Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.6.2011, 0:07   #1
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom War Thunder



Sumnjive glasine koje su potekle pocetkom aprila o izlasku besplatne online simulacije borbenih aviona iz WWII su potvrdjene tokom ovog meseca.

Ruski Gaijin Entertainment (autori IL-2 Sturmovik: Birds of Prey i Apache: Air Assault) je objavio da radi na World of Planes naslovu, koji ce se ocigledno osloniti i bazirati na proverenom uspehu i konceptu odlicnog i veoma popularnog World of Tanks naslova. Razvojni tim je poprilicno iskusan i dokazan na polju simulacija vazdusnih borbi i treba ocekivati kvalitetnu igru, pravu poslasticu za ljubitelje vazdusnih borbi iz WWII, koja ce biti na nivou i konkurent WoT.

Treba imati i u vidu da su autori doticnog WoT - wargaming.net, najavili World of Warplanes, o kome nema jos uvek detaljnih informacija i kog' ne treba brkati sa World of Planes.

Evo i zvanicnog sajta - World of Planes, gde se mozete prijaviti za beta testera, kao i videti osnovne informacije i screenshotove.
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Red Wing na korisnoj poruci:
Stranger2 (31.3.2013), virtuoz pavle (2.7.2011)
Stara 25.6.2011, 10:28   #2
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Planes

Ovo izgleda zanimljivo. Sviđaju mi se igre čija je radnja smeštena u vreme II svetskog rata pa je ova igra kao stvorena za mene. Prijavio sam se za beta testera, nadam se da brzo odgovaraju na zahteve.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2011, 11:59   #3
Gunner4Life
Član
 
Član od: 3.7.2010.
Poruke: 237
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 20 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

Toooo jedva sam cekao ovako nesto ! I ja takodje obozavam WW2 i vise volim avione od tenkica ! Kada ce izaci ovo ?
Gunner4Life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2011, 13:02   #4
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Planes

Možda sledeće godine ako sada krene BETA testiranje. Ali sa igrama se nikad ne zna.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2011, 15:28   #5
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

Prijavio sam se i ja za beta testera
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2011, 15:30   #6
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

Pisite utiske kad probate, ja sam malo skeptican, pa necu da se prijavljujem...
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2011, 17:44   #7
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: World of Planes

I ja sam se prijavio, nista me ne kosta.
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2011, 19:31   #8
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

Bice sjajno - posto to znaci da imamo par skoro istih igara u razvoju - naime i Wargaming.net pusta glasine vec neko vreme da ce izbaciti world of warplanes
konkurencija= manje cene=bolje za nas!
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2011, 21:21   #9
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Planes

Jel postao neko BETA tester sa SK foruma?
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2011, 0:35   #10
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

pa beta je tek u septembru kolko znam...
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2011, 10:52   #11
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Planes

Mislio sam da će ga odgovore ranije na emailove, da znamo da li smo izabrani.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 12:26   #12
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

cool, samo ne znam zasto se svi ogranicavaju na WWII...
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2011, 18:11   #13
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

Zato sto je lakse napraviti arkadnu pucacinu i "simulirati" avione dok su svi koristili samo topove i mitraljeze, nego kasnije doba kada su se pojavile i rakete i napredna avionika itd..
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2011, 15:55   #14
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

World of Warplanes first details. Will have same “gold, experience, economics” as World of Tanks



We recently interviewed Wargaming.Net CEO, Victor Kislyi about World of Warplanes, the follow up to World of Tanks that was announced at E3 this year. Warplanes will follow a similar free-to-play format tof WoT, with the same “gold, experience” and “economics,” and is set to include planes from “big plane nations” like Russia, Germany, Britain, France, America and Japan.

Kislyi says the team are trying to strike a similar balance to World of Tanks, combining accessible controls with historically accurate World War 2 war machines. This time around, Wargaming.Net are going for a new audience. “It’s important to understand, we want to concentrate this game on air combat enthusiasts,” said Kislyi. “We want to go to air shows. We want to go to air museums. We want to talk to people who fly those hardcore flight simulations.”

Will creating a convincing flight sim be a much harder task than tank warfare? Yes, says Kislyi. “Aeroplanes, everybody knows, you are in 3D, you have to be moving all the time, like a shark, and you have to have 3D vision in your head, unlike tanks. That’s quite a challenge.”


