Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.7.2006, 11:37   #101
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
Juce sam konacno zavrsio igru i mogu reci da nisam zadovoljan. Em sto sam 100 godina napucavao likove i usao u Forterss of Regrets sa stotinama helt charmova i slicno samo da bi saznao da su mi kompanjerosi beskorisni, a em sto nisam zadovoljan krajem... Namless ponovo dobija smrtnost, i sta? Niti znam sta je sa Dionarom, niti sa mojom ekipom, niti sa Sigilom i ostali mestima... Znam samo da sam proteran u onaj sj3bani plane gde Namless kao pokupi onaj buzdovan, i ...? STA?! grr a i glupo mi je odradjen kraj sa Transcendent One: imao sam wisdom od 24 i prosto sam ga nabedio da mogu da sam sebe ponistim samo ako pozelim i skoncentrisem se... ma dajjj bre
Sa Dionarom nije nista (pretpostavka je da je konacno otisla medju mrtve tj. vise nije duh zarobljen u negative material planeu), ekipa ti je poslata nazad u Sigil jer ne mogu da te prate u Bloodwar gde si ti otisao da ispastas za sve sto si ucinio u prethodnim zivotima. Za pobedu nad transcendent one-u ima vise nacina a izabrao si najgluplji, bolje bi bilo da si ga sam absorbovao. Takodje mozes da ga nagovoris da si pustio senke pa on ode da proveri a ti imas vremena da dignes druzinu i onda se boris sa njim. Ako nisi otvorio bronzano jaje takodje si izgubio deo price. Sve u svemu povrsno si prosao kroz igru koja se ne moze povrsno prelaziti
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2006, 13:35   #102
Jolpaz Jolpaz
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Poruke: 131
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 12 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Nameless je vracen u bloodwar da ispravi svoje greske. Zbog svih gehova koje je pocinio u ratu, pozeleo je da bude besmrtan.
Jolpaz Jolpaz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2006, 16:28   #103
Nemesis
Veteran
 
Član od: 29.11.2005.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nemesis
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
Niti znam sta je sa Dionarom...
Sa Daionnara-om (zaboravio sam kako se tacno zove) imas nekoliko krajeva u zavisnosti od tvojih akcija tokom igre. Ja sam uspeo da dobijem "oprost grehova" pre nego sto je njen duh oslobodjen.

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
Namless ponovo dobija smrtnost, i sta?
Izgleda da se nisi dovoljno udubio u pricu sto je element koji je toliko uzdigao Torment iznad ostalih igara slicnog zanra. Koliko se puta u kljucnim delovima igre ponavljalo "what can change the nature of a man?" Sta je to sto moze naterati besmrtno bice da se svom snagom bori za sansu da umre? Moras se sloziti da se ovakva premisa retko javlja u igrama.

Po svemu sudeci kroz igru si proleteo na brzaka koristeci neki walkthrough.

Poslednja ispravka: Nemesis (26.7.2006 u 16:41)
Nemesis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2006, 19:25   #104
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

e vala bas me napljuvaste... igru sam prelazio natenane bar mesec dana, citao svaki razgovor do kraja i resio sve questove [sem mozda 2-3 koja sam zaj3bo u startu]... sto se tice borbe sa Transcendent One probao sam sve: da ga sj3bem sa visokim wisdomom [poslednje pitanje: what can change the nature of the man], da se borim tako sto cu da ga zeznem da on vidi sta je sa senkama a da ja dignem party iz mrtvih, i probao sam i da mu pretim sa Blade of the Immortal. Izabrao sam prvi izbor, i mislim da on nije najgluplji, kao sto rece neko gore. priznajem da sam izgubio jer nisam imao Bronze Sphere, ali sta mogu, negde mi se zaturila tokom igre A odgovor je jasan na to sto @Nemesis pita: what can change the nature of the man. Odgovor je: Beleive - Ubedjenje i Vera. Neki kazu da je Regret, ali ja mislim da je ipak Beleive - to kazu na kraju.
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2006, 19:52   #105
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Onda je stvarno cudno sto je igra ostavila tako los utisak na tebe...
Ovo si propustio sa kuglom

