Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.2.2014, 15:37   #181
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Sony nije nista ukakio, napravio je odlicno izbalansiranu konzolu koja ce da gura vecinu AAA naslova u 1080p i 60fps za 400$.
Teško. Nešto hoće u 1080p, ali na 30FPS, nešto na 60FPS, ali ne na 1080p...retko šta će da pokrije i jedno i drugo. Za sada...a da je jači od XBoxa, jeste.

Međutim, stvar je u tome da su svi očekivali više. Mnogo više..."next gen, uuu jeee!"...a ono, ne mogu da izguraju 5udski ni tih 1080p @60FPS, što je već neko vreme standard na PC-ju i šta može da postigne PC od 500$. Tu su zeznuli stvari...nisu ispunili očekivanja.

S druge strane, PC gaming sceni je laknulo što su videli da je PC i da5e nadmoćna platforma, pa je dosta toga dobilo vetar u krila...da ne pominjem kako je zabavno drukati konzolaše zbog inferiornih performansi "next gen" konzola...PC Master Race i to
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2014, 16:14   #182
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Re: Stanje PC gaming trzista

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Teško. Nešto hoće u 1080p, ali na 30FPS, nešto na 60FPS, ali ne na 1080p...retko šta će da pokrije i jedno i drugo. Za sada...a da je jači od XBoxa, jeste.

Međutim, stvar je u tome da su svi očekivali više. Mnogo više..."next gen, uuu jeee!"...a ono, ne mogu da izguraju 5udski ni tih 1080p @60FPS, što je već neko vreme standard na PC-ju i šta može da postigne PC od 500$. Tu su zeznuli stvari...nisu ispunili očekivanja.

S druge strane, PC gaming sceni je laknulo što su videli da je PC i da5e nadmoćna platforma, pa je dosta toga dobilo vetar u krila...da ne pominjem kako je zabavno drukati konzolaše zbog inferiornih performansi "next gen" konzola...PC Master Race i to
Gde to može pc od 500$ da gura nove naslove u stabilnih 60fps-a majke ti??
Može i to ne bez štucanja GeForce GTX 760, koja sama košta 300+dolara, da održi stabilnih 60 fps u naslovima kao što su Assasins Creed 4, Tomb Raider, Battlefield 4 i sl.
Pre će biti da ti treba komp od minimun 700-800 eura/dolara za tako nešto.
Pre nego što skočiš, pogledaj benchmark rezultate (average/minimum fps) kartica od 100$, 200 $i onih od 300$ u 1080p rezoluciji sa odvrnutim detaljima.
PC je sad u najboljoj situaciji u poslednjih 10 godina, ali pričati da za 500$ može da se sastavi mašina koja postiže istovetne rezultate nema veze sa realnošću.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2014, 10:59   #183
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Evo moj PC primer.

Novi multimedijalni laptop od 600e.
Procesor: http://www.notebookcheck.net/Intel-C...r.74458.0.html
Grafika: http://www.notebookcheck.net/AMD-Rad...M.72678.0.html

Performanse novih igara idu ovako:

768p u >30fps za zahtevne igre
900p za manje zahtevne
Sve uz "srednji" nivo detalja.

1080p uz >30fps, samo za matore ili veoma nezahtevne igre.

60fps nema "ni od korova".

Eto, nisam nista "bolji" od konzola, al sam mobliniji.

Mada treba uzeti u obzir da je "form factor" na konzolama mnogo slicniji laptopu nego dektop racunaru. Pa tome i poredjenje.

