabber) (v.0.8.0) - uradis screenshoot telefona i okacis ovde.
- SMS Backup & Restore (v.3.9.5) - backup-uje SMS poruke na SD karticu (korisno kad instaliras noviju verziju ROM-a). Korisno je i to sto te poruke mozes da pregledas u Excel-u (a i editujes).
- Titanium backup Pro (v.3.7.7.1) - mnogo opcija u ovom "svajcarskom nozu", a ja ga koristim za brisanje aplikacija koje dolaze u ROM-u, a koje mi ne trebaju.
- VPlayer (v.0.9.3)

Sto se tice principa rada ovde sam pokusao da u par reci objasnim, ne znam da li mi je uspelo. Toliko za sada, pozdrav.

Poslednja ispravka: Mr.Simpson (30.4.2011 u 9:47)
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr.Simpson na korisnoj poruci:
joximovic (12.5.2011)
Stara 3.5.2011, 17:56   #110
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: Htc hd2

Jeli neko probao ovu verziju>>>>
(28 Apr)[SD/Magldr] MccM HD V4.5 [DESIRE HD Sense] Perfect [kernel tyhung r5]

Koristim je vec 2 dana, i veoma je stabilna, samo imam sitnih problema sa razgovorom, kada se stavi na uvo, svjetlosni senzor ugasi monitor, a kada ga maknem sa uva na svjetlost ekran se ne pali sve dok se ne prekine veza.

Inace veoma sam zadovoljan, kada se sjetim raspalog WM...


Sta mislite da je bolje Android preko SD kartice ili NAND-a??

Poslednja ispravka: SFRJ-Forever [CG] (3.5.2011 u 18:03)
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 18:00   #111
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Htc hd2

Nije ni WM bas tako raspao - imao je (ima) sve sto je potrebno od aplikacija svih vrsta.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 21:48   #112
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Htc hd2

Citat:
SFRJ-Forever [CG] kaže: Pregled poruke
Jeli neko probao ovu verziju>>>>
(28 Apr)[SD/Magldr] MccM HD V4.5 [DESIRE HD Sense] Perfect [kernel tyhung r5]
Koristim je vec 2 dana, i veoma je stabilna, samo imam sitnih problema sa razgovorom, kada se stavi na uvo, svjetlosni senzor ugasi monitor, a kada ga maknem sa uva na svjetlost ekran se ne pali sve dok se ne prekine veza.
Nisam koristio taj build, nisam ljubitelj Sense ROM-ova jer su mi previse glomazni, a i dodatno su vestacki kompresovani (jer zauzimaju dosta prostora, a HD ima "samo" 512MB ROM-a - sem ako nekim slucajem nemas TM izdanje), pogotovo ti koji su "skinuti" sa Desire HD-a. Pritom ne pruzaju, bar po meni, nista specijalno vise od ostalih launchera + "go" Android. Hmm, s obzirom na datum ROM-a (28. April) nije mi bas najjasnije zasto je koriscen taj stariji kernel... Nije iskljuceno da taj problem nastaje upravo zbog njega...

Citat:
SFRJ-Forever [CG] kaže: Pregled poruke
Sta mislite da je bolje Android preko SD kartice ili NAND-a??
Ovo ne znam da ti odgovorim, nisam koristio SD varijantu.

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Nije ni WM bas tako raspao - imao je (ima) sve sto je potrebno od aplikacija svih vrsta.
Nije (mislim, raspao). Meni WM i dalje izgleda nekako "otmeniji" i profesionalniji (ozbiljniji)... Ima takav look & feel...
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr.Simpson na korisnoj poruci:
SFRJ-Forever [CG] (4.5.2011)
Stara 3.5.2011, 21:53   #113
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Htc hd2

Citat:
SFRJ-Forever [CG] kaže: Pregled poruke
Sta mislite da je bolje Android preko SD kartice ili NAND-a??
Ja jos uvek koristim Android sa SD kartice u kombinaciji sa WM 6.5.5 - nekako mi je bolje da imam dva OS nego samo jedan, koji god to bio.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
SFRJ-Forever [CG] (4.5.2011)
Stara 4.5.2011, 19:42   #114
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: Htc hd2

@Mr.Simpson

Ako bi ubacio novi kernel mozda ne bi kocilo, moze li se to uraditi?
Ova moja verzija je veoma stabilna, brza, doduse nekada zna malo da koci, ali realno veoma sam zadovoljan.
Sve aplikacije rade, sve je veoma stabilno.

@Marti
Koje, WM mi je bagovao od prvog dana, pogotovo u porukama, kucam jedno, on mi izbacuje trece, nebrojeno puta mi je blokirao.


