Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.7.2006, 12:32   #81
N!KSY
Član
 
Član od: 20.6.2006.
Lokacija: motosrb.com
Poruke: 352
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku N!KSY Slanje poruke preko MSN-a korisniku N!KSY Slanje poruke preko Yahooa korisniku N!KSY
Arrow Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

@Doncha
Ma reinstalirao sam sve!! I Freelancer i mod manager i mod sam više puta, pa čak sam i roger wilca reinstalirao što nema veze sa igrom ali ajde...Ne pomaže, ali mi je ping 400-600 što nije puno kao 1000-1500 kod Arakisa!!!
N!KSY je offline  
Stara 8.7.2006, 12:43   #82
Kibo
Novi član
 
Član od: 20.6.2006.
Poruke: 28
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Moze neko iz Bg da mi da CD da se ja ne bih cimao da ga skidam sa neta?
Aj ako neko moze nek me cimne
Kibo je offline  
Stara 8.7.2006, 13:12   #83
marko3581
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Veliko Gradiste
Poruke: 224
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku marko3581
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
purposemaker kaže:
Sinoc sam skinuo mod, i probao da se nakachim, shljaka sve, mislio sam da ce biti usporeno zato shto sam preko dial up-a medjutim radi sve ok, chak sam video na sajtu da je i marko3581 online, medjutim dok sam raspakovao mod i ostalo zapalio chovek (verovatno legao jer je bilo oko 5)
E,nemogu da verujem.Bio sam ubedjen da u to vreme necu naci nikog na serveru,ali si me razuverio.Jos da sam ostao malo duze pa da freelancer-ujemo zajedno.Jos covek stigao da napise i post u 12h danas.
marko3581 je offline  
Stara 8.7.2006, 13:41   #84
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

LJudi ja sebe kandidujem za Ministra O *ebanju u *mar onih koji nam se suprotstave
dodgeme je offline  
Stara 8.7.2006, 13:42   #85
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Auuuu... sta se sve izdesavalo u mom odsustvu...

Prvo jedna zamerka. Mnogo bre zurite ljudi. Koliko vidim vec ste postavili glasanje za grb, a mozda ce da bude jos ljudi sa kvalitetnijim predlozima od ovih dosadasnjih.
Slow down a little bit.
Drugo, trebate da pravite razligu izmedju wallpapera, grba i logoa. Ono sto sam ja uradio, kao sto sam vec rekao nije grb ili logo nego wallpaper, a uradio sam ga na taj nacin iz razloga sto sam bacio pogled na link ka forumu koji nam je Babaroga ostavio. Tamo u principu graficka obelezija koja predstavljaju klanove najvise podsecaju na wallpapere (i manje vise sva su ruzna, sto je jos jedan razlog da napravimo bolji, bez zurbe).
Sad treba odluciti da li cemo praviti grb, wallpaper ili logo.

Moji su predlozi:

1.) da se na ovoj stranici daju predlozi za logoe, grbove (to i nekako mozemo da spojimo) i wallpaper do 1. avgusta. Kada cemo postaviti glasanje i odluciti u narednih 3 dana.
2.) Svaki od ucesnika pre prvog avgusta saopstava i kaci krajnju varijantu svog logoa, i krajnju varijantu (ako to zeli) svog wallpapera.
3.) Takodje se mogu davati predlozi za himne, tako da cemo kaciti sve zanimljivo na sta naletimo, i postaviti novo glasanje za izbor do tada postavljenih predloga (ono zadnje sto smo culi ne moze biti himna, iako je i meni debeljuskasti cikica sa naocarima jako simpatican)
4.) Za sve to vreme mozemo gomilati pare, ispitivati situaciju, pomagati nove clanove, vezbati se u okrsajima...

@ghoust
Dobar ti je druze onaj grb.
Samo ga, kao sto si i sam primetio ono sivilo potpuno ubija. Izbor boja nije bas najsrecniji, ali to se da lako promeniti. Ako dozvolis sibnucu mu ja neke boje, pa cemo da vidimo kako ce da ispadne. Macevi mi takodje ne deluju previse ubojito i ostro.

@holodoc
Gde si bre ti druze stari
Super su ti predlozi (a znam da nisi imao mnogo vremena da ih sredjujes).
Najvise mi se svidja (kao i vecini ovde) onaj gore levo.
Ipak, mislim da opet treba da ima malo svedeniju formu.
Celokupni utisak kvare neki detalji, poput onog stroke-a na fontu ili onog zadnjeg kruga koji je polu vidljiv a ima jos i senku, zatim nikako nisi trebao da stavis stroke u sredisnjem krugu (planeta?) druge malo svetlije boje od onih linija sa kojima se susrece (stavi ih da budu u istim bojama tako da se stapaju).
Ako bi mogla samo malo svedenija forma da se uradi (znam da ovo sjajno izgleda u Ilustratoru, kada je zumirano), ovo bi bio logo dostojan svakopg srpskog klana.
Iako su ovo nase pro srpske boje, ne svidja mi se kako leze, a i kod fonta mi mnogo toga ne stima.
Sad, ne zameri na ovakvim kritikama od coveka koji se daleko slabije razume u dizajn od tebe i koji ce navijati u svakom slucaju za tvoj logo.