Poslednja ispravka: player1 (22.2.2014 u 11:10)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Asmodeus (22.2.2014)
Stara 22.2.2014, 14:28   #184
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Gde to može pc od 500$ da gura nove naslove u stabilnih 60fps-a majke ti??
Može i to ne bez štucanja GeForce GTX 760, koja sama košta 300+dolara, da održi stabilnih 60 fps u naslovima kao što su Assasins Creed 4, Tomb Raider, Battlefield 4 i sl.
Pre će biti da ti treba komp od minimun 700-800 eura/dolara za tako nešto.
Pre nego što skočiš, pogledaj benchmark rezultate (average/minimum fps) kartica od 100$, 200 $i onih od 300$ u 1080p rezoluciji sa odvrnutim detaljima.
PC je sad u najboljoj situaciji u poslednjih 10 godina, ali pričati da za 500$ može da se sastavi mašina koja postiže istovetne rezultate nema veze sa realnošću.
Ta konfa na minimum detaljima na 1080p 60fps opet ce bolje da izgleda od konzole u istoj igri se njenim osakacenim podesavanjima I rezolucijom, mislim da je to bila njegova poenta.
Pc star 3 godine sa minimum grafikom 5750 moze da tera 90% naslova na 1080p koji su izasli sve do 2013.
Evo npr. ova moja 270x koja je bila na promociji sa bf4 igrom tada je kostala 150e, terao sam crysis 3 na stabilnih 50fps sa pecom za texture, sa minimalnim izmenama video opcija mogao sam izvuci tih famoznih 60 (iako konzole rade na 30fps-a), evo I za primer I nvidija izbacila novu seriju grafickih, koje su jace, manje trose, manje se greju, a cenovno su prihvaltljive za vecinu slojeva drustva, I to je tek prva serija, pa ima jos mesta za poboljsanja I korigovanja cena.
Normalno da niko nece na pc od 500 eura da igra na entuzijast, osim ako je mazohista.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2014, 16:41   #185
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Citat:
dacajak kaže: Pregled poruke
Ta konfa na minimum detaljima na 1080p 60fps opet ce bolje da izgleda od konzole u istoj igri se njenim osakacenim podesavanjima I rezolucijom, mislim da je to bila njegova poenta.
Slazem se ako govorimo o PS3 i Xbox 360, ne u slucaju PS4.
Citat:
dacajak kaže:
Pc star 3 godine sa minimum grafikom 5750 moze da tera 90% naslova na 1080p koji su izasli sve do 2013.
Poteraj Witcher 2 sa popaljenim efektima i iskljucenim ubersamplingom. Ja sam na mojoj ASUS 6870 Direct CU koja jede 5750 za dorucak imao stabilnih 40-45fps u toj situaciji. Opet ako poredis sa prethodnom gerenacijom, slazem se.
Citat:
dacajak kaže:
Evo npr. ova moja 270x koja je bila na promociji sa bf4 igrom tada je kostala 150e, terao sam crysis 3 na stabilnih 50fps sa pecom za texture, sa minimalnim izmenama video opcija mogao sam izvuci tih famoznih 60 (iako konzole rade na 30fps-a), evo I za primer I nvidija izbacila novu seriju grafickih, koje su jace, manje trose, manje se greju, a cenovno su prihvaltljive za vecinu slojeva drustva, I to je tek prva serija, pa ima jos mesta za poboljsanja I korigovanja cena.
Normalno da niko nece na pc od 500 eura da igra na entuzijast, osim ako je mazohista.
Oni na PS3 i Xbox se ne igraju na enthusiast podesavanjima, ali oni na PS4 svakako. Pogledaj Killzone: Shadowfall na primer ili novi The Order kako izgleda. Sta mislis, sta ce ti trebati da igras graficki slicnu igru u 1080p@60FPS. Koji procesor, koliko rama i koja graficka kartica? Da bi uzeo takvu masinu, treba ti 700 eura najmanje. Pokreni bilo koji konfigurator od online prodavnica i ako sastavis masinu koja inace na benchmarcima baca 1080p@60fps u modernim naslovima za 500$/e, svaka ti cast.
Ta R9 270X je rebrendirana 7870, cija se varijanta nalazi u PS4 i ima na raspolaganju 6GB rama. Obzirom da je jedna nVidija 7800GTX sa 256+256MB u PS3 u stanju da renderuje nestvarno lepe scene u stabilnih 30FPS u Uncharted 3 i Last Of Us, za sta bi ti realno trebala tri-cetiri generacije novija karta na PC-u, mogu da zamislim kako ce da izgleda nova igra iz Naughty Dog-a na PS4 i sta ce ti na PC-u trebati za slican visual fidelity (R9 280X ili nesto slicno).
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
dacajak (22.2.2014)
Stara 22.2.2014, 17:33   #186
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Ono šta dobiješ za 500$ na našem tržištu i u inostranstvu su dve različite priče. Drugo, nisam pomenuo "odvrnute deta5e"...naravno da nećeš moći da igraš BF4 u 1080p @60FPS na high/ultra i slično na mašini od 500-600$. Pogotovo što je BF4 relativno zahtevan i tako-tako optimizovan...ali definitivno ćeš moći da igraš veliki broj igara na 1080p @60FPS na mašini od 500-600$, sa komponentama kup5enim u inostranstvu. Fuck it, grafika u rangu GTX 660 je sposobna za to. I zamisli, igračko tržište ne čine samo Witcher 2, BF4, Crysis 3 ili Metro...

A tih, recimo, 600-700$ za solidnu mašinu koje si pomenuo, su ti cena konzole, onih njihovih dodatnih gluposti tipa XBox Live Gold ili PSN na koje se plaća pretplata da bi uopšte mogao bilo šta online - znači, moraš da iskešuješ, i nekoliko igara. Razliku u ceni "konzola - PC" pokriješ za nekoliko neseci kupovine na Steamovim i popustima po drugim sajtovima...i nada5e si na konju.

