Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.10.2014, 22:17   #22181
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Koliko sam skontao iz nekog videa na YT ( dal je Jingles ili Jove), u planu je da prave lige. TJ crvena stoka sa crvenom, zeleni sa zelenima itd. Problem balansa tad ispadaju sami tenkovi. Npr IS-3, T32, AMX 50 100 su defakto bolji nego svi ostali tier 8 teskasi, ako su igraci isti (slicni), ceo balans pada na tip tenkova u timu, jos zamrsenije nego sad.
Ovo je sasvim OK. Na isti fazon je i LOL/DOTA. Tamo imaš po 120 heroja, a od toga se vrti nekih 30-40 ostali su beskorisni za neko malo ozbiljnije igranje.

Bitno da su zeleni sa zelenima, da se ne mešaju sa crvenima i ljubičastima.
Treba vremenom da se dobija neka meta igre, da se zna koji je tenk za šta, a ne sa svim tenkovima da može da se igra. Ni jedna igra nema takav balanas. Pogledaj CS, koliko pušaka tamo ima ~50? koliko se koristi 5-6? To je to, u svakoj online igri je tako. I u COD i u BF. Nije dobra svaka puška. Tako će i u WOT-u biti. Bitno da se igra kvalitetna igra nema veze što više neću viđati pola tenkova, i ovako ih ne viđam.

Pogledaj CW, tu se forsira svega par tenkova, širi krug oko 10 tenkova (koliko je to 1/3-1/4 svih tir X tenkova u igri?)

edit
Da li su rekli da prave poseban mod sa tim ligama pa će biti i dalje ovaj random ili od randoma to prave?

Poslednja ispravka: 0gold (16.10.2014 u 22:28)
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 0:20   #22182
Sanader
Član
 
Član od: 11.9.2014.
Poruke: 114
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Samo za Mausa pouzdano znam da je gotovo izumro tenk, u randomu ga ne viđam, a ni u cw-u ono malo što igram. Kakva je popularnost amx50 b trenutno? Ko je malo više upućen da mi kaže šta se trenutno najviše koristi i šta je najpoželjnije od spg/mt/lt/ht u cw, recimo po 2-3 od svakog tipa?
Sanader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 0:29   #22183
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Sanader kaže: Pregled poruke
Samo za Mausa pouzdano znam da je gotovo izumro tenk, u randomu ga ne viđam, a ni u cw-u ono malo što igram. Kakva je popularnost amx50 b trenutno? Ko je malo više upućen da mi kaže šta se trenutno najviše koristi i šta je najpoželjnije od spg/mt/lt/ht u cw, recimo po 2-3 od svakog tipa?
zato sto je maus zestoko defanzivni tenk, secam se dok sam bio u IBI (vitko je tamo sad) imali smo 2 cw u isto vreme, i sad prvi tim bio popunjen a u drugi sta udje, i naravno, 2 mausa, jgpze100 , e100, is7 i jos po neki ... blago receno, pukli smo...
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 0:48   #22184
Sanader
Član
 
Član od: 11.9.2014.
Poruke: 114
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Zaboravih da dodam, čini mi se da je is 7 uvek popularan, vremenom se pojavljuju novi tenkovi , menjaju postojeći al IS 7 uvek opstaje, stalno ga ima, bukvalno. Čudo od tenka ili je prva desetka većini, pitanje je sad? Ja se dvoumim
Sanader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 0:56   #22185
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

IS-7 ti je "olraunder" zato će uvek biti potreban/popularan. Maus je obesmišljen uvođenjem t10 TD-ova i premium municije za kredite, ima svega par mapa na kojima može biti dobro upotrebljen, a igrati random sa njim i nadati se da ti uleti takva mapa je smešno.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 7:16   #22186
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
B.Buva[P-M-K] kaže: Pregled poruke
juce u partiji SU 85I WN8 12?!?! kako?!
Pa taj je na putu da bude žut

