Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.6.2014, 9:24   #20661
Imprerator Marcus
Član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 122
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Moram da promenim naziv bloga na "Black Plague of WoT".

Elem, CMD_Storm je trenutno zauzet izradom kombinovanog paketa sa SVIM "legalnim" modovima. Mod pack će biti (naravno) na engleskom, u vidu installera. Živo me interesuje reakcija WG jer je u planu i njima da pošaljemo kopiju. Čik da mi sad kažu da cheatova nema i da taj problem nije toliko rasprostranjen.
Ja sam u zadnjih nedelju dana imao oko 70.000 poseta samo vezanih za zabranjene mod packove. 25.000+ download-ova.
Nije problem rasprostanjen

Ako se WG uskoro ne opasulje da malo pročiste server ode im igra u PM (ne mislim na Personal Messages)
A jesi malo razmisljao o tome da obrises te silne citove ?
Imprerator Marcus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2014, 10:11   #20662
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.378
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Treba WG da krene od nekih osnovnih stvari. Opsuješ - ban 24h. Napišeš Sieg heil - ban 24h. Svako ponavljanje, duplira vreme ban-a. Kad se to dovede u red ideš na AFK-ove, gurače, team damager-e. Dok se stoka ne dovede u red. Ali lepo je maštati.
Vrlo brzo bi na taj način ostali bez igrača, a to im nikako ne treba jer žele masovnu igru, a ne niša igru za ozbiljne igrače.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2014, 10:45   #20663
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Isključi adblock pa pogledaj blog.
a jesam glup
EDIT: ja neznam sta se ovo desava, zabode igra na loadingu.. i to samo kad vozim marder 38t.. vec drugi put se desilo.. nista sa modovima cackao nisam, samo zabode .. loaduje se skoro do kraja, i cujem odkucava ono za pocetak bitke al ne vidim sta se desava,,.

Poslednja ispravka: darkowozzd (21.6.2014 u 13:01)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2014, 15:08   #20664
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: World of Tanks

Prebaci grafiku sa Improved na Standard. Ja sam imao taj problem dok je bio 9.0, od kad sam presao na standard, vise se nije desavalo.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2014, 15:18   #20665
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Imprerator Marcus kaže: Pregled poruke
A jesi malo razmisljao o tome da obrises te silne citove ?
Ako Plazma obriše čitove onda će ostati "samo" još xy sajtova sa tim sadržajem. Onaj ko ne zna da googla i nađe neki mod na drugim sajtovima treba da obriše igru jer mu nikakav čit neće pomoći da ima wn8 200+.

Moj stav: 1. postoje "zabranjeni" modovi i koriste se slobodno
2. teoretski, to može da znači da ih koriste svi u partiji
3. u tom slučaju, zašto bi bilo ko bio hendikepiran i izigravao poštenje


Kad budu hteli oni (WG) će to rešiti.
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2014, 18:20   #20666
Imprerator Marcus
Član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 122
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Nisam znao da zastupas Plazmu ali eto tebi cu da odgovorim.NIje stvar u tome koliko ima sajtova i da li WG(iz njima samo znanim razlozima) hoce ili nece da standarnizuje neki mod ili modpak, stvar je u tome sto se propagiraju takve stvari a lepo pise da su zabranjene i da sledi ban.Cit je cit i varanje je varanje.Prosto i jednostavno.Pljuvati po crvenim nubovima sa njegove stranei boriti se protiv istih a ovamo propagirati citove je krajnje licemerno.Kazes nikom nece cit doneti win8.Jesi li siguran? Nubari u mozgu nece ali nekom drugom sigurno hoce jer daju prednost u igri.Neko rece da Pro tanki mod ima x- ray.Aj to i mozda i ne daje neku prednost ali iamti trejsere i znati gde je i ko vozilo na mapi jec cit za koji stoji da je zabranjen. Eto ako nisam u pravu aj svi da koristimo citove i WoT ce biti extra.Kao i Cs naravno.

Poslednja ispravka: Imprerator Marcus (21.6.2014 u 18:30)
Imprerator Marcus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2014, 19:35   #20667
Danilo023
Član
 
Član od: 21.11.2010.
Poruke: 326
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 27 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa dobro ovo gde je koje vozilo na mapi ima u xvm-u, to mi je ok, mislim nisam bio u pravom ratu, ali kontam da su ljudi javljali jedni drugima radiom gde je koji tenk, a ne samo da su videli tenk negde.
Mada ja sam do pre 2 meseca igrao čak i bez xvm-a, i ne bih imao ništa protiv i da se sve zabrani, možda bi bilo malo više štekanja jer ne znaš šta te čeka, ali je ok
Danilo023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2014, 20:01   #20668
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Imprerator Marcus kaže: Pregled poruke
Nisam znao da zastupas Plazmu ali eto tebi cu da odgovorim.NIje stvar u tome koliko ima sajtova i da li WG(iz njima samo znanim razlozima) hoce ili nece da standarnizuje neki mod ili modpak, stvar je u tome sto se propagiraju takve stvari a lepo pise da su zabranjene i da sledi ban.
Propustas kljucni momenat koji je mene naveo na postavljanje tih modova.

