Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.3.2010, 22:00   #21
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Dobio sam pozivnicu za ucestvovanje u beti
e sad,ovaj update od 1.9 gb ubi totalno...
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2010, 22:19   #22
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Pocela je Closed Beta 3,a ja sam takodje dobio pozivnicu pa ko oce da zajedno opicimo koju partiju nek se javi.
Dobra stvar:serveri sada rade i vikendom,tacnije 24 sata
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 10:39   #23
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Izašla je closed beta 4 i do sada je igra neverovatno zarazna...
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 10:51   #24
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: FIFA Online

Čuo sam da imaju South Africa stadioni.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 12:53   #25
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Ima celoukupan mod ,super je samo što Srbija čeka update dresova...Mnogo je bolja od FIFA 10 ne mogu da se skinem sa nje...Javljam utiske samo da osvojim WC.Inače ko god hoće sad može dobiti učešće u igri.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 13:21   #26
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Evo ja je sad skidam,ako hocete vi koji igrate da odigramo koju partiju javite se.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 14:04   #27
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Koji ti je nick?
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 14:07   #28
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Uros12,za sad sam prvi level.Igram sa Stutgartom
Inace sto se tice WC moda,nije toliko los,mada nije ni nesto posebno.Iznenadjen sam kako su nasi odradjeni(ne racunajuci dresove,ali to ce se ispraviti),face igraca su odlicne i uopste sve sposobnosti su verno prenesene.Ovi tokeni su najveca glupost.
I da,sto se tice grafike tu je jedno veliko unapredjenje,najvece u zadnje 3 godine
Spoiler za ???:
Publika vise nije kartonska!
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 16:05   #29
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

E ovako ljudi malo utisaka.Kada igra dodje do finalne faze mislim da će biti dobra.Igra već sada poseduje prilično poboljšanu grafiku ,u odnosu na FIFU 10,usudiću se pa ću reći da su face čak detaljnije nego u PES 2010(bukvalno se vide vene igračima ,najmanja bora etc),poseduje zabavan gameplay,malo realniju fiziku loptu (nije na nivou PES 10) Kao što Uroš reče nema kartonske publike i stadioni su detaljnije uradjeni.Ali poteza ima mnogo više ,formacija,igrači sada imaju realnije ocene...Tu su i svi stadioni sa SP, kao i mnogobrojni timovi koji se nonstop ažuriraju.Sada AI...AI je veoma čudan.Uzmimo recimo naprimer WC mod. Možete da birate random SP i FIFA 2010 WC grupe.Uzeo sam realnu reprezentacije.U grupnoj fazi sam bukvalno svakog protivnika smoždio(Gana 3:0,Nemačka 3:0,Australije 2:0).Kako sam sve više napredovao igra je postajala teža.Braću Slovence (oni imaju realne WC dresove ) sam jedva pobedio.I dodjoh protiv Nigerije i izgubih 1:0 golom u 90 minutu.Što više napredujete igra postaje teža.A sada mane...Morate igrati mišem ili tastaturom ... Treba se navići.Medjutim kada ovladate mišem biće vam zanimljivije nego sa gamepadom.Ali broj kombinacija sa mišem je fascinantan,pasove ne možete da pogrešite,mašta dolazi do izražaja itd.Ne bih se složio sa Urošem da su tokeni glupost...Recimo kada ti se tim umori čime ćeš podići igraće iz mrtvih?Takodje dobijate neke bočice,znojnice koje poboljšavaju Vaš tim.U stvari i jeste glup sistem, ali mora igra od nečeg živeti.I na kraju igra je besplatna.Dobiti igru sa skoro svim timovima na svetu,SP 2010 koja u svim segmentima šije FIFU 10 PC za 0€ je stvarno za pohvalu.Izgleda da se za FIFA 11 PC počeo razvijati novi engine za PC .Yeah. A ova igra kao glavnu bazu ima ljude sa slabim računarima koji hoće da igraju fudbal.Poslovne ljude sa laptopovima koji stalno putuju.Samo vam treba net i zabava počinje.Iako je PES 2010 grafički i po mehanici superiorniji ipak predlažem da probate ovu igru.Sigurno će Vas više zabaviti od meni lično već smornog PES-a čije me glupe sudije i golmani dovedu do ludila.Inače kad god igram PES sa bratom odmah poludim kad primim gol a u FIFI nikad.Ne znam zašto.BTW golmani su ludi ,brane sve živo,moj Stojković se danas kao lav bacio na loptu Podolskog(čoja ga lobovao a on ustade sa zemlje i otera loptu sa bele linije).Igra mi je došla kao melem na ranu posle Partizana(šmrc!).Probajte igru i odmorite mozak uz ovo zaista zanimljivu igru.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 17:57   #30
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: FIFA Online