Zamisli T57 Heavy sa tim brojem, e to je

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
edit
Da li su rekli da prave poseban mod sa tim ligama pa će biti i dalje ovaj random ili od randoma to prave?
Koliko je u planu, treba da testiraju ceo koncept u nekom specijalu na RU serveru. Ako se pokaže interesntan za igrače (a neće, jer je idiota procentualno više) onda ga možda dodaju kao odvojeni mod (kao npr TB).
Kao što reče DeCoy, male su šanse to da se desi. Demografija platiša ne dozvoljava marifetluke tog tipa.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 9:13   #22187
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ovo mi se jos nije desilo da imam 33% sanse za pobedu, a t5.
Ne znam sta je taj kalkulator mislio, ne uracunava da imaju mene sa t67?
Salim se, ali jedva izvukoh, gubili sa 4:12 pa se osokolili, malo kamp-snipe, malo tamo-vamo, srce kuca kao ludo (volim kada imam takve partije, kao da se odlucuje sudbina Zemlje) i na kraju ti cestitaju i poklone se.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_006.jpg
Viđeno:	80 puta
Veličina:	102,7 KB
ID:	50370  
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Elin na korisnoj poruci:
Sanader (17.10.2014), Zoran_KS (17.10.2014)
Stara 17.10.2014, 9:37   #22188
Sanader
Član
 
Član od: 11.9.2014.
Poruke: 114
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Elin kaže: Pregled poruke
Ovo mi se jos nije desilo da imam 33% sanse za pobedu, a t5.
Ne znam sta je taj kalkulator mislio, ne uracunava da imaju mene sa t67?
Salim se, ali jedva izvukoh, gubili sa 4:12 pa se osokolili, malo kamp-snipe, malo tamo-vamo, srce kuca kao ludo (volim kada imam takve partije, kao da se odlucuje sudbina Zemlje) i na kraju ti cestitaju i poklone se.
Svaka čast stvarno , kako postižeš to, pucaš li samo(ili bar većinom) golde kao priličan broj unicuma/super unicuma, ili si savršen taktičar,ili oba zajedno? Ja bi na 4:12 izgubio volju i otero u pm tim, brzo bi izginuo. Osećam se ko ameba kad vidim ovako nešto :-D :-D
Sanader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 10:26   #22189
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: World of Tanks

Situacija je ocajna, sinoc od pola 6 do pola 9 za vrazijih 5 pobeda u top 10, prosto neverovatno. Od toga barem 5 partija gde smo nas dvojica u vodu napravili po 3k stete, a ostatak tima zajedno ima jedva toliko.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 10:32   #22190
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ni kod nas u VOD-u nije bilo bas najbolje...tu negde...45% pobeda i 55% poraza kad se sve sabere i oduzme ...
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 12:39   #22191
maxrema
Banned
 
Član od: 20.9.2012.
Lokacija: GB
Poruke: 68
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku maxrema Slanje poruke preko AIM-a korisniku maxrema Slanje poruke preko Yahooa korisniku maxrema Slanje poruke preko Skypea korisniku maxrema
Određen forumom Re: World of Tanks

Gledam ovog lika (Pinkman_Jesse). NIje mi jasno kako mu uspeva toliki procenat pobeda 72%...haos
maxrema je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 12:50   #22192
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Elin kaže: Pregled poruke
Ovo mi se jos nije desilo da imam 33% sanse za pobedu, a t5.
Ajde batali te 5 i 6 tier tenkice i dolazi kod nas da przimo CW
Sablasni te ceka
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 14:37   #22193
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Plazma
Ne znam kakvo je stanje na ruskom serveru ali se dobro sećam da je prošle godine oko nove godine večito uveče bilo po 250k ljudi (oba servera zajedno) vikendom skoro i 300k. Danas uveče bude oko 150k (oba servera). Videću za 2 meseca kakvo će stanje biti, ali igrače su izbugili i to dosta njih. Nema šanse da imse vrati 100k odjednom.

Ja pravim pauzu svakih par meseci jer me MM strahovito iznervira. Kao ovo sada svaka partija je +1 ili +2 tir sa top tir debilima. Sva sreća pa imam IS-7. Sada samo čekam kada ću i sa njim da upadnem u niz partija sa amebama.