Zvanicni stav WG-a: Cheat-ovi ne postoje...

Ako ja kao prosecan igrac mogu na nadjem ovakve stvari, sta li onda koriste kalnovi/igraci koji pumpaju ozbiljan kes ?

Postenje ??? Nema toga odavno.

Pored svih upozorenja, najposeceniji postovi su bas ti, zabranjeni. Pogledaj prosecnu posecenost 4cheat.ru. A to je samo kap u moru...

Sto tice mene licno: kod mene na klijentu cak ne postoje bele texture mrtvih tenkova. Jednstavno ne zelim da rizikujem. XVM, nisan, hit log, P-mod za kameru i to je to... Ali zato znam gomilu ljudi kojima je res_mods oko 1.2 gb.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2014, 22:32   #20669
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
. Ali zato znam gomilu ljudi kojima je res_mods oko 1.2 gb.
taj sam.. aslains xvm,, meltymaps mathmod, zoom x30 mod.hit log, dmg counter, hp bar.. e sad teze stvari, imam par noob stvarcica, ali nije da ne pomazu . gnomefathers gunsound(must have ,posle puf zvukova iz 9.1) ,hitzone skinovi, no fog, ono da se drvece ne pomera, track fix na space key, e sad nelegalne stvarcice(ovo sledece ne smatram ne legalnim, al ajde,, jer racunam da ce wg da kaze ako bude ubacio neki skener za modove) colored traceri, white dead tanks, white tracks, i na kraju xray... sve skupa ~1.8gb
po meni , modovi koji postoje i nelegalni su: aimbotovi koji gadjaju u weakspot,auto pp aparati.. sve ostalo je po meni ok..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2014, 0:52   #20670
Cane
Član
 
Član od: 1.5.2006.
Lokacija: Deronje
Poruke: 291
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Cane Slanje poruke preko Yahooa korisniku Cane Slanje poruke preko Skypea korisniku Cane
Određen forumom Re: World of Tanks

Sta je sa ovom igrom koji god tenk uzmem poraz za porazom evo trenutno 0:12 i to svi ubedljivi porazi.Takonekoliko dana unazad,uzas
Cane je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2014, 1:00   #20671
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: World of Tanks

Isto. Ubilo mi zelju za igranjem kompletno...a permijum curi li curi.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2014, 2:16   #20672
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Imprerator Marcus kaže: Pregled poruke
Nisam znao da zastupas Plazmu ali eto tebi cu da odgovorim.NIje stvar u tome koliko ima sajtova i da li WG(iz njima samo znanim razlozima) hoce ili nece da standarnizuje neki mod ili modpak, stvar je u tome sto se propagiraju takve stvari a lepo pise da su zabranjene i da sledi ban.Cit je cit i varanje je varanje.Prosto i jednostavno.Pljuvati po crvenim nubovima sa njegove stranei boriti se protiv istih a ovamo propagirati citove je krajnje licemerno.Kazes nikom nece cit doneti win8.Jesi li siguran? Nubari u mozgu nece ali nekom drugom sigurno hoce jer daju prednost u igri.Neko rece da Pro tanki mod ima x- ray.Aj to i mozda i ne daje neku prednost ali iamti trejsere i znati gde je i ko vozilo na mapi jec cit za koji stoji da je zabranjen. Eto ako nisam u pravu aj svi da koristimo citove i WoT ce biti extra.Kao i Cs naravno.
Da me ne bi neko pogrešno shvatio - odmah pristajem da se igra zatvori i da nema nikakvih modova osim onih koje ubaci WG. A dotle, kao što sam već rekao...
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2014, 3:42   #20673
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
vlado_ns kaže: Pregled poruke
Da me ne bi neko pogrešno shvatio - odmah pristajem da se igra zatvori i da nema nikakvih modova osim onih koje ubaci WG. A dotle, kao što sam već rekao...
pu pu pu ,daleko bilo.. dokle ima wota nek bude i modova..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2014, 9:04   #20674
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja sam juce usao, 4 izgubljene za redom.
Hvala, idem da igram nesto drugo. Boriti se protiv MM karme je bezuspesno.
Preporucujem metodu u cilju cuvanja zivaca
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PlazmaKeksWoT na korisnoj poruci:
Feldman (23.6.2014)
Stara 22.6.2014, 10:36   #20675
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Isti slucaj, udjem jutros, izgubljena za izgubljenom! Rating samo pada. MM konstantno sa 20-30 % win.
Batalim i izadjem napolje!
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2014, 11:35   #20676
Imprerator Marcus
Član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 122
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Danilo023 kaže: Pregled poruke
Pa dobro ovo gde je koje vozilo na mapi ima u xvm-u, to mi je ok, mislim nisam bio u pravom ratu, ali kontam da su ljudi javljali jedni drugima radiom gde je koji tenk, a ne samo da su videli tenk negde.
Mada ja sam do pre 2 meseca igrao čak i bez xvm-a, i ne bih imao ništa protiv i da se sve zabrani, možda bi bilo malo više štekanja jer ne znaš šta te čeka, ali je ok
Mislio sam na onaj cit gde znas u svakom trenutku gde je ko od suprotne strane a da ih pritom niko nije spotovao.
Imprerator Marcus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2014, 11:44   #20677
Cane
Član
 