SPOILER

Bronzana kugla su zapravo sacuvana secanja lika pre nego sto je postao Nameless one (originalni lik) i takodje ti famozni simbol igre (tetovaza na ramenu namelessa) prikazana dole postane najmocnija magija u igri. I takodje dobijes bar 5 nivoa u Xp-ju
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Symbol of Torment.jpg
Viđeno:	61 puta
Veličina:	19,6 KB
ID:	2457  
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2006, 20:10   #106
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
The mighty Boo kaže:
Bronzana kugla su zapravo sacuvana secanja lika pre nego sto je postao Nameless one (originalni lik) i takodje ti famozni simbol igre (tetovaza na ramenu namelessa) prikazana dole postane najmocnija magija u igri. I takodje dobijes bar 5 nivoa u Xp-ju
Pa i to sam znao - rekao je neko u igri da je to u stvari sensory stone sa secanjem originalnog Namless-a... a sto se tice te magije - pa sta mi to vredi? Dak'kon mi je mogao bacati tek lvl 6 magije, a glupi Ignus mi odma okrenuo ledja cim smo dosli u Fortress... Namless je naravno ostao fighter [i jedini koji je dosao do 20 lvl, od svih u ekipi], tako da ne zalim za tim... a pitas sto sam nezadovoljan? pa, odma na pocetku, u mrtvacnici, Dionara mi je rekla da cu na samom kraju morati da napravim STRASAN izbor... a sta? sve se svelo na rutinu... nisam se cak ni borio, nego sve resio na finjaka... ne znam. ocekivao sam vise, valjda...
PS. nema veze - sad prelazim na Baldurs Gate serijal, mozda sa njim budem zadovoljniji Nego, evo nekog kome se bas svideo Torment, pa je resio da malo kopira Namlessa
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	symbol_of_torment.jpg
Viđeno:	72 puta
Veličina:	30,1 KB
ID:	2479  

Poslednja ispravka: 6am3 Fana71c (27.7.2006 u 20:23)
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2006, 23:04   #107
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
Pa i to sam znao - rekao je neko u igri da je to u stvari sensory stone sa secanjem originalnog Namless-a... a sto se tice te magije - pa sta mi to vredi? Dak'kon mi je mogao bacati tek lvl 6 magije, a glupi Ignus mi odma okrenuo ledja cim smo dosli u Fortress... Namless je naravno ostao fighter [i jedini koji je dosao do 20 lvl, od svih u ekipi], tako da ne zalim za tim... a pitas sto sam nezadovoljan? pa, odma na pocetku, u mrtvacnici, Dionara mi je rekla da cu na samom kraju morati da napravim STRASAN izbor... a sta? sve se svelo na rutinu... nisam se cak ni borio, nego sve resio na finjaka... ne znam. ocekivao sam vise, valjda...
PS. nema veze - sad prelazim na Baldurs Gate serijal, mozda sa njim budem zadovoljniji Nego, evo nekog kome se bas svideo Torment, pa je resio da malo kopira Namlessa
Pazi, Planescape: Torment je izuzetno tuzna i mracna igra i nije za svakoga. Prvenstveno cilja na emocije kod igraca, a tebi je koliko vidim akcija na prvom mestu. Mene je recimo strasno rastuzila. Na kraju sam se osecao kao da mi je umro neko najrodjeniji, toliko sam se udubio u pricu i atmosferu (Syberia joj nije ni do kolena sto se toga tice). Tako da sve u svemu nije ni cudo sto ti se nije dopala, pogotovo ako si ocekivao neki happy-end na kraju.
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2006, 23:13   #108
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Ako ti je do akcije i strategije sigurno ćeš biti zadovoljan sa Baldurom. Slažem se sa svime što je Jim rekao, Torment cilja na emocije, igra je inače veoma laka. Ipak, iako mi je nedosatajao izazov Torment mi je možda najdraža igra koju sam ikad igrao.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2006, 23:17   #109
Nemesis
Veteran
 
