Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Zvuk na računaru

Zvuk na računaru Zvučne karte, zvučnici, slušalice...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.1.2019, 20:12   #1
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Isplati li se kupovati "Mini" pojacala?

Poz kompjuterasi.
Imam stereo kutije (Quadral SX-1000). Da kazemo da su kutije ipak kvalitetnije od vecine modernih zvucnika za racunar. Posto mi treba pojacalo, na KP sam naisao na nesto interesantno. To su "Mini" pojacala, konkretno mi je zapao za oko "Lepy 2020A". Cena im je smesna, 20-30e a na internetu vidim dosta pozitivnih utisaka. Da li je neko imao iskustva sa ovim? Ili da jurim neko "Hi-fi" pojacalo. Ova pojacala mi odgovaraju jer su izuzetno mala, i naravno jeftina.
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2019, 19:52   #2
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Isplati li se kupovati "Mini" pojacala?

Citat:
Bujosh kaže: Pregled poruke
Poz kompjuterasi.
Imam stereo kutije (Quadral SX-1000). Da kazemo da su kutije ipak kvalitetnije od vecine modernih zvucnika za racunar. Posto mi treba pojacalo, na KP sam naisao na nesto interesantno. To su "Mini" pojacala, konkretno mi je zapao za oko "Lepy 2020A". Cena im je smesna, 20-30e a na internetu vidim dosta pozitivnih utisaka. Da li je neko imao iskustva sa ovim? Ili da jurim neko "Hi-fi" pojacalo. Ova pojacala mi odgovaraju jer su izuzetno mala, i naravno jeftina.
Dugo se bavim audiofilijom i svasta mi je proslo kroz ruku,ali iz svog iskustva mogu da kazem da je na tvoje pitanje jako tesko dati odgovor jer kad je zvuk u pitanju,pravilo vazi ovako...Ono sto nisi cuo,ne komentarisi i ne uzimaj na pricu drugih ljudi...Ono sto mogu da ti kazem jeste da ako imas priliku,da je najbolje da cujes,pa da vidis da li ti odgovara,ali po meni to nmz biti bog zna sta,za te novce....Bar sto se mene tice...Msm da bi ga svaki prosecan amp nize srednje klase iz 80 godina oduvao...Sad ako hoces polovnjaka,mogu da ti preporucim neku seriju dobrih pojacala koja bi mogao da poslusas....Ja imam pioneer A60 pojacalo iz 83 godine..Visoka srednja klasa je i veruj mi da danas pojacala,nova u rangu oko 1000e tesko izlaze na kraj sa njim..I on je u svoje vreme vredeo otprilike tu negde po mojim istrazivanjima iz hi fi casopisa,samo sto tada nisu bili evri..
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SAJEVAC na korisnoj poruci:
Bujosh (13.1.2019)
Stara 13.1.2019, 20:37   #3
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Isplati li se kupovati "Mini" pojacala?

Citat:
Bujosh kaže: Pregled poruke
Poz kompjuterasi.
Imam stereo kutije (Quadral SX-1000). Da kazemo da su kutije ipak kvalitetnije od vecine modernih zvucnika za racunar. Posto mi treba pojacalo, na KP sam naisao na nesto interesantno. To su "Mini" pojacala, konkretno mi je zapao za oko "Lepy 2020A". Cena im je smesna, 20-30e a na internetu vidim dosta pozitivnih utisaka. Da li je neko imao iskustva sa ovim? Ili da jurim neko "Hi-fi" pojacalo. Ova pojacala mi odgovaraju jer su izuzetno mala, i naravno jeftina.
Ako bi poručivao sa alija: https://www.aliexpress.com/item/2015...359560761.html

https://www.sk.rs/forum/showthread.p...87#post2199987

Bilo ga je na KP-u za 20e, ali je naravno otišlo. Ima i USB DAC pa bi time dobio na kvalitetu u odnosu na integrisanu zvučnu.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Picard na korisnoj poruci:
Bujosh (13.1.2019)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Isplati li se ovo kupovati? Rapa-nui Šta da kupim? 13 13.2.2010 11:33
Da li se isplati kupovati polovan laptop? pmale Prenosni računari 23 9.12.2009 13:32
Sa XP1600+ na Celeron 2,8 za 50e (da li se isplati?) Aleksandar Šta da kupim? 9 18.7.2008 23:48
Koliko mi se isplati OC AMD Athlon Xp 2500+? Drixsus Overklok 11 19.2.2008 22:22
Da li se isplati preci na PCI-E ploču pavlaka Šta da kupim? 21 14.2.2007 11:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com