Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Programi za mobilne telefone

Programi za mobilne telefone Operativni sistemi i programi za mobilne telefone

Pregled rezultata glasanja: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet?
DA 39 52,00%
NE 29 38,67%
Nisam siguran/na 7 9,33%
Glasova: 75. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.5.2013, 19:12   #21
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Cemu smartphone i OS ,ako ne mozes da instaliras kao covek bar 20-30 aplikacija ? Uporedicu generacije.


Windows Mobile 6.1 HTC TyTN 2 koji imam i oko 100 aplikacija i telefon ide superbrzo, u sta spada Badoo / Skype / Opera / Total Commander / Adobe Reader / Office 6.1 i pregrst aplikacija koje su opet mocnije od vecine prostih android aplikacija. Mozda zato sto Win aplikacije imaju toolbarove, menije ,kao na pravom PC racunaru, pa staje mnogo vise opcija. No kako god ,nema kocenja.


Samsung Galaxy S5839i se vuce uzasno sa vec 10 aplikacija. Od toliko rama dostupno mu bude na kraju svega 70mb, ukljucim jednu Operu, 2 stranice i pocne automatski da mi gasi Texas HoldEm poker i ostale aplikacije.

Malo bolja stvar je sa Galaxy Mini s5570, jer mu je vise rama dostupno, pa ne usporava ,kao veci brat. No svakako sam razocaran Android telefonima. Osim sto izgleda lepo, nije uopste stvoren za multitasking. E sad kupovati Godzile sa 2 gb rama i Quad je malo bezveze (a i skupo) da bi se pristojno koristile PIM aplikacije ,po koji browser i plejer.

Poslednja ispravka: Sladjan85 (2.5.2013 u 19:23)
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 19:53   #22
blast beat
V.I.P. GNU/Linux
 
Član od: 7.6.2009.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina OS: Arch Linux
Poruke: 2.508
Zahvalnice: 250
Zahvaljeno 649 puta na 499 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Moj matori huawei u8110 radi isto imao 10 ili 30-ak aplikacija instaliranih. A ima celih 190MB RAM-a, tako da rad nije nešto ugodan, ali ipak je to najjeftiniji mogući telefon. Mislim da je gingerbread mnogo optimizovaniji, i da na telefone koji nemaju makar 1GB memorije i procesor od min 1GHz-a ne treba ni stavljati 4.0 i novije verzije, 2.3 bi tu savršeno glatko radio.
blast beat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 20:07   #23
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
blast beat kaže: Pregled poruke
i da na telefone koji nemaju makar 1GB memorije i procesor od min 1GHz-a ne treba ni stavljati 4.0 i novije verzije, 2.3 bi tu savršeno glatko radio.
misliš dual-core na 1GHz kako minimum, sa time bi se već složio, elem većinom svi koji se raduju što njihov telefon dobija update na android 4 ili 4.1 posle se razočaraju kad vide koliko je bolje telefon radio na stock firmware-u
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 20:41   #24
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
misliš dual-core na 1GHz kako minimum, sa time bi se već složio, elem većinom svi koji se raduju što njihov telefon dobija update na android 4 ili 4.1 posle se razočaraju kad vide koliko je bolje telefon radio na stock firmware-u
Generalno pravili, mada alcatel 995 bolje radi na ICS nego na GB, iz licnoga iskustva. Sve to zavisi i od modela do modela.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 997 using Tapatalk 2
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 20:50   #25
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Samsung Galaxy S5839i se vuce uzasno sa vec 10 aplikacija. Od toliko rama dostupno mu bude na kraju svega 70mb, ukljucim jednu Operu, 2 stranice i pocne automatski da mi gasi Texas HoldEm poker i ostale aplikacije.
Tytn2 je u svoje vreme bio najskuplji telefon koji je HTC nudio... dok je Galaxy 5830 jedva sredina ili i ispod toga, teško da je uporedivo.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 20:57   #26
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Da ali Tytn2 ima mnogo manje dostupnog rama od Galaxy, a Windows Mobile aplikacije su ili 10x bolje optimizovane ili je ceo Windows Mobile OS ,koliko god to smesno zvucalo - napredniji. Ne znam kako da objasnim da mogu u isto vreme da pokrenem, Adobe Reader, Operu, Skype, Instant messenger, Word, Excel, PowerPoint (donedavno i MSN Live), Total Commander, Mp3 plejer, Video plejer i da to ide GLATKO na 400 mhz ,a programi su funkcionalniji 10x nego na Androidu. Jedino sto je na androidu bolje je UI namenjen prstima ,multi touch funkcije i to je sve. Android je NULA za multitasking. Na oba Android telefona ne mogu da pokrenem 2-3 aplikacije u isto vreme da ram nije full i to na stock rom 2.3. Tuga.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 21:01   #27
blast beat
V.I.P. GNU/Linux
 