Član od: 29.11.2005.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nemesis
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
Jim Bravura kaže:
Pazi, Planescape: Torment je izuzetno tuzna i mracna igra i nije za svakoga. Prvenstveno cilja na emocije kod igraca, ...
Mene je recimo strasno rastuzila. Na kraju sam se osecao kao da mi je umro neko najrodjeniji, toliko sam se udubio u pricu i atmosferu.
Nisi mogao bolje reci. I ja sam imao veoma slican osecaj na kraju.

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
e vala bas me napljuvaste...
Sorry! Stekao sam utisak da si preleteo preko Tormenta pa da ga neopravdano pljujes. Izvinjavam ti se zbog toga.

Poslednja ispravka: Nemesis (27.7.2006 u 23:25) Razlog: greska pri citiranju
Nemesis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2006, 23:27   #110
Nemesis
Veteran
 
Član od: 29.11.2005.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nemesis
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
Corwin kaže:
Ako ti je do akcije i strategije sigurno ćeš biti zadovoljan sa Baldurom.
Za akciju & strategiju najbolji je Icewind Dale. Baldur's Gate je zlatna sredina.
Nemesis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2006, 23:50   #111
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
Corwin kaže:
Ako ti je do akcije i strategije sigurno ćeš biti zadovoljan sa Baldurom. Slažem se sa svime što je Jim rekao, Torment cilja na emocije, igra je inače veoma laka. Ipak, iako mi je nedosatajao izazov Torment mi je možda najdraža igra koju sam ikad igrao.
Ako je ikada budes ponovo prelazio, podesi "Difficulty slider" skroz nadesno tj. na Hard, pa ces da vidis kako je laka . Ja sam tako igrao sve do pred kraj, dok nisam dosao u "Ukleti grad" - Curse city, gde su me oni strazari stavili na nevidjene muke (skroz sam zaboravio da mi je bilo podeseno na najteze). E tu sam morao da smanjim tezinu, ne znam da li bi drugacije presao. Ko jeste, svaka mu cast.
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 1:41   #112
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
Nemesis kaže:
Nisi mogao bolje reci. I ja sam imao veoma slican osecaj na kraju.
Pa sto tuga kad kraj logican, od pocetka trazi dnevnik, i naso je dnevnik, niko ga nije terao da ga baci kod baatezua i tanar'ria .
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 2:30   #113
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
Jim Bravura kaže:
Pazi, Planescape: Torment je izuzetno tuzna i mracna igra i nije za svakoga. Prvenstveno cilja na emocije kod igraca, a tebi je koliko vidim akcija na prvom mestu. Mene je recimo strasno rastuzila. Na kraju sam se osecao kao da mi je umro neko najrodjeniji, toliko sam se udubio u pricu i atmosferu (Syberia joj nije ni do kolena sto se toga tice). Tako da sve u svemu nije ni cudo sto ti se nije dopala, pogotovo ako si ocekivao neki happy-end na kraju.
grr zar me niko na ovom forumu ne razume?! pa upravo je u tome fora! sve vreme i igram Torment zbog price i samo price [a zbog cega drugog bi igrao igru staru 7 godina zaboga?!?!], a ona mi se na kraju nije dopala! Ne znam ocekivao sam neki extra extra tuzan kraj, a na kraju se sve nekako resilo lepo... Ma mozda sam previse ocekivao...
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 2:50   #114
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
grr zar me niko na ovom forumu ne razume?! pa upravo je u tome fora! sve vreme i igram Torment zbog price i samo price [a zbog cega drugog bi igrao igru staru 7 godina zaboga?!?!], a ona mi se na kraju nije dopala! Ne znam ocekivao sam neki extra extra tuzan kraj, a na kraju se sve nekako resilo lepo... Ma mozda sam previse ocekivao...
Nisi se lepo udubio u pricu, same price NPC eva su stra'ota kamoli dok shvatis sta je glavni lik bio postao i jeste. Ko ti kaze da je on na kraju postao smrtnik, jel isprobao neko da ga bocne? Mozda je i poslat da zaustavi konacno blood war, tako da ima mnogo mogucih peripetija i silent hilovski nedovrsenih misli . Mada je avalon slican element iz planescapea (zerths) primenio i na KOTOR2.
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 10:21   #115
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Dobro ipak se mora priznati da je prica pomalo nerazjasnjena u odredjenim deonicama, ali to je manje vise neizbezno. I 6am3 Fana71c je u pravu kad kaze da je kraj malo antiklimatican, ipak igrac ocekuje veliku bitku a dobije konverzaciju Zato je Torment u odredjenom smislu ekstrem (najvise price a skoro nista akcije) kao i Icewind dale naravno obrnuto. Iz tih a i drugih razloga Baldurs Gate je bolji i od jednog i od drugog.