Cek jer ja moram da se nesto prijavljujem da bi ovo igrao,kako to ide mrzi me da citam postove,secam se da ste pricali da mora nesto da vas prihvate.
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 18:39   #31
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Treba da se prijaviš na http://fifa-online.easports.com.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stefan 5 na korisnoj poruci:
Devilish Soldier (8.5.2010)
Stara 8.5.2010, 18:39   #32
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
E ovako ljudi malo utisaka.Kada igra dodje do finalne faze mislim da će biti dobra.Igra već sada poseduje prilično poboljšanu grafiku ,u odnosu na FIFU 10,usudiću se pa ću reći da su face čak detaljnije nego u PES 2010(bukvalno se vide vene igračima ,najmanja bora etc),poseduje zabavan gameplay,malo realniju fiziku loptu (nije na nivou PES 10) Kao što Uroš reče nema kartonske publike i stadioni su detaljnije uradjeni.Ali poteza ima mnogo više ,formacija,igrači sada imaju realnije ocene...Tu su i svi stadioni sa SP, kao i mnogobrojni timovi koji se nonstop ažuriraju.Sada AI...AI je veoma čudan.Uzmimo recimo naprimer WC mod. Možete da birate random SP i FIFA 2010 WC grupe.Uzeo sam realnu reprezentacije.U grupnoj fazi sam bukvalno svakog protivnika smoždio(Gana 3:0,Nemačka 3:0,Australije 2:0).Kako sam sve više napredovao igra je postajala teža.Braću Slovence (oni imaju realne WC dresove ) sam jedva pobedio.I dodjoh protiv Nigerije i izgubih 1:0 golom u 90 minutu.Što više napredujete igra postaje teža.A sada mane...Morate igrati mišem ili tastaturom ... Treba se navići.Medjutim kada ovladate mišem biće vam zanimljivije nego sa gamepadom.Ali broj kombinacija sa mišem je fascinantan,pasove ne možete da pogrešite,mašta dolazi do izražaja itd.Ne bih se složio sa Urošem da su tokeni glupost...Recimo kada ti se tim umori čime ćeš podići igraće iz mrtvih?Takodje dobijate neke bočice,znojnice koje poboljšavaju Vaš tim.U stvari i jeste glup sistem, ali mora igra od nečeg živeti.I na kraju igra je besplatna.Dobiti igru sa skoro svim timovima na svetu,SP 2010 koja u svim segmentima šije FIFU 10 PC za 0€ je stvarno za pohvalu.Izgleda da se za FIFA 11 PC počeo razvijati novi engine za PC .Yeah. A ova igra kao glavnu bazu ima ljude sa slabim računarima koji hoće da igraju fudbal.Poslovne ljude sa laptopovima koji stalno putuju.Samo vam treba net i zabava počinje.Iako je PES 2010 grafički i po mehanici superiorniji ipak predlažem da probate ovu igru.Sigurno će Vas više zabaviti od meni lično već smornog PES-a čije me glupe sudije i golmani dovedu do ludila.Inače kad god igram PES sa bratom odmah poludim kad primim gol a u FIFI nikad.Ne znam zašto.BTW golmani su ludi ,brane sve živo,moj Stojković se danas kao lav bacio na loptu Podolskog(čoja ga lobovao a on ustade sa zemlje i otera loptu sa bele linije).Igra mi je došla kao melem na ranu posle Partizana(šmrc!).Probajte igru i odmorite mozak uz ovo zaista zanimljivu igru.
Dobar post.Jedino sto se tice tokena-mislio sam na to da npr. ne mozes da igras meceve protiv drugih igraca ako nemas te glupe tokene.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 18:42   #33
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Citat:
Uros12 kaže: Pregled poruke
Dobar post.Jedino sto se tice tokena-mislio sam na to da npr. ne mozes da igras meceve protiv drugih igraca ako nemas te glupe tokene.
Za to si upravu...Ali...Ako imaš višak zelenih novčanica daj ,,prijateljima,, iz EA Sportsa i moćeš da igraš.Zezam se treba da pobedjuješ AI ili ostale igrače da bi napredovao i samim tim ne možeš a da redovno ne igraš igru jer onda mogu drugi igrači da uzmu tvog(valjda je tako) .Meni je magično nestao Raul.

