Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.11.2013, 16:40   #321
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.350
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.980 puta na 7.029 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

http://warthunder.com/en/news/337-Gr...nnouncement-en

Zatvorena beta počinje do 4. decembra.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2013, 22:07   #322
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
Complete our special daily missions and get a chance to earn access to the upcoming Ground Forces closed beta test!
Nesto su mi dvosmilseni oko svega toga (zbog ovog get a chance) - na prvi mah, nekom ko ne moz' vise da doceka, se cini da obavljanjem ta 3 challenge-a, automatski dobija pristup zatvorenoj beti... (tj. ja bih voleo i nadam se da je tako).
U protivnom, nista od tenkova ove godine...

Mada opet im je i u interesu da bude sto vise igraca... svi su vec na granici strpljenja
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2013, 13:37   #323
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: War Thunder

Jel zna neko da li neko ko je imao closed beta za avione, automatski dobija dozvole i za tenkove?
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2013, 23:39   #324
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Nema to veze sta je ko bio pre, sad su svi na istom- dakle treba odraditi sto vise ovih ''dnevnih misija'', kako bi sanse da se dobije poziv bile sto vece ...

Ja sam i danas odradio- uz patnju moze se reci -ovo mi je ubedljivo najgora sesija ikad u WT, uopste mi se nije igralo pa sam poprilicno silio... Veoma lako to moze biti do kraja jos i uzaludno, vec mogu da zamislim predstojece misije tipa - obori 15 jet-ova i slicno...
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2013, 22:02   #325
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Pa očigledno je da Gajin koristi paljenje igrača na tenkove da ubere pare od onih koji žele da friziraju svoje mačine kako bi "lakše" ostvarili ciljeve. U osnovi novembar im je postao vještački praznik i stimulišu veći "promet" mašući šargarepom u obliku tenkova ispred korisnika.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2013, 22:36   #326
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Ne kapiram sta si hteo da kazes. Ako si mislio da ljudi kupuju zlato da bi nadogradili avione ili uzeli nove to je apsolutno pogresno, jer si vecinu misija mogao da zavrsis i sa avionima malog tier-a.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2013, 23:01   #327
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Da može da se završi i sa avionom niskog tiera. Ali samim time što više igrača igra (jer su i kažjuel igrači ispuzali) više se i troši.
Takođe džaba ti je moguće misiju završiti sa low tierom kada dosta njih misli da bi bili odlični u igru samo kada bi imali "onaj OP avion". A nevide da su oni u pitanju. Ove misije su način da se nasumično sempluje dovoljan broj čestih igrača Warthundera i usput se napale ostali tkao da više igraju.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2013, 1:52   #328
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Pa dobro normalno da gledaju da dovedu sto vise igraca, u sustini ja sam sve misije zavrsio. Sto se mene tice nek rade sta hoce, ali ako ikada budu ubacili gold municiju tada cu reci zbogom WT.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2013, 8:42   #329
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Pa dobro normalno da gledaju da dovedu sto vise igraca, u sustini ja sam sve misije zavrsio. Sto se mene tice nek rade sta hoce, ali ako ikada budu ubacili gold municiju tada cu reci zbogom WT.
Eh. Zlatna municija u WOT-u. "Zlatna" municija jeste postojala u stvarnom životu, i izdavala se tenkistima u malim količinama*. Problem u WoT-u jeste što su omogućili svakoj šuši i maruši da je kupuje tako da je sada mnogo češća.

Tako da im se naizgled pozitivan potez što su smanjili P2W (jel si je mogao kupiti samo za pare), im se "obio" o glavu.

* Veći problem je što 90% ugrača na svojim tenkovima koristi topove sa krajnje modernizacije tenka. I zlatna municija tih topova je tek ubitačna.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2013, 17:01   #330
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

O5 ti ako stavis zlatnu municiju koju si kupio srebrom u tenk 9-10 tier ti ces biti u minusu. WoT je retardiran realno, igrao sam ga, imam 5000+ borbi, ali nisam uzivao uopste, plus sto ne moze da se igra igra sa tier 9-10 ako nemas premium, jer ces normalno o5 biti u minusu. Uopste ne razumem ljude koji je igraju i dalje, odes u temu WoT-a samo kritike, nerviranja.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2013, 10:19   #331
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Pa bićeš u minusu svejedno i sa tier 5 tenkom ako kotristiš zlatnu municiju. NJe generalno nosiš ne više od 10 komada i koristiš u rijetkim situacijama kada sledeći hitac MORa da probije. To što je neki previše koriste i zbog nje manje hara u teškim tenkovima je drugi problem i dio je problema inflacije penetracije.