Torment je jednostavno avantura zarobljena u ruhu RPGa i oni koji od njega ocekuju istinski FRP dozivljaj moraju se razocarati.

Ipak, Torment je drugi najbolji RPG ikada
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 12:26   #116
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
The mighty Boo kaže:
Dobro ipak se mora priznati da je prica pomalo nerazjasnjena u odredjenim deonicama, ali to je manje vise neizbezno. I 6am3 Fana71c je u pravu kad kaze da je kraj malo antiklimatican, ipak igrac ocekuje veliku bitku a dobije konverzaciju Torment je jednostavno avantura zarobljena u ruhu RPGa i oni koji od njega ocekuju istinski FRP dozivljaj moraju se razocarati.

Ipak, Torment je drugi najbolji RPG ikada
My point exactly... slazem se... Torment jeste star 7 godina ali je i 7 puta bolji od vecine danasnjih RPG-ova... to sto sam ja ocekivao Kosovski boj na kraju, a nisam ga dobio, moj je problem... ali igra je svejedno konza
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 16:24   #117
Nemesis
Veteran
 
Član od: 29.11.2005.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nemesis
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
... sve vreme i igram Torment zbog price i samo price
...
Ne znam ocekivao sam neki extra extra tuzan kraj, a na kraju se sve nekako resilo lepo...
Lepo?
Kako ono rece Grace na kraju: "...time is not your enemy, eternity is!" Ovo dobijas samo u slucaju da si se "spojio" sa svojom smrtnoscu i podigao pale saborce. Doduse, ne secam se tacno sta mi je sve Grace rekla na kraju, ali je bilo da niko ne moze da pobegne od kazne i da Nameless mora da plati cenu za svoja nedela. Dijalog je bio duzi, ne znam da li je uobicajeno, ili zato sto sam u toku igranja izabrao put da je volim. (dijalozi pre sukoba sa Ravel, i pred kraj igre, pre ponovnog ulaska u mrtvacnicu)


Citat:
madhatterYU kaže:
...same price NPC eva su stra'ota kamoli dok shvatis sta je glavni lik bio postao i jeste
Ja sam igrao sa carobnjakom i vodio sam Ignusa. Sto su dobre price kada trazis od Ignusa da te nauci magije, a on pocne da prepricava kako si ga ti ucio. "... to learn you must ssssuferrr!"


Postovi 6am3 Fana71c-a su otvorili zanimljivo pitanje. Kako tumacite kraj igre? Ne mogu se sloziti sa madhatterYU-om (mada mi se dopada njegova ideja ) da Nameless mora da zaustavi blood war.
I sama Deva pred kraj igre kaze da je to jedino sto sprecava snage haosa da napadnu kapije raja. U tom slucaju izbio bi mnogo veci sukob izmedju dobra i zla.
Nemesis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 16:41   #118
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Nameless one je na kraju igre nesumnjivo poslat u Blood war da ispasta za sve sto je ucinio. Priroda Blood wara je takva da se nikada ne moze zavrsiti zbog razlika koje postoje medju dvema sukobljenim stranama. Inace ovo je u Forgotten realmsu i Planescape-u najstrasnija kazna. Cak je Irenicus iz BG2 poslat na kraju u Blood war -for eternity...