Član od: 7.6.2009.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina OS: Arch Linux
Poruke: 2.508
Zahvalnice: 250
Zahvaljeno 649 puta na 499 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
misliš dual-core na 1GHz kako minimum, sa time bi se već složio, elem većinom svi koji se raduju što njihov telefon dobija update na android 4 ili 4.1 posle se razočaraju kad vide koliko je bolje telefon radio na stock firmware-u
Nisam koristio verzije veće od 2.3 pa nisam siguran oko zahtevnosti, ali mislim da bi single core procesor od 1GHz-a izašao na kraj sa novijom verzijom. Pošto vidim da stavljaju 4.0 kao stock rom na telefone sa procesorima od 800MHz-a. Mada mi ni to nije jasno kako se usuđuju.
blast beat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 21:03   #28
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Tesko da im dobro radi.

na ovom radi tuga 4.0


http://www.gsmchoice.com/en/catalogue/samsung/gts5839i/


A ram u teoriji je 384 MB, a procesor 832 mhz.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 21:05   #29
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
misliš dual-core na 1GHz kako minimum, sa time bi se već složio, elem većinom svi koji se raduju što njihov telefon dobija update na android 4 ili 4.1 posle se razočaraju kad vide koliko je bolje telefon radio na stock firmware-u
Generalno pravili, mada alcatel 995 bolje radi na ICS nego na GB, iz licnoga iskustva. Sve to zavisi i od modela do modela.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 997 using Tapatalk 2
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 22:00   #30
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Da ali Tytn2 ima mnogo manje dostupnog rama od Galaxy, a Windows Mobile aplikacije su ili 10x bolje optimizovane ili je ceo Windows Mobile OS ,koliko god to smesno zvucalo - napredniji. Ne znam kako da objasnim da mogu u isto vreme da pokrenem, Adobe Reader, Operu, Skype, Instant messenger, Word, Excel, PowerPoint (donedavno i MSN Live), Total Commander, Mp3 plejer, Video plejer i da to ide GLATKO na 400 mhz ,a programi su funkcionalniji 10x nego na Androidu. Jedino sto je na androidu bolje je UI namenjen prstima ,multi touch funkcije i to je sve. Android je NULA za multitasking. Na oba Android telefona ne mogu da pokrenem 2-3 aplikacije u isto vreme da ram nije full i to na stock rom 2.3. Tuga.
U najmanju ruku sumnjam da sve to možeš da pokreneš i da će biti glatko. Tytn2 je poznat po slaboj reprodukciji videa i plafon što može da pusti je qvga video. I ovo ostalo mogu misliti kako radi čim se učita neki malo veći fajl
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 22:31   #31
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Radi glatko. Pa ceo windows mobile 6.1 od uredjaja do uredjaja trosi 20-50 mb rama. Za video si u pravu, ne moze da pusti video 1080p ,a i sta ce mu na 320x240. Sto se tice multitaskinga android ne moze da prismrdi windows mobile 6.1. Ko ga ima godinama zna. Isto tako i za tytn imas stotinu romova pa imas i lite varijante. U svakom slucaju tvrdim da moze da ucita 10x vise aplikacija nego neki galaxy s5839i. Ide savrseno glatko. A android aplikacije su . . zesce stivo. 2-3 opcije, neke se automatski iskljucuju, multitasking nula, prebacivanje izmedju cele 3 aplikacije koje mogu da pokrenem u isto vreme je isto nula. Nema foldera po meniju niti nekog sortiranja, mene licno android tesko razocarao. Svaki tytn/touch pro htc ili palm treo ili na primer samsung sa win 6.1 i qwerty mogu vise da urade od bilo kog android uredjaja sa 500 rama i 800 mhz. Jedina mana Windowsa je - olovka a ni u 6.5 nije nesto dobro reseno. Jedina vrlina androida, lepse boje zbog novih ekrana, touch (ali zato su programi tuga), i multi touch zoom in/out. . sve ostalo. . .sporo,tromo, nemogucnost normalnog minimize/maximize/quit, multitasking truba. . a neretko ti treba i launcer pa ode i to malo rama.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 23:09   #32
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Imam osećaj da i kod symbiana koliko god aplikacija instaliranih da imaš nije se odražavalo na performanse telefona, naravno postojala je mogućnost multitaskinga ako u to računamo da ne moraš da zatvoriš neku aplikaciju da bi otvorio drugu, već je samo ostaviš u backgroundu, nije mi jasno zašto je kod androiuda ovakva situacija da kada imaš iole telefon sa solidnim specifikacijama, da moraš da se ograničiš na mali broj aplikacija, kako bi ti telefon radio normalno, a ima toliko i toliko interesantnih i korisnih aplikacija
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 23:18   #33
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Radi glatko. Pa ceo windows mobile 6.1 od uredjaja do uredjaja trosi 20-50 mb rama. Za video si u pravu, ne moze da pusti video 1080p ,a i sta ce mu na 320x240. Sto se tice multitaskinga android ne moze da prismrdi windows mobile 6.1. Ko ga ima godinama zna. Isto tako i za tytn imas stotinu romova pa imas i lite varijante. U svakom slucaju tvrdim da moze da ucita 10x vise aplikacija nego neki galaxy s5839i. Ide savrseno glatko. A android aplikacije su . . zesce stivo. 2-3 opcije, neke se automatski iskljucuju, multitasking nula, prebacivanje izmedju cele 3 aplikacije koje mogu da pokrenem u isto vreme je isto nula.
U tome i jeste poenta... pustiti neki mali video u niskoj rezoluciji i nije ne znam kakvo dostignuće. Učitavanje aplikacija je jedno, a šta s njima može da uradi je drugo. Može i moja stara Nokija da učita svakakve office aplikacije i onda kad otvorim neki komplikovan dokument bude potpuno neupotrebljivo.