World of Warplanes will feature classic fighters from World War 2.

“An aeroplane is more difficult than a tank to control, obviously. There are much more drivers than pilots on this planet. That’s where we put a lot of good people, trying out different controls, different twists in the flight model itself. If you look at the cockpit of any plane, you see a lot of controllers. We don’t want people to be having to switch on all of those.”

Even though they’re courting flight sim fans, accessibility is still a priority for Wargaming.Net. “There’s a lot of enthusiasm about warplanes and World War 2 in Russia , Europe and Britain and America, too. So first it has to be a good simulator, not too hardcore so that it takes you thirty minutes to take off, and then you crash land after a successful mission, and not too arcade-ish.”

“It has to be historically realistic in terms of models, engines, internal components and relative perameters of different aeroplanes and different nations, of course, it has to be well balanced, but the gameplay, the flight mode, the controls, they have to be somewhere inthe middle in that sweet spot so that normal people can play.”


Players could share gold between World of Tanks and World of Warplanes accounts.

Kislyi also suggests that players will be able to share currency between their games, meaning World of Tanks players will be able to hop over and buy a plane with the gold they’ve earned blowing up Panzers.

“Let’s have mutually acceptable gold, why not?” Kislyi enthuses, “It’s just dollars, or pounds, right? If you have the reserve of gold in your World of Tanks account, you’re going to want to try Warplanes, why don’t you use that money in World of Warplanes? There is nothing against it.”

World of Warplanes is still in internal alpha testing at Wargaming.Net, so we’re not likely to see a beta just yet. In the same interview Kislyi also suggested that Wargaming.Net are thinking seriously about their long term plans beyond World of Tanks and Warplanes, and want to do World of Battleships, too. We’ll have more about the future of World of Tanks and Kislyi’s views on the rise of free-to-play games soon.

izvor
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2011, 23:18   #15
Betta
Član
 
Član od: 18.9.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 78
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

Samo jedna ispravka World of Planes i World of Warplanes nisu iste igre tako da su vase prijave pogresne, prijave za igru world of warplanes jos uvek ne postoje
Betta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2011, 23:23   #16
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

Citat:
Red Wing kaže: Pregled poruke
Treba imati i u vidu da su autori doticnog WoT - wargaming.net, najavili World of Warplanes, o kome nema jos uvek detaljnih informacija i kog' ne treba brkati sa World of Planes.
Ja sam to vec sve lepo pomenuo... Mislim da ce Gaijin Entertainment preduhitriti wargaming.net, po ovom pitanju.
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2011, 23:35   #17
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

Citat:
Betta kaže: Pregled poruke
Samo jedna ispravka World of Planes i World of Warplanes nisu iste igre tako da su vase prijave pogresne, prijave za igru world of warplanes jos uvek ne postoje
Pa niko se ovde ni nije prijavljivao za world of warplanes nego za onu prvu igru koja i ima beta konkurs otvoren.

Nego su igre slicnih imena i slicnih tema.
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2011, 12:04   #18
SG_I
Član
 
Član od: 19.7.2006.
Poruke: 197
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

Wargaming uz World of Warplanes najavljuje i World of Battleships i jedinstvenu globalnu mapu za sve tri igre.

Za World of Planes sam se prijavio za betu posto deluje zanimljivo. Izgleda da ce forsirati malo realniji gameplay nego sto to Wargaming radi. E sad, da li je to dobro ili lose - videcemo.
SG_I je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2011, 18:40   #19
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

Eto problema u nazivima dve igre... vidite da sam se zajbo kad sam postavio post iznad
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2011, 12:48   #20
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: World of Planes

novi screenovi

http://www.facebook.com/media/set/?s...0381691&type=1
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
avioni, simulacija aviona, simulacija letenja, wwii

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Jet Thunder Ghost Simulacije vožnje 4 4.12.2008 11:39
Wizard case modding boban56 Modovi 18 12.9.2008 12:29
AMD's Thunder to Take Nvidia By Storm !!! ... i bidi fin Vesti 8 15.3.2008 20:43
Frontline - Fields of Thunder Grimm_SBL Strateške igre 3 17.3.2007 22:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com