Poslednja ispravka: bobi (8.7.2006 u 13:54)
bobi je offline  
Stara 8.7.2006, 14:14   #86
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
bobi kaže:
Auuuu... sta se sve izdesavalo u mom odsustvu...

Prvo jedna zamerka. Mnogo bre zurite ljudi. Koliko vidim vec ste postavili glasanje za grb, a mozda ce da bude jos ljudi sa kvalitetnijim predlozima od ovih dosadasnjih.
Slow down a little bit.
Tu si mozda u pravu. Od silne zelje da osvanemo i na Void forumu [da bi bili ozvaniceni moramo se predstaviti sa grbom i itd.] postajemo nestrpljivi [pogotovo moja malenkost ]Mislim da nije problem da se glasanje ponovi, treba da budemo fleksibilni u interesu klana. <4S_SQUAD> na prvom mestu!!!
BabaRoga je offline  
Stara 8.7.2006, 14:25   #87
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Ma bobi znaš me bre! Najiskrenije mišljenje cenim više od bilo čega tako da nema potrebe da mi se pravdaš za kritiku

Što se tiče logoa i meni se najviše sviđa ova varijanta gore levo iz jednostavnog razloga što prenosi najmoćniju poruku. Kako je u pitanju Freelancer guild mislio sam da se napravi logo u fazonu „sledeća planeta već je na nišanu 4S Squad-a“. Takođe sam pokušao da svi logoi budu primereni eventualno daljoj upotrebi za izradu sajta ili nekog promotivnog materijala. Dodatnu inspiraciju za dizajn mi je pružio naravno „Red Squad“ (svi ljubitelji Star Trek-a znaju o čemu se radi) a nadam se bobi da se ne ljutiš što sam pozajmio tvoju zvezdu za neke elemente.

Što se tiče stvari koje si pomenuo u vezi dizajna potpuno si u pravu recimo za nekonzistentnost nekih detalja. Shvataš i sam da je to zbog „lečka“ vremena. Potpuno si u pravu za „štrčanje“ natpisa SQUAD ali bih ja i dalje zadržao isti font samo bih pokušao da ga sada utopim u ivičnu plavu šlajfnu. Već imam na umu recenziju. Što se tiče planete i stroke-a možda si u pravu pa ću i to da preradim pa da vidimo. Što se tiče boja sasvim slučajno (a možda i nije) je da se najviše koriste plava, bela i crvena. Trebao mi je kontrast između elemenata

Da ne bih mnogo dužio uradiću još jednu varijantu čisto da vam dam još malo materijala.

@Ghost
Ajde da se revanširam za komentar. Tvoj logo je malo više u militantnijem fazonu i to je ok. Za moj ukus (ako bih i ja pokušao da ga uradim u tom fazonu) malo je „posan“. Fali još malo nekih detalja. Ako si već iskoristio mačeve i pozadinski grb možda dodaš još nešto. Ovako je malo prazan.

@bobi
Nemoj bre da potcenjuješ samog sebe. Možda ja umem da sklepam nešto u 2D paketima ali tebi skidam kapu za bilo šta što koristi jednu dimenziju više.

Pozdrav svima.
holodoc je offline  
Stara 8.7.2006, 14:42   #88
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

@Сви који коментаришу мој грб

Ја сам тај грб још давно нашао и прерадио за потребе наше Cybernations алијансе.Онда сам га узео и дао вама као идеју за грб да радите шта го оћете са њим.
Е сад,једна топла препорука, стварно људи журите превише и можете нешто забрљати због чега ће те се касније кајати.
Енивеј, тај грб нисам ни мислио да одмах користите него је идеја, дајем вам грб да радите шта хоћете са њим.
Значи радите са грбом шта год хоћете.