Moguće je da je sada porats loših igrača i zbog Strongholda. Svi klanovi cepaju SH (primera 18-20h) a uveče 20-22 je vreme za CW. I onda ti ostanu samo loši igrači za random.

Realno ako hoće nešto bitno da promene treba da ukinu +2 tier. Da stave da svi tenkovi idu u +1 (osim scouta) a ovi povlašćeni premium tenkovi što idu +1 da ostaju uvek u svom tiru. U +1 si i dalje konkurentan i u slabijem tenku možeš nešto da učiniš, u +2 ne možeš. Tu bi bilo daleko manje nerviranja.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 14:53   #22194
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Sanader kaže: Pregled poruke
Svaka čast stvarno , kako postižeš to, pucaš li samo(ili bar većinom) golde kao priličan broj unicuma/super unicuma, ili si savršen taktičar,ili oba zajedno? Ja bi na 4:12 izgubio volju i otero u pm tim, brzo bi izginuo. Osećam se ko ameba kad vidim ovako nešto :-D :-D
Imam na t67 33 normalna metka i 12 zlatnih, ne koristim previse golda, ali kada je potrebno ne razmisljam se da li da ih upotrebim, narocito kada npr sa t5 upadnem u t7 partiju.
Ja se uvek smejem kada vidim da neko napise da ne korisi gold tokom igre ili npr da mu ne treba ni jedan mod.
Ne znam gde si video da unicumi pucaju non stop gold, to te neko lagao.
Ja mada imam 19 miliona na racunu ne korisitim cak ni one dodatke ishrani mada bi lagano mogao i njih i pucam gold non stop.
I na kraju, kazes da bi odustao. Nema odustajanja. I kada znas da ces izgubiti, ima bogami i takvih partija dosta ja nikada nisam poludeo i otisao da izvsim samoubilacki pohod, uvek gledam da napravim sto vise u partiji bilo izgubljena ili ne.
Neki dan eto morao sam da igram 13 partija da odradim daily chalenge i imao 38% pobeda na kraju kada sam to uspeo i pored wn8 3000+.
I jos jedna stvar koju mi je moj drug rekao a znam da tako misli i vecina:
A vi sto ste bolji igraci, vas na pocetku covek samo moze videti negde pozadi, ili sve oprezno igrate, ne d'o bog da primite neki hitac.
Sada ce mnogi reci E da, tako je, zaista je tako.
E pa sam ja njemu dokazivao i pokazao zasto ja ne jurim kao vo pred rudu:
Od 10 partija gde smo igrali u vodu i ja sam nesto glumio, isao u prve redove (ne pricam o skaut tenku) pokusavao da se odmah izborim sa svima i naravno i ginuo pre vecine, mi smo dobili cele 3, pazi jos jednom, cele 3 partije!!!
I onda sam mu rekao E sada me pusti da igram kako inace igram i sledece partije su se redjale i redjale a mi smo dobijali i dobijali. Odigrali smo mnostvo partija mislim preko 40 i na kraju secam se da i pored onih poraza kada sam mu dokazivao to sto tvrdi je bilo 72% pobeda.
I od tada mi nije nikada rec rekao sta radim i govorim svima, kada imate igrace koji bar malo igraju bolje od proseka, sto su vam oni duze zivi to su vam sanse da cete pobediti vece, njihovom pogibijom tek tada mozete otpisati partiju.

Citat:
VITKO kaže: Pregled poruke
Ajde batali te 5 i 6 tier tenkice i dolazi kod nas da przimo CW
Sablasni te ceka
VITKO sa Sablasti ne smem vise igrati, bezi sa ratista cim zagusti.
Pitaj ga samo jos ti davni dani i IIBII-u kako je bilo u partiji kada je zagustilo. Kaze Sablast meni posle A bogte ja stao da zadrzim 4-5 tenkova na brdu kad sam se okrenuo vidim Elin bezi sa sve okrenutom guzicom tenka.
Stari dobri dani...
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 14:53   #22195
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Meni ova nova mapa na snimku deluje super...mada docekacemo pa cemo videti kako je igrati mapu Stalingrad
Uglavnom,,,obozavam gradske borbe...tu se uvek pokazem kao dobar igrac...al zato kad vidim pustinju, nije mi dobro ...

