Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.5.2013, 13:27   #1
micko_rnr
Novi član
 
Član od: 22.5.2013.
Poruke: 8
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Veliki problem?! (molim vas procitajte)

Ovako, naisao sam na problem koji nikako ne mogu da resim, pretrazivao i pretrazivao ali nista, konsultovao sve koje poznajem ali jok..
Da predjem na stvar, pokusavam da napravim neki sertifikat za online prodavnicu.. problem nije to vec sitnica za koju nemam pomoci, fail sa extenzijom .cnf (u ovom slucaju openssl.cnf) sam nekad pre otvorio preko notepada (a pre toga nije imao default program koji ga otvara) i sad je problem sto kad u comand prompt-u probam da ga konfigurisem on mi taj (openSSL.cnf) otvara u notepad-u a ne preko cmd-a i ne mogu nista da uradim.. nzm da li me razumete.. znaci problem je sto mi .cnf extenziju otvara sad uvek preko notepada i ne nzm kako da vratim na staro (da .cnf nema default program koji ga otvara)... trazio sam po netu i nasao nesto gde se brise u registrima, obrisao sve po tom tutorialu ali kod mene to nije proradilo (dok je tamo bilo komentara koji tvrde da radi i onih koji imaju problem kao ja).. Verovatno sam promasio i temu i forum ali jedino mi je palo na pamet da ovde ima nekog ko moze da mi pomogne.. ako niste razumeli a mislite da mozete da pomognete pitajte me da pokusam bolje da objasnim samo da mi se ovo resi.. hitno je!!!! hvala (znam da sam vas smorio u ova 10 reda ) KORISTIM WIN 7 64Bit
micko_rnr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Veliki problem sa Microsoft Visual C++ Runtime ogisa94 Kvarovi 8 31.1.2012 18:02
molim pomoc za jedan hardverski problem. Hitno! bluefenix Kvarovi 8 15.7.2010 1:21
Veliki problem, ne znam šta više... 2m4Y Kvarovi 18 27.3.2009 20:41
Veliki problem DJ_MY_SOUL Kvarovi 3 22.12.2008 19:19
Veliki problem sa Pioneer 215D SATA rezačem... matke Nosači podataka 7 2.7.2008 19:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com