Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.9.2007, 15:07   #81
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Kritikujete tu čovjeka za skrnavljenje srpskog jezika, a pola vas nikad nije čulo za "č", "ć", "š", "đ" i "ž". Isto tako je mnogima gramatika na nuli. Mislim, covek pise kako hoce, i to je njegowa stvar
M1los je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 15:51   #82
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
Alek92 kaže: Pregled poruke
Ne znam da li neko voli ovakve ljude... U stvarnom zivotu ne, ali kada neko kao Micko nafarba stvari onda je tesko misliti bistrog uma.


To je kao kad bih ja krenuo u svakom svom postu da pisem:

Rats! i tome slicno.
Ja se pitam da li neko voli ljude kao što si ti. Toliko mržnje i nezadovoljstva u tako mladoj osobi oko običnog teksta.. Humor je svetski jezik i oni koji ga ne razumeju su duhovno jako siromašni i propuštaju mnoge stvari u životu. A ja se kladim da dotični MK ima više pravih prijatelja nego neki ovde.
Citat:
Ghost kaže: Pregled poruke
Ма, човек се прави паметан.
Ovo vam je najpametniji komentar i izjava?? Ne bih voleo da vidim najgluplju izjavu..
Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
ovo je najbolji post na ovom delu foruma, lepo, sazeto, jasno i pogadja u centar.
Kako je tebe lako zadiviti Pa najveće mudrosti za "manje pametne" su obično najjednostavnije koje mogu da shvate..
Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
ccccc... to je jos gore.
Meni je totalno odvratna pomisao na društvo u kome nema ni malo zezanja i humora.. Nije lako u društvu biti osoba koja može nasmejati sve prisutne i "podići" raspoloženje. A pogotovu to nije lako u društvu namćora koji bi uvek da ubiju svu zabavu
Citat:
M1los kaže: Pregled poruke
Kritikujete tu čovjeka za skrnavljenje srpskog jezika, a pola vas nikad nije čulo za "č", "ć", "š", "đ" i "ž". Isto tako je mnogima gramatika na nuli. Mislim, covek pise kako hoce, i to je njegowa stvar
Upravo tako!
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 16:09   #83
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Odlično, onda ću i ja to čitati kako hoću - tj. neću ni čitati.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 16:11   #84
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Meni je totalno odvratna pomisao na društvo u kome nema ni malo zezanja i humora.. Nije lako u društvu biti osoba koja može nasmejati sve prisutne i "podići" raspoloženje. A pogotovu to nije lako u društvu namćora koji bi uvek da ubiju svu zabavu
Meni to njegovo ubacivanje stranih reci nije ni malo smesno. Nisam znao da je to cilj.
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 16:25   #85
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Da se razumemo, Kuzmini tekstovi, naročito u "Ja igrač" nekada zaista jesu bili zabavni i interesantni za čitanje. Znači čitam, smejem se i mislim "sav je vrcav i šaljiv, alal mu vera"
Ali brate, u zadnje vreme deluju kao poligon za istresanje frustracija. Svaka treća rečenica sadrži skriveni ili neskriveni bes prema nekome ili nečemu, naprosto ne osećam se prijatno dok to čitam, iako bi časopis po svojoj prirodi trebalo da bude amusement karaktera (eto engleske reči )

Dakle, ne znam da li je Kuzma preopterećen poslovima, da li preživljava gadne stresove i slično pa se to direktno odražava na tekstove, ali znam da je protekle dve godine na regularnoj bazi deljao World of Warcraft, limunadu za najšire mase (i u pozitivnom i u negativnom smislu), i sad kad mu je igra dosadila, krenuo je priču "oh kako su glupe te zabavne igre, oćemo stari hardkor, jel tako da sam u pravu". I kakve on (i mi) veze ima sa tim što je tamo neki Japanac izjavio nešto oko igara? Aman, Japan je oduvek bio druga planeta u odnosu na zapadno igračko tržište, Nintendo drži paralelni svet konzola već deceniju, koga zabole za to? Šta će on promeniti tim tekstom, do čijih mozgova će dopreti? Do naših neće, jer kao što rekoh, mi i Japan smo različiti svetovi, a kežual igrači koji kod nas kupuju Wii ionako se u životu ne bi uhvatili za neke hardkor PC igre.