Nego,,,kad ubacuju Madjarske tenkove? i koje su to oni tenkove imali

Bolje da su Yugoslaviju ubacili i ako ima kopije ruskih...

Mozda famozni M-84 ?
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 15:21   #22196
Danilo023
Član
 
Član od: 21.11.2010.
Poruke: 326
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 27 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Danas 7 partija, 6 pobeda, 2 ace tenkera, jedna partija gde sam se jurio sam sa t-54 sa duplo više helta i pobedio (vozio wz-120), plus pre toga isto tako resetovao kod svoje baze is-8 koji je stigao na 90% i imao više helta od mene, prosečan wn8 4500
Žao mi koliko sam brzo odradio dnevnu misiju
Danilo023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 16:31   #22197
Feldman
Član
 
Član od: 22.10.2011.
Poruke: 345
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 45 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Situacija je ocajna, sinoc od pola 6 do pola 9 za vrazijih 5 pobeda u top 10, prosto neverovatno. Od toga barem 5 partija gde smo nas dvojica u vodu napravili po 3k stete, a ostatak tima zajedno ima jedva toliko.
Meni se dešava slična stvar , jedva držim dnevne pobede na 50% i to sa Perom.

Sve ostalo sam 2 tiera niži.

Pre neki dan dve partije za redom sa T-150kom dobijem Mastery badge ( samo sam ja bio bolji od samog sebe u tom tenku ) a sada nemogu 3 metka da stignem da opalim .

A da prelomim partiju sa tier 6 protiv osmica ; neide .
Feldman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 16:46   #22198
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
maxrema kaže: Pregled poruke
Gledam ovog lika (Pinkman_Jesse). NIje mi jasno kako mu uspeva toliki procenat pobeda 72%...haos
Plavi met radi svoje.

Nego kada pominjete Maus, ima jedan VK pre njega, koji nije ranjiv frontalno šta god da se puca. Privlači me taj tenk oduvek ali sam slabo igrao nemce više tier.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 16:46   #22199
Sanader
Član
 
Član od: 11.9.2014.
Poruke: 114
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Elin kaže: Pregled poruke
Imam na t67 33 normalna metka i 12 zlatnih, ne koristim previse golda, ali kada je potrebno ne razmisljam se da li da ih upotrebim, narocito kada npr sa t5 upadnem u t7 partiju.
Ja se uvek smejem kada vidim da neko napise da ne korisi gold tokom igre ili npr da mu ne treba ni jedan mod.
Ne znam gde si video da unicumi pucaju non stop gold, to te neko lagao.
Ja mada imam 19 miliona na racunu ne korisitim cak ni one dodatke ishrani mada bi lagano mogao i njih i pucam gold non stop.
I na kraju, kazes da bi odustao. Nema odustajanja. I kada znas da ces izgubiti, ima bogami i takvih partija dosta ja nikada nisam poludeo i otisao da izvsim samoubilacki pohod, uvek gledam da napravim sto vise u partiji bilo izgubljena ili ne.
Neki dan eto morao sam da igram 13 partija da odradim daily chalenge i imao 38% pobeda na kraju kada sam to uspeo i pored wn8 3000+.
I jos jedna stvar koju mi je moj drug rekao a znam da tako misli i vecina:
A vi sto ste bolji igraci, vas na pocetku covek samo moze videti negde pozadi, ili sve oprezno igrate, ne d'o bog da primite neki hitac.
Sada ce mnogi reci E da, tako je, zaista je tako.
E pa sam ja njemu dokazivao i pokazao zasto ja ne jurim kao vo pred rudu:
Od 10 partija gde smo igrali u vodu i ja sam nesto glumio, isao u prve redove (ne pricam o skaut tenku) pokusavao da se odmah izborim sa svima i naravno i ginuo pre vecine, mi smo dobili cele 3, pazi jos jednom, cele 3 partije!!!
I onda sam mu rekao E sada me pusti da igram kako inace igram i sledece partije su se redjale i redjale a mi smo dobijali i dobijali. Odigrali smo mnostvo partija mislim preko 40 i na kraju secam se da i pored onih poraza kada sam mu dokazivao to sto tvrdi je bilo 72% pobeda.
I od tada mi nije nikada rec rekao sta radim i govorim svima, kada imate igrace koji bar malo igraju bolje od proseka, sto su vam oni duze zivi to su vam sanse da cete pobediti vece, njihovom pogibijom tek tada mozete otpisati partiju.