Normalno je da ti ne dozvoljavaju da igraš sa tier 10 tenkom stalno tako što ti ograniče prihode. Onda bi teoretski mogao da imaš situaciju da niko ne igra niže tirove. Ovako moraš poslije par visokih partija nazad u tier 5 za pare. A generalno zabava ne raste baš proporcionalno sa tierovima tako da su neki nižeg nivoa tenkovi zabavniji za igrat od nekih viših.

Frustracije mislim najviše dolaze iz činjenice da se ljudi previše ufuraju u igru, pa stvari previše lično posmatraju. Ja je u poslednje vrijeme igram par puta nedjeljno što smatram da je dovoljno. Više i ja bi se nervirao previše.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2013, 22:25   #332
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Napokon je dosao i kraj sa prokletim daily missons-ima! 23 od 26 obavljenih za mene...

Sada kada presabiravam utiske, mogu reci da sam i odredjen broj misija uprkos nedostatku prave motivacije u principu odradio sa lakocom, pogotovo tamo gde je trebalo ubijati 40-50ak neprijatelja... Oko 5 bitaka i vec kraj posla... Sada sam u AB vec dosegao 1513 bitaka i 7747 oborenih aviona... Polako ali sigurno raste battle/kill ratio a kad se samo setim da sam na pocetku imao 60 bitaka i 50 ubistava (ili nesto slicno tog tipa)

Mada, daleko je sve to od idelanog, npr. za vikend misije, sa Japancima i Amerikancima sam u nedostatku trazenih aviona bio primoran da samo sa jednim ponaosob, stock avionom, nahvatavam 40 ubistava, sto je i potrajalo naravno

Bile su tu u dovoljnom broju i ekstravagancije tipa obori - 10 neprijatelja sa rear gunnerima i slicne netipicne stvari od kojih su neke zaista bile mucne, na granici da se sve batali... Ili evo jos bolje - sa Japancima obori 30 bombardera, a ono iz bitke u bitku nijedan u vidokrugu ili svega komad-dva... Ma prava patnja i to sam naravno, preskako...

Nagovestavali su da ce zadnja misija biti teska, a evo srecom, potrajala mi je svega 9 bitaka za tih 80 ubistava cime verovatno i zavrsavam sa avionima, sto se tice ove godine, ali i ne samim WT, ukoliko budem te srece da dobijem CBT invite, koji su vec sada poceli da dele...
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2013, 0:03   #333
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 518
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Ovi gori od WG-a, koja muka da probaš betu nečega . Srećom, meni otišli živci još sa WoT-om tako da preskačem. Ovo me podseti na kolegu iz klana koji je "du*etom" išao u bitku da bi uzeo neku ko zna kakvu medalju. Boles'.
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2013, 14:38   #334
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Niso toliko gori koliko iskorišćavaju napaljenost igrača da št prije uđu u betu. A onda će u beti da ***** jel nešto nije u redu kada je u pitnju zatvorena beta. Ma tamo ima da bude ršum.

U osnovi, dal žarko želiš da pomažeš u pronalaženju bagova i da igraš djelimično zabagovanu igru mjesecima? Izvoli radi misije. To će takođe pokazati ko je dovoljno zaluđen da igra po više sati nedovršeni Ground Combat.

Najbolja je stvar što su stavili u prodavnicu pakete koje možeš kupiti i dobiješ neki premijum tenk (samo poslije završetka zatvorene bete) nešto zlata i pristup zatvorenoj beti u drugom krugu. I naravno paketi su ultra skupi da bi ograničili broj aplikanata (što je normalno), i naravno po foumima šize . A ima i tipova koji misle da će cijene ovih paketa ostati takve i u finalnoj verziji neshvaćajući da je cijena velika zado što omogućava pristup Beti.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2013, 15:07   #335
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
4th Dimension kaže: Pregled poruke
Niso toliko gori koliko iskorišćavaju napaljenost igrača da št prije uđu u betu. A onda će u beti da ***** jel nešto nije u redu kada je u pitnju zatvorena beta. Ma tamo ima da bude ršum
Ja sam jos pre godinu i po dana, bio srece da probam i zapocnem WT u closed beta fazi i bio je zaista na nivou, bolje reci odlican- noviji igraci naravno nisu upoznati sa tim ali mogu reci da su neke stvari u ranoj fazi mozda bile i bolje nego u novijim verzijama...

Ne mora da znaci da ce to opet biti slucaj i sa tenkovima, ali svakako da nece biti bas do te mere lose da bude ''rsum'' i slicno...