U svakom slučaju Tytn je bivši premijum telefon napravljen pre svega za poslovne korisnike, galaxy s5830 nije ni jedno ni drugo
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2013, 0:00   #34
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Ja imam OT995... I imam sigurno 50-60 aplikacija ako ne i više. Telefon uglavnom radi kao što je radio od prvog dana (odma' naštelovan i stock Telenor aplikacije obrisane/disable-ovane). Povremeno neka aplikacija ume da primetno zalaguje (tipa sekund-dva učitavanja prilikom pokretanja) ako ga ne resetujem jednom u nedelju dana (ne vidim zašto bi nekome bio problem da upali i ugasi fon jednom u nedelju dana, to je 2 min vremena) i ume nekad da se Force close poneka aplikacija ali se uglavnom ispostavi da je do samog programa a ne Androida. Gingerbread je u pitanju sa Holo launcher-om. ICS i Jelly bean mi rade glatko ali nisu 100% funkcionalni pa sam se vratio na stock dok na XDA ne ispeglaju ROM-ove. Nemam pritužbi na fon koji me je koštao 100e i koji ima 512MB RAM-a (a od toga GPU koristi jedan deo pa mi je dostupno samo oko 380MB za upotrebu).

Napomenuću da gasim aplikacije kao što je Skype kada mi nisu potrebe i nisam preterano zahtevan korisnik, ne drndam svoj telefon preterano: net, muzika, filmovi, poneka igra, PDF fajlovi i slično. Ponekad i neka igra jer je telefon bio sposoban da potera sve što sam mu do sad poturio pod nos, pa da se zabavim malo.

Poslednja ispravka: doctor (3.5.2013 u 0:23)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2013, 0:17   #35
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
U tome i jeste poenta... pustiti neki mali video u niskoj rezoluciji i nije ne znam kakvo dostignuće. Učitavanje aplikacija je jedno, a šta s njima može da uradi je drugo. Može i moja stara Nokija da učita svakakve office aplikacije i onda kad otvorim neki komplikovan dokument bude potpuno neupotrebljivo.

U svakom slučaju Tytn je bivši premijum telefon napravljen pre svega za poslovne korisnike, galaxy s5830 nije ni jedno ni drugo

Pa nije jedina svrha telefona gledanje videa. Gde je tu chat, mp3 u pozadini, skype u pozadini ,IRC u pozadini ,otvoren browser, editor texta ,browser slika, gde je copy paste izmedju aplikacija, pa jos ako imas citac elektronskih knjiga , citas office dokumene, tipa excel tabele i slicno... Uostalom imas i Windows Mobile uredjaje koji su dogurali 1 Ghz, koji mogu da puste i ono sto moze Android. Kao na primer Acer neoTouch S200. Na svakom Win Mob si mogao gledati bar DivX sadrzaj, a ovi od 1Ghz su mogli i vise.


