Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.1.2020, 12:30   #13521
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Cockfighter (1974)
https://www.imdb.com/title/tt0071338/



Teško da se može uživati u ovom filmu, pa opet, dovoljno je bizaran da se pogleda. Imate ga na YouTube-u. Meni sumoran film o problematičnom ljudskom identitetu. RP 18+ rekao bih.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Cockfighter (1974).zip (20,9 KB, 7 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (5.1.2020 u 12:52)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2020, 21:00   #13522
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

UNCUT GEMS

https://www.imdb.com/title/tt5727208/



Sjajno odrađena priča o jevrejskom muljatoru nakitom i dijamantima i celom tom svetu brzih i "lakih" kombinacija, gde u svakom trenutku stvari mogu da krenu žestoko nizbrdo.

Adam Sendler odlično i sa lakoćom nosi ceo film (i još jednom dokazuje da je istinski talenat kad se upari sa scenarijom i režiserima koji znaju kako da ga iskoriste, za razliku od njegovih debilnih "komedija"), ali se nekako stiče utisak da su prave zvezde filma praktično svi ostali i prateći likovi, bez obzira da li su u pitanju poznate, nove ili face koje deluju autentično pokupljenje sa ulica Njujorka, iz miljea koji film pokriva.

Režiju inače potpisuju braća Sefdi, koji stoje i iza odličnog Good Timea iz 2017-e, i to je i više nego primetno kroz hektičnu režiju, izražen kolorit scena, izvrstan i uvrnut soundtrack i sveopštu brzu, glasnu i "prljavu" energiju koju oba filma imaju.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2020, 19:04   #13523
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

War Machine (2017), https://www.imdb.com/title/tt4758646/



An idiosyncratic General confronts opposition from enemies, allies, and bureaucrats while leading a massive rebuilding operation in Afghanistan.

Odličan anti-ratni film. Pokazuje kako b00dale upravljaju našim sudbinama, a mi tu malo toga možemo da uradimo. Bred Pit izvanredan. Preporuka.

*** *** ***

The Peanut Butter Falcon (2019), https://www.imdb.com/title/tt4364194/



Zak runs away from his care home to make his dream of becoming a wrestler come true.

Zanimljiva ideja odrađena prilično dobro. Dva glavna muška glumca odlični, glavna glumica malo suviše metiljava.

*** *** ***

Joker (2019), https://www.imdb.com/title/tt7286456/



In Gotham City, mentally troubled comedian Arthur Fleck is disregarded and mistreated by society. He then embarks on a downward spiral of revolution and bloody crime. This path brings him face-to-face with his alter-ego: the Joker.

Vrlo dobar, ali na momente i dosadan film. Gluma na vrhunskom nivou, majstorski prikazan put stvaranja Džokera.

*** *** ***

Don't Let Go (2019), https://www.imdb.com/title/tt6803212/



After a man's family dies in what appears to be a murder, he gets a phone call from one of the dead, his niece. He's not sure if she's a ghost or if he's going mad...

E, ovaj film mi se baš svideo. Gotovo da nema dosadnog trenutka, a (meni) nepoznata glumačka ekipa odlično radi svoj posao. Preporuka.

*** *** ***

Stockholm (2018), https://www.imdb.com/title/tt6474040/



Based on the absurd but true 1973 bank heist and hostage crisis in Stockholm that was documented in the New Yorker as the origins of the 'Stockholm Syndrome'.

Bazirano na istinitim događajima, ali sa velikim "umetničkim slobodama", kako bi film bio zabavniji. I zaista, film je izuzetno zabavan, mada mnogi detalji deluju prilično nerealno. Preporuka.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2020, 20:42   #13524
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Meni jedan od najboljih filmova prošle godine. Robert Egers nije razočarao posle fenomenalnog The Witch, mada mi je taj film možda za nijansu bolji. Bez zalaženja u tumačenje radnje, The Lighthouse je pre svega žestoko audio-vizuelno horor iskustvo. Ok je što ti se nije dopao, ali nije stvar u carevom novom odelu, nego tebi očigledno prosto ne leže ovakvi filmovi.
hehe, postujem ja svacije misljenje i sve kojima se bilo sta svidja, samo sam ubedjen da takvih ovde nije BAS toliko koliko je ocena visoka. hocu reci, mislim da u ovom slucaju (odnosno u slucajevima slicnih i preteyno umetnickih ostvarenja) ima mnogo vise onih koji se prave pametni nego inace.

mozda gresim, naravno.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
caine (8.1.2020)
Stara 7.1.2020, 21:11   #13525
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

BACURAU



https://www.imdb.com/title/tt2762506/

Bizarno-uvrnuto-koloritno-brutalni brazilski dramotriler, koji svom glavnom zapletu o stanovnicima izolovane zabiti negde u vrletima Brazila koji se nađu na meti stanovite interesne grupe, prilazi i otvoreno (i jeftino) kempi, ali i sa iznenađujućom dozom upečatljivog dramskog patosa, kroz prikaz njihovih dnevnih rutina, odnosa, rituala, tradicije i ostalog (predstavljeno scenom sahrane na početku, odnosno podcrtano krvoločnim finalom).