VITKO sa Sablasti ne smem vise igrati, bezi sa ratista cim zagusti.
Pitaj ga samo jos ti davni dani i IIBII-u kako je bilo u partiji kada je zagustilo. Kaze Sablast meni posle A bogte ja stao da zadrzim 4-5 tenkova na brdu kad sam se okrenuo vidim Elin bezi sa sve okrenutom guzicom tenka.
Stari dobri dani...
Niko mi nije rekao , vidim valjda sam šta ko puca, imam mod Doduše, u pravu si da unicumi ne pucaju stalno, ali zato još nisam sreo (a i nema i bog zna koliko) nekog super unicuma sa preko 3k wn8 kako ne puca gold, bar na mene . Naravno ima svako pravo da puca gold, puknem i ja ponekad (baš retko), al tu već dolazi do izražaja kupovina premium tenka i naloga, pa ko je u mogućnosti taj bolje probija. Naravno bez taktike i malo razmišljanja je džabe i gold, razume se
P.s ne mogu da poverujem da ima paradajza koji puca gold, danas sam par puta to iskusio :-D
Sanader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2014, 16:50   #22200
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

+-1 tier: zvuči lepo ali opet bi imao problem da bi jedni te isti tenkovi dominirali random, tim sa jednim dobrim platoonom bi pobeđiva, crvendaći bi još više patili. Mislim, ja bih umro od sreće da to uvedu. Ali već nekoliko puta WG-u je postavljano to pitanje i svaki put je rečeno da to ne dolazi u obzir.

Količina igrača opada to je očigledno. Nažalost WG i dalje ne radi na glavnom razlogu odlaska ljudi: nepoštovanje pravila igre (botovi, zabranjeni modovi, nedolično ponašanje, totalna anarhija u randomu), dosadan i monoton end game (CW, team battle, istorijske bitke), MM itd.

SH je korak u pravom pravcu ali i dalje treba to napraviti još primamljivijim.

Svi smo kukali ovih dana na win rate, ako je njima ciljna grupa 25-35 godina, zaposlen koji oće malo da pusti mozak na pašu posle posla, hebeš ti opuštanje kad ne možeš ni zvezdice da skineš po 3-4 sata.

WG je uleteo u neku priču koja očigledno ne daje željene rezltate i nikako da neko preseče i kaže: "Ljudi ovo ne ide, moramo da menjamo strategiju..."
*******
Što se tiče Mađarskih tenkova, treba da budu implementirani u EU tech tree, zajedno sa našim dragim Poljacima, Slovacim/Česima, Ex YU, Šveđanima, Italijanima itd. Ideja je odlična, nadam se da to isteraju do kraja. Tenkova ima više nego dovoljno.

Sad čekam najzad Firefly
*******
Pa svi puknemo po koji gold kad baš prigusti. Probao sam jednom 7 dana samo gold da koristim, nikakav efekat na stat (da, znam, baš sam dno od igrača). Juče npr lik u Excelsior-u, tier 5 borba šiba samo gold, zaključak - idiot (što se moglo videti iz statistike). Što je najgore, otresao sam ga kao majmuna sa običnom municijom, verovatno konta da ako mi skine gusenicu 20 puta to ima veze.

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (17.10.2014 u 17:01)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com