Poslednja ispravka: Stefan 5 (8.5.2010 u 21:10)
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 23:00   #34
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
Izgleda da se za FIFA 11 PC počeo razvijati novi engine za PC .Yeah.
Drugar koji radi honorarno za EA, ima ga u credits kaze da Fifa 2011 nece izaci za PC, sugurno ne kao old gen, jedino ce biti ova Fifa online a kaze da kruze glasine da ce mozda biti next gen, uskoro ce se znati, ali po svemu sudeci nece je ni izbacivati

Citat:
usudiću se pa ću reći da su face čak detaljnije nego u PES 2010(bukvalno se vide vene igračima ,najmanja bora etc)
Mozes li da okacis slike tih faca, posto su face iz PES 2010 pojam i za one iz next gen fife
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 23:02   #35
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: FIFA Online

Da li se u igri može mjenjati ime sa kojim igraš ili ti ostaje ono manager ime jer imam neko glupo ime.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 23:06   #36
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Mislim da ne moze,mada ces verovatno moci da promenis kad krene peta beta faza
Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
Drugar koji radi honorarno za EA, ima ga u credits kaze da Fifa 2011 nece izaci za PC, sugurno ne kao old gen, jedino ce biti ova Fifa online a kaze da kruze glasine da ce mozda biti next gen, uskoro ce se znati, ali po svemu sudeci nece je ni izbacivati
Wow blago tebi mozes da preko drugara oprobas EA naslove na konzolamainace ja sam bas cuo da je Fifa 11 potvrdjena za PC,mislim da je bilo nesto na forumima EA Sportsa,a cini mi se da je i u jednom intervjuu datom povodom izlaska Fife online receno da doticna igra nece zameniti Fifu koju dobijamo svake godine.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 23:10   #37
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: FIFA Online

Problem je što ja ne mogu da promijenim jer kad sam 2008 pravio EA acount stavio sam da mi ID bude Fifa08Serbia i sad mi je stalno tako.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 23:33   #38
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
Drugar koji radi honorarno za EA, ima ga u credits kaze da Fifa 2011 nece izaci za PC, sugurno ne kao old gen, jedino ce biti ova Fifa online a kaze da kruze glasine da ce mozda biti next gen, uskoro ce se znati, ali po svemu sudeci nece je ni izbacivati


Mozes li da okacis slike tih faca, posto su face iz PES 2010 pojam i za one iz next gen fife
Drugar koji radi honorarno za EA iz poznate zemlje Srbije...Daj ne ...... majke ti ,gde ga ima u creditsu ?!A i da tu se samo Moore pita.Biće FIFA 11 sigurno za PC.Što se tiče tvoje konstatacije da su bolje face na PESu nego na next gen FIFI tu se grdno varaš.Oni iz PES-a ko da su žabu pojeli ,stalno neke tumorne,ukočene face a kod FIFE imaš pregršt animacija lica ...

Poslednja ispravka: Stefan 5 (8.5.2010 u 23:45)
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2010, 0:04   #39
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
Drugar koji radi honorarno za EA iz poznate zemlje Srbije...Daj ne ...... majke ti ,gde ga ima u creditsu ?!A i da tu se samo Moore pita.Biće FIFA 11 sigurno za PC.Što se tiče tvoje konstatacije da su bolje face na PESu nego na next gen FIFI tu se grdno varaš.Oni iz PES-a ko da su žabu pojeli ,stalno neke tumorne,ukočene face a kod FIFE imaš pregršt animacija lica ...
Imas ga u credits u fifi 09 i fifi 10 za konzole, verovatno i za WC, za FIFU 2010 sam licno video, a inace radi timove i reprezentacije sa Balkana i jos par, ocene, detalje na igracima i tome slicno, a ti ako ne verujes ne moras
Tako da je veoma dobro informisan sto se fife tice, barem ove za konzole...


Citat:
a kod FIFE imaš pregršt animacija lica ...
Ali su degenericne
Jedan primer:

P.S.
Sto se tice drugara, ako zelis njegovo ime, mozes ga dobiti na pm pa ga trazi
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2010, 19:08   #40
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

Citat:
Djordje Turjacanin kaže: Pregled poruke
Problem je što ja ne mogu da promijenim jer kad sam 2008 pravio EA acount stavio sam da mi ID bude Fifa08Serbia i sad mi je stalno tako.
Kreiraš novi accaunt sa emailom.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fifa 09 Red Wing Sportske simulacije 275 13.7.2010 21:47
Fifa 08 Никола 91 Sportske simulacije 129 13.1.2010 22:28
online virus scan Harmon23 Zaštita 3 15.4.2008 23:14
Ten golden rules of online gaming... fingerprint Brbljaonica 2 25.3.2008 15:38
Fifa Street 2 malco Mrežne igre 0 10.9.2007 0:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com