Još jednom, PS4 jeste jača od 2 konzole, ali i da5e ne može da se poredi sa PC-jem.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2014, 17:58   #187
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Mislio sam da je u ovoj temi reč o igrama a ne o detaljima i pikselima.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2014, 20:32   #188
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Morca:
Previse si pristrasan PC-u, ne rezonujes dobro uopste.
Ako se slozimo da je za kompjuterske komponenete $=euro, kupovao ti na Amazonu, Newegg-u, WinWin-u, Nemackoj, za dobar PC sa 4/8 jezgara (u zavistnosti da li je Intel/AMD) 4 ili 8GB rama, GTX 760, dobrim napajanjem i pismenim kucistem, hard diskom, plocom, kostace te 700 najmanje i to da se stisnes.
Sto se tice cene igara i prednsti PC-a na duge staze, nije razlika vise toliko velika, Sony naplacuje 50$ na godisnjem nivou premium nalog ili 35$ ako uhvatis na Bozicnoj akciji sto je oko 30-ak eura i manje. Sto znaci, ostaje jos 270 eura razlike. Dalje, PS+ ima po nekoliko besplatnih igara svakog meseca koje su ti dostupne na igranje kao PS+ korisniku dokle god placas pretplatu.
S obzirom da su tu AAA naslovi (u januaru i februaru , Far Cry 3, Uncharted 3, Borderlands 2, Metro: Last Light, Brothers, Devil May Cry i jos 10 igara najmanje) to je mnogo para, cime prica o jeftinim igrama na steamu vise nije tako superiorna u odnosu na konzole. Da ne pominjem da imas ceste akcije kao na steamu uz dodatne popuste kao PS+ korisnik. Nije bolje od Steam-a, ali tezi ka njemu. Evo primer: skoro je bio na akciji AAA naslov, Last of Us za 27$ na PSN-u. Igra koja je stara 8 meseci, vec vise od upola cene na akciji. Na Steamu se desi i da se duze ceka za toliki popust.
Da ne bude da sam Sony fanboj, imam 150 igara u svojoj Steam biblioteci, samo hocu da ti objasnim da stvari vise nisu onakve kakve su bile pre 3-4 godine, a kakve ti mislis da jesu i dalje.
To da je PC superiorniji za iste pare su price za malu decu. Onaj thread koji je postavio dex to odlicno pokazuje, da hard kore PC igraci vise ne proglasavaju jednoglasno PC kao platformu izbora, vec se dvoume da li je sad bolje uzeti PS4 ili PC.
U svakom slucaju, situacija je bolja daleko nego sto je bila s pocetka prosle generacije konzola za PC, ali ce naredne dve godine ipak trebati slicna suma novca kao i tad za konkurentnu gejmersku masinu.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2014, 5:43   #189
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Igrom slucaja pre 9 sati i IGN je imao raspravu na temu rezolucije na konzolama, skupili su gomilu dislike-ova Xbox1 publike

Size Really Matter?
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2014, 12:05   #190
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Mislio sam da je u ovoj temi reč o igrama a ne o detaljima i pikselima.
Pa ne pričaju o detaljima i pikselima banana nego o detaljima i pikselima igara.

Detalji i pikseli su bitni za temu s obzirom na to da je stanje konzolnog gejminga u manjku sa istim.


@Tema o rezoluciji:
Ja sam se veoma razočarao npr. u GTA4 na PS3 i čudio sam se čudu što ne gura u 1080p. U odnosu na PC verziju igre, izgleda mnogo lošije i rezolucija mi je vrlo zasmetala.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2014, 12:13   #191
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Ne trči. Evo, da ti pojasnim: Uporedi grafiku na konzolama i PC u GTA 5. Ne možeš. E, o tom stanju ti pričam.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2014, 12:26   #192
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Ne trči. Evo, da ti pojasnim: Uporedi grafiku na konzolama i PC u GTA 5. Ne možeš. E, o tom stanju ti pričam.
Mnogo sam se potresao

Uporedi grafiku ROME TW 2 na ps4 i pc, oh ne možeš. Glup argument.