A oko presecanja rečenica ružnim engleskim poštapalicama tipa "you see" i "after all" - jednostavnu su nezgrapne, kvare harmoniju teksta i usporavaju čitanje, naročito što se engleske reči u tekstovima u SK-u ispisuju italic fontom. Prema tome, engleski i WoW l33t t4lk nek koristi u WoW-u i u društvu s prijateljima, a u novinama nek piše književnim jezikom, koliko je to moguće.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 16:30   #86
iMa_NeKo_PljUgU
Veteran
 
Član od: 18.4.2006.
Lokacija: $question = ( to() ) ? be() : !be();
Poruke: 858
Zahvalnice: 922
Zahvaljeno 620 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku iMa_NeKo_PljUgU Slanje poruke preko Skypea korisniku iMa_NeKo_PljUgU
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

What is the problem with you guys?

Kao prvo... žđšć ne koristim jer me nervira kad je tako "namestena tastatura"...
kao drugo... meni je uvek bilo zanimljivo kada se neki strani jezik ubacuje u govor, text ili nesto sasvim sesto
A kao trece... Quzma je takav i to odlichno iskoriscava...
Tako da mogu samo da kazem.... Quzma RULES

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
u novinama nek piše književnim jezikom, koliko je to moguće.
Pa onda nek pise Ljubivoje Rsumovic tu kolumnu Salim se naravno... Jednostavno ne mozemo da menjamo neciji stil pisanja... To onda vise nije on

Poslednja ispravka: iMa_NeKo_PljUgU (10.9.2007 u 17:04)
iMa_NeKo_PljUgU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 18:45   #87
Nexus 6
Novi član
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 14
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

a sto mislite da treba da postoji razlog za tako nesto...njegova stvar, u cemu je problem?
Nexus 6 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 20:17   #88
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Postoje 3 grupe ljudi:
1.Oni koji koriste ROFL, LOL, LMAO itd. u razgovoru
2.Oni kojima 1. grupa ne smeta
3.Oni kojima 1. grupa smeta pa se zbog toga svadja sa 2. grupom

Ne pise on ceo tekst engleskim. Bas me zabole uvo kako ce da pocne recenicu i da li je tako "Matica Srpska" propisala. Jedini problem bi mi bio da pocne da pise na turskom ili kineskom, inace je ovako u redu, ili sto bi neko rekao (pogadjajte ko) just fine
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku acaf na korisnoj poruci:
player1 (10.9.2007), Ulmawen (11.9.2007)
Stara 10.9.2007, 20:51   #89
iMa_NeKo_PljUgU
Veteran
 
Član od: 18.4.2006.
Lokacija: $question = ( to() ) ? be() : !be();
Poruke: 858
Zahvalnice: 922
Zahvaljeno 620 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku iMa_NeKo_PljUgU Slanje poruke preko Skypea korisniku iMa_NeKo_PljUgU
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
acaf kaže: Pregled poruke
Postoje 3 grupe ljudi:
1.Oni koji koriste ROFL, LOL, LMAO itd. u razgovoru
2.Oni kojima 1. grupa ne smeta
3.Oni kojima 1. grupa smeta pa se zbog toga svadja sa 2. grupom

Ne pise on ceo tekst engleskim. Bas me zabole uvo kako ce da pocne recenicu i da li je tako "Matica Srpska" propisala. Jedini problem bi mi bio da pocne da pise na turskom ili kineskom, inace je ovako u redu, ili sto bi neko rekao (pogadjajte ko) just fine
Svaka chast Ni Qzma lichno to ne bi bolje srochio
iMa_NeKo_PljUgU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 21:13   #90
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Ja takođe često koristim rofl i lol u izgovoru.

On the other hand, ne pričam ovako, as far as I know. Then again, nalazim da je, by far, što čistiji srpski the right thing.

Jel da da je mega glupo?
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 21:33   #91
iMa_NeKo_PljUgU
Veteran
 
Član od: 18.4.2006.
Lokacija: $question = ( to() ) ? be() : !be();
Poruke: 858
Zahvalnice: 922
Zahvaljeno 620 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku iMa_NeKo_PljUgU Slanje poruke preko Skypea korisniku iMa_NeKo_PljUgU
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Ja takođe često koristim rofl i lol u izgovoru.

On the other hand, ne pričam ovako, as far as I know. Then again, nalazim da je, by far, što čistiji srpski the right thing.

