Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.4.2013, 11:06   #21
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Achievementi pre achievementa

Gran Turismo 2, odvozam sve trke koje sam mogao i nakanim se da odvozam sve endurance trke. 50 krugova je bilo kolko se sećam,pa 2 sata, i kad sam odvozao sve vidim da sam kompletirao igru 98%, mesecima sam se ubijao da nađem još 2% dok mi neko nije rekao da je to maksimum što može.

Teo sam da ga ubijem.
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2013, 11:42   #22
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Achievementi pre achievementa

-presao MGS2 u jednom danu(tada je to bio uspeh) i izbacivao kevu iz sobe, kad god udje "daj mani me, vidis da ce spica"
-presao dmc3 na hard(dalje nisam smeo da dizem), preko TASTATURE, a jos uvek radi savrseno.
-presao Metal Slug sa jednim zetonom
-presao Kontru sa ortakom, a sad skoro, sam probao preko emulatora, ne mogu ni prvi nivo.
-ko zna koji nivo u tenkicima i bombermanu,
-i secam se jednog lepog achivementa, tamo negde dvehiljadite, ja i burazer dodjemo do The King of Fighters 1999, i mucili se mi celo popodne da razbijemo Krizalda(bossa), malo ja sa jednim timom, malo buraz sa drugim i posle 150. puta, uspe on. Ja nisam mogao to da podnesem i onda sam ceo zivot posvetio da budem top level igrac KOF-a, zanemareci serijale poput Tekkena,SF-a i MK-a. Cak sam zbog novijih delova kupio PS2,
-presao ceo Kane and Lynch 2 i ne povracao
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2013, 20:31   #23
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Achievementi pre achievementa

Citat:
Bokile kaže: Pregled poruke
Gran Turismo 2, odvozam sve trke koje sam mogao i nakanim se da odvozam sve endurance trke. 50 krugova je bilo kolko se sećam,pa 2 sata, i kad sam odvozao sve vidim da sam kompletirao igru 98%, mesecima sam se ubijao da nađem još 2% dok mi neko nije rekao da je to maksimum što može.

Teo sam da ga ubijem.
98.2% - i ja sam se ubio tražeći šta sam propustio, ali to su bila neka takmičenja izbačena iz igre u poslednji čas.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2013, 5:06   #24
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Achievementi pre achievementa

Uff stvar na koju se nikako ne ponosim jeste da smo se jedan vikend ortak i ja zainatili da izlevelamo chara u prestarom MMO_u Metin 2 iz cuga sa lvl 86 na 87 sto smo i uradili za skoro 2 prokleta dana\noci igranja bez prestanka *facewall* sva sreca bilo tona alkohola\hrane\cigara :face palm

Auuuu kad se setim BILO NE PONOVILO SE!!
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2013, 4:08   #25
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Achievementi pre achievementa

Uspeh iz igraonice kad sam imao 9-10 godina. Zaboravio sam kako se bese zove onaj najpopularniji fudbal na super nintendu gde sudiju mozes da pretvoris u dzukca, uglavnom pikao sam ga na levelu dva, sto je bilo ispod defualt tezine, to se naravno videlo po suntavim protivnicima i time sto ih derem ko od sale. Iz nekog razloga takav nacin igre je iznervirao dve godine starijeg lika sa reputacijom nasilnika koji me napao da nemam pojma i bas se ukupno bio dobro iznervirao. I on je kao i ja visio u igraonici. Rekao sam mu ajde onda da igramo jedan protiv drugog, odigrali smo i likvidirao sam ga ni manje ni vise 5:0. Samo je besno izleteo iz igraonice.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2013, 11:54   #26
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.666 puta na 1.059 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Achievementi pre achievementa

U vreme Warcraft-a 3 takmicili se ja i ortak koliko Insane AI mozemo najvise da pobedimo.

Igrali svako kod kuce dok nismo stigli do toga da i on i ja mozemo da pobedimo 1 vs 3 Insane AI's. Pa to dokazali jedan drugom na licu mesta u igraoni.

Onda resili da odigramo i jednu partiju jedan protiv drugog. Ja igrao kao Orc on kao Undead. Ja na pocetku pozurio i napravio jednu letecu jedinicu, dok smo se peglali na sredini mape, moja jedinica pobila sve njegove akolite sto su sakupljaji zlato i sve zombije sto su sakljupljali drvo. On dosto u banktrot bazu ja izgradio jos 2 letece jedinice i on raqe quitovao. Najdraza pobeda sa jednom jedinicom ikada.

Nikada vise nismo igrali nista jedan protiv drugog, cak ni CS. Ima vec 11-12 godina od tada.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com