To je ujedno i najgore mesto u celom tom univerzumu jedino ravno sa paklom (Hell-Baator) i ambisom (Abyss-Tannari) gde se i odigrava. Tu su takodje ukljuceni i Gray wastes gde je Nameless one nasao Ravel (a i zovu se Gray wastes jer ih je u to pretvorio Blood war).

E da postoji jedna nerazjasnjena stavka: nameless one je nesumnjivo postao smrtan, medjutim ova kazna u Blood war-u traje "vecno" tako da je cudno sto ce on nesumnjivo umreti i to najverovatnije relativno brzo (ipak je to Blood war). Valjda se misli na praksu demona da u beskonacno dizu svoje saborce obicno u vidu lemure-sa (ono malo odvratno stvorenje iz tormenta) i da ih koriste kao topovsko meso.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 17:54   #119
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Citat:
Nemesis kaže:
Ja sam igrao sa carobnjakom i vodio sam Ignusa. Sto su dobre price kada trazis od Ignusa da te nauci magije, a on pocne da prepricava kako si ga ti ucio. "... to learn you must ssssuferrr!"


Postovi 6am3 Fana71c-a su otvorili zanimljivo pitanje. Kako tumacite kraj igre? Ne mogu se sloziti sa madhatterYU-om (mada mi se dopada njegova ideja ) da Nameless mora da zaustavi blood war.
I sama Deva pred kraj igre kaze da je to jedino sto sprecava snage haosa da napadnu kapije raja. U tom slucaju izbio bi mnogo veci sukob izmedju dobra i zla.
Peh, ignus je ludak, ocigledno da sa njim slabo sta imalo da se prica, ali mort i da kkon imaju celu avanturu iza sebe, kao i onaj slepi strelac sto izginuo u realmu Transcendent One (mada mene licno nerviralo sto nije objasnjeno do kraja kako se nasli i sta je bio) itd. Kolko sam ja shvatio, sve vreme nameless i njegova besmrtna strana unose disbalans u planescapeu, ko kaze da konacno ne bi mogao da donese prevagu ka jednoj strani u blood waru, ionako je blood war do sad mogao 1000 puta da se zavrsi, vise puta su i tanari i batezu bili ukljesteni, a opet, prezivese i nastavise da ratuju; jopet nisam ni sam siguran zasto je on sebe podvrgnuo takvoj vrsti xperimenta da bi postao ono sto jeste, sigurno je to zapisano u dnevniku (valjda ga neko video u zavrsnoj sceni, u prvom je planu!). Mozda gresim, ali thiflinzi stalno odlaze u blood war radi dobitka, i vracaju se iz istog.
Drugo imas vise stvari u tormentu sto odbija od tradicionalnog planescapea, izmedju ostalog i pad shrakotra ili kako vec, dakonovog grada, zerth koji izdao svoje, zerth rob, znaci totalna suprotnost onog sto jesu, tako da je moguce da je uloga namelessa mnogo veca u blood waru, nego da postane samo topovsko meso...
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 18:04   #120
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Planescape : Torment

Pa ako se slozimo da je "Beleive" odgovor na pitanje "What can change the nature of the man?" onda mozda i Namless zavrsava Blood War jer ga vidimo kako uzima onaj buzdovan kad je dospeo na bojiste, a u pozadini se cuje to Ravel-ino pitanje... znaci odlucno krece napred - to je Beleive = ubedjenje, da moze da ga zavrsi... valjda se moze sve i tako razumeti lol
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
planescape, planescape torment, torment

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com