Jel da da je mega glupo?
Sto se tiche internet/chat skracenica, tu nemamo oko cega da se "prepiremo"... One su tu da nam olakshaju zivot
.................................................. .....
Naravno da jeste

Ali tvoj navedeni sluchaj je hiperbolichan MK uvek unosi odredjenu dozu engleskih fraza/reci u svoje tekstove... One su tu da nam docharaju chitanje...
Ali opet da se pozovem na to da su ukusi razlichiti... Nekome to odgovara (npr. meni), a nekima ne...
iMa_NeKo_PljUgU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 22:57   #92
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Odlično, onda ću i ja to čitati kako hoću - tj. neću ni čitati.
Onda nemoj, ali bi bilo pošteno da onda i ne postuješ ovde, zar ne
U protivnom ne govoriš o Kuzmi nego o sebi.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 23:06   #93
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Da se razumemo, Kuzmini tekstovi, naročito u "Ja igrač" nekada zaista jesu bili zabavni i interesantni za čitanje. Znači čitam, smejem se i mislim "sav je vrcav i šaljiv, alal mu vera"
Ali brate, u zadnje vreme deluju kao poligon za istresanje frustracija. Svaka treća rečenica sadrži skriveni ili neskriveni bes prema nekome ili nečemu, naprosto ne osećam se prijatno dok to čitam, iako bi časopis po svojoj prirodi trebalo da bude amusement karaktera (eto engleske reči )

Dakle, ne znam da li je Kuzma preopterećen poslovima, da li preživljava gadne stresove i slično pa se to direktno odražava na tekstove, ali znam da je protekle dve godine na regularnoj bazi deljao World of Warcraft, limunadu za najšire mase (i u pozitivnom i u negativnom smislu), i sad kad mu je igra dosadila, krenuo je priču "oh kako su glupe te zabavne igre, oćemo stari hardkor, jel tako da sam u pravu". I kakve on (i mi) veze ima sa tim što je tamo neki Japanac izjavio nešto oko igara? Aman, Japan je oduvek bio druga planeta u odnosu na zapadno igračko tržište, Nintendo drži paralelni svet konzola već deceniju, koga zabole za to? Šta će on promeniti tim tekstom, do čijih mozgova će dopreti? Do naših neće, jer kao što rekoh, mi i Japan smo različiti svetovi, a kežual igrači koji kod nas kupuju Wii ionako se u životu ne bi uhvatili za neke hardkor PC igre.
Ne može se na ovakvom mestu raspravljati o tome kakav je neko čovek samo na osnovu toga kakve tekstove piše. Odnosno, može, ali to ulazi u domen nagađanja.

Što se tiče Kuzminih stavova, ti se možeš s njima složiti ili ne, ali ne možeš ga naterati da ih ne iznosi, zar ne? Niti ga možeš naterati da piše drukčije, slažeš se?

Inače, ako te je jedan od tih tekstova naveo da razmišljaš o tome šta je Japanac rekao, zašto je rekao, da li se to može primeniti na nas i slično, kao i da preispitaš da li se s tim slažeš ili ne, nije li onda taj tekst uticao na tebe više nego neki drugi koji si pročitao i odmah zaboravio? Nije li to onda baš prava stvar, ma koliko se sa stanovištima koje Kuzma iznosi ti lično ne slagao?

Prema tome, ne vidim razloga za takvu gorčinu. Tim pre što je većini nas igranje ipak samo hobi, nikako životno pitanje tipa "gde ću da spavam", "šta ću da jedem" i "od čega ću da platim".
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 23:09   #94
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
Kako je tebe lako zadiviti Pa najveće mudrosti za "manje pametne" su obično najjednostavnije koje mogu da shvate..
ja znam zasto sam to napisao i stvarno mislim da njegov post savrseno i jezgrovito opisuje kuzmanoviceva pisanija. ti mozes da se slozis ili da se ne slozis. procitao sam dovoljno njegovih tekstova da mogu da dozvolim sebi da izvedem zakljucak. doduse, priznajem da nisam procitao nekih 7-8 poslednjih, jer sam prestao da ih citam, ali ne verujem da je poceo drugacije da pise.
ni u jednom kuzmanovicevom tekstu nisam video tracak nekog kvaliteta u bilo kom smislu, ako si ti video, to je tvoja stvar, meni je drago ako nalazis da su njegovi tekstovi zanimljivi, meni nisu uopste i imam jako nisko misljenje o njima, izgradjeno na osnovu niza raznih faktora, ali, kao sto je ovo gorepomenuto tvoja stvar, tako je i ovo moja. ja sigurno necu ubedjivati ljubitelje kuzmanovicevih tekstova kako je to lose, a jos manje cu im govoriti da su glupi ili sta god, a isti tretman ocekujem i za bilo koga drugog.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2007, 1:26   #95
ledilo
Član
 