@bobi
Лепо си урадио свака част, моје је ипак много лакше урадити него твоје

Poslednja ispravka: Ghost (8.7.2006 u 14:54)
Ghost je offline  
Stara 8.7.2006, 16:09   #89
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

@ N!KSY, Doncha
Ispravio sam u listi... Izvinite
mmn2911 je offline  
Stara 8.7.2006, 16:34   #90
Doncha
Član
 
Član od: 10.4.2006.
Poruke: 315
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

S obzirom da se većina, koliko ja vidim, slaže da su sva ova glasanja preuranjena, predlažem da se obustave (obrišu - izvini Baba Rogo) da se ne bi rasplinjavali po celom podforumu. Kad prikupimo dovoljno kvalitetnog materijala možemo ponovo ovde da pokrenemo glasanje ili pak da se nadjemo kod "gate-ova u Alexandriji" i lepo izglasamo.
Doncha je offline  
Stara 8.7.2006, 17:56   #91
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
Doncha kaže:
S obzirom da se većina, koliko ja vidim, slaže da su sva ova glasanja preuranjena, predlažem da se obustave (obrišu - izvini Baba Rogo) da se ne bi rasplinjavali po celom podforumu. Kad prikupimo dovoljno kvalitetnog materijala možemo ponovo ovde da pokrenemo glasanje ili pak da se nadjemo kod "gate-ova u Alexandriji" i lepo izglasamo.
TACNO TAKO
mmn2911 je offline  
Stara 10.7.2006, 7:08   #92
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

http://flstat.cryosphere.co.uk/searc...ver=VoidServer

Sta je ovo!!!!!!!!!!
Zar nismo rekli >4S_SQUAD<>nick< a ne <4S_SQUAD><nick>.....
Sad moram da menjam nick
mmn2911 je offline  
Stara 10.7.2006, 11:20   #93
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Чекај мало зар нисте рекли да вам треба грб да би вас регистровали на Void серверу?
Има два 4S SQUAD један је овај >4S_SQUAD< а други <4S_SQUAD>
Ghost je offline  
Stara 10.7.2006, 11:50   #94
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Pa nisu nas regisrovali na VOID-u, nego su videli da ima igraca koji pocinju sa tim slovima, i to registrovali kao guild u Freelancer online igranju...

Pa koji cemo?
mmn2911 je offline  
Stara 10.7.2006, 15:51   #95
ristic
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Saturn
Poruke: 144
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ristic
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

e, ja nemam pojma da li moj nick počinje sa >4S_SQUAD< ili <4S_SQUAD>...baš me briga...to je isto
ristic je offline  
Stara 10.7.2006, 20:25   #96
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
ristic kaže:
e, ja nemam pojma da li moj nick počinje sa >4S_SQUAD< ili <4S_SQUAD>...baš me briga...to je isto
Hmmmm,
plasim se da nije isto! Naprotiv, mmn2911 je dobro uocio i na vreme reagovao! Svi moramo imati istovetnu oznaku klana jer je to u ovom slucaju nasa uniforma. Nakon glasanja moramo obaviti transfere za 1 ili 2 varijantu.

Izmedu ostalog pitanje discipline i uniformisanosti je jedan od bitnih parametara po kojima ce nas ostali vrednovati.
BabaRoga je offline  
Stara 10.7.2006, 22:07   #97
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
mmn2911 kaže:
Ovako, mislim da su grbovi super, a mislim i da sto pre moramo da Nadjemo mestu u forumu na VOID SERVERU. Mene nema dugo na VOID-u, ali od sutra pocinjem...
Evo dosadasnje liste, molim vas dopunite ako sam nekoga zaboravio:
- mmn2911
- Loodi
- Psychon@ut
- Grimm_SBL
- holodoc
- ristic
- Arakis
- bobi
- 3Lancer
- marko 3581
- kibo
- dodgeme
- Tropico
- Doncha
- Baba Roga
- VladarTame
- purposemaker
- Pcelica Maja
- N!KSY
Ukupno 18 komada, kazite ako sam nekoga izostavio , nisam u toku ovih dana...
Pozdravljam Pcelicu Maju, naseg prvog zenskog clana
Mene ali ti je oprosteno
toshica je offline  
Stara 11.7.2006, 16:35   #98
ristic
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Saturn
Poruke: 144
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ristic
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Babarogo, pa to i nije neki prob...možemo da zamolmo admina da nam promeni imena
ristic je offline  
Stara 11.7.2006, 19:10   #99
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
ristic kaže:
Babarogo, pa to i nije neki prob...možemo da zamolmo admina da nam promeni imena
Plasim se da nece ici tako... , vec sam ranijih par puta pitao ali su uvek odbijali i nije nam nista preostajalo nego da predemo u transfere.

Ali , u ovom slucaju Void moda to ce ici jako lako i brzo! Te ne brinite...
BabaRoga je offline  
Stara 11.7.2006, 22:24   #100
Doncha
Član
 
Član od: 10.4.2006.
Poruke: 315
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
BabaRoga kaže:
Plasim se da nece ici tako... , vec sam ranijih par puta pitao ali su uvek odbijali i nije nam nista preostajalo nego da predemo u transfere.

Ali , u ovom slucaju Void moda to ce ici jako lako i brzo! Te ne brinite...
Ja sam se vam igre obratio na PM adminu i čovek mi je odgovorio da mu se obratim u igri i da neće biti nikakvih problema. Sada samo čekam da se definitivno dogovorimo oko imena.
Doncha je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com