Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.8.2013, 19:46   #1
Lucic001
Novi član
 
Član od: 9.2.2013.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Angry Ne radi mi kompijuter posle promene graficke karte

Pozdrav dobri ljudi imam veliki problem ovako dao mi je drug dve graficke kartice agp jedna je nviadi 6600 I jos jednu raradeon x1600 pro stavio sam prvo nvidia I graficka je bila na samrti boje su bile sve izmesane ugasio sam racunar ne standardno kako treba iz windowsa nego na dugme.stavio sam nakon toga radeon grafiku ali nije bilo slike mislio sam da je ona crkla vratio sam staru I isto se desava crna slika primetio sam da kada startujem racunar crvena lampica svetli nekih 10sekundi I ugasi se I onda racunar radi ali nema slike necujem da ocitava windos nista sve mislim da je maticna ali mnjao sam je pre godinu dana I neverujem da je tako brzo ckla pomazite smorio sam se ziv bez racunara

Poslednja ispravka: Lucic001 (15.8.2013 u 19:58) Razlog: nisam dodo ikonu
Lucic001 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2013, 20:04   #2
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Ne radi mi kompijuter posle promene graficke karte

možeš da probaš i drugo napajanje..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2013, 12:19   #3
ladjar
Član
 
Član od: 9.8.2013.
Lokacija: n.sad
Poruke: 102
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Ne radi mi kompijuter posle promene graficke karte

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
možeš da probaš i drugo napajanje..
Menae je graficka zezala tako da kad hocu da pogledam neki video pojave se dijagonalne linije i slika se zamrzne pa sam morao resetovati racunar. Isto tako nije hteo monitor da krene uvek je bio crn vec posle nekoliko resetovanja je sve kretalo. Majstori zamenili nekoliko kondezatora na grafickoj i izvrsili termicku obradu/ma sta to znacili/ i sada radi odlicno.Mozda ti ovo nesto pomogne
ladjar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2013, 12:27   #4
ladjar
Član
 
Član od: 9.8.2013.
Lokacija: n.sad
Poruke: 102
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Ne radi mi kompijuter posle promene graficke karte

Posle zamene nekoliko kondenzatora na graf. karti i Termicke obrade iste sve radi dobro osim sto ne mogu AUTOMATSKI da prebacim slike sa fotoaparata i mobilnog na racunar.Ponovo sam snimio DRAJVERE sa CD-a iako nije nista obrisano ali nece nista autom. vec samo pojedinacno svaku sliku moram da snimam. Zna li neko odgovor????.Hvala
ladjar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2013, 16:27   #5
ladjar
Član
 
Član od: 9.8.2013.
Lokacija: n.sad
Poruke: 102
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Ne radi mi kompijuter posle promene graficke karte

Citat:
ladjar kaže: Pregled poruke
Posle zamene nekoliko kondenzatora na graf. karti i Termicke obrade iste sve radi dobro osim sto ne mogu AUTOMATSKI da prebacim slike sa fotoaparata i mobilnog na racunar.Ponovo sam snimio DRAJVERE sa CD-a iako nije nista obrisano ali nece nista autom. vec samo pojedinacno svaku sliku moram da snimam. Zna li neko odgovor????.Hvala
SRADIO SAM
ladjar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2013, 13:14   #6
worldwideweb
Član
 
Član od: 16.5.2010.
Lokacija: Omicron Persei 8
Poruke: 379
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Ne radi mi kompijuter posle promene graficke karte

Citat:
Lucic001 kaže: Pregled poruke
Pozdrav dobri ljudi imam veliki problem ovako dao mi je drug dve graficke kartice agp jedna je nviadi 6600 I jos jednu raradeon x1600 pro stavio sam prvo nvidia I graficka je bila na samrti boje su bile sve izmesane ugasio sam racunar ne standardno kako treba iz windowsa nego na dugme.stavio sam nakon toga radeon grafiku ali nije bilo slike mislio sam da je ona crkla vratio sam staru I isto se desava crna slika primetio sam da kada startujem racunar crvena lampica svetli nekih 10sekundi I ugasi se I onda racunar radi ali nema slike necujem da ocitava windos nista sve mislim da je maticna ali mnjao sam je pre godinu dana I neverujem da je tako brzo ckla pomazite smorio sam se ziv bez racunara

A jesi li povezao dobro? Meni se to cesto desi jer mi se olabavi AGP adapter jer nije zavijen za graficku,mrzi me pa se desi da racunar radi samo da nema slike na monitoru
worldwideweb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Graficke karte - "game list" nezic Grafika 2 22.9.2013 18:51
Pomoc oko odabira polovne graficke karte - HITNO simke92m ŠDK - Grafika 20 3.6.2013 11:30
Dilema oko kupovine graficke karte nes2world ŠDK - Osnovne komponente 17 24.1.2013 12:47
Promena Graficke Karte AyrtonSenna Grafika 9 26.9.2012 14:18
problem posle zamene graficke karte Nord Kvarovi 4 24.8.2007 10:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com