Član od: 25.12.2005.
Poruke: 198
Zahvalnice: 198
Zahvaljeno 145 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
Ghost kaže: Pregled poruke
Ма, човек се прави паметан.
Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
ovo je najbolji post na ovom delu foruma, lepo, sazeto, jasno i pogadja u centar.
Hmm...
Koliko neko moze biti "pametan" kad cita tekstove coveka za koga kaze da se pravi pametan?
ledilo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2007, 11:01   #96
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
ja znam zasto sam to napisao i stvarno mislim da njegov post savrseno i jezgrovito opisuje kuzmanoviceva pisanija. ti mozes da se slozis ili da se ne slozis. procitao sam dovoljno njegovih tekstova da mogu da dozvolim sebi da izvedem zakljucak. doduse, priznajem da nisam procitao nekih 7-8 poslednjih, jer sam prestao da ih citam, ali ne verujem da je poceo drugacije da pise.
ni u jednom kuzmanovicevom tekstu nisam video tracak nekog kvaliteta u bilo kom smislu, ako si ti video, to je tvoja stvar, meni je drago ako nalazis da su njegovi tekstovi zanimljivi, meni nisu uopste i imam jako nisko misljenje o njima, izgradjeno na osnovu niza raznih faktora, ali, kao sto je ovo gorepomenuto tvoja stvar, tako je i ovo moja. ja sigurno necu ubedjivati ljubitelje kuzmanovicevih tekstova kako je to lose, a jos manje cu im govoriti da su glupi ili sta god, a isti tretman ocekujem i za bilo koga drugog.
Ne kažem ja da mu je svaki tekst dobar. Na primer ovaj sam pročitao do pola i totalno mi ubio volju za čitanje ostatka. Ali to ne znači sad da kuzma nema pojma šta piše i da ja sad trebam da ga pljujem ovde. Ostavio sam jedan "kritički" post u drugoj temi na njegov račun i to je to.

Kuzmina kolumna je ipak "Ja, igrač" i engleske reči koje ubacuje u rečenice su tipičan "fazon" NAS IGRAČA. Na primer.. Igranje nekog MMORPG-a kao što je WoW ili GW vas stavlja u situaciju da dosta igrate sa našim igračima i sa englezima. I vremenom dolazi do mešanja jezika, uzimate reči koje vam se sviđaju od engleza i koristite ih sa našim igračima. To je nekad duhovito a nekad je samo navika, ali u svakom slučaju razumljivo je i uklapa se u "Ja, igrač" profil!

Neki ljudi me ovde podsećaju na lovce na veštice . Ali ne one profesionalne, nego wanna be amatere (yea, upotrebio sam englesku reč), koji samo viču "Veštica! zapalimo je!".. "A zašto?"... "am...jer priča drugačije! I ima humora.. i.. nemamo pametnija posla i zato što smo isfustrirani životom! VEŠTICA! zapalimo je!"

Ali dobro, u svakom društvu mora postojati neko na koga ćemo usmeriti negativnu energiju...
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2007, 11:13   #97
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Aman čoveče, ja čitam njegovu kolumnu od kad su je ubacili u časopis, i odgovorno tvrdim da je kolumna u poslednjih godinu dana drastično izgubila na kvalitetu, kako sadržajno tako i po opštem šmeku koji je nekad imala. Znači nema lova na veštice, nema istresanja na Kuzmi, čovek jednostavno sada lošije piše nego ranije, s tendencijom da piše još gore. I nema humora, to je poenta cele ove rasprave! Da održava humor na nivou na kome je to nekada radio, niko mu reč ne bi rekao!
A to tvrdim zato što u časovima dokolice volim da izbunarim neki broj iz 2001./2002. i čitam, onako da se podsetim kako je ranije bilo dobro. Svaki njegov tadašnji tekst bez problema tuče bilo koji sadašnji. A upravo je poenta te kolumne da kroz humor i doskočice skrene pažnju na nešto, a ne da to izgleda kao maliciozni politički komentar nekog idiota u Kuriru ili Standardu.
Definitivno je njegovo pisanje za CKM/FHM/kojigod ostavilo negativne posledice na tekstove u SK-u, za čim jako žalim. (Stari) Kuzmo, vrati se.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2007, 11:37   #98
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

