Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.10.2006, 17:06   #1
Chemist
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 507
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Određen forumom beyond tv 4.4

Imam tv karticu sapphire theater 550 pro, i instalirao sam beyond tv, koji je cini mi se bolji od originalnog softvera.Recite mi nesto o tom programu i kako da iskljucim opciju automatsko snimanje, jer sve vreme mi hard disk radi i snima kanale koje posecujem.Video sam da program imao opciju da ukljuci i graficku karticu u rad radi boljih performansi.Da li da je ukljucim?Inace imam sapphire 9600xt.Pozdrav
Chemist je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2006, 11:11   #2
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: beyond tv 4.4

Citat:
Chemist kaže:
Imam tv karticu sapphire theater 550 pro, i instalirao sam beyond tv, koji je cini mi se bolji od originalnog softvera.Recite mi nesto o tom programu i kako da iskljucim opciju automatsko snimanje, jer sve vreme mi hard disk radi i snima kanale koje posecujem.Video sam da program imao opciju da ukljuci i graficku karticu u rad radi boljih performansi.Da li da je ukljucim?Inace imam sapphire 9600xt.Pozdrav
Koristio sam oba programa u kombinaciji sa tom karticom ali trenutno radije ukljucim Cyberlink PowerCinema (ne secam se koja verzija, pisem ovo iz redakcije...). Pokusaj i sa njim mozda ti se svidi jednostavnost u poredjanju sa druga dva... Nisam nikad pokusao da ukljucim i podrsku za graficku karticu... ne znam sta bio to konkrtno pomoglo, meni radi savrseno i bez toga...
Da li si skinuo najnovije drajvere za nju sa neta?
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2006, 12:11   #3
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: beyond tv 4.4

Ako koristis Power Cinema 3 koji stize uz karticu samo nabavi verziju 4 i sve radi savrseno i obavezno nove drajvere za TV tjuner!Sto se tice mogucnosti graficke kartice sa time mozes samo da napravis sebi problem jer je ati550 hardware-ski dekoder a ako probas da istovremeno koristis software-ski akcelerator obicno dobijes crni ekran(pogotovo ako si instalirao Nvida PureVideo) tako da nista ne mozes dobiti time.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2006, 18:57   #4
Chemist
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 507
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: beyond tv 4.4

Instalirao sam nove drajvere,6-6_t550_cp,ali prilikom instalacije mi nesto prijavljuje, kao i prilikom njihove deinstalacije...ne ide nesto savrseno, ili imam lose drajvere ili je neseto drugo problem.Inace instalirao sam i 6-9_xp_t550_wdm_35774, mada nisam primetio neka posebna poboljsanja.Power cinema 4 je inace trial verzija (vazi 30 dana), radi nesto brze od verzije 3.Ujedno sam prometio da mi je i slika na vecini kanala pomereno udesno (sa leve strane tamna linija).Sa softverom beyond 4.4 je nesto poboljsano..hm..cudno se nesto desava.Sta mi preporucujute?
Chemist je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2006, 9:38   #5
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: beyond tv 4.4

Ne znam sta da ti kazem meni Power Cinema 4 radi super.Dosta ljudi hvali Chris TV sad sta znam...
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com