Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.2.2019, 20:21   #301
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Gears of War MMO, sto je sasvim ok.
GOW MMO?

Ne, ja i dalje ne znam odakle ova poredjenja
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
airforce_on (21.2.2019)
Stara 20.2.2019, 21:19   #302
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Anthem



Nekako mi je to bila prva asocijacija...

Elem, 10 nivo, još uvek mi je zabavno. S obzirom da nisam imao nikakva očekivanja, meni je sasvim ok igra.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 3:07   #303
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke


Nekako mi je to bila prva asocijacija...

Elem, 10 nivo, još uvek mi je zabavno. S obzirom da nisam imao nikakva očekivanja, meni je sasvim ok igra.
Daleko je ovo od lose igre, po meni....Igra je sasvim OK ako znate sta da ocekujete od klasicnog Looter Shootera. Ali licno ne bih preporucio ovo za punu cenu i mozda ne dok ne pocnu da izlaze prve ispravke. Mozda je najbolje kroz par nedelja pazariti onaj Premium pa isprobati malo...Imam osecaj da ce i puna cena pasti uskoro, neki popust ili slicno, imajuci u vidu da recenzije ne idu bas najbolje.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 8:27   #304
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Stigao "Day1" patch, navodno pokvario vise stvari nego sto je popravio.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 12:12   #305
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Daleko je ovo od lose igre, po meni....Igra je sasvim OK ako znate sta da ocekujete od klasicnog Looter Shootera. Ali licno ne bih preporucio ovo za punu cenu i mozda ne dok ne pocnu da izlaze prve ispravke. Mozda je najbolje kroz par nedelja pazariti onaj Premium pa isprobati malo...Imam osecaj da ce i puna cena pasti uskoro, neki popust ili slicno, imajuci u vidu da recenzije ne idu bas najbolje.
Ja volim looter shooter igre. Ovde mi se svidja sto je pogled iz treceg lica, volim da vidim lika s kojim igram. Letenje i lebdenje su odlicno uradjeni, komande su prirodne, bar meni, i prelazak iz trcanja u letenje/lebdenje se izvodi jako lako, a izgleda impresivno (kao da vodim Iron Man-a u Marvel filmovima )

I da, smeta mi ono "get to the combat zone in x seconds". Mada verujem da ce to da regulisu.

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Stigao "Day1" patch, navodno pokvario vise stvari nego sto je popravio.
Ja nisam primetio promene u gameplay-u. Promenili su nacin na koji se biraju misije, i to je ok.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 13:32   #306
alhemicar
Novi član
 
Član od: 3.6.2007.
Poruke: 21
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Thumbs up Re: Anthem

Bliži se prva nedelja od izlaska. Za sada utisci pomešani, ali će se vremenom sleći. Mislim da je glavna greška ljudi koji hejtuju, prevelika očekivanja, i poređenje sa već postojećim naslovima. Čemu sve ove kritike? Treba uzeti u obzira da je igra tek izašla, koliko sam ja primetio, iz licnog iskustva, nije bilo toliko "velikih" probllema kao kod većine igara na samom lanchu.

Priča je solidna, nije na nivou ME, ali nije ni puno iza, verovatno ce vremenom proširivati priču, ali to će mo još videti. Pojedinci kritikuje kako nema sadržaja, a verovatno nisu ni stigli do endgejma, moja predpostavka je da tek tad, kao i kod vecine mmo, počinje prava igra.

Gameplay je vrhunski. Potrebno je malo vremena da se naviknete na kontrole priliko letenja, ali posle sat-dva igranja, jednostano ulazi u ruke, i sve postaje rutina. Igra je zabavna, brza, dinamična, sve preporuke.
alhemicar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 13:46   #307
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Endgame su ti bukvalno tri stongholda i grindovanje freeplay-a, nista vise. Prica je toliko dobra da Andromeda izgleda kao remek delo savremene umetnosti naspram Anthem. Sta ocekivati od price gde je jedna Anita Sarkeesian (SJW sektasica) imala konsalting ulogu. Loading ekrani na sve strane... Vise sam proveo gledajuci loading ekrane (imam I7 i igru instaliranu na SSD) nego igrajuci. Nemas ni jedan armor da otkljucas igrajuci, vec samo preko in-game store. Kampanja traje nekih 15-20h i za to vreme ces igrati samo dva tipa misije:

A) Aktiviraj objekat i rokni X talasa protivnika.
B) Uzmi objekat X i donesi ga do objekta Y.

To je cela igra, bukvalno, bez ikakve varijacije... A vidim da neki ocekuju da ce ovo za godinu dana biti nekakvo remek delo... Pa ima da prodje kao Andromeda (kao i sve ostale EA igre koje se ne prodaju najsjanije), par patcheva i ima da zbrisu. Da li neko ozbiljno misli da ce EA da baca resurse na sredjivanje ove igre? Ako nista drugo za to Ubisoftu treba skinuti kapu. Samo pogledajte koliko su RS: Siege i Division unapredjeni od izlaska igre.