sale, ja ne znam jel ti mene za****vas ili sta
sad posto ja smatram da kuzmanovic ne pise dobro, ja sam lovac na vestice?! ne znam zasto se nalazis toliko pozvanim da ga branis i da mene napadas vec drugi put bez razloga? ako cemo da se ponasamo kao napaljeni tinejdzeri, onda neka hvala. mogu i ja da koristim argumentum ad hominem vrlo lako, ali to je ispod svakog nivoa, plus sto nemas dovoljno elemenata ni da ga koristis. mislim stvarno, ovo sto ti pises je ispod svake granice ukusa, ne znam samo zasto, ne secam se da smo se upoznali, niti da sam se tebi licno obratio mojim prethodnim postovima (osim ovim proslim gde si opet rekao nesto o meni kao liku, bez osvrta na kuzmanovicevo pisanje). ja ne pokusavam da ubedim ceo svet da je kuzmanovic nekvalitetan kolumnista, opet to ponavljam, jer izgleda da moram da ponovim vise puta. isto tako ocekujem adekvatno ponasanje onih kojima se njegovo pisanje svidja. izneo sam svoje misljenje, cak ni to, samo sam se slozio sa jednom konstatacijom bez ikakvog navodjenja na bilo kakvu diskusiju, a vi qzma warriors ste se odmah pobunili, daj opustite se malo ljudi...ne pada mi na pamet da diskutujem o kuzmanovicevim tekstovima, ne zato sto nemam argumente nego zato sto je takva diskusija nalik diskusiji o bogu koja se odvija izmedju ateiste i vernika. ali stvarno mi smeta izvodjenje zakljucaka i namerna snishodljivost zato sto sam rekao moje misljenje, sa kojim se, gle cuda, dosta ljudi ne slaze. a ja ti nisam neko sa ulice da mi se obracas tim tonom, nisi ni ti meni, zato u ovom postu nisam napisao svasta nego se trudim da odrzim neki nivo, molio bih i obratno, hvala.

ledilo:
cekaj, ne razumem...pod jedan - valjda moram prvo nesto da procitam da bih mogao da iskomentarisem. pod dva - citao sam jednom kurir i bilo mi je jako zanimljivo, smejao sam se 20 minuta bez prestaka. pod tri - ovo isto sto sam napisao na kraju gornjeg pasusa, vazi i za tebe, mogao sam da napisem svasta (osim psovki jer su cenzurisane) za par ljudi koji ovde pisu nebuloze, ali smatram da je osnovno neko vaspitanje da se sagovornik postuje. i jel ovde raspravljamo o meni ili tebi ili o kuzmanovicevoj kolumni? da ne pominjem opet da nisam ni ulazio u raspravu, samo sam se slozio sa jednim postom...
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2007, 11:54   #99
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Pa čekajte malo ljudi, zašto se to osećate vas dvoje prozvanim? Ja nikog ovde nisam prozvao a onaj ko se oseti prozvanim..Pa to je njegova stvar.
Doolio Ja sam se lično tebi obratio samo u prvom delu posta tj ovom
Citat:
Ne kažem ja da mu je svaki tekst dobar. Na primer ovaj sam pročitao do pola i totalno mi ubio volju za čitanje ostatka. Ali to ne znači sad da kuzma nema pojma šta piše i da ja sad trebam da ga pljujem ovde. Ostavio sam jedan "kritički" post u drugoj temi na njegov račun i to je to.
Ako sam te ovim uvredio onda stvarno... Ostatak posta je namenjen drugoj "publici" i meni je žao što si se ti prepoznao u tome jer ja nisam imao nameru tebe da trpam u taj koš . Kada odvojim jedan red, to znači da se obraćam drugoj populaciji Nekima imam jedno da kažem a nekima drugo. Pravi lovci na veštice će se prepoznati, a to sam napisao namerno tako jer sam možda povukao stil pisanja na kuzmu . Humor FTW

voodoo_ OK.. U pravu si da je malo izgubila na kvalitetu ali mislim da nije baš toliko drastično. Ovaj poslednji tekst je meni bio bezveze i zato sam ga samo do pola pročitao.. Ali bile su i OK kolumne u zadnjih godinu dana.
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2007, 12:37   #100
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

okej, u tom slucaju se izvinjavam na dignutoj prasini
priznajem da sam nervozan ovih dana iz raznih razloga, pa mozda u svemu vidim neko malo preterano znacenje.

meni recimo nijedan njegov tekst nije kvalitetan. jedino sto mogu da kazem je da je imao neke zanimljive osvrte i zakljucke u onim bas matorim tekstovima, sto opet ne znaci da su oni kvalitetni kao takvi. opet kazem, ovo je moje misljenje.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com