Kroz sve to se provlači i određena doza (internacionalnog) socijalnog komentara i kritike, ali je to dobro skrajnuto kako ne bi bilo previše nametljivo, s obzirom da se radnja uglavnom prati iz perspektive pomenutih seljana.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2020, 14:56   #13526
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.193
Zahvalnice: 623
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Irishman

Eh, kakva bi ovo filmčina bila da je snimljen prije 30ak godina.
Priča je fenomenalna, odlično ispričana, režija i scenario besprekorni...
Ali Pesci-ja i De Nira je pomalo mučno gledati da se u ovim godinama bore sa ovakvim ulogama. Vidim da je gomila para uložena u neko kompjutersko "podmlađivanje", ali je rezultat loš
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2020, 16:00   #13527
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao Terminator Dark Fate kako vi ne biste morali

Salu na stranu, film je....problematican (kao niko nije ocekivao ). Pogotovu ako ste fan starijih filmova.

Verovatno ste culi ili ocekivali da ovo bude neki SJW buckuris. Da budem iskren, uopste nisam imao osecaj da je film preterano SJW. Sama premisa mozda i ne bi bila toliko losa da su se stvari nekako drugacije odvijale. Zenska postava uopste nije problem....Linda Hamilton je definitivno najbolji lik u filmu, Mekenzi Dejvis (Grejs) je takodje poprilicno dobra. Sara Konor je po meni mozda i najbitniji lik u Terminator filmovima, bez nje, njenih upozorenja itd. ne bi bilo Dzona....

Problem sa filmom je sto se bukvalno raspada, pogotovu od sredine. Sama pocetna scena je potpuno bezvezna jer bukvalno "vrsi nuzdu" na citavu pricu do tada. Pa cak i na lik Sare Konor. Ali ajde, ocekivao sam neko "logicnije" objasnjenje svega toga. Ali naravno da ga nije bilo. Prva polovina je i mogla da prodje, same akcione scene isto nisu lose ali posle toga....Uf

Ja stvarno ne znam ko je mogao, pri zdravoj pameti, da sedi za stolom sa ostalim piscima, producentima i da predlozi da
Spoiler za Spojler:
Terminator oseti krivicu za ubistvo Dzona Konora, batali sve i odluci da zasnuje porodicu i zaposli se kao prodavac zavesa


Ajde taj jedan genije, nego sto je ta gomila ljudi za tim stolom odobrila istu tu genijalnu ideju.....

Sto se tice pocetne scene, ja razumem da su hteli da zapocnu neku novi nit price (vremenska linija filmova je ionako vec problematicna) ali nisu uopste morali na takav nacin.
Spoiler za Spojler:
Dzon Konor uopste nije morao da bude ubijen, mogao je taj lik da se ubaci u citavu pricu na neki drugi nacin, zamislite situaciju gde Sara i Dzon zajedno pomazu devojci da prezivi

Meni bi licno to bilo sjajno...ali avaj. Ovako sve sto je do sad uradjeno u prethodnim filmovima nema nikakvog smisla.

Uloga devojke (koju stite) je po meni trebala da pripadne nekome drugom i trebalo je da bude napisan nesto drugacije. Devojka je OK glumica ali od mene ocekuju da

Spoiler za Spojler:
Poverujem da ce ovako pasivan, drven i bespomocan lik biti vodja otpora? Dzon je isto bio poprlicno bespomocan ali je njegov lik oduvek bio buntovan, surov, zivahan....mogao si da ocekujes da ce biti deo otpora u buducnosti. Ali ovde.....Scena iz buducnosti gde se ona prikazuje kao vodja je toliko jadna i nikakva da ja nemam reci. Sama pojava, gde ona pokusava da odglumi nekog surovog lika je smesna. Izgleda kao dete (iako po godinama to uopste nije) i citava prezentacija je potpuno neuverljiva. Mislim, uporedite nju i Saru Konor ili cak Grejs....