Član od: 1.5.2006.
Lokacija: Deronje
Poruke: 291
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Cane Slanje poruke preko Yahooa korisniku Cane Slanje poruke preko Skypea korisniku Cane
Određen forumom Re: World of Tanks

Sinoc sam zavrsio sa skorom 3:21,ovo ti je kao kocka mozda ce sledeca biti dobitna itd...
Cane je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2014, 11:51   #20678
Imprerator Marcus
Član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 122
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Propustas kljucni momenat koji je mene naveo na postavljanje tih modova.

Zvanicni stav WG-a: Cheat-ovi ne postoje...

Ako ja kao prosecan igrac mogu na nadjem ovakve stvari, sta li onda koriste kalnovi/igraci koji pumpaju ozbiljan kes ?

Postenje ??? Nema toga odavno.

Pored svih upozorenja, najposeceniji postovi su bas ti, zabranjeni. Pogledaj prosecnu posecenost 4cheat.ru. A to je samo kap u moru...

Sto tice mene licno: kod mene na klijentu cak ne postoje bele texture mrtvih tenkova. Jednstavno ne zelim da rizikujem. XVM, nisan, hit log, P-mod za kameru i to je to... Ali zato znam gomilu ljudi kojima je res_mods oko 1.2 gb.
Cekaj, ako WG kaze da ne postoje citovi zasto na tvom blogu pise za odredjene stvari da su zabranjene i da sledi ban?
Opet mozda nisi skapirao na sta ciljam a to je da nije bitno da li ima njih hiljadu ili sto hiljada njih koji koriste cit ili sta ti ja znam koji klanovi.Bitan je tvoj,moj ili bilo ciji odnos prema svemu tome.Kazes postenja odavno nema.Eto dosli smo do kljune tacke razgovora.Znaci li to da i ti smatras da pojedine stvari jesu varanje?Ako jesu a sigurno da jesu eto ja cu biti ako treba jedini (a znam da nisam jedini) onaj koji necu koristiti ta s.... Ako vecina vara, znaci li to da trebamo sada svi da varamo?Mogu da razumem nekoga da koristi varanje za automatske aparate( jer ne ostecuju ostale igrace) ali za aimbot, trejsere ili ostalo je po meni debilno i dokaz licne nemoci da napreduje kao igrac i teranje inata samo zato sto mnogi to koriste.
Imprerator Marcus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2014, 14:02   #20679
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Vikend Wins/Battles: 5 (15) (33.3%)

Citat:
Imprerator Marcus kaže: Pregled poruke
Mogu da razumem nekoga da koristi varanje za automatske aparate( jer ne ostecuju ostale igrace) ali za aimbot, trejsere ili ostalo je po meni debilno i dokaz licne nemoci da napreduje kao igrac i teranje inata samo zato sto mnogi to koriste.
Pa ja ne koristi nista od toga (lakse mi da udarim SPACE i da ga aktiviram sam).

Znaci po tvome ispada da ja, ti itd moramo da budemo pobornici pravde u WoT-u ???

Mislim da ti mene ne razumes. WG reaguje jedino kad stvar stigne do koske. E pa nek ovo sve bude moj "doprinos" stizanju do koske sto se tice njihove latentnosti prema realnim problemima.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2014, 14:42   #20680
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Imprerator Marcus kaže: Pregled poruke
trejsere ili ostalo je po meni debilno i dokaz licne nemoci da napreduje kao igrac i teranje inata samo zato sto mnogi to koriste.
zasto za trejsere? da vidis ti taj light show kad pz.i.c ili luchs zapucaju xD ja mislim da trejsere ne treba koristiti za lov na arty,(jer jelte ,unistavas im zivot), ja koristim to samo da vidim ako me neko puca,odakle me je pucao... jeste da imam dmg indikatore,ali koliko puta mi samo proleti ispred nosa...
anyway,sta se zalite na winrate toliko... meni stoji na stabilnih +50% :P

Poslednja ispravka: darkowozzd (22.6.2014 u 14:59)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com