Jeste, moze se reci da sam donekle i ''napaljenik'' da zaigram vec te tenkove, ali ne vidim nista toliko lose u tome - 50$ im svakako ni u ludilu ne bih dao, a ako preko daily missionsa uspem, utoliko bolje...
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Red Wing na korisnoj poruci:
miloshbg (5.12.2013)
Stara 5.12.2013, 21:24   #336
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
Red Wing kaže: Pregled poruke
Ja sam jos pre godinu i po dana, bio srece da probam i zapocnem WT u closed beta fazi i bio je zaista na nivou, bolje reci odlican- noviji igraci naravno nisu upoznati sa tim ali mogu reci da su neke stvari u ranoj fazi mozda bile i bolje nego u novijim verzijama...

Ne mora da znaci da ce to opet biti slucaj i sa tenkovima, ali svakako da nece biti bas do te mere lose da bude ''rsum'' i slicno...

Jeste, moze se reci da sam donekle i ''napaljenik'' da zaigram vec te tenkove, ali ne vidim nista toliko lose u tome - 50$ im svakako ni u ludilu ne bih dao, a ako preko daily missionsa uspem, utoliko bolje...
Doduše u tom slučaju gajin je ima prednost jer je mogao da portuje gameplay i engine iz njihovih prethodnih igara. Ali oni nikad do sada nisu radili borbe na tlu.

Sa druge strane, čak i da nisu debre sada, popraviće ih.

Ono što sam pričao više je na temu određenih igrača koji zaljubljenost u igru tjeraju u krajnjosti i smatraju da je Gajin njima dužan da dubi na glavi za nih i da im sve ugodi. I da neshvataju šta znači beta.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 16:06   #337
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.672
Zahvalnice: 322
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Pozz skinuo sam launcher i video dole da ima download i preko torenta ja skinuo preko torenta verziju 1.37 ali nzm kako da pustim oce li ko da mi kaze. .?

HVALA
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2013, 18:27   #338
Miloš987
Član
 
Član od: 7.9.2010.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 411
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 64 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Valjda kopiras to sve u folder gde ti je launcher instaliran...
Miloš987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2013, 20:43   #339
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Novi 1.37 patch je uveliko izasao, utisci su se polako vec slegli i poveci je broj onih koji upucuju ostre kritike i negodovanja... To je naravno bio i manje vise slucaj oko bilo koje vece zakrpe, ali do sada nije rezultovalo ovakvim obimom reakcija...

Ja se prikljucujem kritikama i ne bih ulazio u neke preterane detalje, dovoljno je sa mog stanovista reci da je duh ''konzolizacije'' polako dosao po svoje! ... Treba se prilagoditi PS4 igracima i konceptu, sto da ne i na ustrb PC-a, jer kako bi drugacije i bilo izvodljivo da u skorije vreme, kao sto se planira, doticni skupa zajedno lete u bitkama...

Inace, nikako vec da docekamo tenkove... Bio je toliki hype oko CBT invite-a, odradjivanja onih misija i svega a opet su skoro svi ostali kratkih rukava (tj. oni koji nisu hteli da plate) sto je na kraju verovatno izazvalo i veca razocaranja nego pomenuti 1.37 patch...

Na, sto bi se reklo ''kasikicu'', pruzaju novosti oko tenkova, pa evo i izmedju ostalog, neceg osnovnog u vezi damage modela, sto moze biti zanimljivo... Okacili su i par screenshotova TD-ova, ali nista posebno... Valjda ce sa ''Winter Magic'' - novogodisnjo-bozicnim eventom, sta vec, malo zamazati oci igracima
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2013, 9:46   #340
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Zbog čega kažeš da se osjeća konzolizacija igre? Po meni novi sistem nije loš jedino što vrijednosti koje koristi bi trebalo promjeniti. Treba još rafinirati battle effectivnes raznih aviona, a da ne pominjem da zarada Reasearch poena nije baš prevelika.

Ali sistem kao sistem nije loš uopšte.

Inače nije tačno da su samo screenshotove objavili. Objavili su takođ prvi dio priče o modelu štete:
http://warthunder.com/en/news/384-De...odel-Part-1-en

Izgleda da će ići putem kojim su većina i predvidjela, a to je da uništenje važnih komponenti znači smrt, kao i kod aviona. Znači nema healtha.

A što se tiče toga da je malo ljudi dobilo, po meni je to za i očekivati pošto je zatvorena beta u prvoj fazi, i žele da kontrolišu pristup. Doduše prema onome što čujem svakim danom povećavaju broj igrača, ali u kontrolisanim brojevima.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
avioni, simulacija aviona, simulacija letenja, wwii

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Jet Thunder Ghost Simulacije vožnje 4 4.12.2008 11:39
Wizard case modding boban56 Modovi 18 12.9.2008 12:29
AMD's Thunder to Take Nvidia By Storm !!! ... i bidi fin Vesti 8 15.3.2008 20:43
Frontline - Fields of Thunder Grimm_SBL Strateške igre 3 17.3.2007 22:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com