I opet, problem uopste nije sto je ona zena (Sara Konor, Grejs!). Ali kasting za ovog lika uopste ne odgovara.

Glavni negativac moze da prodje, mada imam osecaj da roboti ovog univerzuma vise nisu neka prevelika pretnja. I sada kada vidim Roberta Patrika u ulozi T-1000 osecas neku pretnju, neku opasnost, samo cekas trenutak kada ce neko od glavnih likova da skonca...Ovde su svi nekako na sigurnom, iako padaju iz aviona koji je na visini od par kilometara opet nema sumnje da ce preziveti. Znas da ce nalet robota od par stotina kilograma uvek biti zaustavljen tik pred udarac
Ili ce
Spoiler za spojler:
isti taj robot od par stotina kilograma biti oborne na zemlju naletom " klinke" koja jedva da je teska 50....


Jos jedan problem su efekti. Kao sto sam i rekao, u pocetku su mogli da prodju, bilo je zanimljivo...Ali od sredine i efekti pocinju da se raspadaju. Sve je to sam vrhunac tehnologija ali toliko nabacano, sljastece i neuverljivo. Situacije u kojima se likovi nalaze takodje potpuno neuverljive i preterane.

Raspisao sam se ali sam morao da otvorim dusu. Na srecu, film je potpuno propao na blagajanam pa se sledeci put mozda dobro razmisle (ja se nadam)
Ja iskreno ne mogu da verujem da film ima i ovo malo visokih ocena, i jos sto ga neki nazivaju najboljim T filmom nakon dvojke....Svetogrdje....Sam film je kompetentno snimljen, produkcija jeste visoka...Ali sam scenario, prica.....katastrofa.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Dare01 (18.1.2020)
Stara 15.1.2020, 19:52   #13528
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Samo da naprave film koji će ceo da se odvija u budućnosti (ali ne na foru Salvationa, koji ima svoje kvalitete), da bude identično odrađen kao flešbekovi-flešforvardi iz prva dva filma, znači ista produkcija, muzika, isti efekti, sve nepromenjeno, da napetost i atmosfera budu na nivou keca, i napravili bi čudo.

Ovi sajber-ku*ajber nano-bot terminatori, namrgođeni Eduardo kao negativac i pola akcije u filmu gde sve izgleda plastelinsko-kompjuterski ne prolaze više ni kao CGI show-reel u nekoj prodavnici televizora.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2020, 13:58   #13529
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Motherless Brooklyn (2019) :

IMDb
Wikipedia
RottenTomatoes



zvanični trejler

Slab, pomalo haotičan, povremeno dosadan.

Dobro : muzika, kostimi.
Loše : većina ostaloga

Pokušalo se napraviti nešto što bi bila kombinacija "Kineske četvrti" i "Milerovog raskršća", ali rezultat nije naročito dobar, niti dostojan uzora.
Povrh svega, fora sa glavnim junakom koji pati od Turetovog sindroma je samo dodatno naškodila filmu, lišavajući ga i ono malo ozbiljnosti koju je trebalo da poseduje (kako naterati gledaoca da se identifikuje sa junakom podjednako muževnim kao lik Elmera Fada ?).
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2020, 21:30   #13530
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

HATEFUL EIGHT, NETFLIX EXTENDED EDITION



https://www.imdb.com/title/tt3460252/

Proširena verzija filma, izdeljena na četiri poglavlja/epizode, svaka po nešto manje od sat vremena trajanja. Ovo je, međutim, vrlo relativno, dosta otpada na završnu scenu iz svakog predhodnog poglavlja, kao i uvodnu i odjavnu špicu za svaku od "epizoda", tako da realno ima nekih 20 minuta više materijala u odnosu na verziju koja je išla u bioskopima.

Od novog sadržaja, pojedini kadrovi traju duže i određeni likovi su dobili nekoliko novih linija teksta i dijaloga, koji dodatno objašnjavaju njihove motive ili stanja. Dobra stvar je da ništa od ovoga ne deluje suvišno i utisak je da se sve neprimetno utapa u postojeću priču (osim par kraćih kadrova sa Majkl Medsenom pred kraj filma), tako da ako želite da se ponovo izgubite u svetu i atmosferi ovog Tarantinovog filma, ovo je najbolja verzija za gledanje.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
caine (20.1.2020), N3n0 (25.1.2020)
Stara 20.1.2020, 12:26   #13531
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Meni je taj film pak bio previše razvučen i self-indulgent. Da nije fenomenalnog Once Upon a Time... rekao bih da Tarantinu fali neki producent da mu pomogne da se fokusira i smanji, da prostite, količinu *******vanja. Ali, ako ga budem gledao ponovo (pošto je po mom mišljenju to njegov najslabiji film, to neće biti skoro), verovatno ću da izaberem ovu produženu verziju... kad ga je ionako već razvuk'o, idemo do kraja!
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2020, 12:38   #13532
Markius
Veteran
 