Odlican (doduse malo poduzi ) review.

...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
Snipe (21.2.2019)
Stara 21.2.2019, 14:43   #308
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Anthem

Zanimljivo.

Meni je priča taman kako treba za pucačinu. Destiny i Division nivo. Mali fluff kao izgovor za napucavanje.

Ne kapiram potrebu da se Anthem poredi sa ME. Ono je rpg, a ovo pucačina.

Ja Anthem doživljavam kao mindless looter shooter, i tu mi baš odgovara.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 16:53   #309
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
....gde je jedna Anita Sarkeesian (SJW sektasica) imala konsalting ulogu. ...
Pa dokle više bre SJW agenda u gaming industriji gde je bitna samo zabava hijaooooo
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 16:59   #310
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
alhemicar kaže: Pregled poruke
Bliži se prva nedelja od izlaska. Za sada utisci pomešani, ali će se vremenom sleći. Mislim da je glavna greška ljudi koji hejtuju, prevelika očekivanja, i poređenje sa već postojećim naslovima. Čemu sve ove kritike? Treba uzeti u obzira da je igra tek izašla, koliko sam ja primetio, iz licnog iskustva, nije bilo toliko "velikih" probllema kao kod većine igara na samom lanchu.

Priča je solidna, nije na nivou ME, ali nije ni puno iza, verovatno ce vremenom proširivati priču, ali to će mo još videti. Pojedinci kritikuje kako nema sadržaja, a verovatno nisu ni stigli do endgejma, moja predpostavka je da tek tad, kao i kod vecine mmo, počinje prava igra.

Gameplay je vrhunski. Potrebno je malo vremena da se naviknete na kontrole priliko letenja, ali posle sat-dva igranja, jednostano ulazi u ruke, i sve postaje rutina. Igra je zabavna, brza, dinamična, sve preporuke.
Ti izgovori tipa "igra je tek izasla" i "pa i Destiny je imao problema na izlasku" su samo za okaciti macku o rep. U toku razvoja Anthem-a izasle su dvije Destiny igre sa DLC-ovima i The Division. I oni nisu bili u stanju da uce iz tudjih gresaka i isprave sve to u Anthem-u. Igru kupujes i igras danas ne za 3, 6, 12 mjeseci. Zar je ocekivanje da igra radi kako treba i ima dovoljno sadrzaja Day 1 sad postalo "hejtovanje"?
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
doctor (21.2.2019), Leonida (21.2.2019), simke85 (22.2.2019), Snipe (21.2.2019)
Stara 21.2.2019, 18:05   #311
alhemicar
Novi član
 
Član od: 3.6.2007.
Poruke: 21
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Post Re: Anthem

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Ti izgovori tipa "igra je tek izasla" i "pa i Destiny je imao problema na izlasku" su samo za okaciti macku o rep. U toku razvoja Anthem-a izasle su dvije Destiny igre sa DLC-ovima i The Division. I oni nisu bili u stanju da uce iz tudjih gresaka i isprave sve to u Anthem-u. Igru kupujes i igras danas ne za 3, 6, 12 mjeseci. Zar je ocekivanje da igra radi kako treba i ima dovoljno sadrzaja Day 1 sad postalo "hejtovanje"?

Ova poredjenja su apsurd sama po sebi. Destiny je glupost od igre, licno misljanje, u svim svojim aspektima, jos uvek ima bagova koji su ne dopustivi, The Devision je vec druga prica, treba da posluzi za primer, i ako ima neka svoje mane Naveo sam u svom postu da nema svrhe porediti jednu igru sa drugom. To sto nije kao Division ili Destiny ne znaci da je losa, ili da treba da lici na neku od postojecih igara. Nadam se da ce u buduce ispeglati igru, ali jos jedna realnost je da se ne moze svima ugoditi.
Moje misljenje je da igru treba probati sve aspkete igre, pa onda dati konacan sud sud. A ne osuti plajbu posle 2h igranja.
alhemicar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 18:11   #312
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Anthem

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Pa dokle više bre SJW agenda u gaming industriji gde je bitna samo zabava hijaooooo


Ja agendu video nigde nisam, za nekih 14 sati u igri.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 18:12   #313
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Endgame su ti bukvalno tri stongholda i grindovanje freeplay-a, nista vise. Prica je toliko dobra da Andromeda izgleda kao remek delo savremene umetnosti naspram Anthem. Sta ocekivati od price gde je jedna Anita Sarkeesian (SJW sektasica) imala konsalting ulogu. Loading ekrani na sve strane... Vise sam proveo gledajuci loading ekrane (imam I7 i igru instaliranu na SSD) nego igrajuci. Nemas ni jedan armor da otkljucas igrajuci, vec samo preko in-game store. Kampanja traje nekih 15-20h i za to vreme ces igrati samo dva tipa misije:

A) Aktiviraj objekat i rokni X talasa protivnika.
B) Uzmi objekat X i donesi ga do objekta Y.