Ne pokušavaj da me uvučeš u raspravu PC vs. konzole.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
Asmodeus (23.2.2014)
Stara 23.2.2014, 12:28   #193
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Nedostupnost nekih AAA naslova je oduvek bila jedan od problema na PC-u, diskutovalo se o tome vec, takvu politiku vodi Rockstar, nasuprot Activision ili EA koji nam nude sve AAA ekskluzive na PC-u.
Udeo PC-a u prodaji AAA naslova ne prelazi 15%, cak i Skyrim koji se sjajno prodavao i bio fastest selling title na Steamu ikada, ukupno je prodat u 3 miliona naspram 12 na Xbox-u. Iako su to sjajne brojke, nekima su nebitne kad uracunaju dodatne troskove razvoja za PC, pa otud nemamo GTA V.
Ali to je last gen, ovde ljudi pricaju o next gen konzolama, gde postoji osnovano misljenje da nece biti vise takvih problema, izuzev u slucaju konzolnih ekskluziva, ali one nisu deo ovog problema.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2014, 12:33   #194
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Nemam nameru da uoste da nastavljam. Trebao si da vidiš koliko se dnevno ostavi poruka sa plakanjem za datumom izlaska. Nije ni bitno, to je samo jedan od mnogobrojnih primera. Mada, kao što su mnogi već rekli, stanje se dosta popravilo.
Inače, moje mišljenje je da je ova tema suvišna jer su "igrači" u Srbiji previše ograničeni.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2014, 12:35   #195
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Cime smo to previse ograniceni?
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2014, 12:42   #196
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Mišljenjem da je PC jedina platforma za igranje, dok su konzole pošast. Otuda i ovakve teme. Svaka čast pojedincima.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2014, 13:09   #197
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Dobro,evo moja malenkost ne voli previse konzole,verovatno ih necu ni uzimati,ali ne mislim da su posast i ne smeta mi ako neko koristi konzole. Smeta mi samo sto su neke igre samo za konzole,a nema ih za PC....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2014, 13:14   #198
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

Zahvaljujuci konzolama prestale su da se prave zanimljive igre, pravljenje nekih zanrova igara je zapostavljeno i gameplay je pojednostavljen da bi igre mogle da se igraju preko konzolaskih gamepad-a. U prethodnih nekoliko godina se sve vrti oko multiplayer-a i nastavaka najpoznatijih naslova uz cije bi naslove pre deceniju pisalo expansion pack. Igracka industrija se podelila na nekoliko velikih izdavaca i gomilu indie razvojnih timova a neki iz druge grupe su sklopili ugovor sa proizvodjacima konzola da prave za njih ekskluzive sto ih vise ne cini indie. Preko Kickstarter-a je nekoliko kreatora legendarnih igara uspelo da finansira izradu novih igara ali izgleda da su se zasad igraci umorili od slicnih sajtova zbog kasnjenja i odlaganja izlaska uspesno finansiranih igara. Sada se uglavnom prave fps i tps naslovi pa igraci nemaju veliki izbor prilikom odabira igara dok su ranije pravljene avanturisticke, platformske i potezne igre i simulacije voznje i letenja.
Mislim da ce mi uvek biti prijatnije igranje igara dok sedim za stolom nego iz fotolje sa gamepad-om. Necu da pljujem igre koje se prave danas jer cenim tudji trud ali moram reci da su mi starije igre bile zanimljivije dok mi se cini da se danas vecina pravi na isti kalup.
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci:
NIx Car (9.3.2014), zvucnjak (24.2.2014)
Stara 23.2.2014, 13:23   #199
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Re: Stanje PC gaming trzista

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Mišljenjem da je PC jedina platforma za igranje, dok su konzole pošast. Otuda i ovakve teme. Svaka čast pojedincima.
Pa možda mi "pojedinci" ne treba da dolazimo na ovaj forum, kad vi moderatori kvalifikujete svoje članove kao ograničene, sve dok ne ostanete samo sa tom grupom vrednom vašeg prezira i najzad rešite da ugasite ovaj forum.
Nivo cinizma koji viđam sve češće kod moderatora na ovom forumu je prešao svaku meru. Možda je vreme da članovi batale ovu naviku, jer realno, mnogo ljudi uključujući i mene je htelo davno da napusti ovaj forum, ali mu se iz navike i prilike da razmenjuju mišljenja sa par kvalitetnih ljudi uvek vraćalo.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2014, 13:24   #200
Blaine
Član
 
Član od: 10.8.2012.
Poruke: 159
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 133 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Stanje PC gaming trzista

@Acanen
Takav BS! Ništa, ali ništa od toga nema direktne veze sa konzolama. Taj "konzole su upropastile video igre, zbog konzola su igre zaglupljene blablabla" BS već jednom treba da umre.
Krivi igrače koji su danas ciljna grupa za AAA igre, ne platforme na kojima se igraju.
Blaine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Blaine na korisnoj poruci:
Asmodeus (23.2.2014), Nergal (24.2.2014), simke85 (24.2.2014), zdravkelja (8.3.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gaming Festival - Dom Omladine DonCorleone91 Dešavanja i događaji 8 19.11.2012 13:56
Gaming lap top, 1400e Dracula Šta da kupim? 2 18.5.2012 9:04
Corsair Announces Gaming Series Line of Power Supply Units Thaedass Ostale komponente 4 16.9.2010 19:19
Ten golden rules of online gaming... fingerprint Brbljaonica 2 25.3.2008 15:38
Benny Hill gaming effect uslijazaninje Osnovne komponente 16 10.10.2007 21:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com