Uzeo sam 8GB SD karticu, ali sam trazio najbrzu koju su imali u Gigatronu, mislim da je bila standard 8
Za istu cijenu sam mogao da uzmem 16GB, ali sam se odlucio za speeeed.
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 19:55   #115
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Htc hd2

Citat:
SFRJ-Forever [CG] kaže: Pregled poruke
Ako bi ubacio novi kernel mozda ne bi kocilo, moze li se to uraditi?
Mozes ti da ubacis kernel koji hoces, nevezano za build Androida (recimo najnoviji tytung r10).

Citat:
SFRJ-Forever [CG] kaže: Pregled poruke
Ova moja verzija je veoma stabilna, brza, doduse nekada zna malo da koci, ali realno veoma sam zadovoljan.
Sve aplikacije rade, sve je veoma stabilno.
Sta bi tek onda rekao za HyperDroid GBX ili CM7, Typhoon ili tytung-ove build-ove... Najprostije receno: Insane speed.

Citat:
SFRJ-Forever [CG] kaže: Pregled poruke
Koje, WM mi je bagovao od prvog dana, pogotovo u porukama, kucam jedno, on mi izbacuje trece, nebrojeno puta mi je blokirao.
Fabricki ROM jeste dosta bagovit, ali zato imas Dutty-jeve, Artemis, Energy, Laurentius koju su ispeglani do maksimuma i rade savrseno...
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 23:27   #116
altec
Novi član
 
Član od: 4.5.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Htc hd2

Pozdrav svima

Od pre mesec dana postao sam vlasnik doticnog telefona iz naslova, a tek sad resih malo da se igram sa njim oko flashovanja, pa ako moze mala pomoc i par saveta.

Prvo, htedoh da pokrenem android sa kartice, zbog cega sam morao da podignem RADIO sa verzije 2.05.51.05_2 na 2.12.50.02.2
Sve je proslo kako treba androdid radi, ali imam problem sa 3G mrezom, odnosno samo sa WCDMA signalom. Dobije dve crta, pa izgubi skroz, pa opet dve crte, i tako u krug, mada i ne koristim nesto taj 3G, ali ipak bih da sredim to. Sad dali ici na 2.15 verziju ili neku drugu?


druga stvar

Prvi put radim update roma, trenutna verzija je

rom 1.48.479.1 wwe
radio 2.12.50.02.2
HSPL3, SPL 2.08

Mogu li da ubacim ovu verziju energyROM-a, prvi sa ovog linka, posto je priblizno kao org.

http://forum.xda-developers.com/show...16&postcount=3

skino sam fajl Energy.Leo.29020.Sense2.5.Apr.29.7z, kada raspakujem dobijem

Leo_SoftwareUpgrade.exe i LEOIMG.nbh

e sad
dali ove fajlove mora da preimenujem ili ih tako koristim?
dali ide standardno flesovanje preko HSPL-a, kao i RADIO.
ActiveSync, pokrenem exe, pa UPDATE i na kraju FINISH
altec je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 23:30   #117
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Htc hd2

Sinhronizujes i pokrenes fajl CustomRUU.exe i sacekas da flesuje.

Pogledaj par strana unazad, postavio sam neke linkove sa YouTube o flesovanju custom ROM-ova.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 14:09   #118
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: Htc hd2

Verzija Radija i HSPL-a je dobra, mozes fleshovati bez problema.
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 14:10   #119
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: Htc hd2

Citat:
Mr.Simpson kaže: Pregled poruke
Fabricki ROM jeste dosta bagovit, ali zato imas Dutty-jeve, Artemis, Energy, Laurentius koju su ispeglani do maksimuma i rade savrseno...

Kada das 450eura za telefon ocekujes da je operativni sistem na nivou i da ne treba da ga update-ujes unofficial verzijama.
Toliko o WM.
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 17:47   #120
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Htc hd2

Citat:
SFRJ-Forever [CG] kaže: Pregled poruke
Kada das 450eura za telefon ocekujes da je operativni sistem na nivou i da ne treba da ga update-ujes unofficial verzijama.
Toliko o WM.
Jeste, mada imas podrsku u vidu novih verzija oficijelnih romova, a sad sto su sve zapadne zemlje dobile update sa 1.48 na 3.14, a Srbija nije (pricam naravno o modelima kupljenim kod provajdera) to je vec posebna prica. Svejedno, WM nije na nivou samog HD2 uredjaja, jedino ga "vadi" HTC-ov Sense i ostale modifikacije...

Nikad se nisam pokajao sto sam ga kupio, naprotiv, uvek me odusevljava, ima najvecu podrsku na XDA u istoriji, a licno mi je i najlepsi od svih telefona, i od ovih koji su sad u ponudi. Kada sam ga kupovao, mogao sam da biram izmedju njega, Desire-a i Milestone-a i nije presudila platforma vec izgled i velicina ekrana.

Poslednja ispravka: Mr.Simpson (5.5.2011 u 17:56)
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com