To je cela igra, bukvalno, bez ikakve varijacije... A vidim da neki ocekuju da ce ovo za godinu dana biti nekakvo remek delo... Pa ima da prodje kao Andromeda (kao i sve ostale EA igre koje se ne prodaju najsjanije), par patcheva i ima da zbrisu. Da li neko ozbiljno misli da ce EA da baca resurse na sredjivanje ove igre? Ako nista drugo za to Ubisoftu treba skinuti kapu. Samo pogledajte koliko su RS: Siege i Division unapredjeni od izlaska igre.

Odlican (doduse malo poduzi ) review.

...

Nemoj R6S da uzimas kao primer, molim te. Zakljucavaju operatere iza grinda (direktno utice na gameplay), zakljucavaju kozmetiku iza TIMED BASED RNG LOOT BOXEVA (!!!), banuju igrace ako u za*****ciji napisu fag (ja popio ban na level 254 nalogu u koji sam stuko 100+e zajedno sa kozmetikom i elite skinovima), nisu u stanju da poprave 100% CPU usage vec 2 godine tako da i ja poslednja 3 meseca imam zauzece procesora 95% i to sa 7700k (po***** je nesto neki update), i eno poceli da ubacuju i debele operatere da bi lizali bulju SJW sektasima posto je poslednji operater zena od 1.77 i 102kg, jer moramo imati muh diversity. Ocekujem uskoro operatera u invalidskim kolicima u elitnoj protivteroristickoj jedinici.

Sto se tice Anthema, drugar sa Battleneta me nagovara da uzmem Origin Premier kako bi igrali zajedno jer je "nevidjeno dobra igra." Kad procitam ove recenzije a i utiske sa foruma, vidim da ce biti hard pass.


Najtuznije od svega je sto je Mass Effect serijal umro zbog ovog smeca, a posle fijaska sa Anthemom ne bi me cudilo i da Bioware zavrsi harvestovan od strane rEApera. Uostalom, stigla je nova krava muzara u vidu Apex Legendi.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 18:14   #314
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Dovoljno je što su se oko bilo čega konsultovali sa njom, u takve nebuloze ne treba ulagati vreme a samim tim ni novac u toku razvoja igre.
A eto i kakva je igra ispala na kraju, lolčina.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 18:44   #315
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Ja volim looter shooter igre. Ovde mi se svidja sto je pogled iz treceg lica, volim da vidim lika s kojim igram. Letenje i lebdenje su odlicno uradjeni, komande su prirodne, bar meni, i prelazak iz trcanja u letenje/lebdenje se izvodi jako lako, a izgleda impresivno (kao da vodim Iron Man-a u Marvel filmovima )

I da, smeta mi ono "get to the combat zone in x seconds". Mada verujem da ce to da regulisu.



Ja nisam primetio promene u gameplay-u. Promenili su nacin na koji se biraju misije, i to je ok.

Volim i ja looter shooter, mada mi za ovu godinu Destiny 2 izgleda mnogo mnogo bolje. Naravno, ukusi i ocekivanja su razliciti

Mislim da treba malo smiriti strasti, ne samo ovde vec i na netu (sto je nemoguce )

Shvatam da je igra razocarenje za mnoge ali se preteruje sa tim pricama o smecu, katastrofama itd. Mislim da nema potrebe tako nesto prozivati samo zato sto ne volite ovakve igre.

Isto tako treba biti i realan pri kritikama i ne dozvoljavati da bas sve bude stavljeno pod onaj izlizani "Igra je tek izasla" itd.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 19:07   #316
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Anthem

Ja, recimo, nikad ne čitam recenzije, niti gledam YT klipove. Ne interesuje me mišljenje random likova. Kad mi trebaju informacije o igri, vodim se mišljenjem ljudi koje poznajem.

Meni je Anthem pucačko prženje, i ništa više. Kao takva mi baš leži. Ne kapiram kakvu priču, odnosno agendu tražite u igri?

Lično, skoro nisam igrao zabavniji TPS
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 22:16   #317
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Ne kapiram kakvu priču, odnosno agendu tražite u igri?

A sto se tice ovoga, u poslednje vreme stvarno ne znam sta mi vise ide na zivce...da li guranje raznoraznih agendi i raznorazni SJW, da li ljudi kojima se te agende i SJW prividjaju ama bas svuda.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2019, 23:59   #318
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Kad ti IGN da 6.5/10 znas koliko je sati

https://www.ign.com/articles/2019/02/21/anthem-review
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2019, 1:09   #319
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Da, ovo stvarno izgleda kao vrh zabava....

https://www.youtube.com/watch?v=8snFkIwJOWI

Ne mogu ni da zamislim kako će ovo poderati u recenziji. Ako išta dobro od ovakvih igara izađe bar je Angry Review od kojeg ću se valjati od smijeha.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2019, 2:19   #320
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Anthem

Meh...

Svakom svoje. Igra dolazi uz Origin Premier, tako da mi ne predstavlja dodatan trošak. A taman je ono što mi se igralo.

Meni se učitava sasvim ok, m.2 drajv
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com