Član od: 12.7.2007.
Lokacija: Požega
Poruke: 513
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 56 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

"Da nije fenomenalnog Once Upon a Time..." ovo je sarkazam?
Markius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2020, 12:57   #13533
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nope, po meni Tarantinov povratak u formu i najbolji njegov film još od Jackie Brown.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2020, 21:52   #13534
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

ELI

https://www.imdb.com/title/tt5294518/



Krš, ali sa dobrim potencijalom. Da je ovo snimljeno tokom 70-ih (kojima tematski i žanrovski najviše pripada), da su bolje utegli priču i izbacili stupidne džamp-skerove koji ovde nemaju šta da traže, i zamenili naslovnog klinca boljim glumcem, ovo bi bio instant klasik.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2020, 12:23   #13535
Rilex
Član
 
Član od: 10.3.2011.
Poruke: 210
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 45 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Doctor Sleep (2019)

Kakvo je vase misljenje? Mene nimalo nije odusevio.
Rilex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2020, 15:55   #13536
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Tužna vest :


u 77. godini života, preminuo je Monti Pajtonovac Teri Džouns.
Dugo se borio sateškom demencijom koja ga je, na kraju, lišila čak i sposobnosti govora.


https://variety.com/2020/film/global...ad-1203475534/
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2020, 0:00   #13537
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rilex kaže: Pregled poruke
Doctor Sleep (2019)

Kakvo je vase misljenje? Mene nimalo nije odusevio.
Ni mene nije oduševio, ali sasvim solidan, bolji od IT-a, recimo..
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
ezenkiel (23.1.2020)
Stara 23.1.2020, 3:13   #13538
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rilex kaže: Pregled poruke
Doctor Sleep (2019)

Kakvo je vase misljenje? Mene nimalo nije odusevio.
Meni je iskreno bio dobar. Nisam ocekivao nista nalik na prethodnika (mislim da je nemoguce ocekivati da bilo ko ponovi Kjubrika) ali mi se dopao.

Malo drugacija prica, nista sto nismo do sada videli ali mi je bio zanimljiv. Glavni "negativac" me je poprilicno iznenadio (ili da kazem iznenadila ) njena uloga ima nesto pretece u sebi.

Vise je neki triler nego sto je horor, ali mi je drago da neko jos uvek pravi ovakve filmove bez konstantog izletanja, nekih usiljenih strecanja i zvucnih efekata.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2020, 1:24   #13539
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I See You (2019), https://www.imdb.com/title/tt6079516/



Strange occurrences plague a small town detective and his family as he investigates the disappearance of a young boy.

Mislio sam da će film biti neka trešina, ona koja zaslužuje slabašnu dvojku na IMDb-u. Međutim, što bi rekao petao Sofronije: "Grešiš, ovaj, silno grešiš, sinak!".

Film je odličan! Zbivanja u filmu polako postaju jasna, napetost raste, uz odlično izbalansirane komponente trilera i (blagog) horora. Ima tu i tamo poneka sitnija nelogičnost i rupa u priči, ali meni ovaj put to nije smetalo ni najmanje.

Preporuka za film!

PS. Aman, šta je ona Helen Hant uradila sa licem?
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2020, 11:20   #13540
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke

Strange occurrences plague a small town detective and his family as he investigates the disappearance of a young boy.

Mislio sam da će film biti neka trešina, ona koja zaslužuje slabašnu dvojku na IMDb-u. Međutim, što bi rekao petao Sofronije: "Grešiš, ovaj, silno grešiš, sinak!".

Film je odličan! Zbivanja u filmu polako postaju jasna, napetost raste, uz odlično izbalansirane komponente trilera i (blagog) horora. Ima tu i tamo poneka sitnija nelogičnost i rupa u priči, ali meni ovaj put to nije smetalo ni najmanje.

Preporuka za film!

PS. Aman, šta je ona Helen Hant uradila sa licem?
Apsolutno isto misljenje sam imao. Malo treba vremena dok film "pocne" ali cim pocne ond postaje sve zanimljivije i zanimljivije.

Isto sam se pitao i za Helen Hant
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com