Cinjenica je da se Windows Mobile 6 uredjaji vise ne proizvode ,niti razvijaju, pa ne moze se hardverski porediti sa Quad Android uredjajem, ali funkcionalnost ,ergonomicnost i produktivnost su svakako na strani Windows Mobile.


U svoje vreme je mogao sve da procita (do pre 2-3 godine) je mogao sve da ucita ,cak i docx,xlsx, za danas ne znam, ali kao OS je daleko bio bolji za rad sa vise aplikacija u isto vreme, moglo se lako prebacivati iz jedne u drugu i ono sto je najbitnije ,mogao si kao na racunaru otvoriti 20 aplikacija (i vise) u isto vreme, nisi ih morao zatvarati i mogle su da saradjuju. Copy/Paste cak i fajlova izmedju 2 fajl menadzera. To je bio pravi Windows u malom.

E jedino sto logicno niko nije zeleo da koristi olovcicu u busu ili da seta ulicom i olovkom klikce po mnogobrojnim opcijama, je izmenilo pricu. Windows Mobile je pao, dosao je Touch Android. Samo sto su mi Android telefoni daleko od pojma : "smartphone".


Ali svaki Windows Mobile uredjaj je imao isti Windows Mobile ,kao sto i vecina Android uredjaja imaju slican Android. Mane / Vrline se oslikavaju na svakom uredjaju. Ove mane Androida koje sam naveo sam video i na Tattoo i na Galaxy s5570 i 5670 i Galaxy S i Galaxy Ace itd... Svuda je to Android, slican / identican rad...

Meni je po mulitaskingu Android gori cak i od Symbiana
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2013, 0:26   #36
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

pa dobro, ali opet ti windows telefoni nisu/bili jeftini.. kome treba telefon a ne kompjuter i hoće nešto jeftino tu je android..
Baš se sećam da sam gledao pre androida neki win phone zbog skype ali je bilo skupo...
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2013, 0:30   #37
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Jedino sto ja ovo sve pricam za Android 2.3

Verovatno je Android na tabletima druga prica ,bar ono malo sto sam video na You Tube ,posto nisam nikad drzao Android tablet.

Ovo sve se odnosilo iskljucivo na Android 2.3 na obicnim telefonima.


Skype si mogao da imas na telefonu Qtek S100 koji je imao tuznih 416 mhz i radio je Skype OK Licno sam imao taj fon i bio je jedan od najjeftinijih na trzistu. Sad ne verujem da vredi 25-30 evra

A mogao je cak i Qtek S200 sa 200 mhz
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2013, 0:47   #38
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

haha ne bih dao 25 evra za telefon star 10 godine.. ne znam kolko je bio jeftin tad kad je izašao ali nešto baš ne bih rekao da je bio jeftin, ja sam tad imao mnogo jednostavniji telefon pa opet ga nisam platio malo.. u svakom slučaju mislio sam na nove telefone jer su polovni često bili kradeni..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2013, 0:59   #39
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Samo kazem koliko je sada. Danas je i Nokia N70 - 20/25 evra i N95 30/45e ... Sve ima neki donji limit ,ma koliko god staro bilo

A Qtek sam pre par godina platio oko 70e nov sa 2 godine garancije. Mislim da je bio skinut sa svajcarske mreze. Pa je flashovan.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2013, 2:46   #40
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Ali svaki Windows Mobile uredjaj je imao isti Windows Mobile ,kao sto i vecina Android uredjaja imaju slican Android. Mane / Vrline se oslikavaju na svakom uredjaju. Ove mane Androida koje sam naveo sam video i na Tattoo i na Galaxy s5570 i 5670 i Galaxy S i Galaxy Ace itd... Svuda je to Android, slican / identican rad...

Meni je po mulitaskingu Android gori cak i od Symbiana
Uzmi onda Galaxy Note 2, uređaj koji je i po ceni i po nameni sličan Tytn 2... nema problem ni sa aplikacijama, ni sa prebacivanjem, niti ćeš primetiti neku manu Androida
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pravljenje android aplikacije petsrdjan Programi za mobilne telefone 6 9.11.2016 12:50
[Android] Android aplikacije sa AdMob-ovima goranmd Programi za mobilne telefone 0 5.1.2013 14:44
potrebne android aplikacije Vladimiros Programi za mobilne telefone 3 31.7.2012 21:45
Android aplikacije za filmove,serije i tv cimston Programi za mobilne telefone 1 17.4.2011 22:22
[Android] Android aplikacije jonathan Programi za mobilne telefone 1 26.7.2010 13:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com